AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-23, 19:51
W jaki sposob dostali?cie swoje myszki?
Autor Wiadomość
Mysiaczek 
Myszomaniak



Imi?: Krumlich
Wiek: 29
Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 733
Skąd: Opole
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-12-19, 20:51   
   Myszy: Po [*], Whiser [*], Mia [*], Panna Smerfetka [*], Lexi [*],Tusia[*], BIA [*]


Aja : Zawsze chcia?am mie? szczura i kupi?am :
Klatk? ( niby dla szczura ale za ma?? ) wi?c kolega który zna si? na gryzoniach powiedzia? ,,Mo?esz przecie? kupi? sobie myszki. Takie fajne ma?e co?. I supers?odkie." Wtedy nawet nie wiedzia?am, ?e hoduje si? myszy. : :shock: Posz?am do zoologa i wybra?am moje myszki. Mama nawet si? nie wQrzy?a. :D :shock:
 
 
 
Motylek 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 28
Dołączyła: 21 Gru 2007
Posty: 317
Wysłany: 2007-12-22, 19:57   

Ja dosta?am moj? mysz niespodziewanie. Posz?am z moj? mam? na zakupy i przy okazji wst?pili?my do zoologicznego. :m:D:
 
 
fredek4 
M?ody Myszaty


Imi?: Sta?
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 32
Skąd: z pruszkowa
Wysłany: 2007-12-22, 20:04   
   Myszy: fredek , felek


ja mia?em najpierw dzik? na przetrzymaniu [kot z?apa? trzea by?o wyleczy?] no i rodzince [szczególnie mamie] sie spodoba?a no i kupili?my jeszcze 2 ale ju?
laboratorki.
_________________
Jestem terraryst?-zwierz?t ro?lino?ernych XD.
 
 
 
Lili 
Szara myszka


Dołączyła: 23 Gru 2007
Posty: 3
Wysłany: 2007-12-23, 19:28   
   Myszy: Sprytka, Niki


Ja po prostu chcia?am na ?wi?ta myszki i dosta?am i si? ciesze
 
 
ryc 
M?ody Myszaty


Imi?: Maurycy
Wiek: 26
Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 18
Skąd: Góra Kalwaria
Wysłany: 2008-01-17, 08:32   
   Myszy: Preeti (ORANGE BLOSSOM), Krysia (XEO), Zo?ka (ZAFIRA), Hania (HAWANA)


A ja dosta?em mojego Pawe?ka na ?wi?ta. mia?em mie? z jakiej? hodowli, ale nie pasowa?o,
wi?c kupi?em go w zoologicznym. By? ostatni, pewnie si? ucieszy? ?e ni b?dzie siedzia? tam z chomikami
 
 
 
S?onecznik 
M?ody Myszaty



Imi?: Ka?ka
Wiek: 45
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 37
Wysłany: 2008-01-17, 15:59   
   Myszy: Amelka, Zyta oraz Daj?ca Rado?? (LuCynka)


Moje myszorki wzi??am od kole?anki, której w zoologu wcisneli myszk? "z niespodziank?". Kumpela chcia?a je potem odda? do zoologa ale powiedziano jej, ?e owszem, ch?tnie - ale na pokarm dla w??y. Wi?c wpad?a na "genialny" plan wypuszczenia myszek razem z ich mam? na wolno?? :mcenzura: U?wiadomi?am j? (wydaje mi si?, ?e dobrze), ?e myszaki nie prze?yj? na wolno?ci. No i si? zacz??o "wypychanie" ma?ych. Ca?e szcz??cie - uda?o si? znale?? im domki. Ja wzi??am 2 samiczki, u kole?anki zosta?y 3 samiczki i 1 samczyk (oczywi?cie trzyma go osobno). A moja 3 mycha (hodowla KAPRYS) zauroczy?a mnie patrz?c ?licznymi ?lepkami z fotki na forum. I tak - jest. Sztuk 3. :m:): :m: :mmycie:
 
 
Motylek 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 28
Dołączyła: 21 Gru 2007
Posty: 317
Wysłany: 2008-01-17, 18:55   

Jak na mój gust to bardzo dobrze zrobi?a? :lol:
 
 
princesnot 
Szara myszka


Imi?: ka?
Wiek: 35
Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 5
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2008-02-04, 15:36   
   Myszy: ginger, promil


ja ostatnio kupi?am w sklepie zoologicznym myszk?.
jej futerko jest ca?e czarne i b?yszcz?ce, tylko na brzuszku ma ma?? bia?? plamk? :m:):
 
 
 
Aniszka 
Szara myszka
Ja chc? MYSZ!! :((


Imi?: Andzioszka
Wiek: 29
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 6
Wysłany: 2008-02-07, 19:40   
   Myszy: Bezmyszna ;(


Ja moje myszki dosta?am bardzo dawno ale pami?tam to bardzo dobrze.. :]] Dosta?am je na ?wi?ta w Wigili? .. Kompletnie si? nie spodziwa?am .. Ale by?am bardzo mile zaskoczona .. :) ) No ale odesz?y. . :( ( Pako [*] Emilka [*] .. ;(( :cry: :m:
_________________
Chcia?abym, ?eby? mnie potrzebowa? Jak powietrza, którym oddychasz..

Dajcie mi myszz !
 
 
 
psychoza_
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-10, 13:06   

posz?am na wagary z kole?ank?,i w autobusie mówie,cho? kupimy sobie mysz.
a ona ?e OK,posz?y?my do zoologicznego,patrz? do akwarium,wszystkie myszki ?pia, a jedyna po nich biega,wiedzia?am ze t? chce no i j? mam :smile: .
drug? te? kupi?am w zoologicznym.
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-02-10, 13:12   

A zdrowe s?? Jakiej p?ci? Napisz co? w ,,Przedstaw si?!" pó?niej co? o myszkach i daj ich fotki xD
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Katia 
Starszy Myszaty



Imi?: Kasia
Wiek: 27
Dołączyła: 15 Lut 2008
Posty: 99
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-16, 08:07   
   Myszy: ca?e mnóstwo myszoosób


Jak mama zgodzi?a si? na myszki to musia?am miesi?c czeka?.By?am troch? z?a,chcia?am myszki od razu.Moja mama jest troch? inna ni? wszystkie :m:D: .T?umaczy?a mi,dlaczego nie kupi mi myszek z zoologa.Cie?ko mi by?o czeka?.Mia?am du?o czasu na wybranie klatek,wszystkiego.
Jak mama przywioz?a myszki to od razu si? w nich zakocha?am.Teraz bawi? si? z nimi codziennie wieczorem.
Teraz rodzice zgodzili si? na kolejne trzy myszki.Ciesz? si? bardzo.A mama powiedzia?a,?e jak patrzy si? na moje myszki to od razu jej si? humor poprawia.S? bardzo weso?e. :m:D:
 
 
XenomorphCat 
Starszy Myszaty
Mysiara z przypadku


Imi?: Kaja
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Lut 2008
Posty: 87
Wysłany: 2008-02-27, 21:16   
   Myszy: Obcy, Predator


U mnie to by?o tak, ?e "m?dry" kolega kupi? mi mysz na urodziny. Potem do moich drzwi, w dzie? urodzin zapuka? inny kolega z kartonikiem. Kiedy spyta?am, co tam ma, odpar?, ?e szczura, wi?c wydar?am si? na niego, ?e jest debil, szaleniec...
Zajrza?am, a tam cudna, ma?a mysia...
Kiedy ju? wszyscy go?cie pomi?tolili (mimo moich zakazów) myszki, które umie?ci?am w klatce po chomikach, kiedy ju? wyta?czyli?my ostatni dech, wyprowadzili?my psa, wypili?my za moje zdrowie i padlismy zm?czeni na poduszki, pod?og? i ?ózko, zaproponowa?am obejrzenie filmu.
W??czyli?my Obcego 4 i ogl?dali?my to w zupe?nej ciemno?ci wieczora ?ci?ni?ci pod ?cian?, a ja z laptopem na kolanach:). Wszyscy mieli?my niez?? g?upawk?, ja np. widz?c jedn? z pocz?ktowych scen dar?am si? "nie ?pij, bo ci? okradn?" xD...
Kiedy ju? po?owa z nas zg?upia?a do reszty, kolega wyj?? z klatki mysz i stwierdzi?, ?e strasznie przypomina mu obcego. A skoro jedna mysz jest Obcy, to druga zosta?a Predatorem...
MAtka najpierw brzydzi?a si? nawet patrze? na myszy, obcenie nieco do nich przywyk?a... :) . Nie dziwi? si?, w ko?cu myszek nie da si? nie lubi?... :D
_________________
"Nie ka?dy musi umie? by? postaci? z SF(...) Ale ona ju? ?amie ka?d? regu??!" www.slicznotkowo.blog.onet.pl
 
 
 
Tu?cia 
Mysi Rozmówca



Imi?: Rita
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 227
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-27, 22:16   
   Myszy: Tamara i ?nie?ka


Ehm... U mnie by?a d?uuga historia... :wink:
Mo?e kiedy? napisz?.. (co prawda w którym? po?cie pisa?am, ?e moj? pierwsz? mych? kupi?am w sklepie z gadami i karmówk?...) ;pp
Pzdr ;*
 
 
 
XenomorphCat 
Starszy Myszaty
Mysiara z przypadku


Imi?: Kaja
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Lut 2008
Posty: 87
Wysłany: 2008-02-27, 22:55   
   Myszy: Obcy, Predator


czyli wybawi?a? j? od ze?arcia przez w??a?? :)
_________________
"Nie ka?dy musi umie? by? postaci? z SF(...) Ale ona ju? ?amie ka?d? regu??!" www.slicznotkowo.blog.onet.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT