AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2007-07-25, 19:20
Kolor sier?ci ma?ych
Autor Wiadomość
BellaSouris 
Mysi Bywalec


Hodowla: BellaSouris
Wiek: 113
Dołączyła: 22 Mar 2007
Posty: 184
Skąd: ?wiecie
Wysłany: 2008-01-22, 22:16   

Luis a kto Ci powiedzia? ,?e jeste? Bogiem? :shock: Mylisz si? to ...Ja jestem Bogiem :twisted: :lol: :lol:
 
 
 
Emila 
M?ody Myszaty


Imi?: Emila
Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 47
Wysłany: 2008-01-23, 08:22   

w ko?cu doszli do g?osu odpowiedzialni ludzie: Luis, Emielcia zgadzam si? z Wami i popieram :grin:
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-01-23, 16:49   

Dzi?kujemy ale to Emielcia mówi dobrze ja tylko komentuje :P
BellaSouris napisał/a:
Luis a kto Ci powiedzia? ,?e jeste? Bogiem? :shock: Mylisz si? to ...Ja jestem Bogiem

A to si? nazywa post nie do tematu. je?eli przeczyta?a? ju? mój opis to zerknij na niego jeszcze raz i kliknij pewien link... ;) Tam poczytasz co? na temat zb?dnych komentów :P
P.S. To ja jestem Bogiem :P
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2008-01-23, 20:36   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Niech kto? poprawi tego byka w tytule,prosz?.
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
Gracjana1995 
M?ody Myszaty


Imi?: Graca
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Gru 2007
Posty: 22
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-25, 10:32   .Genetyka
   Myszy: Andzelina Rupert


Luis napisał/a:
aham, ju? wszystko jasne :) przepraszam bardzo ;)
P.S. Musz? si? wi?c doczepi?:
Gracjana1995 napisał/a:
a ka?dy terrarysta zostanie spisany

buhahaha co za bzdury xD sorry ale terrarysta to przest?pna, ?e spisywany b?dzie? lol z reszt? ciekawe jak go spisz?. Nie musi podawa? ?adnych danych sprzedawcy. Wydaje mi si? nawet, ?e ten sprzedawca zrobi? Ci? w bambuko, bo nikt normalny nie spisywa?by swoich klientów ;) I nie pisz? tak absolutnie dlatego, bo chodzi o terrarystów. Tak samo powiedzia?abym je?li chodzi?oby o posiadaczy ma?py, kota czy s?onia :P I jakby nie chodzi o zoologiczny sklep. Spisany za to, ?e chce nakarmi? swojego zwierzaka... normalnie paranoja xD

No ! Rozumiem ( teraz ) i faktycznie macie racj? posz?am do tego zoologa i powiedzia? ?e list? zgubi? .. ( :mmycie: On co? kr?ci ju? ma u mnie przer?bane .
Szkoda mi tylko tych myszek co mu sprzeda?am miot ca?y . Ale naszcz??cie te myszki które trafi?y do weta (zatrzyma? sobie ) :m:): My?la?am ze on prawd? mówi ?e spisze ich jako? ale ja G?upia by?am ... Od dzi? b?d? myszki zatrzymywa? .

Samców mam tylk jeden miot z sierpnia ale moja kol trzyma te? myszki i mia?a tego pi?knego samca . Spieszy?am sie bo test mia?am i zamiast do samców wpu?cia?am go do samic a ze tamte brzuszków niemaj? a ta ma to znaczy ?e tylko ta zap?odniona zosta?a to wida? :mziew: Ale od dzisiaj wszystkie myszkii zostaj? u mnie i u kol. Sobie troch? na forum postów poczytali?my i zrozumieli?my . :lol: Ale prosz? niezwracajcie uwagi na moj? pisowni? :oops:
Ostatnio zmieniony przez Emielcia 2008-01-25, 11:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-01-25, 11:17   

Gracjana1995 napisał/a:
Ale prosz? niezwracajcie uwagi na moj? pisowni?

No niestety nie ma takiej opcji ;)


OFF: chyba trzeba przygotowa? w?tek o tym jak radzic sobie z ortografami - word, firefox itp...
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-01-25, 15:42   

No, bo moje ci?g?e powtarzanie firefox.pl ju? jest m?cz?ce :roll: Chocia? akurat tutaj b??dów nie by?o du?o :) Ale to nie ten temat...
No wi?c Gracjana1995 bardzo si? ciesz?, ?e ju? do tego dosz?a? :] Jedna osoba mniej, która rozumie, ?e w sklepie zoologicznym nie ka?dy zwierzak ko?czy pozytywnie :(
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Gracjana1995 
M?ody Myszaty


Imi?: Graca
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Gru 2007
Posty: 22
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2008-01-29, 16:27   genetyka
   Myszy: Andzelina Rupert


ohhh dzi?ki wam uratowali?cie mi myszki przed trafieniem do ?ap tego bezmy?lnego faceta ...
 
 
Ingas 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-01-29, 16:30   

Ca?a przyjemno?? po naszej stronie :-)
Bardzo si? ciesz?, ?e zdecydowa?a? sie nas pos?ucha? :-)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-01-30, 15:09   

No ja te? si? ciesz? : To ostatnio rzadko?? na tej stronie :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Oliwia01 
Mysi Bywalec
Crezy mause



Imi?: Oliwia
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 188
Skąd: Toru?
  Wysłany: 2008-05-06, 22:00   .::Jaki kolor samca::.
   Myszy: Viki z czarnymi oczkami i Fiona z czerwonymi oczkami ( s? to bia?e myszy) oraz M?.CH Dynamimaus PANJARE Short satin dove tan , Krówka ?aciata :)


Witam !
Posiadam myszke rasy Dynamimaus Panjare o kolorze Short hair satin dove tan... mysle czy nie fajnie byloby sie zarejestrowac w PMC i miec tak zwana mini hodowle skladaj?cej sie tylko z jednej samicy i jednego samca ... chcia??bym aby moja Panjare mia?? kiedys chociaz raz dzieci i mysle o zakupie samca aby by?y m?ode...tylko jaki kolor..? musi byc taki sam czy to zupe?nie obojetnie...moga byc bardzo ladne dzieci jakbym wybra?a slicznego samca ...Panjare jest M?.Ch i jest naprawde pi?kna z bardzo mi sie podobaj?cym rodowodem (przodkowie sliczni)
Pozdrawiam Serdecznie
_________________
Pozdrawiam Serdecznie :)
!!!!!!! :m:D: KUPIE SAMICZKE RED !!!!!!!

marzy mi sie mysia rasy - hairless i RED :m:D:
 
 
Katia 
Starszy Myszaty



Imi?: Kasia
Wiek: 27
Dołączyła: 15 Lut 2008
Posty: 99
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-06, 22:06   
   Myszy: ca?e mnóstwo myszoosób


To bardzo fajna strona:
http://www.hiiret.fi/eng/index.html
Musisz mie? dwie rekomendacje,?eby przyst?pi? do PMC i potem pó? roku sta?u.A potem dopiero hodowle.
_________________
Moje myszki s? jak promyczki-rozpraszaj? moje zmartwienia.
 
 
Maciek 
Myszo?ak


Imi?: Maciek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 634
Skąd: Wa?cz
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-06, 22:15   
   Myszy: gdzie jeste?cie?


http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=902 ehe to nie jest tak hop siu :wink: tak jak napisa?a Katia, trzeba odby? 6 miesi?czny sta?, uczestniczy? na minimum jedej wystawie i pokazie :m:): ale ni wie czy sie to op?aca na jeden miot... za 6 miesi?cy Panjare mo?e by? ju? za stara, znaczy bo nie wiem ile ma teraz :lol:
 
 
 
Ingas 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-06, 22:19   

Samiec powinien na pewno by? z tanem, bo krzy?ówka z selfem popsu?aby kolor - urodzone selfy mia?yby w?osy tan, a tany s?abszy tan. (ile powtórze?...)

Natomiast kolor mo?e by? ró?ny, zale?y, co chcesz osi?gn??, przyciemni?, czy rozja?ni? kolor... Najcz?stsze krzy?ówki to chyba dove tan + dove tan, albo dove tan + champagne tan.

Ale jak m?drze mówi? Katia i Maciek, za?o?enie hodowli wymaga troch? roboty, wi?c warto si? zacz?? tym interesowa?, ?eby ci si?, ?e tak powiem, Panjare nie przeterminowa?a ;-)
 
 
 
Oliwia01 
Mysi Bywalec
Crezy mause



Imi?: Oliwia
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 188
Skąd: Toru?
Wysłany: 2008-05-06, 22:45   
   Myszy: Viki z czarnymi oczkami i Fiona z czerwonymi oczkami ( s? to bia?e myszy) oraz M?.CH Dynamimaus PANJARE Short satin dove tan , Krówka ?aciata :)


ojeju Panjare za 6 miesiecy juz nie bedzie mogla miec dzieci bo ma juz 5 miesiecy ... :(
Szkoda ale teraz troche sie tym pointeresuje aby zarejestrowac sie w PMC i kiedys miec maluchy bo musi to byc nadzwyczaj cudowne przezycie! :m:):
_________________
Pozdrawiam Serdecznie :)
!!!!!!! :m:D: KUPIE SAMICZKE RED !!!!!!!

marzy mi sie mysia rasy - hairless i RED :m:D:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT