AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Wzd?ty brzuch, przyczyny wzd?cia, leczenie
Autor Wiadomość
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2013-10-13, 20:45   

A Ty zawsze dostarczasz zw?oki do spalarni? Bo ja si? przyznam bez bicia, ?e zakopuj?, ale w odleg?ych miejscach od blokowisk.
A ma?ego chcia?am dostarczy? rzeczywi?cie do innej pani weterynarz. Podzwoni? z samego rana i zobaczymy.
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-13, 20:57   

Natte, ja nigdy nie odbiera?am myszy po sekcji. Zawsze zostawia?am do utylizacji, bo takie placówki (weterynarze) maj? sta?e umowy z firmami które odbieraj?, có?, zw?oki. A ja nie czuj? potrzeby chowania zmar?ego zwierz?cia.
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2013-10-13, 20:59   

U mnie za sekcj? chomika chcieli 100z? bo musieli materia? dostarczy? do Wroc?awia..
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2013-10-13, 21:01   

Gdybym mia?a tyle kas?, to szczerze powiedziawszy, nie mia?abym z tym problemu, ale musia?am zrobi? zapas karmy ostatnio..
Mo?e spróbuj? zadzwoni? jeszcze na jak?? katedr? weterynarii UJ, je?eli b?d? ??da? du?ych sum - z tego co wiem, na uniwersytetach cz?sto robi? takowe sekcje za darmo..
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-13, 21:04   

Natte, dowiedz si?, nic na tym nie stracisz a mo?e si? uda i b?dziesz mog?a si? czego? dowiedzie? na przysz?o??.

Jeszcze raz chcia?am powiedzie?, ?e bardzo mi przykro z powodu ?mierci myszaka. Niemniej cokolwiek by?o przyczyn?, na pewno nie by?a? oboj?tna i walczy?a? tak, jak Ci radzono. Nikt nie jest prorokiem. Da?a? z siebie wszystko, nie miej do siebie ?alu!
 
 
Dari 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Daria
Pomogła: 2 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sty 2013
Posty: 362
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-13, 23:47   
   Myszy: ma?a myszarnia ;)


Natte, przykro mi bardzo. Trzymaj si?. Nie rób sobie wyrzutów, bo nie mo?esz sobie zarzuca? ?adnego zaniedbania. Walczy?a?..-co zrobi?, ?e to takie delikatne stworzonka i chorowite..
(*)
_________________
Moje myszencje :m:):
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2013-10-14, 10:25   

T?skni? za ma?ym..
Wróci?am z uczelni i zacz??am obdzwania? kliniki. Do dwóch nie mog? si? dodzwoni?, a w jednej powiedzieli, ?e sekcja kosztuje 60 z?. I tak si? zastanawiam, czy ma a? takie znaczenie, czy sekcj? musi zrobi? gryzoniowy weterynarz? Taki "zwyk?y" (ale polecany) sobie z tym nie poradzi?
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-14, 11:41   

Natte, nie poradzi sobie bo musi si? zna? na gryzoniach by wiedzie? co jest nieprawid?owo?ci? a co norm? u nich. Przyk?adowo myszy naturalnie maj? du?? tarczyc?. Niektórzy weci, nie specjalizuj?cy si? w gryzoniach uznaliby to za patologiczny przerost.
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2013-10-14, 12:07   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


Natte przykro mi :( najwa?niejsze, ?e myszka mia?a wszystko zapewnione za ?ycia i da?a? jej du?o mi?o?ci. teraz ju? nie cierpi. trzymaj si? :*
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2013-10-14, 12:31   

Dzi?kuj? Wam :) .

Co za drama. Weci, którzy lecz? gryzonie, jako? nie bardzo chc? si? podj?? sekcji zw?ok. Cz?sto odsy?aj? do Zak?adu Higieny weterynaryjnej, w którym koszt to ponad 60 z?. Na uniwersytecie to samo, odsy?aj? do ZHW.
A ja zaraz musz? jecha? znowu na studia. Echh...
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-14, 12:34   

No niestety, o tym czy wiedza na co odesz?a nasza myszka jest warta 60z?, mniej czy wi?cej, musimy sami zdecydowa?. :(
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2013-10-14, 12:37   

Mi by to naprawd? nie przeszkadza?o, ale swoich pieni?dzy mam ma?o, a ostatnio wyda?am je na zapasy jedzenia. No i nie wspominaj?c o tym, ?e z jednym myszem te? si? musz? przej?? do weta jeszcze. Szkoda mi strasznie, ale spróbuj? zadzwoni? do jeszcze jednej lecznicy..
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-14, 12:37   

A dlaczego wetka, która leczy?a Ci myszaka nie zrobi mu sekcji? Powinna wiedzie? najlepiej czego szuka?...
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-10-14, 12:58   

Natte bardzo mi przykro dla mysiaka [*]
No niestety pami?tam jak szuka?am sekcji dla chomika to w ok.100 z? krzyczeli ...
Je?li nie masz kasy mo?e lepiej j? zainwestowa? w ?yj?cego myszaka jednak ? Chyba ?e jednak uda ci si? co? znale?? ta?szego ...
Ale Fru ma racje nie da rady u weta który leczy? ... ?
_________________
InfinitY ..
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2013-10-14, 13:13   

W?a?nie tu jest problem, ?e ona nie bywa zbyt cz?sto w lecznicy i nast?pnym razem b?dzie za 2 dni dopiero. Tam te? próbowa?am si? dzi? dodzwoni?, ale nikt nie odbiera?.
Generalnie strasznie ?a?uj?. Nast?pnym razem pomy?l? o od?o?eniu pieni?dzy specjalnie na ewentualne sekcje.
A teraz musz? zmyka? na studia.. Jeszcze raz dzi?kuj? za pomoc i pocieszenie, dziewczyny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT