AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Szelki dla myszy
Autor Wiadomość
Ametyst 
Gadu?a Myszaty
nieludzki lekarz



Imi?: Patrycja
Hodowla: Auricula
Pomogła: 3 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 02 Paź 2007
Posty: 340
Skąd: Wawa/Szcz-n
Wysłany: 2008-08-22, 09:54   
   Myszy: du?o myszastych niebieskich i innych


Szelki dla ma?ych gryzoni - g?upota.

Szelki dla dzieci - hmm maluch ma wi?cej swobody ni? gdyby chodzi? za r?czke, a mama ma wi?cej spokoju ni? gdyby dziecko biega?o swobodnie - warto si? zastanowi? nad takim rozwi?zaniem.

Szelki dla psów. Wady? Jakie, ch?tnie si? dowiem. Oczywi?cie mówimy o wadach dla psa, bo dla czx?owieka to mo?e tyle, ?e wielkiego 60 kg psa trudniej by?oby zatrzyma? w szelkach ni? na obro?y.
Szelki s? dobre w?a?nie z tego wzgl?du, ?e trzymaj?c psa, si?a roz?o?ona jest na ca?e cia?o klatk? piersiow?. A maj?c psa na obro?y, szarpi?c go lub gdy pies ci?gnie ca?a si?a skupia si? na przestrzeni kilkunastu centymetrów szyji (przy gwa?townych ruchach lub d?ugim parciu mo?e doj?? nawet do zmia?d?enia tchawicy lub przyduszenia).

Kolczatka - dobra je?li pies by? uczony od pocz?tku chodzenia w niej i je?li w?a?ciciel umie si? ni? pos?ugiwa?. Jest narz?dziem tortur i cierpienia w r?kach osoby niedo?wiadczonej.
Najgorsze co mo?e by? - ci?gn?cego psa, nienauczonego chodzi? na smyczy przez kilka lat nagle przerzuci? na kolczatk? - istna masakra.
_________________
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-08-22, 10:13   

Ametyst, zgadzam si?. Mia?am to samo napisa?. Tylko troch? z tematu schodzimy :D
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
dziubek1993 
Mysi Bywalec
Ochroniarz z PASJ?


Imi?: Kamil
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 133
Skąd: ten d?em?
Wysłany: 2008-08-22, 11:51   
   Myszy: Szczur: Slayer


Szelki dla mlodych psow wada zle sie rozwijaja kosci przednich lap(sam Wet. mi powiedzial ze jak pies ciganie to kolczatka albo obroza zaciskowa, na klate psa tez zle wplywa mowie o mlodych psach Szelki nadaja sie dla psow typu Husky, albo inne psy pociagowe.

a co do tego dzieciaka to chlopak szedl blisko mamy a mamuska popijala magiczny napoj na T podobno Nasze najlepsze xD

Kolczatka - Kolczatka nie krzywdzi psa no chyba ze ktos zacisnie j? tak ze krew pocieknie, albo kupic kolczatke ktora zamiast tych typowych 3 cm kolcow ma igly 6 cm o.O


a dzis sie zdziwilem dziewczynka z chomikiem na smyczy w piaskownicy... PRzerazajacy widok jakby ta dziewczynka chciala zrobic tunel dla chomikia.... wspolczuje chomikowi...
a dziewczynka dostala chomika na komunie... o.O
_________________
 
 
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2008-08-22, 13:43   

dziubek1993 napisał/a:
Szelki dla mlodych psow wada zle sie rozwijaja kosci przednich lap

Tylko, je?li maj? pasy naciskaj?ce na stawy, gdy pies szarpnie :roll: To? ju? o tym pisa?am. S? ró?ne "kroje", ale nie ka?dy jest dobry.
[/offtopic]
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Tu?cia 
Mysi Rozmówca



Imi?: Rita
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 227
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-08-23, 14:55   
   Myszy: Tamara i ?nie?ka


Ja te? uwa?am, ?e szelki dla myszek s? g?upot?.
Nie widzia?am szelek dla myszek. Ew. dla chomika. To samo? Myszka jest za ma?a na takie szelki, zaraz by to z niej spad?o..
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-08-23, 21:47   

Tu?cia napisał/a:
Nie widzia?am szelek dla myszek. Ew. dla chomika. To samo?

No w?a?nie napisa?am wy?ej, ?e dla sprzedaj?cych to to samo. Byle, ?eby sprzeda? :( Tragedia. Jak dla mnie NIE MA szelek dla myszy czy dla chomika tj nie powinno by?! Wszstko jest w jeden worek wrzucony: dla chomików, myszek, szczurów itd.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2008-08-23, 23:35   

Mój pies teraz gdy juz ma prawie pó?tora roku chodzi w szelkach ale zadko ogólnie kiedy mam na smyczy. Jest tak posz?uszna i grzeczna ze mnie do tego nie zmusza. Jest to efekt uczenia psa chodzic bez smyczy i samopilnowania sie tylko i wy??cznie mnie od 2 miesi?ca zycia. Wko?cu musia?am wychowa? psa tak aby mi sie nie zgubi? jak nie b?de w stanie trzyam? smyczy w r?kach albo jak nie bede mog?a my?le? na trze?wo :P
Jezeli psa sie odpowiednio wychowa to bedzie wszystko dobrze. I bedziemy mieli wspania?ego przyjaciela na ca?e ?ycie.
Ale wracaj?c do myszy to szelki to g?upota. Tak ma?e stworzenia naprawde si? mecz?. Nie to co na przyk?ad fretki które s? wieksze i szybciej mog? nam czmychn?c ;)
Ale nie myszka ;) Ale co tam takie gadanie zawsze si? znajdzie jaki? m?dry :?
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
dziubek1993 
Mysi Bywalec
Ochroniarz z PASJ?


Imi?: Kamil
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 133
Skąd: ten d?em?
Wysłany: 2008-08-24, 00:05   
   Myszy: Szczur: Slayer


Wiesz ja ide od wrzsnie na Szkolenie mojego labka na policje xD Wybralem pare przydatnych rzeczy jak np. Nie przyjmowanie od obcych cistrek itp, chodznia przy nodze bez smyczy , przychodznie na zawolanie(to juz umie ale warto podszkolic) , Znajdowanie Ludzi rzeczy itd. (przyda sie jak znow zapodzieje karte chipowa od lekarza ;/ ) i inne takie tam. ja Do szelek to podchodze z dystansem i kijem xD a tak z innej beki jakiego masz Psa Kana ? Husky ? ;>

A szelki dla zwierzat cdn. Dziewczynka z pisakownicy pogrzebala zywcem swojeo chomika.... a jej matka na to... Nie Placz kupie ci Identycznego... Strach pomyslec jakby tak zrobila z czlowiekiem ...
_________________
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2008-08-24, 00:30   

Ma?ego rudego kundelka :) A raczej kundelke.
http://89.149.227.44/dev2.../0323262233.jpg

A co do myszy ?eby nie robi? zbyt du?egoo offu ;)

To powiem wam ?e te rzeczy s?abo schodz? ze sklepów ( na szcz??cie ) :m:D:
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
dziubek1993 
Mysi Bywalec
Ochroniarz z PASJ?


Imi?: Kamil
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 133
Skąd: ten d?em?
Wysłany: 2008-08-24, 01:31   
   Myszy: Szczur: Slayer


Sliczna ;] Podobna do Pieska mojej Siostry ;]


Zgodze sie ze na szczescie....xD
Ale To Powino BYc Wycofane z sprzedazy.
Moze jakies Petycje ? albo Skragi ?
_________________
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-08-24, 11:52   

eee ?e si? tak zapytam: Kana co robi? fotki psiaka w temacie: szelki dla myszy? xD Jest temacik o psach :P Strasznie schodzicie z tematu. Ja te? czasem schodz? ale bez przesady, ?eby z szelek wysz?o 10 innych tematów xD Mo?e nie mam racji? :>
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2008-08-24, 11:58   

Ale jak by? czyta?a uwa?nie ( :szalony: ) to potem napisali?my na temat, to Ty w tym momencie robisz offa ;)


===My?le ze petycje nic nie dadz? niestety :(
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-08-24, 12:33   

Wiem wiem. Tylko zwróci?am uwag? delikatnie. Po prostu fotka psa w tym temacie wygl?da dosy? zabawnie. Spokojnie.
Petycje na pewno nie dadz? rady, tak samo jak petycje jakie? do allegro, ?eby nie sprzedawa? gryzoni, petycje, ?eby nie oddawa? do zoologicznego i inne tego typu. Dla ludzi takie problemy nie s? istotne.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
dziubek1993 
Mysi Bywalec
Ochroniarz z PASJ?


Imi?: Kamil
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 133
Skąd: ten d?em?
Wysłany: 2008-08-24, 18:56   
   Myszy: Szczur: Slayer


ale Kana mi pokazala swojego psa :P wiec sie nie czepiaj :P

to skragi do producenta ze to zagraza zwierzeta
_________________
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2008-08-24, 19:00   

Skargi nic nie dadz? bo nie udowodnisz tego. Tak samo jak u psów jest to w niektórych przypadkach dobre rozwi?zanie tak samo oni my?l? ze u myszy ;)
To jest po prostu taki chwyt na nowo??, ?eby zarobi?.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT