AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-24, 14:45
G?o?na muzyka
Autor Wiadomość
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-08-23, 14:22   

Moim mychom cicha muzyka nie przeszkadza :) Tak s?dze a co do tego techna .. to bardzo lubie sluchac techno wrecz kocham je a jestem normaln? dziewczyn? ? Tak s?dze 8) Kazdy slucha to co lubi a ze Mr Rince widocznie nie nawidzi techna to jego sprawa ale nie powinien tak obrazac i mowi na ten styl muzyki. Ja nie lubie rocka ale nie mam nic do nikogo kto s?ucha tego ;)
MrRince wyobraz sobie ze ja bym tak mocno skryytykowa?a ciebie i twoj? muzyke ? Jakbys sie czul ?
Tak nie wolno :roll:
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-23, 15:38   

noom. A ja powiem tez, ze jestes normaln? dziewczyn?, bo wiele tego slucha :smile: ja osobiscie wole rocka i soad ale kazdy lubi co innego i dzieki temu, ze sie roznimy jestesmy tacy orginalni
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
adrien 
Gadu?a Myszaty
ihatemilk



Imi?: adrien
Wiek: 38
Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 327
Skąd: gdynia
Wysłany: 2007-08-23, 15:43   
   Myszy: 18!


MrRince napisał/a:

EDIT:
techno jest niezdrowe i og?upiaj?ce, stymuluje i dzia?a na mózg podobnie jak narkotyki.
hiphop/rap ssie, szczególnie w wykonaniu Polaków.


mrrince, mozesz rozwinac mysl z tym dzialaniem jak narkotyki? a konkretnie to o jakie dragi ci chodzi? halucynogenne czy pobudzajace? prawdopodobnie chodzi ci o szuwaks i koke - jesli tak, to co za frajerzy z tych milionow ludzi ktorzy wydaja na to gruba kase, a przeciez wystarczy zapuscic sobie techno...

po drugie, na czym sie opierasz mowiac ze techno jest niezdrowe i oglupiajace?

po trzecie, piszac ze hiphop/rap ssie, powinienes zaznaczyc ze dla ciebie ssie (i nie mow ze to bylo w domysle bo to jest zwykle zarzewiem wszelkich konfliktow na te tematy).


luis, po raz pierwszy sie z toba nie zgodze (swieto lasu), bo w ktorym miejscu ula gardzi ludzmi ktorzy nie lubia techno? troche jej sie owszem krew zagotowala na widok watpliwej wartosci merytorycznej tekstu mrrince'a ktory ja powyzej cytuje (w czym jej sie akurat nie dziwie), ale wyrazila tylko oburzenie wobec jego porownania dzialania techno do dzialania narkotykow...
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-23, 15:58   

no niby tak teraz to ju? widz? Adrien :wink: Kazdy by chyba tak zareagowa?... Ale co wy wszyscy z tymi narkotykami?! od razu nie musi to oznacza?, ?e to jest to samo co narkotyki! niestety mnie tez si? techno KOJARZY z narkotykami ( a przeciez to nie znaczy, ze techno wyo?uje te same reakcje, bez przesady to bylo tylko takie hmm porównanie), bo niestety na dyskotekach zazwyczaj leci tylko techno a jak wiadomo na diskotekach wyst?puje bardzo duzo roznych narkotyków i tylko dlatego mi si? jedno z drugim kojarzy. Ze kto? slucha tego nie znaczy, ze ?pa. Jju? pr?dzej bym podejrzewa?a o ?panie hiphopowców ni? tych od techno. Ale to jest wg mnie te? taki stereotyp z tymi narkotykami... tak jak to, ze kazdy skate musi s?uchac HH... BZDURA! ubieram si? jak chce, od kiedy ubior musi zawsze odzwierciedla? to czego czlowiek s?ucha?
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
adrien 
Gadu?a Myszaty
ihatemilk



Imi?: adrien
Wiek: 38
Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 327
Skąd: gdynia
Wysłany: 2007-08-23, 16:15   
   Myszy: 18!


jezeli mrrince'owi nie chodzilo o to ze techno dziala jak dragi to sformulowalby swoja wypowiedz inaczej. wyglada na to ze palnal bzdure a mozliwe w sumie ze chcial powiedziec co innego.

no niestety techno kojarzy sie z dragami bo ludzie na takich imprezach wciagaja/pigula sie zeby 1) dac rade balowac do rana, 2) po tych dragach ogolnie czlowiek sie lepiej bawi i lepiej odbiera muze (bardziej, no nie wiem jak to nazwac). co oczywiscie nie znaczy ze wszyscy w klubach jada na pigulach... no ale stereotyp stereotypem. mnie tez to luis wkurza, to szufladkowanie i ocenianie po okladce albo teksty niektorych ludzi w stylu "jak nie sluchasz tej muzy to nie mozesz sie tak ubierac bo przynosisz wstyd ludziom ktorzy jej sluchaja" etc.
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 18 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-08-23, 16:21   
   Myszy: Fafik


Chce wam sie odswiezac sprawe ktora juz dawno zostala wyjasniona?Doszlismy juz do tego ze nie ma sie co bulwersowac tym co tu ludzie psiza ponewaz forum to miejsce wyrazania opinii a nie brania wszystkiego do siebie!
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-23, 16:26   

noo dokladnie. to mnie oburza strasznie... no jakkolwiek chlopak to powidzial to bylo i min?lo. Ja bym si? bardzo zdenerwowala gdyby kto? co? powiedzial o SOAD'ie, ze maj? testy do d***y albo co?. kazdy odbiera co? inaczej i w sumie piosenka ,,Pizza Pie" moze wydawa? si? bezsensowna dla mnie jest super i rozwesela kliman Soadu :wink: Tak samo z Technem ale coz... ludzi nie da si? zmieni? na lepszych. Kazdy jest inny i czasem nie uda si? przekona? do danej muzyki, przyprawy, koloru itd.
Dla mnie z drugiej strony jest etz dziwne to, ze jezeli kto? tak uwielbia Techno to po jak? cholere bierze jakie? pigu?y?! Jezeli lubi t? muzyk? to powinien dobrze si? przy niej bawi? i bez zb?dnych dopalaczy! to takie troche dla mnie podejrzane jest. Tak jakby na si?? chcieli si? dobrze bawi?. Muzyka sama z siebie powinna cieszy? ucho i wprawia? w ruch cz?owieka ale je?eli kto? do tego potrzebuje narkotyk to oznacza, ze to czego s?ucha nie do konca sprawia, ze czlowiek czuje si? na prawde coool.
Po drugie racja, ludzie czasem bior? pigu?k?, zeby wytrzyma? do rana juz nie chodzi o nut? w tle ale w takim razie drugir pytanie: jezeli organizm mowi: stop, chce mi si? ju? spa?, chce odpocz??" to po co czlowiek walczy z tym i musi an si?? wytrzyma? do rana? Po to aby przed kumplami pochwali? si? jak to o 4 rano wypi? flaszk? a o 5 le?a? pod sto?em za to po pigule o 6 znowu ta?czy? z fajn? dupe?k?? Bez sensu jest to dla mnie. Impreski s? codziennie! Jezeli kto? jest zm?czony powiedzmy o tej 3-4 rano to idzie do domu widzi si? z reszt? ekipy nast?pnego dnia i tyle! a nie na si?? musi siedzie? jeszcze...=.=' tutaj w takim razie dla mnie wychodzi a to, ze koledzy ?mialiby si?, ze s?aby est albo co?. I wtedy bierze si? narkoty. Ale przecie? zawsze mozna znalexc tak? ekipe, ktora zrozumie, z ekto? jest zmeczony i ktora nie potrzebuje narkotyków, zeby si? ?wietnie bawi?, bo to muzyka i ludzie sprawiaj?, ze czlowiek czuje si? szczesliwy a nie narkotyki.
O pomidor... ale si? rozpisalam sorrka.... nie musicie calego czyta?.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 18 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-08-23, 16:32   
   Myszy: Fafik


Luis jesli chdozi o te narkotyki i muzyke zgadzam sie z Toba!JA tez tego nie rozumie!Skoro dla fanow tej muzyki jest na genialan to po co cpaja zeby sie lepiej bawic?? Czyli chyba jednak nie jest fajna?!JA przynajmniej tak to rozumuje!

Nie zgodze sie tylk oz Toba w tym
Tak samo z Technem ale coz... ludzi nie da si? zmieni? na lepszych. Kazdy jest inny i czasem nie uda si? przekona? do danej muzyki, przyprawy, koloru itd.

Ja bym tutaj nie mowila ze ktos kto slucha techno jest goryz od tego co slucha SOAD! Moim zdaniem Jeden lubi metal inny techno!PO to jest tyle gatunkow muzyki by kazdemu dogodzic!Jak sie nie lubi to sie nie slucha! Ale nie oznacza ze jak ktos sluch czegos czego my nie lubimy sa gorsi!
JA tez osobiscie lubie SOAD A Rammsteina to uwielbiam ale nie uwazam ze ktos kto slucha Dody czy DJ BOBO sa gorsi pomimo ze nienawidze tych wykonawcow i wydaja mi sie najbardziej do kitu jak tylko mozna!Ale szanuje jak lubia niech sobie sluchaja!JA nie mam zamiaru :)
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-23, 16:37   

nie nie nie :wink: z tym technem chodzilo mi o to, ze w SOADzie jest wiele piosenek, ktore mog? wydawa? si? bezsensowne a ja mimo to je lubie i ze tak samo jest w technie! ze tez jest wiele utworów, ktore niektorym si? mog? nie podoba? ( np mnie) ale za to ten sam utwor ktorego ja nienawidz? komu? moze wydawa? si? super coool odjazdowy! :wink: Czaisz? :razz: I tutaj doda?am: ,,ale cóz.... ludzi nie sie da si? zmieni? na lepszych. Kazdy jest inny i czasem nie uda si? przekona? do danej muzyki, przyprawy, koloru itd." czyli, ze ja lubie piosenke soadu, kto? jej niecierpi, ja nienawidze utworu danego w technie a za to kto? ten utwór ubóstwia i tak ze wszystkim na oko?o jest :smile:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 18 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-08-23, 16:39   
   Myszy: Fafik


AAA to zmienia postac rzeczy!To jzu sie rozumiemy :)
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-23, 16:43   

no i super :wink: hehehe
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
adrien 
Gadu?a Myszaty
ihatemilk



Imi?: adrien
Wiek: 38
Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 327
Skąd: gdynia
Wysłany: 2007-08-23, 16:49   
   Myszy: 18!


Luis napisał/a:

Dla mnie z drugiej strony jest etz dziwne to, ze jezeli kto? tak uwielbia Techno to po jak? cholere bierze jakie? pigu?y?! Jezeli lubi t? muzyk? to powinien dobrze si? przy niej bawi? i bez zb?dnych dopalaczy! to takie troche dla mnie podejrzane jest. Tak jakby na si?? chcieli si? dobrze bawi?. Muzyka sama z siebie powinna cieszy? ucho i wprawia? w ruch cz?owieka ale je?eli kto? do tego potrzebuje narkotyk to oznacza, ze to czego s?ucha nie do konca sprawia, ze czlowiek czuje si? na prawde coool.


ludzie biora w klubie piguly bo: czlowieka to rozbudza, osmiela, jest bardziej towarzyski (czyli ogolnie zestaw cech jakie wiekszosc z nas chcialaby miec na stale) no i ogolnie czuje sie swietnie (chce sie zyc). no i jeszcze muza swietnie robi wtedy na zmysly i ogolnie masz wtedy "tajm of jor lajf". (moze poprosimy luis kogos o wykrojenie tematu o dragach hehe). wiec ja bym powiedziala ze to nie jest tak ze nie do konca ktos sie dobrze bawi przy np. techno, bo bawi sie za***, ale przeciez "moze byc jeszcze lepiej", czaisz.

Luis napisał/a:

Po drugie racja, ludzie czasem bior? pigu?k?, zeby wytrzyma? do rana juz nie chodzi o nut? w tle ale w takim razie drugir pytanie: jezeli organizm mowi: stop, chce mi si? ju? spa?, chce odpocz??" to po co czlowiek walczy z tym i musi an si?? wytrzyma? do rana? Po to aby przed kumplami pochwali? si? jak to o 4 rano wypi? flaszk? a o 5 le?a? pod sto?em za to po pigule o 6 znowu ta?czy? z fajn? dupe?k?? Bez sensu jest to dla mnie. Impreski s? codziennie! Jezeli kto? jest zm?czony powiedzmy o tej 3-4 rano to idzie do domu widzi si? z reszt? ekipy nast?pnego dnia i tyle! a nie na si?? musi siedzie? jeszcze...=.=' tutaj w takim razie dla mnie wychodzi a to, ze koledzy ?mialiby si?, ze s?aby est albo co?. I wtedy bierze si? narkoty. Ale przecie? zawsze mozna znalexc tak? ekipe, ktora zrozumie, z ekto? jest zmeczony i ktora nie potrzebuje narkotyków, zeby si? ?wietnie bawi?, bo to muzyka i ludzie sprawiaj?, ze czlowiek czuje si? szczesliwy a nie narkotyki.
O pomidor... ale si? rozpisalam sorrka.... nie musicie calego czyta?.


ja z wielka checia calosc przeczytalam i to kilka razy. mysle luis ze kazdy w sumie moze miec rozne pobudki do wciagania amfy/koksu (bo dwie doby bez snu to wlasnie efekt tych specyfikow bardziej niz pigul), ale wydaje mi sie ze nie chodzi o to ze komus glupio ze szybko sie zmeczy etc. mysle tak dlatego bo wciaga sie z reguly cala paczka i potem sie idzie balowac wiec tworzy sie taki plan po prostu, dzis dewastacja i jedziemy, kumasz. brak sennosci jest dla niektorych fajny wlasnie dlatego ze mozna balowac cala noc do rana i wogole nie czuc zmeczenia (a przy tym bezkarnie popijac alk jak ktos lubi i sie nim nie upijac zbytnio). co do tej ekipy ktora umie sie swietnie bawic bez takich wspomagaczy to masz wielka racje i cos takiego jest piekne, a cpanie cala paczka regularnie uwazam za przejaw problemow jakie tacy ludzie maja ze soba, no ale to dlugi temat..
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-23, 17:06   

adrien napisał/a:

ludzie biora w klubie piguly bo: czlowieka to rozbudza, osmiela, jest bardziej towarzyski (czyli ogolnie zestaw cech jakie wiekszosc z nas chcialaby miec na stale) no i ogolnie czuje sie swietnie (chce sie zyc). no i jeszcze muza swietnie robi wtedy na zmysly i ogolnie masz wtedy "tajm of jor lajf". (moze poprosimy luis kogos o wykrojenie tematu o dragach hehe). wiec ja bym powiedziala ze to nie jest tak ze nie do konca ktos sie dobrze bawi przy np. techno, bo bawi sie za***, ale przeciez "moze byc jeszcze lepiej", czaisz.


hehe mowisz jakbys sama bra?a :razz: zartuje :wink:
z tym balowaniem cal? noc rzeczywiscie racja ejzlei ktos nie jest w swoim miescie i nie chce spa? gdzies zeby go okradli to w sumie moze mu totylko pomoc co nei zonacza, z endal to pochwalam.... jezeli chodzi zas o te super ekipe to istnieje niestety w bajkach i gdzie niegdzie ale w?tpie, zeby w Polsce byly to jakie? wielkie grupy... :sad:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
karotka 
Mysi Bywalec



Imi?: Paulina
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lip 2007
Posty: 103
Skąd: ?ódzkie
Wysłany: 2007-08-23, 19:19   

tak si? tylko lekko wetn? w s?owa: :lol:

Chyba, ?e mówimy o sXe (straight edge), skoro sie nie pije, to si? nie ?pi pod sto?em i do rana na loozie wytrzyma :wink:

Ale ju? teraz milkn? :grin:
 
 
 
MrRince 
Szara myszka


Imi?: Pawe?
Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 11
Skąd: Bia?a Podlaska
Wysłany: 2007-08-23, 21:01   
   Myszy: Orion, Kamikaze


adrien napisał/a:
mrrince, mozesz rozwinac mysl z tym dzialaniem jak narkotyki? a konkretnie to o jakie dragi ci chodzi? halucynogenne czy pobudzajace? prawdopodobnie chodzi ci o szuwaks i koke - jesli tak, to co za frajerzy z tych milionow ludzi ktorzy wydaja na to gruba kase, a przeciez wystarczy zapuscic sobie techno...

muzyka techno ma za zadanie wprowadzi? mózg w stan transu... powtarzaj?ce si? dzi?ki, g?ównie wysokie i basy... zreszt? wida? to po niektórych dyskotekach.. ale samo w sobie techno nie jest szkodliwe - jest szkodliwe tylko dla osób podatnych na jego dzia?anie.. tak samo, jak np. fakt, ?e mam kumpla który mo?e pali? traw? jak fajki i nie robi mu to ró?nicy (poza innymi zmianami w korze mózgowej :P )

Cytat:
na czym sie opierasz mowiac ze techno jest niezdrowe i oglupiajace?

na dyskusjach z psychologiem, ksi?dzem, znajomymi, itp. chyba nawet by? gdzie? artyku? po angielsku nt. szkodliwo?ci muzyki techno/trance/house

Cytat:
po trzecie, piszac ze hiphop/rap ssie, powinienes zaznaczyc ze dla ciebie ssie (i nie mow ze to bylo w domysle bo to jest zwykle zarzewiem wszelkich konfliktow na te tematy).

no dobra, moje niedopatrzenie. to jest MOJA opinia. znaczy niektóre kawa?ki owszem lubi?, ale ogólnie nie lubi? tefgo gatunku muzy

W sumie fakt - co kto lubi...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT