AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
wylewanie wody poprzez zasypywanie piod?a
Autor Wiadomość
lex 
M?ody Myszaty
Just say yes!


Imi?: Olga
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 19
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-10-30, 23:31   wylewanie wody poprzez zasypywanie piod?a
   Myszy: Babu, Sienna, Budda, Mocca i 12 malu?kich


mam w akwarium poide?ko na przyssawk?, kiedy tylko nalej? wody mysz podchodzi i wrzuca pod poid?o tyle trocin, ze robi si? pod nim górka dotykaj?ca do poid?a i wszystko si? wylewa, a w akwa jest masa mokrych wiórów. Robi tak od dwóch tygodni za ka?dym razem. Jak dawa?am wode do miseczki to te? zasypywa?a. Co zrobi?? O co jej mo?e chodzi??
_________________
Say this is it! Don't say maybe, don't say no. Don't say hold on, don't say slow!
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2010-10-30, 23:36   

Zdarza si?, niektóre myszy tak maj?, cho? powodu nie znam. Metod? jest wtedy zrobienie pó?eczki bez trocin i podpi?cie poid?a wy?ej, aby nie da?o si? go zakopa?.
 
 
 
lex 
M?ody Myszaty
Just say yes!


Imi?: Olga
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 19
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-10-31, 02:53   
   Myszy: Babu, Sienna, Budda, Mocca i 12 malu?kich


Ju? tak robi?am, wtedy znosi?a na pó?k? siano i chusteczki z gniazda ?eby wyla? wode, no ale w akwarium ?atwiej jej kombinowa?, mam nadzieje ?e wybryki sko?cz? si? jak prze?o?? j? jutro do nowej klatki.na razie 3 razy dziennie dawa?am jej wode ze strzykawki ?eby mia?a co pi?.
_________________
Say this is it! Don't say maybe, don't say no. Don't say hold on, don't say slow!
 
 
 
maja062 
M?ody Myszaty
maja062


Imi?: Maja
Wiek: 26
Dołączyła: 18 Cze 2010
Posty: 36
Skąd: Police
Wysłany: 2010-10-31, 11:05   
   Myszy: Pysia, Milka i Psotka[*]


wow moje myszki zakopywa?y tylko wod? w miseczce a z poid?a to raz na jaki? czas i woda nie by?a wylana do ko?ca bo jak jedna zakopa?a to druga zaraz odkopa?a :wink: Teraz jak s? w klatce to nie ma ?adnych numerów oprócz jednej Psotka lubi si? przeciska? przez jedn? ma?? luk? ale zaraz wraca z powrotem :wink: :m:):
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2010-10-31, 12:10   

To mo?e spróbuj ze ?wirkiem i pó?eczk?. Watpi?, aby by?a w stanie przenie?? tyle granulek, aby dobi? si? do poid?a.
 
 
 
Nikita 
Myszo?wir



Imi?: Anita
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 906
Skąd: Nysa/Wroc?aw
Wysłany: 2010-11-02, 09:01   
   Myszy: Groteskowa Mi?o??, Channel,Zenobia, Fantastyczna


Podwiesi? poid?o wy?ej, by np. musia?a nieco podnie?c swój kuperek by si? napi? :) Wtedy tak trocin nie podkopie wysoko.

Powinna mie? zabawki, kryjówki, ko?owrotek, u mnie moje kopi? przy poidle gdy wynosz? zabawki i tam lokuj? si? do spania cz?sto w pobli?u.

Albo te? poid?o trzyma? w drugiej strony a sam dziubek w ?rodku niech b?dzie na pewnej wysoko?ci, te? to utrudnia podkopywanie, a czasami od razu myszy si? odechciewa ;)
_________________
Ecru [*] Fantasy [*] Milkunia [*] Grotka [*]

Zwierz?tom nale?y si? tyle samo mi?o?ci co ludziom
 
 
 
lex 
M?ody Myszaty
Just say yes!


Imi?: Olga
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 19
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-11-02, 14:48   
   Myszy: Babu, Sienna, Budda, Mocca i 12 malu?kich


prze?o?y?am j? do klatki, ma teraz 2 pi?tra, mas? atrakcji, hamaki, tunele, spr??yny, 2 domki i poid?o powieszone tak, ze mo?na si? napi? tylko ze schodków, a na schodki nie nasypie bo s? a?urowe wi?c sytuacja opanowana;)
_________________
Say this is it! Don't say maybe, don't say no. Don't say hold on, don't say slow!
 
 
 
madziairm 
Szara myszka


Wiek: 36
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 5
Skąd: CT-NOS-NO
Wysłany: 2010-11-28, 19:12   

Nasz spryciarz zasypuje miseczk?... Wrzuca do niej jakie? pojedyncze wi?ksze kawa?ki jedzenia. Mo?e jak si? przekwateruje na wi?ksze lokum, to si? uspokoi :)
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-11-29, 12:46   

Nie uspokoi si?. Musisz zakupi? poide?ko je?eli chcesz mie? spokój ;P Je?eli masz klatk? to mo?na kupi? te? miseczki dla ptaków takie co si? wiesza, i kryzys zasypywania misek z jedzeniem i z piciem za?egnany a i radocha dla myszy ze wspinaczk? na misk? :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT