AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Patyczaki
Autor Wiadomość
1kamilla1 
Myszo?ak



Imi?: Kamilla
Pomogła: 4 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 683
Skąd: Skrzyszów/ Opole
Wysłany: 2012-02-09, 01:42   
   Myszy: California [*],Uvetta(ima)[*],Bajka[*],Alfa[*],Lusia,Birma,Tosia,Yuki,Ruda


Moja znajoma mia?a kiedy? patyczaki i jej ulubion? zabaw? by?o znale?? wszystkie, co nigdy jej si? nie udawa?o. Kiedy? zobaczy?a, ?e nie ?yj? i wyrzuci?a wszystko. Pó?niej si? okaza?o, ze patyczaki zrzucaj? skór? i to by?a skóra a patyczaki zosta?y wyrzucone razem z ga??zkami przez pomy?k?.
_________________
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-02-09, 01:53   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


1kamilla1 napisał/a:
Moja znajoma mia?a kiedy? patyczaki i jej ulubion? zabaw? by?o znale?? wszystkie, co nigdy jej si? nie udawa?o. Kiedy? zobaczy?a, ?e nie ?yj? i wyrzuci?a wszystko. Pó?niej si? okaza?o, ze patyczaki zrzucaj? skór? i to by?a skóra a patyczaki zosta?y wyrzucone razem z ga??zkami przez pomy?k?.


My tak w liceum spu?cili?my w sedesie jakie? "stworzonko" naszej wychowawczyni :lol: Ju? nie pami?tam dok?adnie, jak to by?o, ale w ka?dym razie jaka? "mini-meduzka" czy inne ?yj?tko prawie przezroczyste straci?o ?ycie w przykrych okoliczno?ciach... My?leli?my, ?e akwarium jest puste:roll:
 
 
 
junoo 
Mysi Bywalec
autsajder



Imi?: Justyna
Wiek: 32
Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 124
Skąd: Jab?onka/Lublin
Wysłany: 2012-02-09, 11:51   
   Myszy: 16 ogonków w pami?ci :(


Kiedy? chcia?am patyczaki, ale jak przeczyta?am, ?e podczas zraszania patyczakom przyklejaj? si? odnó?a do szyby i si?? rzeczy patyczak odrywa sobie noge, ?eby si? uwolni? zrezygnowa?am z nich. :roll:
zuza911 napisał/a:
My tak w liceum spu?cili?my w sedesie jakie? "stworzonko" naszej wychowawczyni Ju? nie pami?tam dok?adnie, jak to by?o, ale w ka?dym razie jaka? "mini-meduzka" czy inne ?yj?tko prawie przezroczyste straci?o ?ycie w przykrych okoliczno?ciach... My?leli?my, ?e akwarium jest puste:roll:

biedna meduzka :(
i Pani wychowawczyni :twisted: :lol:
_________________
"Cho? droga jest bez ko?ca
pozornie bez znaczenia
mniemam, ?e mam powody,
by drogi swej nie zmienia?."
Akurat
 
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-02-09, 11:59   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


junoo napisał/a:

biedna meduzka :(
i Pani wychowawczyni :twisted: :lol:


Zapewniam, ?e to my byli?my biedni :lol: Zw?aszcza, ?e wcze?niej w dziwnych okoliczno?ciach zagin??a agama... Od tej pory ju? ?aden zwierzak nie pojawi? si? w naszej klasie :wink:
 
 
 
junoo 
Mysi Bywalec
autsajder



Imi?: Justyna
Wiek: 32
Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 124
Skąd: Jab?onka/Lublin
Wysłany: 2012-02-09, 12:18   
   Myszy: 16 ogonków w pami?ci :(


Szczerze mówi?c to ja jestem przeciwna hodowaniu zwierz?t w szkole.
zuza911 napisał/a:
Zapewniam, ?e to my byli?my biedni

hehehe :lol:
_________________
"Cho? droga jest bez ko?ca
pozornie bez znaczenia
mniemam, ?e mam powody,
by drogi swej nie zmienia?."
Akurat
 
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-02-09, 12:21   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


junoo napisał/a:
Szczerze mówi?c to ja jestem przeciwna hodowaniu zwierz?t w szkole.


Ja te?. Zwierzak powinien mie? spokój i jednego w?a?ciciela, a nie kilkadziesi?t osób opiekuj?cych si? nim raz gorzej, raz lepiej. Zw?aszcza, ?e jak wiadomo... kiedy ma co? zrobi? trzydzie?ci osób, nie zrobi tego nikt :wink:
 
 
 
rysieek 
Gadu?a Myszaty
myszkowelove



Imi?: Dorota
Wiek: 28
Dołączyła: 24 Sty 2011
Posty: 380
Skąd: Tychy .
Wysłany: 2012-02-09, 13:54   

zuza911 napisał/a:
Ja te?.
Dlatego meduziak i agama znikn??y ? :lol: :twisted:

Ale koniec offtopa bo to w ko?cu temat o patyczakach :P
 
 
 
elves 
M?ody Myszaty



Wiek: 32
Dołączyła: 01 Lis 2011
Posty: 38
Skąd: mazowieckie
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-02-09, 19:29   

kiwi napisał/a:
http://p1.kciuk.pl/p1.kciuk.pl/cfe01d6d85fceae0e32fb710e18a11c9.jpg
ughhhh

Mnie wi?kszo?? robaków i owadów obrzydza,ale akurat patyczaki,li?ce itp.w ogóle :wink:

Laraine napisał/a:
Ja si? w ogóle na patyczakach nie znam ;P
Pami?tam, ?e jak by?am ma?a, to moja kuzynka mia?a kilka... mno?? si? na pot?g?, albo ona mia?a takie "egzemplarze" :lol:

To normalne u nich,?e si? tak mno?? dlatego aby temu zapobiec nale?y zbiera? i niszczy? jajka by nie mie? plagi :grin:

1kamilla1 napisał/a:
Moja znajoma mia?a kiedy? patyczaki i jej ulubion? zabaw? by?o znale?? wszystkie, co nigdy jej si? nie udawa?o. Kiedy? zobaczy?a, ?e nie ?yj? i wyrzuci?a wszystko. Pó?niej si? okaza?o, ze patyczaki zrzucaj? skór? i to by?a skóra a patyczaki zosta?y wyrzucone razem z ga??zkami przez pomy?k?.


Mnie osobi?cie wkurza brak podstawowych informacji na temat danego zwierz?cia a tylko samam ch?? posiadania no i takie oto s? tego efekty.


Ja te? jestem przeciwna jakiemukolwiek zwierzakowi w szkole- niezale?nie jakie ono by nie by?o. Pami?tam jak w zerówce mieli?my chomika i pomalowali go flamastrami - tak si? zastanawiam gdzie wtedy by?a nauczycielka? Wiem,?e nie da si? upilnowa? wszystkich dzieci,ale te? nie by?o t?umacone,?e to jest ?le bo pani mia?a to w nosie bo spokój mia?a.

No i ?adna z was nie ma ? Pami?tam jak jakis rok temu byl sza? na owady i prawie wszyscy mieli ale niestety jak szybko si? pojawi? tak samo znikn?? .
Jak wyszykuje lokum i zdob?de patyki to dam zdj?cia.

A co powiecie na li??e? http://3.bp.blogspot.com/...+Jesienny+3.jpg
albo straszyki diabelskie http://v22.lscache5.c.big...al/48530259.jpg
Ostatnio zmieniony przez elves 2012-02-09, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-02-09, 19:40   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Drugi link nie chodzi :razz:
Li?cie nawet fajne, ale dla mnie tylko do poogl?dania na zdj?ciach. Z owadów to ja tylko motyla i biedronki nie brzydz? si? dotkn?? :lol:
 
 
 
elves 
M?ody Myszaty



Wiek: 32
Dołączyła: 01 Lis 2011
Posty: 38
Skąd: mazowieckie
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-02-09, 19:49   

zuza911 napisał/a:
Drugi link nie chodzi :razz:
Li?cie nawet fajne, ale dla mnie tylko do poogl?dania na zdj?ciach. Z owadów to ja tylko motyla i biedronki nie brzydz? si? dotkn?? :lol:


Ju? poprawione :wink:
A mnie to najbardziej obrzydzaj? te lataj?ce i moze jestem dziwna ale motyle i ?my tak?e. S?ysza?am,?e niektórzy preparuj? martwe owady- dla mnie to ?adna ozdoba po pierwsze nigdy bym tego nie zrobi?a ,po drugie nie mog?abym tego trzyma? w domu zw?ok.
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-02-09, 19:52   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Ten drugi jest je?li ?liczny :smile: Ale ?ebym takiego spotka?a... :shock:
 
 
 
siwa 
Mysi Rozmówca



Wiek: 34
Dołączyła: 03 Sie 2011
Posty: 202
Skąd: ?om?a
Wysłany: 2012-02-09, 19:58   

owady s? super, kiedys dawno dawno mia?am kilka patyczaków i faktycznie przyrost naturalny by? spory:P w ubieg?ym roku mia?am 3 straszyki australijskie o imionach Penelopa, Teodor i Poldek, samce sa chude i maja skrzyd?a ,które po roz?o?eniu (u doros?ego osobnika) s? dosyc sporych rozmiarów, samiczki natomiast s? wi?ksze i ich pyszczki wygl?daja jakby si? u?miecha?y-urocze s?;]
 
 
calyalfabet
Szara myszka


Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-02-18, 00:13   

kiedy? kupi?am patyczaka,ale inni straszyli mnie ?e nie potrzebuj? partnera by si? rozmno?y? i ?e niebawem b?d? mia?a ich setki :grin: wystraszy?am si? i wypu?ci?am :razz: potem ba?am si? inwazji hehe :smile: ech by?am m?oda i g?upia
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2012-02-18, 00:15   

calyalfabet napisał/a:
le inni straszyli mnie ?e nie potrzebuj? partnera by si? rozmno?y? i ?e niebawem b?d? mia?a ich setki

prawda/
mialam tak;pp
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2012-02-18, 01:35   

haha , a ja mia?am jednego tyle miesi?cy patyczka ok 12 cm i nigdy ma?ych nie by?o :) a prawie wszystkie to samice , które maj? zdolno?? do sk?adania zap?odnionych jaj z których wychodz? te? same samice ;P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT