AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Klatki w?asnej roboty
Autor Wiadomość
mysza 
Junior Admin
was kocha xD



Hodowla: Little Foot
Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-10, 17:07   

http://tiny.pl/1ld1

Taka klatke probowalam zrobic sama,ale mi nie wyszla ;) Swietna jest.
 
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-10-10, 20:32   

Mysza, suuuper... 2 metry trocin...i jazda na ca?ego! :D
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-10-11, 17:26   

A nie da si? Mysza a nie da si? kupi? takiej klateczki i zrobi? u szklarza dopasowanego akwarium, ?eby umocowa? ni?ej tak jak na zdj?ciu, który przes?a?a?? Zrobi? dziury tam gdzie trzeba ( przej?cie dla myszki z poziomu pierw - akwa do poziomu drugiego - klatka) i da? te schodki i gotowe. :smile:
Myszonka napisał/a:
2 metry trocin.

Nie s? dz? aby to by? dobry pomys? :lol: Wystarczy?oby spokojnie po?owa tego akwarium :wink: W ko?cu myszki maj? tam drabink? i mog?aby przeszkadza? w kopaniu :razz:

Mam fajn? stronk? z ró?nymi klatkami zrobionymi r?cznie dla szczurków. Ale myszkom pewnie te? by si? podoba?y, a stronka mo?e pomóc Wam w wymy?leniu czy dodaniu czego? nowego :wink: Mo?liwe, ?e wielu z Was zna t? stron? ale dam na wszelki wypadek:
KLATKI WLASNEJ ROBOTY
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-11, 17:37   
   Myszy: tak


Luis napisał/a:
Nie s? dz? aby to by? dobry pomys?

My?l?, ?e to by?a przeno?nia literacka dla "du?o". :P

Wszystko fajnie, tylko z zakupem akwa na wymiar nie jest ?atwo. No. Pó? biedy zamówi? akwa przez net lub u szklarza - jak ju? si? znajdzie takiego który bawi si? w takie detale (nie jest ich wielu). (Tak wiem, ?e Luis zrobi?.) Ale w przypadku dopasowania do klatki która ma na tym sta? wymiary musz? by? IDEALNE. Bo nic z tego nie b?dzie. A w dok?adne wymiary to ju? w ogóle ma?o kto chce si? bawi?. :> Szkoda.
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-10-11, 17:52   

No raczej mniej osób ma ochot? bawi? si? w dok??dne wymierzanie itd. ale szklarz to ma tak? prac? wi?c w sumie powinien zawsze robi? wszystko dok?adnie... mój np. zrobi? mi akwa ok 3cm za du?e :wink: ale mi to absolutnie nie przeszkadza, a wr?cz cieszy! Ale w tym przypadku (budowanie akwa/klatki) to nie wchodzi w gr? nawet i wszystko idealnie cacy musi by?. Jakby tak szklarzowi wyt?umaczy?, ?e chodzi o tak? budow? i jakby si? dop?aci?o ,,par? groszy" to by si? postara?... A najlepiej da? mu klatk?, która ma by? przymocowana do zamówionego akwarium i, ?eby widzia? jak ma to robi? i mia? jakie? podstawy. Ale co to za robota w?asna skoro wszystko zrobi?by praktycznie szklarz? :smile:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-11, 18:13   
   Myszy: tak


Luis napisał/a:
A najlepiej da? mu klatk?

I w tym momencie odpada zamówienie przez Internet. ;) Tzn. raczej je?li nie znajdzie si? szklarza, pozostaje ono, ale wtedy w?a?nie klatki si? nie po?yczy.

Co do szklarzów, to w?a?nie trzeba si? naszuka? (chyba, ?e wszyscy przeprowadzimy si? do miasta Luis) takiego któremu b?dzie si? chcia?o. Oni nie chc? si? bawi? w takie ma?e prace jak szyby do drzwi wc i ?azienki, a co dopiero akwa. :>
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-10-11, 18:31   

hehe schlebiasz mi ci?gle z tym szklarzem :mrgreen: no ja trafi?am a super kolesia. W ogóle mówi mi, ?e dobrze ?eby szk?o by?o grubsze ile? tam mm, bo wytrzymalsze dla w??a (gada? jak znawca chocia? nawet nie wiem czy on kiedykolwiek w??a widzia? na oczy lol) i ?eby basenik zrobi? ze szk?a i w ogóle. I mi odliczy? 30z? za mi?y kontakt rozmowny :lol:
Ale wydaje mnie si?, ?e dobry szklarz znajdzie si? wsz?dzie. je?eli w takiej dziurze jak moja si? znalaz? to nie znajdzie si? w Warszawie? Wystarczy zazwyczaj ?adnie wyt?umaczy? panu i b?dzie ok :razz:
kat napisał/a:
I w tym momencie odpada zamówienie przez Internet. ;)

Ja w ogóle bym nie zamawia?a przez Internet, bo to logiczne, ?e nie b?dzie pasowa?. To s? inne wymiary i lepiej widzie? i klatk? i akwarium razem, ?eby wszystko ?adnie odmierzy? itd. ni? na oko zamawia?.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
marta_merph 
Mysi Bywalec



Imi?: Marta
Wiek: 28
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 124
Skąd: Lublin City xD
Wysłany: 2007-10-11, 19:47   
   Myszy: Stiuard, Szcz??ciarz, Suzi, Smysia. Chomik- Krój Julian 13 . Pies-Kacper. Ryby-Glonek, Rekinek, Pasio (skalar)


Boska taka klatka...! W sumie to tylko na pozór ?atwo tak? zrobi? xD Bo tak tylko postawi? klatk? na akwa...Ale ta klatka musi si? na czym? trzyma?...Bo inaczej opadnie...I jeszcze si? akwarium st?ucze...
_________________
Cz?owiek musi nauczy? si? chodzi?...a ko? z tym si? rodzi... Kocham Ci? Czeremosz ;**
 
 
 
X 
Myszowaty


Wiek: 28
Dołączyła: 16 Maj 2007
Posty: 492
Wysłany: 2007-10-11, 19:57   

Lu, gdzie mieszkasz? ^_^
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-10-11, 20:07   

Xen napisał/a:
Lu, gdzie mieszkasz? ^_^

ko?o Radomia :razz: je?eli chcesz to zamówi? Ci jakie? fajne akwa hehe. Tylko gorzej z wysy?k?, bo mo?e nie dotrze? ca?e... :wink:
marta_merph napisał/a:
Ale ta klatka musi si? na czym? trzyma?...Bo inaczej opadnie...I jeszcze si? akwarium st?ucze...

Trzyma? si? musi. Od tego mog? by? jakie? ma?e zawiasy albo co? podobnego. Je?eli opadnie to ma?e jest prawdopodobie?stwo, ?e akwarium si? st?ucze. Taka klatka nie jest zbyt ci??ka, za ma?a wysoko??, ?eby akwarium si? st?uk?o i zazwyczaj takie szklane wyroby maj? odpowiedni? (czyt. spor?) grubo??. :wink:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
X 
Myszowaty


Wiek: 28
Dołączyła: 16 Maj 2007
Posty: 492
Wysłany: 2007-10-11, 20:15   

Luis napisał/a:
je?eli chcesz to zamówi? Ci jakie? fajne akwa hehe. Tylko gorzej z wysy?k?, bo mo?e nie dotrze? ca?e... :wink:

To podzi?kuj?. :> Poza tym nie mam na razie dla kogo akwa szykowa?.
 
 
Sephrenia 
Szara myszka



Imi?: Marta
Wiek: 39
Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 6
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-10-14, 19:57   

Co wy gadacie o tych szklarzach? Pierwsze s?ysz?, ?eby si? szklarzowi nie chcia?o czego? robi?, bo jest ma?e albo wymaga precyzji. (Co to zreszt? kogo obchodzi, czy mu si? chce czy nie, taka jego robota). Mój facet jest szklarzem i czasem ludzie takie akwaria zamawiaj?, ?e a? zgroza bierze - co oni tam chc? trzyma?, pch??? I jako? nikt nie wybrzydza. Mo?e to dlatego, ?e w Lublinie jest bardzo du?o szklarzy i trzeba czasem popracowa?, ?eby mie? klientów ;P
_________________
2 koty, 5 szczurów, 3 myszki, 11 myszoskoczków, 5 ptaszników i krab
 
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-04-07, 18:31   

dobra F?felki, teraz Myszonka chc? sie czego? dowiedzie? :lol:

A mianowicie, chcia?abym po??czy? Dun? Mini ze zwyk?? klatk? (np. http://allegro.pl/item579..._zapraszam.html ) tak, ?e odczepi?abym gór? od Duny i kuwet? od klatki ( klatka by?aby wymierzona do Duny, akurat posiadam takow?, lecz niestety musze j? zwróci?) i chcia?abym si? dowiedzie?, czy to ma sens i co o tym my?licie ;)
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
Ostatnio zmieniony przez Kana 2009-04-07, 18:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2009-04-07, 18:57   

Tak moze byc. Jezeli ma 5 mm odstepow miedzy szczeblami.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-04-07, 19:14   

Klatki jeszcze b?d? szuka?, chodzi?o mi tylko o to czy takie co? ma prawo istnienia ;)
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT