AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlikwidowa? "go?cia"?

Czy jeste? za mo?liwo?ci? pisania postów tylko po zalogowaniu?
Je?li si? da to tak!
87%
 87%  [ 14 ]
Hm, nie mam zdania, wszystko mi jedno...
0%
 0%  [ 0 ]
Nie, dobrze jest jak jest!
12%
 12%  [ 2 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2005-12-01, 14:56   Zlikwidowa? "go?cia"?
   Myszy: tak


Mam pytanko odno?nie likwidacji opcji pisania dla osób niezalogowanych. Oto argumenty:
- Z tego co widzia?am ludzie byli zadowoleni na forach gdzie tak zrobiono.
- Odejdzie problem "wy?ucania" zalogowanych, bo po prostu nie b?dzie da?o si? napisa? jak si? zostanie "wyzuconym" i cz?owiek si? o tym zorientuje, a nie jak ja: pisz? posta, wysy?am i is? orientuj?, ?e jestem "go??"... (Oczywi?cie wchodzenie przez drugi adres bardzo pomaga, i ?adziej si? to zda?a, ale zawsze)
- No i b?dzie wiadomo kto co napisa?, czy nikt si? pod nikogo nie podszywa, no i b?dziemy wiedzie? czy dany u?ytkownik to ten czy inny, czy nast?pny... ;)
- Ograniczy to trollowanie

Nie wiem czy to jest mo?liwe na tym forum... :( Ale je?li np. nie wiadomo, to zawsze mo?emy si? spróbowa? zwróci? do kogo? kto mo?e nam pomóc w tej sprawie... ;)

Proszem o rozpatrzenie mojej pro?by, no i formuowicze co o tym my?licie?
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-12-01, 15:09   
   Myszy: Sunday


Ja my?l? ?eby raczej tak... gdyby? napisa?a t? ankiet? wcze?niej, to napewno wybralabym ?e wszystko mi jedno. Ale zajrzyjcie do tematu Myszki na wsi. Tam jest o tej petycji, ja se nie ?ycz? ?eby doro?li sobie pisali takie nie przemy?lane rzeczy. Z reszt? oni doros?ym psuj? opini?, bo teraz wyra?nie wida? ?e my?l? mniej racjonalnie ni? niektóre dzieci.
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-01, 15:13   
   Myszy: tak


Wiesz, wcale nie wiadomo czy s? doro?li, do tego nie wiemy czy to oni czy on/ona? Czy pisze jedna osoba czy wiele. Kiedy pisz? tylko zalogowani u?ytkownicy mo?na sprawdzi? IP (cho? mo?na pisa? z róznych kompów, ale zawsze co?).
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-12-01, 15:15   
   Myszy: Sunday


Heh, mam swoje sposoby na sprawdzanie czy doro?li ;) . Z reszt? wida? po ostatnim po?cie w tamtym temacie :twisted: . Ale dobra, nie mijajmy si? z tematem :)
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-12-02, 09:10   

Niech zostanie tak,jak jest :idea: .Ktos chce co? napisac ale rejestrowa? si? nie chce,i nie ma mo?liwo?ci napisa? jako go?? ...To jest troch? g?upie !
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-02, 09:18   
   Myszy: tak


Ale z drugiej strony rejestracja to mituta... i po krzyku... ;)
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-12-02, 16:14   
   Myszy: Sunday


No w?a?nie. Nie ma powodu ?eby pisa? cokolwiek jak si? niezarejestrowa?, bo jak sie nierejestruje to znaczy ?e nie ma powodu do pisania :P .
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-12-02, 18:29   

A mo?e kto? chce co? pomóc,co? bardzo wa?nego napisa?,a rejestrowa? si? nie chce,tylko jednorazowo napisa? ...
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-12-03, 18:45   

popieram - rejestracja (nawet jak ktoi? ma minutowy problem) powinna by? konieczna.
Bedziemy mieli przez to wiecej userów - przez to mi te? si? forum rozros?o ;)
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-03, 18:55   
   Myszy: tak


Co do "minutowego postu", to chyba zale?y od cz?owieka jak do tego podejdzie. Mnie przewa?nie nie zra?a fakt rejestracji i widz?, ?e jak kto? chce da? np. og?oszenie na jaki? forum, to te? si? rejestruje, nie rezygnuje. Ale nie wiem jak procentowo to wygl?da... ;)

No ale to ju? Kita musi si? wypowiedzie? czy to w ogóle mo?liwe tutaj... ;) Bo mo?e nie ma nad czym si? modli?.
 
 
 
Kita 
Przyjaciel



Imi?: Kasia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 113
Dołączyła: 09 Maj 2005
Posty: 104
Skąd: K?odzko
Wysłany: 2005-12-03, 20:47   

Rozwa?aj?c wszystkie "za" i "przeciw" dosz?am do wniosku ,?e mo?na ustali? kompromis :) Wy??cze mo?liwo?? pisania go?ciom ale dam opcj? szybkiej rejestracji. B?dzie to wygl?da?o tak,?e na stronie g?ównej zostanie okienko gdzie wystarczy wpisac nick , dwa razy haslo i e-mail. Oczywi?nie normalna rejestracja te? b?dzie dost?pna. :)

Dodam tylko ,?e nie b?dize ju? takich osób ktore pisz? beznadziejne posty, wyzywaj? , przeklinaj? ,bo mo?na da? zakaz pisania lub po prostu zbanowac albo zablokowa? IP.
_________________
WINA JEST ZAWSZE PO STRONIE ADMINA ;p

<:3 )~
Radz? odwiedzi?: REGULAMIN FORUM
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-03, 23:06   
   Myszy: tak


Bardzo dobre rozi?zenie Kita! :) Zboaczymy jak to si? sprawdzi, w ko?cu nie jest to nieodwo?alne... :)
 
 
 
Ala
Gość
Wysłany: 2005-12-05, 00:59   

Kita napisał/a:
Dodam tylko ,?e nie b?dize ju? takich osób ktore pisz? beznadziejne posty, wyzywaj? , przeklinaj? ,bo mo?na da? zakaz pisania lub po prostu zbanowac albo zablokowa? IP.


?ycz? powodzenia w banowaniu IP. Ka?dy administrator i moderator powinien wiedzie?, ?e banowanie IP przyniesie wi?cej szkód ni? korzy?ci. IP to najcz??ciej nie numer komputera, tylko routera lub serwera. Je?li zbanujesz IP kogo? z du?ego miasta to prawdopodobnie (na 99%) zablokujesz dost?p do Waszego forum np ca?ej dzielnicy (u?ytkownicy prywatni s? zazwyczaj za NATem, oznacza to ?e kilkaset osób (lub wi?cej) ma takie samo IP). ?ycz? te? powodzenia w blokowaniu wszystkich korzystaj?cych z neostrady (a takich osób jest sporo), oni maj? dynamiczne IP (z ka?dym logowaniem do neo dostaj? inne IP). Inna kwesti? jest to czy mo?esz na publicznym forum blokowa? do niego dost?p.

"nie b?dize ju? takich osób ktore pisz? beznadziejne posty", wed?ug Darii pewnie b?d? to posty wszystkich doros?ych.
 
 
Kita 
Przyjaciel



Imi?: Kasia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 113
Dołączyła: 09 Maj 2005
Posty: 104
Skąd: K?odzko
Wysłany: 2005-12-05, 21:42   

yhy fajnie thx za wyklad ,ale blok IP to juz ostateczno??... :wink:

Jak narazie mam nadzieje ,?e gdy "zliwkiduje go?cia" nie b?dzie kolejnej afery :wink:

pozdrawiam
_________________
WINA JEST ZAWSZE PO STRONIE ADMINA ;p

<:3 )~
Radz? odwiedzi?: REGULAMIN FORUM
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-05, 22:36   
   Myszy: tak


"Inna kwesti? jest to czy mo?esz na publicznym forum blokowa? do niego dost?p."
Je?li na forum pojawia si? troll i wypisuje bzdury, chyba norm? jest ban... ;) I nie jest to nic niezwyk?ego.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT