AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-24, 15:45
G?o?na muzyka
Autor Wiadomość
adrien 
Gadu?a Myszaty
ihatemilk



Imi?: adrien
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 327
Skąd: gdynia
Wysłany: 2007-08-07, 11:39   
   Myszy: 18!


Niedziou napisał/a:
Jak dla mnie Techno( nie uwazajac nikogo) jest straszne!Potrafi wpedzic w jakas nerwice i w ogole jest ohydne( ale to moje zdanie) NIe widzie sie ze myszki sie przy tym denerwuja!

Ja nie wiem co zachwyca ludzi w takiej muzyce??


niedziou, no to tak jak ktos kto nie lubi truskawek pytalby sie "jak mozna lubic truskawki, nie wiem co ludzie w nich widza". przyznasz chyba ze to troche eee dziwne, zeby nie uzywac mocniejszych epitetow:)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-07, 13:50   

o gustach sie nie dyskutuje. ja tez nienawidze techna bo to dla mnie jest muzyka dla zombie jakis ale co tam :razz: tak samo hh dla niektorych wszystkim a dla reszty nie powiem bo brzydkie slowo :lol: myszy najwyrazniej tez maj? swoje gusta i akurat nie podoba im sie muzyka, ktor? my sluchamy :lol: nagrajcie im obieranie slonecznika to bed? szczesliwe slychaj?c tego 8)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
X 
Myszowaty


Wiek: 28
Dołączyła: 16 Maj 2007
Posty: 492
Wysłany: 2007-08-07, 14:25   

Moje myszy biega?y w kó?ko jak w??czy?am Kaczmarskiego. o_O
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-07, 14:44   

.... pewnie go szukaly bo chcialy dorwac drania :spox:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
BasketCase 
Gadu?a Myszaty



Hodowla: Altromondo
Wiek: 32
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 396
Skąd: murder city
Wysłany: 2007-08-08, 10:49   
   Myszy: Dalia


kiedy? s?ucha?am muzyki bardzo g?o?no, na ca?y regulator. no ale myszek nie mia?am. teraz, gdy ju? u mnie s?, s?ucham cicho. ale nie widz?, ?eby si? ba?y czy co?.
techno nie s?ucham, brzydz? si? t? muzyk?.
raczej popu, rocka, metalu czasem. ale nigdy g?o?no :wink:

moim mychom podoba si? eremef :razz:
_________________


http://tnij.org/fkp3
http://tnij.org/fkp4
http://tnij.org/fkp6
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-08-11, 22:35   
   Myszy: Fafik


Cytat:
niedziou, no to tak jak ktos kto nie lubi truskawek pytalby sie "jak mozna lubic truskawki, nie wiem co ludzie w nich widza". przyznasz chyba ze to troche eee dziwne, zeby nie uzywac mocniejszych epitetow:)


No ja w?asnie truskawek nie lubie :) ani owocow w ogole juz ta mam! od urodzenia!Ale soczki uwielbiam A odnosnie techna wyrazalam swoja opinie i jej nie zmienie! Jak m ktos wskaze w tej "muzyce" linie melodyczna to dzieki! Ja tam slyaze tylko jeden ?omot! Ale kazdy lubi co innego! I nie oznacza to ze jak mowie ze mi isen ie podoba to ze mam cos do ludzi ktorzy to lubia!
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
MrRince 
Szara myszka


Imi?: Pawe?
Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 11
Skąd: Bia?a Podlaska
Wysłany: 2007-08-11, 23:47   
   Myszy: Orion, Kamikaze


POPIERAM!
Polska m?odzie? przeciwko generacji techno!!
Tylko Rock & metal

Pozdrawiam
Pawe?
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-12, 13:56   

Niedziou napisał/a:

No ja w?asnie truskawek nie lubie :) ani owocow w ogole juz ta mam!


witam w klubie! truskawki s? kwa?ne :shock: tak jak inne owoce. lubie tylko arbuzy.
a glosna muzyka dziala zle nie tylko na myszy ale i inne zwierzeta tak samo jak na s?uch ludzki :razz:
Jezeli chodzi o rodzaj muzy to ja czywiscie gustuje w rocku i metalu :grin: chociaz metal to tylko wybrane kapele... kiedys tego nienawidzilam bo to darcie jest samo. ale tak na prawde trzeba miec glos zeby wytrzymac 2 h drzec sie ciagle i dlatego respect dla metalowców :wink: a taka wokalistka np. pop to tylko pobrzeczy pod nosem: ,,kocham cie jak mogles mi toz robic tralala" i juz wielka piosenka lol. szkoda slow...
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-08-12, 14:06   

MrRince, ja nie bede nigdy przeciwko techno bo uwielbiam ta muzyke. Jest radosna i glosna. Idealna na dyski :) jak dla mnie to metal to jest lomot. lubie Techno , Hip-Hop , Rocka... nie cierpie Reagge i Metalu.... pop jest z lekka idiotyczny jak napisala Luis,. i jeszcze alternatywna jest cool (ale nie wszystkie)
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
MrRince 
Szara myszka


Imi?: Pawe?
Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 11
Skąd: Bia?a Podlaska
Wysłany: 2007-08-12, 15:02   
   Myszy: Orion, Kamikaze


Luis napisał/a:
wytrzymac 2 h drzec sie ciagle i dlatego respect dla metalowców

no niby tak, ale growl (czyli ten gard?owy chrypi?cy wrzask) wyst?puje g?ównie w black/death metalu :)

w ogóle to najlepsze s? ballady rockowe i ca?a dyskografia RHCP. szkoda, ?e nie mia?em kasy na koncert :(

EDIT:
techno jest niezdrowe i og?upiaj?ce, stymuluje i dzia?a na mózg podobnie jak narkotyki.
hiphop/rap ssie, szczególnie w wykonaniu Polaków.
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-12, 16:49   

Boze HH polski to nie hh!!!! uzbiera sie trzech lamusów co umiej? zarymowac: ,,jestem pod blokiem z ziomkami, a nie miedzy wami yo" to we mnie budzi to straszny smiech hahahaha :lol: ubior? sie jak wielkie ziooomy i my?l?, ze sa cool buahahaha. nie widzialam wiekszego cyrku :wink: Jedynie szacuneczek mam do OSTR'a, ktory tworzy to co czuje w danej chwili i nic na przymus. :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
MrRince 
Szara myszka


Imi?: Pawe?
Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 11
Skąd: Bia?a Podlaska
Wysłany: 2007-08-12, 18:22   
   Myszy: Orion, Kamikaze


no w sumie tak. wydaje im si?, ?e jak wi?cej "lanserskich" ciuchów na siebie ubior? to s? fajni.. najgorsze jest to, ?e sporo m?odzie?y przyjmuje taki styl i wilecy z nich"skejci" czy "raperzy" - a wi?kszo?? nie umie je?dzi? na desce i nie odró?nia hip-hopu od rapu...

ja zostan? przy swojm - rock&metal, no mo?e jeszcze funk i filmowa - ?wietnie pasuje np. w?adca pierscieni do sesji w jakim? ?wiecie fantastycznym :) prowadze? czasem to wiem :)
 
 
 
X 
Myszowaty


Wiek: 28
Dołączyła: 16 Maj 2007
Posty: 492
Wysłany: 2007-08-12, 19:36   

Nie b?d? si? wypowiada? o techno czy hh, bo musia?by kto? cenzurowa?. :razz: Albo dobra...

Myszonka napisał/a:
nie bede nigdy przeciwko techno bo uwielbiam ta muzyke. Jest radosna i glosna.

jest kiczowata, pozbawiona rytmu i bezwarto?ciowa. :twisted: Myszonom mo?e zaszkodzi?. :mwariat:
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-08-12, 22:26   
   Myszy: Fafik


Ja tez preferuje rock i metal -Rammstein czy Chris Cornell( pewnie ci to co? mówi), a wokalistki Pop czy dance to tylko pokazuj? ty?ki( oczywi?cie nie wszystkie), bo niczym innym nie mog? sie zaprezentowa?, a ma?o kto posiada g?os!I od razu mo?na pozna? kto umie ?piewac a kto nie. Np taka Celine Dion nie musi wyst?powac pól gola, poniewaz jak huknie swoim g?osem to te wszystkie artystki mog? sie schowa?!

Ale wracajac do tematu zaden odg?os, który jest g?osno nie jest zdrowy dla ?adnego zwierz?cia i dla ludzi tez! Dlatego nie dziwi np. zachowanie myszki, która szuka schronienia kiedy co? halasuje! Maj?c zwierzaki trzeba niestety z g?osnej muzyki zrezygnowa? lub sluchac ja w takim miejscu by nie zaklocala spokoju zwierzakom!
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
adrien 
Gadu?a Myszaty
ihatemilk



Imi?: adrien
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 327
Skąd: gdynia
Wysłany: 2007-08-13, 08:52   
   Myszy: 18!


dokladnie tak jak piszesz niedziou, nie mowiac juz ze ta konkluzja zostala dawno juz osiagnieta ale temat niepotrzebnie przerodzil sie w polemike nt gatunkow muzycznych (a jest na to miejsce w innym dziale)...

niedziou, luis, a truskawki z cukrem? ja tez nie jem samych bo nienawidze kwasoty.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT