AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Paj?ki
Autor Wiadomość
Madziula20 
Szara myszka
Myszomyszka


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Mar 2007
Posty: 6
Skąd: Wrocek
Wysłany: 2007-03-27, 15:54   

poza tym powiedzcie,jaki jest sens...kiedy da si? ptasznikowi mysz i ona zginie i on mo?e zosta? poranionym...jaka to rozrywka,patrze? jak umieraj? zwierzaki w bólu??

paj?k ?wierszcza chrup i ju?,z robalami to samo...a mysz cierpi..szamocz?c si? cz?sto ponad godzin? nim umrze (chyba,?e faktycznie mocny jadus jak np murinus,Poecilotheria) ..tak czy inaczej ja nie podam ?adnej z moich 4 myszek :)
_________________
4 myszki:Burcia,Gizmo,Mrówka,Krówka :)

Oraz reszta zwierzów :D
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2007-03-27, 18:53   

ostatnio oglonda?am na ,,maxior'' filmik jak paj?k zabija? myszke ztego co pamietam ten paj?k to by? chyba smithi i do?? szybko zabi? mysz jadem chocia? te paj?ki maj? s?aby jad i s? polecane dla pocz?tkuj?cych terrarystów ale szczerze mi ten filmik frajdy niesprawia?,widzia?am jak ta mysz trz?s?a ogonem(myszy tak robi? gdy si? bardzo boj? lub gdy chc? odstraszy? przeciwnika)szkoda mi si? jej bardzo zrobi?o poniewa? tym drganiem ogona tylko nakierowa?a swoje po?o?enie dla paj?ka chwilke tylko si? rzuca?a -^-^-^a potem -------- :cry:
 
 
Anka_Zabrze 
Szara myszka



Wiek: 35
Dołączyła: 03 Kwi 2007
Posty: 5
Wysłany: 2007-04-03, 12:43   

Ja mia?am 2 ptaszniki m.in. smithi bardzo fajnie obserwowa?o sie to jak zmienia kolory po wylince ;) ale juz nigdy wiecej pajakow, zwia? mi z terrarium i na ca?e szcz??cie zaszed? tylko pod ?ó?ko, bo tak to nie wiem co bym zrobi?a :mrgreen: zdecydowanie wole zwierzaki futerkowe ktore mozna wziasc i poglaskac ;)
 
 
 
Madziula20 
Szara myszka
Myszomyszka


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Mar 2007
Posty: 6
Skąd: Wrocek
Wysłany: 2007-04-03, 20:17   

heh...ja mam 36 ptaszorków...i 4 myszki...ale nie b?d? karmi?a paj?ków moimi myszkami :)

?atwiej da? ?wierszcza czy m?cznika :)
szybciej si? sprz?ta ;) :P :lol:
_________________
4 myszki:Burcia,Gizmo,Mrówka,Krówka :)

Oraz reszta zwierzów :D
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
  Wysłany: 2007-06-01, 20:29   SPIDER KILLER

oto obiecane fotosy!

UWAGA!
krytyke mozna wystawiac ale bez: ,,zabilabym/zabi?bym go" itp. bo sie zdenerwuje :twisted:

P.S. Zaznaczone na grubo to moje ulubione fotki ;)

1
cien

2
atak na aparat :razz:

3
kolejny atak

4
?apki

5
od spodu

6
na rece

7
na ?ciance

8
ucieczka

9
na ga??zi

10
Killer & MYSZ :m:P: ( w mlodosci :lol: )

11
z boku

12
pije wode ( rzadko spotykane bo pij? zazwyczaj z gleby :wink: )

WYLINKA - zrzucanie skory ( etapy i efekt ko?cowy; zd. robione co ok. 15-30min)

14
etap I

15
Etap II

16
Etap III

17
Etap IV

18
Etap V

19
Efekt ko?cowy ( dla niedo?wiadczonych nie wida? róznicy przed jak i po wylince :lol: )

KONIEC WYLINEK

20
Z konikiem polnym ( nie z myszk? :razz: )

21
A kto tam siedzi w pude?eczku? :twisted:

KONIEC :P mam nadzieje, ze sie podobaj? heheheh
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
miau 
Mysi Bywalec



Imi?: Ewelinka
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 106
Wysłany: 2007-06-01, 20:32   
   Myszy: Po prostu Mysz ;3


*arachnofobia on* AAAAAAAAAAAAA~! Ale ohydne to to ;__; Takie ow?osione i fuj i przykro mi to mówi?/pisa?, ale naprawd?, je?li takiego bym zobaczy?a, to bym rozdepta?a >_> *arachnofobia off*
?adny paj?k :)
 
 
 
Mohanah 
Gadu?a Myszaty



Hodowla: MOHANAH
Pomogła: 1 raz
Wiek: 51
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 302
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2007-06-01, 20:34   
   Myszy: wci?? za ma?o...


Yhhh........a? mnie otrz?sa........brrrr........w ?yciu do takiego czego? nawet bym si? nie zbli?y?a.......takie stwory powinny ?y? w swoim ?rodowisku naturalnym.
Nie mog? poj?? zami?owania ludzi do takiego czego?........... :m:/:
_________________

 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-06-01, 20:34   
   Myszy: tak


Ale du?y. :) ?adny... i kosmaty. :grin:
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-06-01, 20:39   

no wreszcie jakies pochwaly :P hehe paj?ki to sztuka. za 16 dni bede miec weza to dopiero sie napatrzycie.... :twisted:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-06-01, 20:40   
   Myszy: tak


Kurcze, jak ogl?da?am i pisa?am post dwie odpowiedzi ju? posz?y. ;)

Paj?czka mie? nie b?d? zapewne, ale ch?tnie po podziwiam. :) Ostatnio mia?am malucha na suficie. ;) Ogólnie mam umow? z domowymi, ?e mog? sobie chodzi? po pokoju, a? nie wejd? mi do ?ó?ka, wtedy za okno. ;)
 
 
 
Nesca 
Gadu?a Myszaty
uzamyszniona



Imi?: Paulina
Wiek: 29
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 310
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2007-06-01, 20:48   
   Myszy: Timida, Kropka, Yumi


Có?, skoro nie mog? napisa? "zabi?abym go" to napisz? inaczej:
Rozdepta?abym go. Jest... obrzydliwy. Ma 8 (czy 6? :lol: ) obrzydliwych odnó?, obrzydliwe kleszcze, czy jak to si? tam nazywa i obrzydliwy, okr?g?y tu?ów.

A tak poza tym to fajne w?oski ^^'...

*Arachnofobia rule! :szalony: *
_________________
?wi?ta! Wszystkiego najlepszego! W?a?cicielom wielu, wielu dni wspólnych zabaw, wspólnych momentów uniesienia, wspólnych chwil rozterki, za? myszkom miski zape?nionej s?onecznikiem, wielu radosnych dni biegania w ko?owrotku i dziesi?tek ciekawych zabawek!
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-06-01, 20:57   
   Myszy: tak


Raczej arachnofobia nie polega na my?leniu jaki paj?k jest oble?ny tylko panicznym strachu... ale co ja wiem - nie mam. ;) My?l? te?, ?e du?ej ilo?ci ludzi nies?usznie si? wydaje, ?e ma arachnofobie, bo takie jest podej?cie spo?ecze?stwa. Raczej reakcje jakie widzia?am u arachnofobów by?y baaardzo ostre.
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-06-01, 21:14   

noo to co tutaj ludzie przezywaj? to raczej: stereotyp heheheh czyli utarlo sie, ze paj?k jest zly a tak na prawde dzieki nim zyjhemy, bo rozkladaj? nic w osadach i na polach z ziemniakami, warzywami itd.(przenic?, zytem...) i niszcza wszelkie robactwo oraz niektore owady, ktorych rowniez nie lubimy np. karaczany (wpiszcie w google)czy tez zwykle komary i larwy i MUCHYY :roll: zastanowcie sie troche i poczytajcie, ponizej - oceniajcie :wink:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Mohanah 
Gadu?a Myszaty



Hodowla: MOHANAH
Pomogła: 1 raz
Wiek: 51
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 302
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2007-06-01, 21:18   
   Myszy: wci?? za ma?o...


Ja oceniam tylko jego wygl?d , nie przydatno?? W ?RODOWISKU NATURALNYM bo tam zapewne jest potrzebny, ale tylko tam :twisted: .
Osobi?cie uwa?am, ?e trzymanie zwierz?t egzotycznych w domach powinno by? w Polsce zabronione.
_________________

 
 
 
Nesca 
Gadu?a Myszaty
uzamyszniona



Imi?: Paulina
Wiek: 29
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 310
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2007-06-01, 21:27   
   Myszy: Timida, Kropka, Yumi


Arachnofobem raczje nie jestem, ale jak zobacz? na ?ywca ogromnego, oble?nego paj?ka ?a??cego mi np. po ?ó?ku to bym zacz??a tak wrzeszcze?... jakbym... zobaczy?a ogromnego, oble?niego paj?ka ?a??cego mi po ?ó?ku :lol: .

Ale takie male?kie (wielko?ci... paproszka?) s? fajne, fajnie chodz? po r?kach i fajnie wylatuj? przez okno w samochodzie :szalony: ,

Ostatnio nad zalewem siad? mi na bluzce chrab?szcz i zacz??am si? drze? okrutnie i ludzie wszyscy mieli ze mnie tak? polewk?... na szcz??cie by?am z dala od wyci?gu (na wyci?gu mój ojciec i czasem ja p?ywamy, przytrzymywani na takich linkach, na deskach. Jak kto? zainteresowany to zapraszam na portal mojego taty).
_________________
?wi?ta! Wszystkiego najlepszego! W?a?cicielom wielu, wielu dni wspólnych zabaw, wspólnych momentów uniesienia, wspólnych chwil rozterki, za? myszkom miski zape?nionej s?onecznikiem, wielu radosnych dni biegania w ko?owrotku i dziesi?tek ciekawych zabawek!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT