AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Papugi, mewki japo?skie, kanarki
Autor Wiadomość
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2013-09-18, 19:46   

o, wygl?daj? juz jak ptaki! :mrgreen:
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
Dari 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Daria
Pomogła: 2 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sty 2013
Posty: 362
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-18, 21:57   
   Myszy: ma?a myszarnia ;)


Shiszka, gratki :) I pokazuj dalej nam jak pta?ki rosn?

Te? kiedy? mia?am ma?e papu?ki w domu- faliste. Najfajniejszy moment jak si? uczy?y lata? :D i wtedy ju? by?y ca?kiem opierzone, ale jeszcze takie miniaturki :)
_________________
Moje myszencje :m:):
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2013-09-18, 22:32   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


jeeej :D jakie ma?e potworki.
 
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-09-18, 22:56   

?miszne :)
_________________
InfinitY ..
 
 
Shiszka 
Mysi Bywalec



Imi?: Pamela
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 08 Mar 2013
Posty: 103
Skąd: woj. pomorskie
Wysłany: 2013-09-24, 16:31   

Dari, no dok?adnie, niby ju? jak doros?e papugi, ale jednak widocznie mniejsze :grin:

Oto Jäger podczas jego ulubionej czynno?ci :)

Taki widok zasta?am po powrocie z zaj??. Ma?o wyra?ne ale jak si? przyjrze? wida?, ?e wszystkie poczwary wysz?y :wink:
Rozbijaj? si? po ca?ej klatce jak szalone - ?wicz? skrzyd?a. Jäger upodoba? sobie róg kuwety, którego zaciekle broni ಠ_ಠ, cynamonka (ma?y geniusz swoj? drog?) dzisiaj mia?a swoje pierwsze wyj?cie i od razu zrozumia?a do czego s?u?? ?erdzie... chyba jako jedyna xD

To cudo zosta?o ochrzczone imieniem Srebrny Surfer.
 
 
 
SanjaEvans 
M?ody Myszaty


Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 29
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-09-24, 16:51   
   Myszy: Buffalo [*]


Ja równie? mam papugi. 3 nimfy i 4 faliste. Z pocz?tku mia?am ich o wiele wi?cej, jednak przeprowadzaj?c si? w nowe miejsce musia?am 18 sztuk sprzeda?, a 7 zostawi?am.

Shiszka, przepi?kne maluchy! Dobrze widz?, ?e dwa to standardy dzikie a jeden cynamon? :)
_________________
"Have more than you show, speak less than you know"
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2013-09-24, 17:10   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


Srebrny Surfer jest genialny *_*
 
 
 
Shiszka 
Mysi Bywalec



Imi?: Pamela
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 08 Mar 2013
Posty: 103
Skąd: woj. pomorskie
Wysłany: 2013-09-24, 17:53   

SanjaEvans, ?a?, to?to ca?a ptaszarnia! :D W wolierze je trzyma?a?, czy w domu (woliera pokojowa mo?e)? Mo?na wiedzie? jakie odmiany kolorystyczne mia?a?? :)

Tak, 2 dzikie szare i cynamon. Z genotypu to samczyki i samiczka... ale poczekam jeszcze i zobacz? co w fenotypie b?dzie. :P
Swoj? drog? to chyba dobre no?niki mi wysz?y, bo samce powinny conajmniej bia?og?owy i cynamon nie??. :smile: Chcia?abym kiedy? bia?e nimfy wyhodowa?, ale do tego mi jeszcze daleko.

trampka, dzi?kuj? bardzo :smile:
 
 
 
SanjaEvans 
M?ody Myszaty


Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 29
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-09-24, 19:09   
   Myszy: Buffalo [*]


Shiszka, a wi?c. Poka?? to w prostszy sposób, bo jakbym mia?a to wszystko napisa?, troch? by mi to zaj??o. :)

NIMFY: (Samiec x samica)
bia?og?owa standard x cynamonowa standard
szek x per?owa
szek x lutino bia?e
szara standard (dzika) x lutino ?ó?te
szara standard (dzika) x kawaler :)

Uda?o mi si? wyhodowa? tylko dwa m?ode od per?owej i szeka, poniewa? mia?am za ma?o budek. Jedna per?owa samica, szek by? samcem.

Mia?am jeszcze dwie pi?kne bia?og?owe per?owe, ale mi pad?y.

Z falistych mia?am pi?kne kolory. Mo?esz sobie przejrze? moj? galeri? (musisz przejrze? wszystkie strony :) ) www.garnek.pl/lajza
Uda?o mi si? odchowa? 10 m?odych od dwóch par. W tym mia?am lutino i creamino! Z czego jestem niezmiernie dumna. :) Oczywi?cie w "miocie" mia?am równie? przepi?knego zielonego i szarego m?odzie?ca. :)

Papugi mia?am w mieszkaniu. Zrobi?am im domow? wolier?. By?y wypuszczane codziennie i mia?y ze mn? dobrze. Planuj? wróci? do hodowli papug oraz powi?kszy? zakres gatunków, jednak najpierw musz? "za?atwi?" sobie miejsce. :)
_________________
"Have more than you show, speak less than you know"
 
 
sybianka 
MegaMysz



Imi?: Andrea
Hodowla: brak
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 1298
Wysłany: 2013-09-28, 09:12   
   Myszy: Fatima, Himi, Kropcia, Jagoda, ?nie?ka


Shiszka, ?wietne s? ! :)
_________________
Dyzio (*), Ma?a Mi (*), Szarusia (*), Zyzio (*), Orzeszek (*), ?ysa (*), ?atka (*), Kowalski (*), Malinka (*), Blanka(*), Cleo (*), Lulu (*), Pumba (*), Kredka (*), Karmelka (*), Ingrid (*)
 
 
 
Kajka357159 
M?ody Myszaty


Imi?: Karolina
Wiek: 24
Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 40
Skąd: Pi?a
Wysłany: 2014-02-16, 16:25   
   Myszy: Picasso


Ale? te ptaszki uros?y .. Dawno mnie na forum nie by?o w sumie myszy to póki co nie moja sprawa bo aktualnie w domu ?adnej nie mam.
Nios? smutn? wiadomo??, teraz ju? si? pogodzi?am z tym. 28.08 odszed? ode mnie Pu?, moje oczko w g?owie, chore jelita... Wymiotowa?, biegunka, naszego weterynarza nie by?o w mie?cie, wyszuka?am na drugim ko?cu miasta, ale by?o za pó?no :( W ostatnich dniach zaskoczy? nas jeszcze lepszym stosunkiem do ludzi. By? obok ca?y czas... Moja mama ca?y dzie? z nim chodzi?am na ramieniu lub na g?owie, z?ama?a w?asny zakaz "kuchnia nie jest dla zwierz?t". Dawa? zrobi? ze sob? wszystko. Rano mnie budzi? przylatuj?c na po?ciel, pó?niej razem poranna toaleta i ?niadanko, nast?pnie "sprz?ta? dom" razem z mam? a ze mn? ogl?da? TV lub wygrzewa? si? na klawiaturze laptopa (wtedy by? jeszcze stary, "ociepla?"). Jako ?e ca?y czas by? ze mn?, Crazy czu? si? samotnie, nawo?ywa?. Gdy nagle Pu? poszed? ze mn? i nie wróci? do niego, a gdy przychodzi?am do niego sama bez Punia, Crazy skojarzy? mnie z okropn? czarownic? która zabra?a mu "braciszka". Ba? si? mnie, wszystkiego, nie chcia? wychodzi? z klatki, panikowa? za ka?dym gwa?townym ruchem.. Postanowi?am ?e poszukam towarzysza, poniewa? stwierdzi?am ?e dalej tak by? nie mo?e.. Z przeszukiwa? og?osze?, nic nie mog?am znale??. A? to raz przchodzi do mnie siostra z kartonikiem (nie zoologiczny) w r?ku a w nim nimfa.. W sumie by?am szcz??liwa, mówi?a ?e to samica, uwierzy?am. Kole?anka ochrzci?a j? Senoseya, wi?c tak zosta?o, jednak moja mama mówi na ni? Czika :p Jednak wiem, ?e nie pokocham jej tak jak Punia, on by? wyj?tkowy poniewa? byli?my razem 2,5 roku..
A tutaj Crazy niewyra?ne, bo na szybko trzeba by?o go jako? wyj?? .. :p


A tutaj Senoseya. Mys?a?am na pocz?tku ?e per?owa, pó?niej szek i wyszed? per?owy szek :p
(te? na szybko, teraz nie mam jej aktualnych, lepszych zdj??..)

 
 
 
Xena 
M?ody Myszaty


Imi?: Nikola
Dołączyła: 20 Lut 2014
Posty: 26
Wysłany: 2014-07-21, 20:31   

No to mo?e ja nied?ugo wklej? zdj?cia mojej "bestii" :twisted: Czyli Dziobka (nimfa) z piek?a rodem :lol:
 
 
Mysia panna 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Paulina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 376
Skąd: ?l?skie
Wysłany: 2014-08-05, 14:37   

By?by kto? zaintetesowany przygarni?ciem 4 amadyn zebrowatych? Dok?adniej dwie parki: samiec dziki i samiczka be?owa koroniasta i samiec bli?ej nieokre?lony, ale te? be?owaty z be?ow? samic?. Jaja sk?adaj?, ale s? one wyci?gane, by nie by?o m?odych.
_________________
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2014-09-13, 09:23   

_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Skarpetka 
Mysi Rozmówca
100% bawe?ny



Pomogła: 6 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lis 2014
Posty: 242
Wysłany: 2015-02-16, 17:34   
   Myszy: Za TM: Zag?oba, Skrzetuski, Bohun


Jaskier (zielony) i Carmela (która niestety jaki? czas temu odesz?a):





Papug mieszka u moich rodziców wraz z psem, ze mn? w Poznaniu mychy :)
_________________
W?tek moich myszek: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=14083
Ostatnio zmieniony przez Skarpetka 2015-03-12, 20:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT