AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze zwierzaki
Autor Wiadomość
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-04-21, 23:25   

zuza911 napisał/a:
dwa ostatnie dni wspomagam si? biodorem


I co, pomaga?
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-04-21, 23:27   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


No musz? przyzna?, ?e tak. Mam czym oddycha? dzi?ki niemu :lol:
 
 
 
Kowusia 
Starszy Myszaty


Imi?: Paulina
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Kwi 2012
Posty: 63
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2012-05-06, 13:27   
   Myszy: Lukrecja, Rozalka


Ja mam ?wink? morsk? - Frytk? wariatk? za dziesi?ciu, co po prostu ma ?winkowe ADHD. Nie umie usiedziec 10 sek. w miejscu tylko ci?gle przepycha domek na ?rodek 75 cm klatki i biega w ko?o niego wysypuj?c przy tym wszystkie troty..Non stop budzi mnie wal?c poide?kiem w ?cian?. 8) Cool nie? :eek: Na urodziny dostaj? drug? ?wink? Peruwiank?, albo skinny.
Mia?am (?.p) chomiczki (mia?y byc 2 samice, a si? okaza?o, ?e parka, ale si? nie rozmnozy?y)
samca - Super Hamster'a by? ?mieszny, bo kiedy tylko wk?ada?am do klatki r?k?, to lecia? jak debli i wgryza? si? w palec, a potem wisia?.. :lol: Bosh.. :lol: By?a te? samiczka Pusia.. Po prostu jeden wielki spokój... (?.p) króliki - Skoczek i Tuptu?.. Te akurat mia?y wielkiego pecha.. Skoczek ?y? pare lat i zmar? od p?kni?cia w?troby,,, :sad: Tuptek za? mia? kleszcza i go sobie zdrapa?.. By?am wtedy taka ma?a.. :cry: By? ju? nie do odratowania, nawet wet to stwierdzi?.. Dawniej mia?am kosie.. Dosta?am je od taty na urodziny, a ten kupi? 2... By?y kompletnie nie oswojone.. I pewnie wiecie co si? sta?o kiedy by?y 2.. :m:/: . Mia?am w tedy mo?e z 7 lat. Cieszy?am si? jak g?upia na 4 ma?e kosie. Wszystkie samce. Bali?my si?, ?e b?dzie z mamusi? ### :? Klatki nie mieli?my do od??czenia,a sama w sobie tamta by?a za ma?a na ca?? rodzink?.. poza tym, gryz?y, 3 razy uciek?y..
Rodzina si? ich po prostu ba?a. Mama powiedzia?a, ?e ma ju? do?c i nie mo?e przede wszystkim znie? tego, ?e one w sumie cierpi?, wi?c poszukali?my im nowego domu.. Teraz ma je mój kuzyn, a raczej mia?, bo zdech?y ze staro?ci.. No.. Acha! Mia?am jeszcze chomika syryjskiego, który by? moim pierwszym zwierz?tkiem (mia?am chyba 4 lata) by?am ca?a happy i wgl. , ale po 3 latach trzeba by?o zrobic chomciowi papa.
/////()\\\\\
____l___
l<><><>l
l<><><>l
l<><><>l Wielka ?wieca na pami?tk? moich pupilków, które przekroczy?y TM.
l<><><>l
l<><><>l
l<><><>l
------------


Taka jest historia moich zwierz?t.
_________________

Zwierzaki:
Myszki - Lukrecja i Lawenda [*] [*]
?winka morska - Frytka
Agama Brodata - Leon
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-05-06, 17:00   

Kowusia, a jeste? pewna p?ci ?winki?
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-07-01, 23:18   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Dosta?am dzisiaj nieco zaskakuj?c? propozycj? od o?miolatki... I chocia? w pierwszej chwili wyda?o mi si? to bez sensu, jako? nie mog? przesta? o tym my?le? :roll: A mianowicie...
Nasi dalsi s?siedzi z dzia?ki maj? dwójk? dzieci i dom mocno prozwierz?cy (4 psy i kotów bodaj 7), ostatnio odszed? ich królik. No i dzisiaj dziewczynka po zabawie z moimi ?winiakami zapyta?a, czy bym jej jednej nie odda?a. My?la?am, ?e to takie sobie gadanie, ale jej matka stwierdzi?a, ?e ona by bardzo ch?tnie ?winiaki wzi??a. Odmówi?am, ale... jako? tak... Czy aby na pewno to taki g?upi pomys?? Wiem, ?e mia?yby tam lepszy dom, a dla mnie, nie oszukujmy si?, to nie s? idealne zwierzaki. Tylko jako? dziwnie pusto by?oby bez tych ma?ych brudasków...
 
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-07-01, 23:35   

zuza911, zrobisz jak zechcesz, ja bym ?adnego ze swoich zwierz?t nie odda?a za ?adne skarby. Ci??ko si? pogodzi? jak umr?, a co dopiero tak z w?asnej woli odda?. Nie, to nie dla mnie. Mo?e warto im poleci? stron? Stowarzyszenia Pomocy ?winkom Morskim? Mo?e zechc? adoptowa?? Poza tym ?winki powinny by? co najmniej 2. No ale tak jak mówi?, zrobisz jak ty b?dziesz uwa?a?.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-07-01, 23:43   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Je?eli ju? do tego dojdzie, to zamieszka u nich ca?e stadko. Ale na razie jedno jest pewne: musz? to sobie przemy?le?.
 
 
 
laciata 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 2 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2012-07-02, 08:58   

Ja my?l?, ?e je?li ?winki nie s? z jakich? wzgl?dów dobrymi dla Ciebie zwierzakami i przekona?a? si? o tym po czasie to mo?e to nie jest takie z?e wyj?cie. Oczywi?cie pod warunkiem, ?e przekonasz si?, ?e ten dom b?dzie dla nich na prawd? dobry, nie b?d? zam?czane przez dzieciaki, rodzice b?d? pomagali o nie dba?...trzeba im u?wiadomi?, ?e to nie zabawki, które za miesi?c przeka?e si? dalej tylko ?ywe i czuj?ce stworzenia;)
Natomiast co do oddawania swoich zwierzaków...ja jaki? czas temu mia?am gekona, uwielbiam jaszczury, w szczególno?ci gekony (przynajmniej nie zjadaj? myszy i szczurów;P ) no i mia?am go przez 3 miesi?ce i stwierdzi?am, ?e nie jestem w stanie d?u?ej podawa? mu ?wierszczy, larw i wszystkiego innego co ?yje...dlatego poszed? w dobre r?ce chocia? by?o mi ?al bardzo bo si? super oswoi?. Za to osoba, która go ma mo?e mu po?wi?ci? wi?cej czasu ni? ja mog?am, ró?nie bywa, ja te? bym nie odda?a ?adnego mojego zwierzaka, ale czasem okazuje si?, ?e jest to lepsze wyj?cie;) "b?d? odpowiedzialny za to co oswoi?e?" trzeba rozpatrywa? z ró?nych stron;)
 
 
 
Katie6648 
Mysi Rozmówca


Imi?: Wiktoria
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 24 Gru 2010
Posty: 275
Wysłany: 2012-07-04, 18:28   
   Myszy: Roxi [*], Sahara [*], Ruby [*], Leo [*]


Ja niegdy? mia?am welonki, a pó?niej bojownika. Aktualnie akwarium stoi i si? kurzy :razz:
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-07-16, 14:24   



Hahaha sk?d ja to znam :D
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
furburger 
Mysi Rozmówca
oh god why?!



Imi?: Ania
Wiek: 32
Dołączyła: 08 Mar 2011
Posty: 260
Skąd: Kudowa-Zdrój
Wysłany: 2012-07-16, 14:42   
   Myszy: Madok, Nizer, Person, Albus


hahaha mi te? to nie obce :D
_________________
Madok :m:): Nizer :m:): Person [*] Albus [*]

Furburgerowe stadko :D
 
 
 
Sasza286 
Myszomaniak


Imi?: Marta
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 808
Skąd: Opole/Nysa
Wysłany: 2012-07-16, 14:45   
   Myszy: Tosia, Trish & Undra


Taka sama sytuacja spotyka mnie co noc! :szalony: Ró?ni sie tylko tym, ?e mój kot jest czarny :h??:
_________________
"?le czy dobrze, oka?e si? pó?niej. Ale trzeba dzia?a?, ?mia?o chwyta? ?ycie za grzyw?. Wierz mi, ?a?uje si? wy??cznie bezczynno?ci, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, cho? niekiedy przynosz? smutek i ?al, nie ?a?uje si?."
 
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-07-16, 14:47   

A u mnie tylko tym, ?e na ?rodku ?ó?ka le?y czarny psiak, a nie bia?y kot :P
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
furburger 
Mysi Rozmówca
oh god why?!



Imi?: Ania
Wiek: 32
Dołączyła: 08 Mar 2011
Posty: 260
Skąd: Kudowa-Zdrój
Wysłany: 2012-07-16, 14:55   
   Myszy: Madok, Nizer, Person, Albus


mój kot w nocy nie ?pi ze mn? ale dzieje si? tak kiedy robimy sobie popo?udniow? drzemk? :D
_________________
Madok :m:): Nizer :m:): Person [*] Albus [*]

Furburgerowe stadko :D
 
 
 
Sasza286 
Myszomaniak


Imi?: Marta
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 808
Skąd: Opole/Nysa
Wysłany: 2012-07-16, 15:00   
   Myszy: Tosia, Trish & Undra


Moja to caaaaaa?? noc ze mn? kima, jak nie jest za ciep?o, to nawet przytulana do mnie pod ko?derk? :grin:
Jakby mój pies wszed? mi do ?ó?ka, to by dopiero by?o! Jak by?am ma?a i on by? ma?y, to spalismy razem, teraz odk?d mieszkam na pi?trze to nawet ze mn? w pokoju nie siedzi (tak duze psy nie powinny chodzic po schodach, wi?c ograniczylismy mu to praktycznie do zeta, jedyne schody to te u weterynarza, chociaz u weterynatrza bylismy zmuszeni "slizga?" go po schodach i pod?oze, bo sie tak ba?- panikara z niego, a zastrzyków nawet nie czuje :grin: ), wi?c mozna powiedzie?, ?e mój pies po schodach nie chodzi?... Mo?e to dlatego dopiero w wieku 12 lat go dopad?y stawy, kto wie, kto wie...
_________________
"?le czy dobrze, oka?e si? pó?niej. Ale trzeba dzia?a?, ?mia?o chwyta? ?ycie za grzyw?. Wierz mi, ?a?uje si? wy??cznie bezczynno?ci, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, cho? niekiedy przynosz? smutek i ?al, nie ?a?uje si?."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT