AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Strach myszy przed cz?owiekiem
Autor Wiadomość
Yoka 
M?ody Myszaty



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Gru 2006
Posty: 19
Wysłany: 2007-01-16, 19:16   strach?

urodzily mi sie trzy myszki dziewczynka i dwoch chlopcow oddzielilam je i teraz klik kropek i mufin sa w klatce a gerda i ?ata w drugiej no i mufin albo spi albo cos robi ale on sie mnie chyba boi bo jak mnie zauwa?a to kryje sie po k?tach itp. ostatnio byl w rurce i chcialam go poglaskac (jestem na etapie oswajania) a onsie przycisn?? do sciany i tak jak by chcial unikn?c mojego dotyku i teraz caly czas le?y :( PROSZE O SZYBK? POMOC :(
_________________
myszki : Klik
Gerda + ma?e mysi?tka :)
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-01-17, 15:40   

Co tu pomóc ?? Jezeli dopiero go oswajasz to normalne ze bedzie od ciebie uciekal !
A wogole po co je rozmnazasz jak nie masz o tym zielonego pojecia,,,
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-01-19, 11:47   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


Moje myszki na samym pocz?tku te? tak reagowa?y. A teraz nie mog? bez mnie ?y? :)
Sporo masz tych myszek. Dla mnie wyzwanie to dwie, wiesz karmienie ich, zmiana trocin, zabawy.
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
Madziunia 
Starszy Myszaty


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 70
Skąd: Jastrz?bie Zdrój
Wysłany: 2007-02-03, 23:16   

Mam moje mysie juz jako? 2 tygodnie ... Jedna jest juz ca?kiem oswojona. Jak w?orze r?k? do akwarium to przychodzi, pow?cha a potem wchodzi mi na r?k?. A druga sie mnie tak panicznie boi ze jak tylko zblirze sie do jej klatki to odazu ucieka i sie chowa. Nie wiem co mam zrobi?. Jak mam j? oswoi? jak ona nawet nie chce pow?cha? mojej d?oni a co dopiero da? sie wzi??? na r?ce. :zdziwko: :(
_________________
Tofi :m: Suzi :m: Ofelia :m: Zahara :m:
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-02-04, 11:21   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


Jedna z moich myszek te? by?a mniej oswojona od drugiej (ale tylko na pocz?tku)
Ale potem to si? unormowa?o :)
Spróbuj przekona? j? do siebie np. za pomoc? jakiego? smako?yka :P ( moje na to posz?y)
Ale na forum jest jeszcze ciekawy temat w dziale myszy (opieka i hodowla) o oswajaniu s? tam ró?niaste przydatne sposoby
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
Mysia ?winka 
Mysi Bywalec
Niemcy nadchodz?...



Imi?: Olga
Wiek: 28
Dołączyła: 29 Lis 2006
Posty: 138
Skąd: Za moich czasów...xD
Wysłany: 2007-02-04, 19:38   
   Myszy: Pucia, Szajba, Bianka i Kikut


:| Co? mi si? wydaje, ?e specjalnie rozmno?y?a? Mysie. No ale wystarczy wej?? na stron? ?wi?tej Kat (Nie, nie swi?tej pami?ci ^_^ tylko jest ?wi?ta bo ma t? strn? :D )
Adres to chyba www.myszy.net :D tam masz wszytko, oswajanie itp :D
_________________
Pad?e?? Powtsa?! xD
°.;*.¸,¤° °¤,¸.*;.°
 
 
Madziunia 
Starszy Myszaty


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 70
Skąd: Jastrz?bie Zdrój
Wysłany: 2007-02-04, 20:14   

No raczej nie specjalnie :? Ona wcale nie by?a w ci??y :cry: Co? jej by?o. Najpierw nie wychodzi?a w ogóle tylko spa?a. Potem sie zacze?a robi? gruba i dziwnie zachowywa?. Przed chwil? wróci?am od przyjació?ki. Zagl?dam do klatki a ona le?y na boku nie ?ywa. Zrobi?a sie znowu chuda a dooko?a niej trociny s? mokre. :cry: :cry: :cry: :cry: Co jej mog?o by?? :cry: :cry:
_________________
Tofi :m: Suzi :m: Ofelia :m: Zahara :m:
 
 
Mysia ?winka 
Mysi Bywalec
Niemcy nadchodz?...



Imi?: Olga
Wiek: 28
Dołączyła: 29 Lis 2006
Posty: 138
Skąd: Za moich czasów...xD
Wysłany: 2007-02-04, 20:21   
   Myszy: Pucia, Szajba, Bianka i Kikut


Zaraz zaraz. Yoka pisa?a o czym? innym, A teraz tu wskakuje Madziunia z chorob? innej myszy. Wszystko si? pl?ta. Madziunia,nie da?o si? za?ozy? innego tematu? A to co do Madziunia. Jej myszmog?a by? po porozie, a m?ode zje??
_________________
Pad?e?? Powtsa?! xD
°.;*.¸,¤° °¤,¸.*;.°
 
 
Madziunia 
Starszy Myszaty


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 70
Skąd: Jastrz?bie Zdrój
Wysłany: 2007-02-04, 20:49   

Sorry my?la?am ze to by?o do mnie. Bo wyrzej pisa?am o czym? innym a w innym miejscu ze moja mysz jest przez przypadek w ci??y. I tu napisa?a? ze specjalnie ... mysla?am ze to do mnie.
_________________
Tofi :m: Suzi :m: Ofelia :m: Zahara :m:
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-02-05, 18:16   

:idea: Ale zem sie pogubi?a pierw piszesz ze mysz sie ciebie boi a teraz ze byla gruba i ze niby urodzila czy cos ? Co ty krecisz ? Napisz jeszce raz a dokladnie !!!
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-02-05, 19:44   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


Szczerze mówi?c rzeczywi?cie to takie zagmatwane.........
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
Madziunia 
Starszy Myszaty


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 70
Skąd: Jastrz?bie Zdrój
Wysłany: 2007-02-05, 23:03   

Ehhh sorry ostatnio jestem jaka? porobiona. Chodzi o to ze jak przynios?am moje myszki do domu to samiczka najpierw ca?y czas spa?a. w ogóle nie wychodzi?a z domku ... tylko czasami zeby sie napi? albo co? zje??. Pisa?am o tym w innym miejscu. Potem jej wszystko przesz?o. Przez przypadek by?a z samcem w akwa. Babka w sklepie powiedzia?a mi ze to dwie samiczki ale okaza?o sie ze jedna to samiec. Po jakim? czasie zacz??a robi? sie gruba i dziwnie ucieka?a przedemn?. Nie mog?am nawet do jej klatki podej??. My?la?am ze jest w ci??y i dlatego ma taki brzuszek. Wczoraj wróci?am od przyjació?ki zajrza?am do klatki a ona leza?a niezywa. :cry: :cry:

Sorry ze pomiesza?am.
_________________
Tofi :m: Suzi :m: Ofelia :m: Zahara :m:
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-02-06, 08:00   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


Szczerze mówi?c nie wiem co si? mog?o sta?....:( przykro mi (*)
Mo?e poroni?a (nie wiem czy takie cos istnieje u myszek ale jak mówi?as ?e kiedy zdech?a w oko?o trociny by?y mokre i ?e schud?a...... :( ) A ta baba w tym sklepie te? jaka? jest.... pomidor sprzeda? samaca i samice ;/ Co si? sta?o to si? nie odstanie. A ta myszka co zdech?a to w jakim by?a wieku oko?o ?? Mo?e nie wytrzyma?a ci??y...... nieiwiem
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
Madziunia 
Starszy Myszaty


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 70
Skąd: Jastrz?bie Zdrój
Wysłany: 2007-02-06, 12:23   

Nie wiem w jakim wieku by?a. :cry: Ca?kiem mozliwe ze by?a za m?oda :cry: .... Siedze i sie obwiniam ze nie sprawdzi?am sama jakiej s? p?ci tylko uwierzy?am babce :cry:
_________________
Tofi :m: Suzi :m: Ofelia :m: Zahara :m:
 
 
Ruda 
Starszy Myszaty



Imi?: Kasia
Hodowla: Incognito
Wiek: 37
Dołączyła: 03 Lut 2007
Posty: 72
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-02-06, 13:20   

Madziunia - nie ma sie co obwinia?, nie jeste? jedyn? osob? która niepotrzebnie ufa sprzedawcom w zoologikach. Nie wiedzia?a? - ju? wiesz, najwa?niejsze ?eby nie pope?nia? wi?cej tych samych b??dów.
My?le tak jak Jadzia, ?e myszka by?a zdecydowanie za m?oda na ci??e, albo po prostu chora, co te? cz?sto si? w sklepach zdarza :(
Trzymaj si? :)

juz poprawi?am :oops:
Ostatnio zmieniony przez Ruda 2007-02-06, 14:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT