AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2007-05-15, 22:19
Strupy/mo?liwe przyczyny strupow i ranek
Autor Wiadomość
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-09-18, 14:22   

no fajnie a ja dzis dopiero mam zmówione leki odebra? hmmm to co odpu?cic ten krem i m?czy? Ire ?
_________________
InfinitY ..
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2012-09-18, 14:34   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


odpusc krem i mecz Ire , to bardzo skuteczny plyn , niestety wylecialo mi z glowy jak sie nazywa
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
zonia332 
Mysi Rozmówca
Byle do pi?tku :)



Imi?: Zosia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 19 Cze 2012
Posty: 295
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-10-04, 14:46   

Mam cos podobnego tylko ?e moja myszka ma jeszcze tam sier?? ale kilka ma?ych strupków raz nawet sta?o wydrapa?a sobie strupka na uszku . Kupi?am j? w zoologicznym wi?c oczywi?cie jest taka mo?liwo?? ?e tam sie zarazi?a ale mam j? ju? 3 miesi?ce i zacz??o si? to jak mia?am j? ju? 1,5 miesi?ca wi?c nie wiem co si? sta?o . Nie wprowadza?am ?adnych zmian ?ywieniowych , ?ció?ka jest ci?gle ta sama , nie jest osowia?y , ma apetyt . My?l? ?e to mo?e byc jaka? alergia tylko nie wiem na co . Nied?ugo id? z nim do weterynarza zobaczymy co sie oka?e :)

[ Dodano: 2012-10-04, 14:48 ]
A to ?e ?ció?ka jest ci?gle ta sama chodzi?o o to ?e z tj samej firmy i z tego samego sklepu bo mo?e to by? zrozumiane ?e nie wymieniam jej ?ció?ki . :wink:
_________________
Gucio [*]
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2012-10-04, 16:40   

Zonia, a dlaczego ju? 1,5 miesi?ca czekasz, skoro ewidentnie co? si? ze zwierzakiem dzieje?
 
 
zonia332 
Mysi Rozmówca
Byle do pi?tku :)



Imi?: Zosia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 19 Cze 2012
Posty: 295
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-10-04, 18:05   

Najpierw stwierdzi?am ?e to tylko jakie? drobne skaleczenie i przetar?am to wod? utlenion? . Mysla?am ?e si? to wygoi pó?niej na wakacje u kole?anki go zostawia?am gdzie zacz?? si? mocniej drapa? . W?a?ciwie to przez wakacje czego? si? nabawi? .Teraz to sie nasili?o i w przysz?ym tygodniu musz? i?? z nim do weterynarza . Wiem ?e za d?ugo zwleka?am nawet bardzo za d?ugo i dla takiego ma?ego zwierzaczka to mo?e by? co? naprawde powa?nego . Tak naprawd? to nie mam usprawiedliwienia lecz po prostu my?la?am ?e gdzie? si? skaleczy? :sad:
_________________
Gucio [*]
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2012-10-04, 21:55   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


U myszek ran nie wolno przeciera? wod? utlenion?. Lepiej je?li ju? trzeba to zrobi? u?y? w tym celu rywanolu
 
 
zonia332 
Mysi Rozmówca
Byle do pi?tku :)



Imi?: Zosia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 19 Cze 2012
Posty: 295
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-10-05, 19:35   

Jest troch? lepiej ale i tak wizyta u weterynarza nie wykluczona . Na nast?pny raz b?d? pami?ta? : )
_________________
Gucio [*]
 
 
Jaghut 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Katarzyna
Wiek: 31
Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 350
Skąd: ?ód?/Warszawa
Wysłany: 2012-10-10, 09:01   
   Myszy: Lisek, Milka, ?winka


Wczoraj, oko?o dwie godziny po zastrzyku Nelsonowi zrobi?a si? ranka a obok ranki taka mlecznobia?a plamka. Nie jest to strup ani jaki? odstaj?cy b?bel, wygl?da po prostu jak plamka. Czyta?am, ?e przy martwicy wyst?puje jakie? silne przekrwienie. Przed zastrzykiem jestem 100% pewna, ?e wszystko by?o w porz?dku. To zrobi?o si? te? nie od razu po zastrzyku, tylko jak pisa?am, po oko?o dwóch godzinach. Czy kto? wie, co to mo?e by?? By?abym bardzo wdzi?czna za pomoc.
_________________
[*]Nelson, Szczurcia, Torpeda, Piratka, ?asica, Zo?za, Tekla, Chandra, Gapcia, Tygrysek, Szary[*]
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-10-10, 09:02   

Popro? lillith o porad? :)
_________________
InfinitY ..
 
 
Jaghut 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Katarzyna
Wiek: 31
Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 350
Skąd: ?ód?/Warszawa
Wysłany: 2012-10-10, 09:05   
   Myszy: Lisek, Milka, ?winka


Nie mam do niej ?adnego kontaktu. :cry:
_________________
[*]Nelson, Szczurcia, Torpeda, Piratka, ?asica, Zo?za, Tekla, Chandra, Gapcia, Tygrysek, Szary[*]
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-10-10, 09:07   

a pw ? na dole pod ka?dym postem jest pw prywatna wiadomo?? przyjrzyj si? (na zielono)ka?dy u?ytkownik tak ma .
_________________
InfinitY ..
 
 
Jaghut 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Katarzyna
Wiek: 31
Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 350
Skąd: ?ód?/Warszawa
Wysłany: 2012-10-10, 09:20   
   Myszy: Lisek, Milka, ?winka


Dzi?ki, napisz? do niej.
_________________
[*]Nelson, Szczurcia, Torpeda, Piratka, ?asica, Zo?za, Tekla, Chandra, Gapcia, Tygrysek, Szary[*]
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2014-05-10, 10:58   

S?uchajcie, o czym mog? ?wiadczy? strupki na ca?ym ciele (ale nie ma ich w ogóle obok karku, uszu, s? na tu?owiu i po jego bokach)? Wczoraj g?askaj?c Hansa, przerazi?am si?, bo ma ich ca?kiem sporo. Na pocz?tku my?la?am, ?e mo?e który? samiec go pogryz?, ale jest ich tyle i tak to wygl?da, ?e to raczej nie to. Mo?e to uczulenie na orzeszki ziemne? Ostatnio dostawa?y co jaki? czas.
 
 
Danae 
M?ody Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 22 Paź 2013
Posty: 39
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-05-10, 14:56   
   Myszy: ?eby tylko ;)


Natte, mo?e by? alergia, mog? by? paso?yty.
_________________
Mychy: Buk(a), TooTiki.
Szczury: Angelica P?telka Supe?ek, Danae Eisheth Zenunim, Magnolia Agnes, Andromeda Idun, Cosmos Eclipse, Myrica "Sandy" Emi, Vitis Idea, Vinca Claude Simia,Vanilla Eris, Iris Nox, Erica Elys, ?y?wa, Sinapis West, Isoetes South, Ginkgo Binah
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2014-05-10, 15:47   

jesli ma te? zaczerwieniony pyszczek, oczka, uszka- to alergia- ja tego nie widzia?am u bia?o- ró?owego mysza, ale wet zauwa?y?
jesli napewno oczka, pyszczek s? bez zmian, mog? by? wszo?y
czy si? drapie? stale lub cz?sto? jesli stale, to alergia, skórka go piecze. mój spa? na go?ej pod?odze klatki, tak sie ch?odzi? przy alergii
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT