AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-23, 19:51
W jaki sposob dostali?cie swoje myszki?
Autor Wiadomość
fantasmagorie. 
Mysi Bywalec



Imi?: Izabela
Wiek: 31
Dołączyła: 31 Sie 2011
Posty: 147
Skąd: Biskupiec - Olsztyn
Wysłany: 2012-03-18, 15:16   
   Myszy: Higris Issan Jariss Jegros Jonez


a ja podda?am si? oczarowaniu lilith i mog? tylko zdradzi?, ?e od pa?dziernika planuj? si? podda? oczarowaniu kolejnym hodowcom - w tym na pewno lilith. ;p
 
 
 
Cathi 
Mysi Rozmówca



Imi?: Cathi
Wiek: 33
Dołączyła: 18 Mar 2012
Posty: 253
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2012-03-22, 22:47   
   Myszy: Kola, ?apka


z tego co widz? to du?a cz??? z was swoj? przygod? z myszami zacz??a od takiej zwyk?ej zoologowej a pó?niej dopiero przesz?a na rasowe. No a mi wszyscy odradzaj? zoologiczn? najmocniej jak mog?. Có? i tak moja historia zaczyna si? z zoologiczn? chocia? dostan? a nie kupn?. Dobrze b?d? mia?a czas pozna? myszy:) Mo?e nawet jutro wrzuc? jakie? zdj?cia:)
 
 
kiamanta 
Mysi Bywalec
Pozytywnie zamyszona



Imi?: Ola
Wiek: 27
Dołączyła: 07 Sie 2011
Posty: 152
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2012-03-23, 18:40   
   Myszy: Maksiu [*] Albercik [*] Echo, Puzel, Jumper, Ruby


Akurat ja si? do tej du?ej cz??ci nie zaliczam :P wchodzi?am na forum zanim kupi?am myszy i tu si? ze zdziwieniem dowiedzia?am, ?e jest co? takiego jak mysz rasowa :)
Postanowi?am kupi? z hodowli Mystic Rodents, i przeje?d?aj?c kiedy? przez Kraków, odebra?am myszory :) Ot, i ca?a historia :razz:
_________________
Wies?aw My?liwski — Traktat o ?uskaniu fasoli
[...] snu nie da si? opowiedzie?. Opowiedziany przestaje by? snem.
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-03-23, 18:50   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Ale warto wspomnie?, ?e posiadanie labki a zakup labki w zoologu to dwie zupe?nie ró?ne sprawy. Ja te? zacz??am od labki zabranej od kole?anki, której znudzi?a si? po tygodniu i nie czuj? si? z tego powodu winna. Co innego adopcja, a co innego dok?adanie si? do "interesu".
 
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-03-23, 19:17   

Jeszcze co innego zacz?? od labo, nie maj?c poj?cia, ?e nie nale?y kupowa? w zoologu, nie wiedz?c o istnieniu hodowli rasowych myszy. A co innego wiedzie?, ?e nie powinno si? kupowa? w zoologu a w hodowli, a mimo to i?? i kupi? w zoologu.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-03-23, 19:18   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Laraine napisał/a:
Jeszcze co innego zacz?? od labo, nie maj?c poj?cia, ?e nie nale?y kupowa? w zoologu, nie wiedz?c o istnieniu hodowli rasowych myszy. A co innego wiedzie?, ?e nie powinno si? kupowa? w zoologu a w hodowli, a mimo to i?? i kupi? w zoologu.


Otó? to :wink: Dlatego nie mo?na uogólnia?, ?e "labka to ?le, a rasowa to dobrze" :wink:
 
 
 
Hinemi 
M?ody Myszaty



Wiek: 29
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 27
Wysłany: 2012-03-23, 19:44   
   Myszy: Luce, Vickie


No bez kitu.. ja nie mia?em poj?cia o rasowych i kupi?em labki, i z dwóch samiczek mam dwie kolejne kluski, bo jedna myszka by?a z "gratisem"... Obieca?em ju? sobie, ?e nast?pnym razem kupuj? z hodowli.
_________________
Zwracaj uwag?, jak cudowne jest wszystko, co ciebie otacza, z?ote rybki i chomiki, i bia?e myszki, i nawet ma?e nasionko w styropianowej doniczce - wszystko umiera. I my te?.
 
 
 
Lilth_Seth 
Szara myszka


Imi?: Zuza
Wiek: 29
Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 9
Wysłany: 2012-03-26, 18:54   
   Myszy: Merry, Meggi


Ja marzy?am o szczurku. B?aga?am rodziców odk?d sko?czy?am 8 lat (teraz mam 17. o.o) o jakiego? ma?ego gryzonia, ale byli nie ugi?ci. W ko?cu postanowi??m ich postawi? przed faktem dokonanym. Oceni?am, ?e w moim pokoju nie zmie?ci sie klatka tak du?a ?eby szczur mia? du?o ruchu, wi?c postawi?am na myszki. Kupi?am, przynios?am i powiedzia?am, ?e zostaj?. :) Z pocz?tku oczywi?cie marudzenie, ?e jestem nieodpowiedzialna, blablabla. Ale jak zobaczyli, ?e sama bez zadnego "ale" wymieniam ?ció?k?, daj? je?? - odpu?cili. Mama do tej pory nie chce ich ani bra? na r?ce, tylko czasem podchodzi i na nie patrzy. Za to tacie si? spodoba?y (sam mia? kiedy? ?wink? morsk? i strasznie lubi gryzonie) wi?c nawet sam co jaki? czas przynosi mychom jakies gratisy ?ywieniowe. :D
 
 
Kocham Psy! 
Szara myszka
Kochaj?cy myszki


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 11
Wysłany: 2012-04-11, 20:11   
   Myszy: Diamencik[*], Lili [*]


Ja swoje myszki kupi?em w pi?tek :m:):
Odk?d nauczy?em si? mówi? b?aga?em mame o myszki ale ona nigdy nie chcia?a si? zgodzi? wi?c przed wielkanoc? posz?em do sklepu zoologicznego i kupi?em dwie myszki samiczki i powiedzia?em mamie ?e zostaj? u nas, oczywi?cie troche na mnie nakrzycza?a itp. Ale wko?cu uleg?a i si? zgodzi?a :m:D:
Jednak okaza?o si? ?e te myszki to jednak samce i dzisiaj zacze?y si? gry?? wi?c je oddzieli?em :m:(:
Jakbyco to myszki maj? na imi? Diamencik i Lilu? :mmycie:
 
 
siwa 
Mysi Rozmówca



Wiek: 34
Dołączyła: 03 Sie 2011
Posty: 202
Skąd: ?om?a
Wysłany: 2012-04-11, 23:20   

Moj? pierwsz? mysz mia?am oczywi?cie z zoologa-by?o to juz na?cie lat temu, posz?am po chomika i zamiast niego kupi?am ma?? czarna mysia pere?k? , mama by?a okrutnie z?a, wi?c (nie ga?cie mnie za to poj?cia w tym temacie nie mia?am ?adnego ) s?oik z mych? postawi?am na stole w kuchni i po trzech dniach wszyscy ja kochali:D pamietam jaka by?am dumna jak kupowa?am dla niej akwarium , a pó?niej jak chodzi?am z nia na ramieniu albo w kieszeni,a pó?niej zachorowa?a :( i pomimo mojego wieku chodzi?am z ni? do weterynarza, a po 1 roku i 7 miesi?cach od kupienia zabra?a si? za TM:(
teraz czekam na ch?opców od Lilith, prawie wszystko ju? gotowe;]
 
 
Belladonna 
Starszy Myszaty


Wiek: 41
Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 55
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2012-04-28, 21:44   
   Myszy: [Dixi, Bawarka, Mifi, Ryjek, Latek, Latka, Pyszon, Rata, Pusia, Mysia, Pysia, Eza, Alfa, Mysio, Omega, Shenzi]* , Bronzi


Alf? i Omeg? dosta?am w prezencie od ...



... Mysia i Ezy.
_________________
18.12.2010.
 
 
klaudia12774 
Szara myszka
Kocham konie!


Imi?: Klaudia
Wiek: 26
Dołączyła: 27 Kwi 2012
Posty: 2
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2012-04-30, 11:03   
   Myszy: Renesmee i Carmen


Ja kupi?am moje w zoologu :D 3 dni temu
Bardzo chcia?am zawsze mie? myszki.
:m:):
 
 
chiyome
Szara myszka


Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 0
Wysłany: 2012-04-30, 17:16   

ja zawsze chcia?am. a mojego Mysza dosta?am od s?siada. Jego Myszoskoczek gryz? si? z Myszem i musia? komus oddaa?.

i tak jestem posiadaczka pierwszego Mysza w moim zyciu
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-04-30, 17:18   

klaudia12774 napisał/a:
Ja kupi?am moje w zoologu :D 3 dni temu
Bardzo chcia?am zawsze mie? myszki.
:m:):


Nast?pnym razem kup rasowe w hodowli ;)

chiyome, masz samca czy samiczk??
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-04-30, 21:29   

A ja naby?am kiedy? myszki przez zupe?ny przypadek !
Posz?am do kole?anki ona w?a?nie hodowa?a ró?ne gryzonie klatek mia?a w domu chyba z 8 sztuk .... wchodzimy do domu a tam jak po huraganie :shock: okaza?o si? ?e pies (nowy nabytek) porozwala? klatki powynosi? ma?e w dywanie je znalaz?y?my( pomordowa? co mniejsze czyli mysiaki niedawno urodzone) :sad: wi?c zabra?am 2 siostry którym uda?o si? unikn?? katastrofy :) starsze :0
Myszy schowa?am a jak si? kapneli to co mieli zrobi? ? Zosta?y wabi?y si? mysia bia?a w czarne plamki i pysia ciemna br?zowa .
A teraz jak si? dowiedzia?am ?e s? myszy rasowe to si? zakocha?am i póki co trwaj? przygotowania ale jak ju? co? to na pewno dam zna?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT