AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkania samca i samicy
Autor Wiadomość
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-08-24, 15:12   

Emielcia napisał/a:
Kana napisa?/a:
odrazu pisz odpowiedz

ale ja nie znam odpowiedzi w?a?nie :P

To po co piszesz :lol: :razz: :razz: :razz:
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-24, 15:25   

hehe no wlasnie po to aby mnie uswiadomio?, ze bez sensu byloby trzymanie samca z samic? i wyjmowanie go co pare dni na kilka dni od samicy. Bez sens dlatego wlasnie trzyma sie je oddzielnie a ruie mozna poznac bardzo latwo. Rozkmini?am to w pare sekund, uwaga:
samiec siedzi na samicy a ona stara si? ucieka? i piszczy. Wtedy to wlasnie nast?puje ruiaaaa
:mrgreen:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-08-24, 15:52   

Luis napisał/a:
samiec siedzi na samicy a ona stara si? ucieka? i piszczy. Wtedy to wlasnie nast?puje ruiaaaa

Heh troche zle to wymysli?as. Bo jak pisa?am nie wyzyte samce ci?gle chc? gania? samiczke i nie patrz? na to czy maj? ruje czy nie. Ruja je tylko dodatkowo pobudza no i wtedy cos z tego wyjdzie;)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-24, 15:55   

ooooooooo no to, zes mnie zawiodla :cry: to ja zem myslala, zem wpadla na taki geniaalny pom,ysl i kazdego zatka phi.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-08-24, 15:59   

Luis troche tak czy inaczej to juz chyba mo?e byz za pozno na rozpoznanie rujki ehehe:P
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-24, 16:00   

a no tak... w sumie racja sorrka :wink:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-08-27, 10:59   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


Podsumowuj?c, nie chcesz mie? ma?ych myszek to w ogóle nie dopuszczaj ich do siebie bo b?dzie niespodzianka ( rui nie przewidzisz) i jest to tak?e stres dla obojga ( samca i samicy) :] :)
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-08-27, 11:05   

Najlepiej odaj samca komus kto szuka myszki albo kolegi dla swojego pana ;)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-08-27, 11:06   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


Kana napisał/a:
kolegi dla swojego pana ;)


A przecie? samczyków nie mo?na zbytnio ??czy? poniewa? 99,9% prawdopodobie?stwa ?e si? nie zaakceptuj? znaczy na pocz?tku mo?e by? ok i w ogóle a potem ciach i tragedia. Co innego jak brat i brat, brat i ojciec :)
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
Derin 
Starszy Myszaty


Hodowla: Caminus
Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2007
Posty: 74
Wysłany: 2007-08-27, 11:25   
   Myszy: ?atka i stado hodowlane... :)


Kana napisał/a:
Najlepiej odaj samca komus kto szuka myszki...


Gdybym by?a zainteresowana oddaniem samczyka czy te? samiczki, nie pisa?abym tego tematu i nie zawraca?a bym Wam g?owy. Chc? zatrzyma? ca?? trójk?, st?d wynik? problem.

Co do puszczania myszek na jeden wybieg, zdaj? sobie spraw? z ryzyka i ze stresu zwierz?t, jednak rado?? maluchów z tego jednego spaceru by?a warta, przede wszystkim mojego stresu, czy uda mi si? ich dopilnowa?. Uda?o si? [zak?adaj?c, ?e to by?a pierwsza ruja ?atki] i na razie sobie wspólne spacery odpu?ci?am. Mo?e za jaki? czas, jak poznam troch? lepiej zachowania maluchów i ich temperament, zaryzykuj? znowu i b?dzie to ?wiadome ryzyko.
_________________
Quis leget haec..?

-----------------------------------------------------------
www.caminus.prv.pl
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-08-27, 11:27   

Derin napisał/a:
Uda?o si?

Jeste? tego taka pewna ?

Derin napisał/a:
na razie sobie wspólne spacery odpu?ci?am.

I baardzo dobrze 8)

Derin napisał/a:
zaryzykuj? znowu i b?dzie to ?wiadome ryzyko.

:roll:
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Derin 
Starszy Myszaty


Hodowla: Caminus
Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2007
Posty: 74
Wysłany: 2007-08-27, 11:31   
   Myszy: ?atka i stado hodowlane... :)


Jestem pewna tego akurat z jednego wzgl?du - samiec nie "wszed?" na samiczk? a to chyba jaki? znak? No chyba, ?e s? w stanie zap?adnia? na odleg?o??.
Inna sprawa, ?e do zap?odnienia mog?o doj?? wcze?niej, gdy jeszcze ?atk? uznawa?o si? za ?atka i mieszkali w jednej klatce. Nad tym nie mia?am w?adzy jakiejkolwiek. Wi?c pozostaje mie? nadziej?, ?e to by?by pierwszy raz i tyle.

Co do ?wiadomego ryzyka, tak si? sk?ada, ?e w razie konieczno?ci mog? si? zaj?? opiek? nad wi?ksz? ilo?ci? mysz?t.
_________________
Quis leget haec..?

-----------------------------------------------------------
www.caminus.prv.pl
 
 
 
My-Saa =* 
Starszy Myszaty
...:::~***~:::...


Imi?: Martyna
Wiek: 30
Dołączyła: 31 Maj 2007
Posty: 69
Skąd: CWA
Wysłany: 2007-08-27, 12:03   
   Myszy: Timonek x)


Hmm... mój Timi kiedy? spotka? si? ze swoj? siostr?, Afer? ^^ Afi i Timi fajnie si? razem bawili, wi?c ja bym puszcza?a myszy razem, ale co do zamiany akwarii - nie robi?abym tak... :m:):
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-28, 13:32   

no ok ale chodzi o m?czenie ciagl? ci??? samiczki :P jest tutaj tyle tego rodzaju tematów, ze spokojnie czytaj?c je nie musialabys sie o nic nas pyta? ( chodzi o ??czenie w pary i rezultaty). Mnie osobiscie w ogole nie przeszkadza to, ze kto? rozmnaza myszki, bo moze rzeczywiscie chce miec gromadk? albo jak zazwyczaj jest u mnie: myszki s? w srednim wieku i zbliza sie czas na starzenie si?, dlatego chce rozmno?y? je aby nie kupowa? z zoologicznego i wiedzie?, ze maluchy maj? krew po MOICH kochanych myszkach :razz:
Dlatego rozmnazaj sobie myszki ale pamietaj, aby nie doszlo do tego wi?cej niz 3 razy, bo w ten sposob samiczka strasznie sie meczy ci?g?ym rodzeniem i karmieniem tylu dzieciaczków. A no i gdy juz bed? dzieci to samiec get out niestety. Odpowiedz jest prosta: szybkie ci??e u m?odych i duuuuuzo myszek.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-28, 13:40   

kat napisał/a:
W sumie tak, ale to jest jednak stres taka ci?g?a zmiana domu jak my?le...


a mnie si? wydaje, ze to dla nich jaka? atrakcja. moje strasznie lubi? buszowa? gdzie popadnie i ,,odwiedza?" w drugich klateczkach sowje kolezanki :wink: Gdy im sprz?tam albo zmieniam picie czy karmie to terra, akwa itd. otwieram i myszki zaczynaj? buszowa?, ze potem nie pamietam ktora z któr? mieszkaly hehehhe. Czyli zadnego stresu ale moze to nie u wszystkich funkcjonuje tak samo...
Co do tych myszek to uwazam, ze najlepiej kupic jeszcze jedn? dziewczynke ( z drugim samcem bym sobie dala spokoj) zeby myszki nie mialy smutno. Chcesz aby mialy troche z sob? kontaktu ale boisz sie,. zeby do niczego nie doszlo. Samiczke dokup i wsadz obydwie do tego wiekszego wakwa ale o ile pamietam to wlasnie u twojej samiczki jest to wieksze? :smile: Wtedy bedziesz pewna, ze myszki b?d? mialy swoje towarzystwo i do niczego nie dojdzie a samcem spokojnie bedziesz mogla zajmowa? si? osobno i puszczac gdzie chcesz bez wiekszego stresu :wink:
(oczywiscie pilnuj?c go, bo to, ze nie bedzie z nim dziewczynki to nie znaczy, ze zamieni si? w anio?ka :lol: )
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT