AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Sterylizacja
Autor Wiadomość
ishi 
Szara myszka


Imi?: Kasia
Dołączyła: 05 Wrz 2007
Posty: 2
Wysłany: 2007-09-06, 20:31   Sterylizacja

Mam pytanko czymozna wysterylizowac myszke? mam duzy problem kupi?em sobie 2 myszki i okaza?o sie ze jest to samiec i samiczka zrobilem blad bo sie nie zapyta?em o plec a nie chce ma?ych co zrobic? czy kest jakis sposob ze by myszki nie by?y p?odne? jak nic sie nie da to bede musia? 1 wymienic w zooologu
Ostatnio zmieniony przez kat 2007-09-21, 11:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2007-09-06, 20:42   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Myszek nie da si? wysterylizowa?,baardzo dobry wet znaj?cy si? na myszach móg?by si? podj?? kastracji samca,jednak jest du?e prawdopodobie?stwo,?e mysz nie prze?yje narkozy.No có? je?eli nie mo?esz mie? dwóch klatek,to zamie? samca.Tylko mam nadzieje ?e w obecnej chwili myszki s? osobno?.?eby? nie mia? niespodzianki za 3 tyg. :roll:
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-09-07, 13:56   

no wlasnie mialam sie pytac czy mycholy s? osobno czy razem. Najlepiej samca oddaj dobremu kolergowi [??] czy komu? kto zaopiekuje sie nim, bo w?tpie, zeby w sklepie przyj?li zwrot. No chyba, ze wlasnie dokonasz tej zamiany.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
Ostatnio zmieniony przez Emielcia 2007-09-07, 14:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mysibaba 
Starszy Myszaty


Dołączyła: 05 Lip 2006
Posty: 58
Wysłany: 2007-09-07, 14:19   

Dobry wet mo?e samca wykastrowa?. Mia?am kiedy? takiego mysza, który sam by? nieszcz??liwy a gryz? wszystkich samców, nawet w?asnych synów. "Mój" koci doktor wykastrowa? go i mysz ?y? sobie jeszcze prawie rok z haremem. Przy takim zabiegu s? dwa podstawowe niebezpiecze?stwa - jedno j?dro mo?e si? schowa? a szukanie u takiego malucha proste nie jest. No i oczywi?cie narkoza - nie mo?na da? du?o z przyczyn oczywistych, a mysz ma bardzo szybk? przemian? materii i mo?e zacz?? si? budzi? w trakcie, czyli trzeba by? przygotowanym na drugi zastrzyk.
_________________
Mysibaba, szanuary i myszyniec
 
 
marta_merph 
Mysi Bywalec



Imi?: Marta
Wiek: 28
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 124
Skąd: Lublin City xD
Wysłany: 2007-09-07, 14:50   
   Myszy: Stiuard, Szcz??ciarz, Suzi, Smysia. Chomik- Krój Julian 13 . Pies-Kacper. Ryby-Glonek, Rekinek, Pasio (skalar)


Moja mysza prze?y?a narkoze... Ale mia?a operacje nie kastracje:P
_________________
Cz?owiek musi nauczy? si? chodzi?...a ko? z tym si? rodzi... Kocham Ci? Czeremosz ;**
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-09-07, 14:53   

Emielci poprawka-Luis napisa? napisał/a:
Najlepiej samca oddaj dobremu kolergowi [??]


chodzilo mi o kolege ale moze byc tez kole?anka =.=' U Ishi nie spojrzalam na p?e? raany wielkie halo :razz:
Cytat:
Dobry wet mo?e samca wykastrowa?

ja nadal nie polecam. Za duze ryzyko. Niby czasem trzeba ryzykowa? ale od tej kastracji nie zale?y niczyje ?ycie ani myszek twoich wi?c lepiej sobie daruj i po prostu wymie? myszk?. Najlepien tez jezeli si? znasz na p?ciach (jest temat o nich) to sama znajd? samiczk? w zoologicznym ( chociaz lepiej kup myszk? (lub zamie? na samca twojego) od hodowcy), bo sprzedawczyni moze nawet sie nie b?dzie zna?a na tym...
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
Ostatnio zmieniony przez Emielcia 2007-09-07, 14:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pawel2230
Starszy Myszaty


Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 53
Wysłany: 2008-02-29, 22:53   

o lol nie pogielo was ? wykastrowalibyscie swoje maluchy ? Ja na twoim miejscu znalaz? bym kogos kto by si? zainteresowal mych? albo poszedl bym do tego zoologa.....
_________________
<:3 )~~ <:3 )~~ <:3 )~~ <:3 )~~
 
 
XenomorphCat 
Starszy Myszaty
Mysiara z przypadku


Imi?: Kaja
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Lut 2008
Posty: 87
Wysłany: 2008-03-01, 13:14   
   Myszy: Obcy, Predator


Mówi? ci, najlepiej b?oby nie nara?a? myszki na takie ryzyko i po prostu spróbowa? wymieni? j? na samiczk? w zoologu. :)
_________________
"Nie ka?dy musi umie? by? postaci? z SF(...) Ale ona ju? ?amie ka?d? regu??!" www.slicznotkowo.blog.onet.pl
 
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2008-03-01, 13:18   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Kaja,temat zosta? za?o?ony pó? roku temu,w dodatku za?o?yciel otrzyma? ju? odpowiednie porady,nie musisz si? powtarza?.
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
Tu?cia 
Mysi Rozmówca



Imi?: Rita
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 227
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-03-01, 20:57   
   Myszy: Tamara i ?nie?ka


Jak ju? temat ten zosta? odgrzebany, to do?o?? swoje 3 grosze ;p
W?a?nie dlatego boj? si? kupowa? myszy(czy jak si? to odmienia) w zoologicznym...
Pzdr ;*
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-03-01, 21:41   

Tu?cia napisał/a:
myszy(czy jak si? to odmienia)

No tak to si? odmienia.... :shock:
S? gorsze powody aby nie kupowa? w zoologicznym.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Tu?cia 
Mysi Rozmówca



Imi?: Rita
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 227
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-03-02, 20:32   
   Myszy: Tamara i ?nie?ka


Luis napisał/a:
Tu?cia napisa?/a:
myszy(czy jak si? to odmienia)

có?... napisa?am dobrze, ale wydawa?o mi si?, ?e jako? inaczej... ;p ;]
Pzdr ;*
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT