AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwne reakcje przy przemywaniu ran
Autor Wiadomość
paula. 
Starszy Myszaty
.Piecer.



Imi?: Paula
Wiek: 34
Dołączyła: 20 Sie 2007
Posty: 66
Skąd: Warszawa;]
Wysłany: 2007-09-08, 11:53   Dziwne reakcje przy przemywaniu ran
   Myszy: Amfetaminka,Marichuanka (*) moje anio?ki


Chcia?am Feciuni przemy? rozci?te uszko przez myszk? samiczk? ktrór? mia?am na tymczas. Wzi??am patyczek higieniczny nas?czy?am go rivanolem <nie chcia?abym ?eby wda?o si? tam zaka?enie> leciutko patyczkiem przemywa?am jej ucho i wtedy Fecia zacz??a tak dziwnie k?apa? pyszczkiem, my?la?am ?e j? to szczypie i chce uciec ale w pewnej chwili zesztywnia?a :shock: wtedy w?o?y?am j? do klatki. Jak narazie mija drugi dzie? i Feta biega w ko?owrotku ?ciga si? na moim ?ó?ku z Mari, wi?c na si? dobrze. Interesuje mnie to czemu ona tak dziwnie sie zachowa?a :shock: udawa?a ?e umar?a :shock: ? Od tego momentu chyba nigdy nie b?d? przemywa? ran myszkom :mshock:
_________________
Irminka,Ignacy,Jad?ka,Jerozolima,Brasso nied?ugo u mnie :D !
Mary?ka, Feta :)
8x <:3
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-09-06, 14:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-09-08, 14:57   

ee ale chyba ten patyczek nie wsadzilas jej DO ucha tylko p?atek uszka obmy?a? tak? Moze j? rto zaskoczylo albo wsadzilas jej ten patyczek gdzies g??boko i cos dotkn?las ze nie wiedziala co sie dzieje, bo np zaczelo jej piszczc w uchu? Nie wiem. Wiesz, myszy maj? bardzo doby s?uch i moze rzeczywiscie cos dotkn?las co sprawilo, ze czula sie niekomfortowo.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Totka 
Starszy Myszaty



Dołączyła: 18 Gru 2006
Posty: 87
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-09-08, 15:24   

Nie s?ysza?am jeszcze, ?eby mysz udawa?a w?asn? ?mier?. Nie mówi?, ?e to niemo?liwe, ale - tak jak mówi Luis - dozna?a pewnie jakiego? uczucia dyskomfortu. A mo?e to szok, ?e jej w uchu 'grzebi?"? :wink: . Jak cz?owiek za g??boko wsunie patyczek do ucha to te? nie jest to zbyt przyjemne uczucie. :razz:
 
 
 
adrien 
Gadu?a Myszaty
ihatemilk



Imi?: adrien
Wiek: 38
Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 327
Skąd: gdynia
Wysłany: 2007-09-08, 15:33   
   Myszy: 18!


Totka napisał/a:
Nie s?ysza?am jeszcze, ?eby mysz udawa?a w?asn? ?mier?. Nie mówi?, ?e to niemo?liwe, ale - tak jak mówi Luis - dozna?a pewnie jakiego? uczucia dyskomfortu. A mo?e to szok, ?e jej w uchu 'grzebi?"? :wink: . Jak cz?owiek za g??boko wsunie patyczek do ucha to te? nie jest to zbyt przyjemne uczucie. :razz:


moze ja to odurzylo? tak czy inaczej wydaje mi sie ze nie powinnas ingerowac w drobne uszkodzenia mechaniczne typu rany po bitwie etc. bo mysz sama sie z tego "wylize".
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 18 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-08, 19:24   
   Myszy: Fafik


Myszki to tak malutkie zwierz?tka ?e my niedo?wiadczeni nie powini?my sami ingerowa? w jakikolwiek ich narz?d czy cz??? cia?a. wed?ug mnie myszka albo sie okropnie przestraszy?a i poprostu ze strachu mia?a taka reakcj? lub tak jak Luis napisa?a podra?ni?a? jej jakie? unerwione miejsce, które spodwodowa?o takei zachowanie. Ucho to bardzo wra?liwy organ i sznajduje si? zaraz obok niego organ równowagi i orientacji w terenie czyli b??dnik i nie sztuka go podra?ni?.
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-09-08, 20:19   

nooo ja kiedy? tak se wepcha?am ten patyczek, ?e og?uch?am kompletne na lewe ucho! Na pocz?tku sta?am w miejscu w bezruchu chyba z 15min przysi?gam! Ba?am si? cokolwiek zrobi?, bo to by? taki sozk... na ile og?uch?am co teraz b?dzie?! A pó?niej nie by?o kolunia i nikt nie móg? mi przep?uka? ucha. Gdy po tygodniu m?czarni w szkole gdzie wszyscy (+ nauczyciele) darli mi si? nad prawym uchem posz?am do niego to by?o wybawienie. Mniej wa?ne, ?e dowiedzia?am si?, ?e za kilka lat b?d? ca?kowicie g?ucha na oba uszole i ?ebym si? ju? migowego uczy?a :shock: ale to nie wa?ne. I zapewne myszka te? by?a w taim samym przera?eniu jak ja :lol:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 18 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-08, 21:28   
   Myszy: Fafik


No widzisz Luis Ty w porówaniu z myszkom jeste? wielka i je?li Tobie si? tak sta?o przez malutki wacik to nawet strach my?le? jak msyzka musia?a si? czu? jak ja to gdzie? podra?ni?o. brrr!
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-09-08, 21:32   

No dokladnie dlatego to tu opisa?am! tym bardziej, ze ja wiedzialam, ze sobie d?ubie w uchu patykiem i bylo to celowe a dla myszy to normalnie nhorror.... ,,Rany grzebi? mi we wn?trzno?ciach na ?ywca woooow" no moze bez tego ,,wooo" <mrgreen: :razz:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 18 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-08, 21:34   
   Myszy: Fafik


No jeszcze trzeba doda? ?e na pewno w?a?cicielka chcia?a dobrze to nie ulega w?tpliwo?ci ale myszaki to ruchliwe zwierzaki wi?c pewnie podczas zabiegu si? strasznie wierci?a a wtedy nie sztuka zrobi? krzywd?.
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-09-08, 21:38   

ano. No nie musimy tego az tak bardzo roztrz?sa? :razz: Wlascicielka i zarazem za?o?ycielka tematu malo sie odzywa cos.... juz pewnie jest wszystko ok z reszt? pisala wiec nie trzeba juz si? w ten temat poakowa? od nowa :smile: Jakby co? bylo nie tak to paula. daj zna?.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
paula. 
Starszy Myszaty
.Piecer.



Imi?: Paula
Wiek: 34
Dołączyła: 20 Sie 2007
Posty: 66
Skąd: Warszawa;]
Wysłany: 2007-09-12, 18:39   
   Myszy: Amfetaminka,Marichuanka (*) moje anio?ki


zapomnia?am o temacie :oops:
nie nie wpycha?am patyczka do ucha tylko przemywa?am ko?cówk?. Fecia ma si? bardzo dobrze.ale zdziwi?a mnie tym :mshock:
_________________
Irminka,Ignacy,Jad?ka,Jerozolima,Brasso nied?ugo u mnie :D !
Mary?ka, Feta :)
8x <:3
 
 
marta_merph 
Mysi Bywalec



Imi?: Marta
Wiek: 28
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 124
Skąd: Lublin City xD
Wysłany: 2007-09-12, 21:35   
   Myszy: Stiuard, Szcz??ciarz, Suzi, Smysia. Chomik- Krój Julian 13 . Pies-Kacper. Ryby-Glonek, Rekinek, Pasio (skalar)


Mój tata by? w zooloiku i patrzyl na chomiki i zauwarzyl, ze jedn marl noo zacza gladac inne zwierzaki jak odchodzil to pojzal jeszcze na choma i...CHOMIK ?yl
_________________
Cz?owiek musi nauczy? si? chodzi?...a ko? z tym si? rodzi... Kocham Ci? Czeremosz ;**
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-09-12, 21:38   

marta_merph napisał/a:
atrzyl na chomiki i zauwarzyl, ze jedn marl

chomiki tak cz?sto ?pi? na plecach czy boku czy w innych dziwnych pozycjach... ?e wygl?daj? jak martwe
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-09-13, 16:09   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


paula., je?li nie wsadzi?a? tego patyczka g??boko to mo?e po prostu by? szok i mycha si? przestraszy?a a jak ma si? teraz w porz?dku to wszystko chyba jest ok :)
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 18 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-13, 17:00   
   Myszy: Fafik


Jadzia406 ju? by?a o tym mowa wy?ej :)
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT