AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Dokupienie samca
Autor Wiadomość
Kepi
Szara myszka


Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 2
  Wysłany: 2018-02-21, 17:40   Dokupienie samca

Cze??!
Wczoraj kupi?em samca myszki oraz wszystkie rzeczy potrzebne do tego aby myszka czu?a si? u mnie jak najlepiej :m:): Teraz mam pytanie, czy dokupi? mu drugiego samca z tego samego miotu (nie kupowa?em z zoologicznego tylko z gie?dy zoologicznej) Teraz zastanawiam si? tylko czy si? zaakceptuj?, co by?o by lepsze? ?eby mia? towarzysza czy ?eby raczej by? "samotnikiem" :m:D:
Z góry dzi?ki za odpowied?
 
 
Zlatana 
Starszy Myszaty
Percy



Imi?: Alicja
Pomogła: 5 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Gru 2015
Posty: 55
Skąd: Lublin
Wysłany: 2018-02-21, 19:39   
   Myszy: Rust, Mini, Lili


Ja bym nie ryzykowa?a z dokupieniem samca. Mog?oby to si? sko?czy? posiadaniem dwóch klatek. Je?eli przewertowa?a? forum to pewnie ju? wiesz, ?e samce bywaj? agresywne w stosunku do siebie.
Jak? masz klatk?, czym karmisz myszk?, jak? pod?ció?k? stosujesz i jakie jest inne wyposa?enie w klatce? Daj foto myszka :)
 
 
Kepi
Szara myszka


Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-02-22, 09:35   

A wi?c tak, chodzi mi g?ównie o to ?eby myszek czu? si? jak najlepiej. Dok?adnej nazwy klatki nie znam ale jest du?a, ma tunele, miejsce na górze klatki, gdzie jest równie? kula. Na dole ma dodatkowo kule do kr?cenia, miske, poide?ko, ogólnie wszystko. Karmi? go Vitapolem dla myszek, ?ció?ka ekologiczna dla gryzoni. Co b?dzie lepsze? ?ycie "samotnika" czy lepiej ?ycie towarzyskie? :m:D:
 
 
Zlatana 
Starszy Myszaty
Percy



Imi?: Alicja
Pomogła: 5 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Gru 2015
Posty: 55
Skąd: Lublin
Wysłany: 2018-02-22, 20:41   
   Myszy: Rust, Mini, Lili


Ze wzgl?du na dobro drugiej myszki, wybra?bym samotno??. Je?eli chodzi o klatk? to podaj wymiary. Pod?ció?ka to trociny czy ?wirek? Karm? zmie? bo jest niskiej jako?ci. Polecam Mixeram?, chocia? mocno przesadzony sk?ad, ewentualnie Versele Laga Mouse Nature (ale w niej jest du?o granulek, których wi?kszo?? myszek nie je i id? do kosza). Je?eli kto? ma odpowiedni? wiedz? dot. karmienia mo?e sam u?o?y? mieszank? pokarmu dla myszek. Ja b?d? tak? robi?. G?ównie ze wzgl?du na to, ?e myszy s? ziarnojadami a moje, jako stworzenia wyj?tkowo wybredne, unikaj? zb?dnych sk?adników w karmach. :m:):
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT