AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-23, 18:48
"Teksty" sprzedawcow
Autor Wiadomość
Saris 
Starszy Myszaty



Imi?: Alicja
Pomogła: 1 raz
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2012
Posty: 68
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2013-03-31, 14:46   
   Myszy: Lili, Didi, Je?ynka i Pip TM [*] Karmen i Tofi [*]


misz-mysz napisał/a:
Natomiast jak pytali?my j?, gdzie w okolicy jest weterynarz by zabra? mysi?, ona nas wy?mia?a i zacz??a gada?, ?e z myszami si? nie chodzi do weterynarza, ?e ona mia?a mnóstwo takich zwierz?t i jako? nie chodzi?a. ?al mi tych myszek...

Mo?e te myszki nie mia?y tak ?le? Ja by?am tylko 1 u weterynarza z myszk?... Z guzem... I nie che mi si? gada? o tej wizycie... :sad:
 
 
Bella 23 
Starszy Myszaty


Hodowla: Nie mam :(
Dołączyła: 19 Lut 2013
Posty: 65
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-03-31, 16:38   
   Myszy: Bella i Szafirka


Powinno si? chodzi? z mychami do weta ( ja chodz? , wy pewnie te? :smile: ) , przecie? to ?ywe istotki ...
_________________
Uwielbiam moje 2 myszate , ale to nic w porównaniu z tym jak kocham je i wszystkie inne mychy na ?wiecie !

Kowu (*)
Kiara(*)
Piszczka(*)
Bella
Szafirka
 
 
Saris 
Starszy Myszaty



Imi?: Alicja
Pomogła: 1 raz
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2012
Posty: 68
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2013-03-31, 16:55   
   Myszy: Lili, Didi, Je?ynka i Pip TM [*] Karmen i Tofi [*]


Bella 23, absolutnie nie zaprzeczam. Mówi? tylko ?e mam nadziej? ?e powiedzia?a tak, bo myszaki nigdy nie mia?y powa?nych problemów zdrowotnych :wink:
_________________
Moje ma?e - http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=9574
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-31, 17:00   

Saris, albo mia?y ale nie op?aca?o si? chodzi?... bo przecie? we?mie sobie nast?pn?... ?aden problem :/
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
AgataMyszata 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 21 Mar 2013
Posty: 437
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2013-04-10, 19:51   

Dzi? by?am w zoologu z siostr? po mysz dla niej. Jestem szczerze za?amana. Mnóstwo rega?ów i bród. Pytam z?o?liwie, czy sprz?taj?. A oni na to, ?e dzi? wieczorem, jak zamkn?, to b?dzie sprz?tanie. W tym czasie siostra wybra?a mysz i poprosi?a sprzedawc? o wyj?cie myszki. On na to: "Ale my nie wyjmujemy, tylko od razu pakujemy do pojemniczków". Zrobi?am obra?on? min? i da?am mu zna?, ?e zaraz wyjdziemy. No to ?askawie, niech?tnie da? mi malca. Okre?li?am p?e? itp. (tak na marginesie, to ?liczna samiczka, która wygl?da troch? jak dzika) i spakowa?am myszk? do transporterka. U?miechn?? si?, ?e troch? zarobi, siostra posz?a jeszcze obejrze? rybki, a ja reszt? myszek. Ostatnie "cz??ci" rega?ów by?y przys?oni?te materacami dla kotów i psów, ale zauwa?y?am z boku ogon. Podesz?am, a tam tak napchane myszy, jeszcze wi?kszy bród. Zawo?a?am sprzedawc? i zapyta?am co tam jest. On na to: "moja hodowla myszy" . Biedne myszki. Oko?o 30 w jednej cz??ci, samce z samicami, m?ode w domku (a by? jeden) pozostawione do samowolki. R?ce opadaj?. Powiedzia?am, ?e za mysz podzi?kujemy, ale siostra si? pop?aka?a, ?e to jest jej mysz i nie mam prawa jej odbiera?. Tak wi?c nie mia?am wyj?cia i kupi?am, ale nigdy juz nie postawi? nogi tym sklepie. Nazywa si? Lupus i znajduje si? w Poznaniu w Panoramie.
_________________
Nini [*] , Mini White [*] ,Sheesa [*], Ninora II [*], Dama w Czerni [*], Brandy [*]
 
 
sybianka 
MegaMysz



Imi?: Andrea
Hodowla: brak
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 1298
Wysłany: 2013-04-10, 19:55   
   Myszy: Fatima, Himi, Kropcia, Jagoda, ?nie?ka


Matko jedyna ! Te myszy to tak jak u mnie w zoologiku w ktorym nic ! Nie kupuje :-| maly transportereka a w srodku ok 15 myszy..
_________________
Dyzio (*), Ma?a Mi (*), Szarusia (*), Zyzio (*), Orzeszek (*), ?ysa (*), ?atka (*), Kowalski (*), Malinka (*), Blanka(*), Cleo (*), Lulu (*), Pumba (*), Kredka (*), Karmelka (*), Ingrid (*)
 
 
 
AgataMyszata 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 21 Mar 2013
Posty: 437
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2013-04-10, 19:59   

sybianka, te? nie chcia?am kupi? z zoologa, ale siostra marzy?a. Nie rozumie filozofii z pseudo hodowlami, bo jest ma?a. Chocia? myszka jest ?adna. Jak mi si? uda, za par? dni prze?le jej zdj?cia.
_________________
Nini [*] , Mini White [*] ,Sheesa [*], Ninora II [*], Dama w Czerni [*], Brandy [*]
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2013-04-10, 20:00   

A to nie mog?a? jej za?atwi? z hodowli jakiej??
Ta mycha b?dzie sama siedzia?a?
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-04-10, 20:01   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Nie wiem, czy to dobry temat, ale w ka?dym Kakadu widz? ten sam napis: "naszymi zwierzakami opiekuje si? dr. XX YY"... Nie wiem, czy tak jest w innych miastach, ale Pani XX YY ma chyba sporo roboty - jedna na ca?? Warszaw?...

Agata, masakra... Mo?e wypada?oby to gdzie? zg?osi?? Jako? temu zaradzi??
I proponuj? pogrubi? nazw? zoologa w Twoim po?cie, niech rzuca si? w oczy. Gdzie? by? te? w?tek z polecanymi/odradzanymi sklepami - mo?e to tam wrzuci??
 
 
sybianka 
MegaMysz



Imi?: Andrea
Hodowla: brak
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 1298
Wysłany: 2013-04-10, 20:01   
   Myszy: Fatima, Himi, Kropcia, Jagoda, ?nie?ka


Ok to czekam :-)
Ja nie uwazam ze mysie z zoologa sa brzydkie sa rownie piekne :-)
_________________
Dyzio (*), Ma?a Mi (*), Szarusia (*), Zyzio (*), Orzeszek (*), ?ysa (*), ?atka (*), Kowalski (*), Malinka (*), Blanka(*), Cleo (*), Lulu (*), Pumba (*), Kredka (*), Karmelka (*), Ingrid (*)
 
 
 
AgataMyszata 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 21 Mar 2013
Posty: 437
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2013-04-10, 20:04   

Hurricane, nie w?a?nie o to chodzi, ?e siostra ma jedn?, Fant? i chcia?a jej kole?ank? znale??, by nie by?a samotna. Nie mog?am za?atwi? z hodowli, bo jak siostra sobie tu za?o?y?a konto, to moderatorzy mnie i j? jako multi uznali i koniec. Obrazi?a si? i powiedzia?a, ?e we?mie z zoologa to uratuje przed w??em.

[ Dodano: 2013-04-10, 21:05 ]
vernille, Zaraz padn? ze ?miechu, w kakadu w Poznaniu te? podobne. Ale by?oby jakby to samo imi? i nazwisko si? pojawi?o :lol:
_________________
Nini [*] , Mini White [*] ,Sheesa [*], Ninora II [*], Dama w Czerni [*], Brandy [*]
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2013-04-10, 20:07   

Oby tylko w ci??y nie by?a, bo b?dziecie mia?y stado myszy :P

[ Dodano: 2013-04-10, 21:07 ]
Poka? fotk? malucha ;d
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
AgataMyszata 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 21 Mar 2013
Posty: 437
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2013-04-10, 20:08   

Hurricane, w?a?nie tego si? obawiam. Jakby co my?l?, ?e wspomo?ecie, prawda? :lol: A tak serio jest m?oda, oko?o 1 miesi?c i 2 tygodnie , brzucha nie wida?. Modl? si? by nie by?a, ale nigdy nic nie wiadomo.

[ Dodano: 2013-04-10, 21:09 ]
Fotk? dodam za par? dni jak odsapnie. poza tym to nie moja mysz, wi?c najpierw niech si? zapozna ze swoj? w?a?cicielk?.
_________________
Nini [*] , Mini White [*] ,Sheesa [*], Ninora II [*], Dama w Czerni [*], Brandy [*]
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-04-10, 20:16   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


AgataMyszata, pani... co? na T... Toborek? *googluje* Monika Toborek. 11 sklepów pod opiek?. :P "Czuwa nad zdrowiem i dobr? kondycj? zwierz?t egzotycznych" (cytat ze strony jej gabinetu)...
 
 
black lily 
M?ody Myszaty


Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 04 Kwi 2013
Posty: 15
Skąd: Pozna? / Gorzów Wlkp
Wysłany: 2013-04-10, 21:05   

ja szczerze powiem,?e by?am w Lupusie ( czyli tam gdzie Agata Myszata ) kilka razy i nie widzia?am ra??cych zaniedba?. mo?e akurat trafia?am na 'po sprz?taniu' ... w ka?dym b?d? razie b?d? unika?
_________________
"Nie ma na ?wiecie przyja?ni, która trwa wiecznie. Jedynym wyj?tkiem jest ta, któr? obdarza nas pies."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT