AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-23, 19:51
W jaki sposob dostali?cie swoje myszki?
Autor Wiadomość
Olusia 
Starszy Myszaty
MyszaSyjamska


Imi?: Alexx
Wiek: 31
Dołączyła: 27 Lip 2007
Posty: 62
Skąd: Mys?owice
  Wysłany: 2007-08-08, 09:27   W jaki sposób dostali?cie swoje myszki?
   Myszy: Fuzia,Ginny


Po prostu jak dostali?cie swoje myszki trafem,b?agali?cie rodziców pó? roku?;)
ja dosta?am z czystego przypadku:
Posz?am z mam? na spacerek i tam zacz??am gada? w?a?nie o nich no to mama powiedzia?a ?e mog?abym dosta? za ?wiadectwo z paskiem wi?c popar?am jej pomys? ale niestety babka z matmy mi da?a 3ale naszcz??cie mama powiedzia?a ?e jak np.poprawie sie w szachach to dostane myszki wi?c stara?am sie z ca?ych si? i wtedy mi odbii?o...powiedzia?am ?e wole...Rybki,mama mi je kupi?a a ja zrozumia?am swój b??d i znowu b?aga?am mam? na kolanach a? w ko?cu sie zgodzi?a i na gwiazdke dosta?am Mychy!
 
 
VermelhoPhoenix 
Starszy Myszaty


Imi?: Anka
Wiek: 36
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 52
Skąd: Opole
Wysłany: 2007-08-08, 09:32   
   Myszy: Kreska, Chinka, Lucjan


Ja swoje kupilam w sklepie zoologicznym
 
 
 
Mysibaba 
Starszy Myszaty


Dołączyła: 05 Lip 2006
Posty: 58
Wysłany: 2007-08-08, 09:46   

Jako dziecko oswoi?am kiedy? poln? myszk?, oczywi?cie na wiosn? posz?a sobie pomimo oswojenia :) Do myszkowatego tematu wróci?am dopiero jako doros?a i zainstalowa?am sobie myszy w pracy. Oczywi?cie wszyscy przychodzili je ogl?da? wyra?aj?c zachwyt albo wr?cz przeciwnie. Przy okazji okaza?o si?, ?e jedna z kole?anek hoduje rasowe (nie wiedzialam wtedy nawet, ?e takie s? :O) i przynios?a mi w prezencie pierwsz? wielkouch? :) Myszy si? rozpanoszy?y, przenios?am je do domu, bo w pracy jednak mialam dla nich za ma?o czasu.
_________________
Mysibaba, szanuary i myszyniec
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-08-08, 10:18   

Ja juz pisa?am ale napisze jeszce raz pierwsza kupi?am w zoologu teraz jakie mam to niektore wzie?am od ch?opaka który mnozy? i sprzedawa? na pokarm a nie ktore wzie?am od chlopaka ktoremu wcisneli ciezarne samice :)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
BasketCase 
Gadu?a Myszaty



Hodowla: Altromondo
Wiek: 32
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 396
Skąd: murder city
Wysłany: 2007-08-08, 10:36   
   Myszy: Dalia


ja o moje myszki, nie prosi?am, a tym bardziej nie b?aga?am rodziców, postawi?am spraw? jasno - kupuj? myszki i nic wam do tego :razz:
mama je uwieelbia, non stop, jak tylko jest w domu, podchodzi do klatki i mizia Brend? paznokciem (ma cholernie d?ugie) po brzuszku :grin:

a kupi?am je w sklepie zoologicznym.
_________________


http://tnij.org/fkp3
http://tnij.org/fkp4
http://tnij.org/fkp6
 
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-08-09, 08:48   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


Ja by?am u mojego kolegi w domu i on mia? myszki, jego maluchy bardzo mi si? spodoba?y.. no i posz?am do siebie do domu (mój tata by? w tedy w Iraku) i powiedzia?am mamie o myszkach kolegi i doda?am ?e s? takie ?liczne, maj? malutkie noski i takie tam :) I na drugi dzie? posz?y?my z mam? i siostr? do zoologicznego. Mój tata dowiedzia? si? jak przyjecha?, bo do t?d by?a to mama niespodzianka ?e mamy ma?ego domownika :) Przyjecha?, i od razu polubi? to ma?e stworzonko, podobnie jak mama i siostra :]
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
Olusia 
Starszy Myszaty
MyszaSyjamska


Imi?: Alexx
Wiek: 31
Dołączyła: 27 Lip 2007
Posty: 62
Skąd: Mys?owice
Wysłany: 2007-08-09, 08:58   
   Myszy: Fuzia,Ginny


Fajnie!:-)
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-08-09, 09:15   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


co fajnie ? :P Rozwi? swoj? wypowied? :]
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
Olusia 
Starszy Myszaty
MyszaSyjamska


Imi?: Alexx
Wiek: 31
Dołączyła: 27 Lip 2007
Posty: 62
Skąd: Mys?owice
Wysłany: 2007-08-09, 09:18   
   Myszy: Fuzia,Ginny


Niektórzy mieli mniej skomplikowany sposób i a,,fajnie``mi sie tak sobie napisa?o :)
 
 
Vessen 
Szara myszka


Wiek: 45
Dołączyła: 18 Lut 2007
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-09, 11:01   

ja swoje dostalam na prezent urodzinowy, przedtem kolekcjonowalam myszy ale pluszowe, gliniane i inne zabawki (mysle ze okolo 40 sztuk w tej chwili jest). Nie powiem, niezla niespodzianka : ucieszylam sie bardzo. Pokochalam moje malenstwa. Ale z drugiej strony to jest troche klopotow : ja sie czesto przeprowadzam i podrozuje, zwierzaki trzeba wtedy podrzucac znajomym (a oni jacys srednio chetni). Pewnie gdybym miala sama kupic to bym sie nie zdecydowala, bo uwazam ze nie mam warunkow i to nieodpowiedzialne. Wniosek na przyszlosc : nie kupujcie ludziom zwierzat bez ich pytania.
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-08-09, 11:18   

Ja mia?am kiedy? królika, który niestety pochorowa? si? ze skutkiem ?miertelnym.

Po jakim? czasie ch?opak namawia? mnie abym kupi?a sobie znowu jakie? zwierz?tko... królika ju? nie chcia?am bo ogólnie za du?y, gryzie kable, robi bobki, obgryza itp ;)

No i pad?o na myszki bo ma?e i wydawa?y mi si? najfajniejsze ze wszytskich ma?ych gryzoni.
I w ten sposób sta?am si? posiadaczk? swoich pierwszych trzech ?aciatych labek z zoologa.

Myszki tak zaw?adn??y moim sercem, ?e teraz mam hodowle rasowych :P
No i ch?c nie chc?c ch?opak musi to tolerowa?, bo sam mnie ku temu pchn?? :m:D:
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
karotka 
Mysi Bywalec



Imi?: Paulina
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lip 2007
Posty: 103
Skąd: ?ódzkie
Wysłany: 2007-08-09, 20:48   

U mnie by?o jeszcze inaczej... Kiedy straci?am króliczka to zdecydowa?am, ?e wezm? szczurki z Interwencji. Wszystko ju? w my?lach zorganizowa?am, obmy?li?am jak? klatk? i w ogóle. Rodzice wiedzieli, z? my?l? nad jakim? zwierzakiem, ale nie wiedzieli nad jakim. Jak si? dowiedzieli, to si? okaza?o, ?e mama si? boi szczurków i by?am zmuszona sobie chwilowo darowa?...

Nast?pnego dnia dosta?am swoj? pierwsz? myszk? od mojej przyjació?ki (przechrzci?am j? ze Speed'iego na Mysi?, bo rozpozna?am p?e? :wink: ).. poczyta?am forum i zdecydowa?am si? na kolejn? myszk?, wzi??am albinosk? z zoologa :razz:
Oczywi?cie rodzice odetchn?li z ulg?, ze nie mam szczurków (ale jeszcze b?d? je mie?)...
 
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-08-09, 22:25   

Po prostu wnoislam mojego mycha do domu a powiedzialam tacie dzien pozniej. Ot cala historia
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
Olusia 
Starszy Myszaty
MyszaSyjamska


Imi?: Alexx
Wiek: 31
Dołączyła: 27 Lip 2007
Posty: 62
Skąd: Mys?owice
Wysłany: 2007-08-10, 10:43   
   Myszy: Fuzia,Ginny


Prosto,?atwo i na temat :)
 
 
*KamiL* 
M?ody Myszaty
Mysi Rycerz



Imi?: Kamil
Wiek: 29
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 45
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-08-28, 16:08   
   Myszy: DebeT xD


Ja jeszcze nie dosta?em ale b?d? wia? 1 wrze?nia. pewnego pi?kn?goi dnia byli?my z kuzynk? w zoologu i zobaczyli?my kosztaniczk?. Mama powiedzia?a ?e za du?a i ?ywi si? padlin? ( :shock: ) pó?niej d?ugo rozmy?la?em nad jakim? zwierz?tkiem i pad?o na myszk?. W aucie waln??em prosto z mostu "Mamo chc? mysz!" Mama zgadzaa si? na pocz?tku (:shock:) ale pó?niej znajomi naopowiadali bzdur typu "myszy ?mierdz?" (wiem, wiem. prawda ;) ) Pó?niej m?czy?em mam? przez pó? roku i 'przypadkim' uda?o mi si? 1 raz, w 6 klasie zdoby? pasek to rodzice musieli mnie uszcz??liwi? i zapyta?em o mysz. Odpowiedzieli "po naszym wyje?dzie damy ci odpowied?" w mi?dzyczasie pozwolili mi za?atwi? akwa i wyposa?enie i wiedzia?em co si? ?wi?ci. Po wakacjach w drodze na ?lub us?ysza?em "Kamil je?li chcesz to mo?esz kupi? mysz". . .

I teraz tylko czeka? 1 wrze?nia mii zostaje ;p

/ort
_________________
Mouse in the house. . .
Nie odbieramy ?ycia zbyt powa?nie.
Yeach! Debecik jest sl00dki!!
Ostatnio zmieniony przez Emielcia 2007-08-29, 10:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT