AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Zdj?cia samiczki - w ci??y czy nie
Autor Wiadomość
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2014-05-10, 21:48   

faktycznie po twoim po?cie stwierdzam,?e inteligentniej. ;)
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
PatiSkowata
Szara myszka


Dołączył: 10 Maj 2014
Posty: 9
Wysłany: 2014-05-10, 21:52   

Czy wy nie rozumiecie ?e ja mia?am zamiar kupi? 1 mysz " nie zap?odnion? " i wkrótce dokupi? 2 . Nie mia?am zamiaru kupowa? takiej z " niespodziank? " , no ale có? sta?o si? co si? sta?o to si? nie odstanie . Je?eli ma urodzi? to ok zapewni? jej opiek? itd . Ale nie b?d? drepta? do weterynarza je?eli w mojej okolicy co chwile pada wieje itp .Moi rodzice nie mog? ze mn? pojecha? bo s? zapracowani komuni? siostry a zarazem prac? . A jedyny weterynaryjny który ma mo?liwo?? do tego typu zabiegów mie?ci si? na drugim ko?cu miasta .
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-05-10, 21:56   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


to w takim razie po co bra?a? zwierzaka, skoro nie mo?esz zapewni? mu opieki weterynaryjnej? bo co, bo mysz jest ma?a to nie potrzebuje? prosze Cie. "w mojej okolicy co chwile pada wieje itp" - ?miech na sali.
 
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-05-10, 21:59   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


owszem rozumiemy , zanim kupi sie zwierze trzeba sie doinformowac o jego chowie , pytania pretensje typu wieje zimno i nie mam czasu ,kasy i inne zajecia , nalezalo przemyslec wczesniej zanim sie nabylo takie zwierze ,,,,,,,,,,,,,,rozumiem ze masz klopt ale sadze ze ta mysz jakby ma wiekszy bo jest chora lub ciezarna ,,,,,,,,,,,,,,mam nadzieje ze zajmiesz sie nia nalezycie bo to zywe zwierze a nie zabaweczka ................
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
PatiSkowata
Szara myszka


Dołączył: 10 Maj 2014
Posty: 9
Wysłany: 2014-05-10, 22:05   

Ucieszycie si? jak pojad? z ni? do weta w poniedzia?ek?
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-05-10, 22:06   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


co Ty dziewczyno piszesz? to chyba Tobie powinno zale?e? na zdrowiu swojego zwierzaka, chocia? wida?, ?e to bardziej kolejna zabawka.
 
 
 
PatiSkowata
Szara myszka


Dołączył: 10 Maj 2014
Posty: 9
Wysłany: 2014-05-10, 22:09   

Zale?y mi na zdrowiu tego stworzenia ale skoro ju? wiem ?e to jednak ci??a to po co jecha? do weterynarza ??? Dla mnie zabawkami s? tylko gry a zwierze to przyjaciel -,-
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-05-10, 22:22   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


nie wida? jako?. a sk?d masz pewno??, ?e to ci??a? dziewczyny podkre?la?y, ?e zdj?cia nie s? dobrej jako?ci, wi?c nie ma 100% pewno?ci. równie dobrze mo?e to by? wzd?cie, to ju? nie b?dzie tak kolorowo. poza tym mysz jest z zoologa, wi?c warto sprawdzi?, czy nie ma innych dolegliwo?ci, bo futerko nie wygl?da za ciekawie, a nie przekonuje mnie argument, ?e to chwile po mizianiu.
 
 
 
PatiSkowata
Szara myszka


Dołączył: 10 Maj 2014
Posty: 9
Wysłany: 2014-05-10, 22:27   

O bo?e nie na widz? takich forów gdzie wejdzie si? tylko by si? o co? zapyta? poradzi? a pó?niej a dostaje si? takie gówno . Oczywi?cie dzi?kuj? za rade ?e mam pojecha? do weta itd itd ale nie dzi?ki jak b?d? mog?a to pojad? . A je?eli chodzi o to zdj to mog? zrobi? jeszcze kilka na dowód ?e to by?o po mizianiu .
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-05-10, 22:29   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


PatiSkowata, skoro ci zalezy to zajmij sie nia jak trzeba , jedz do weta , niech stwoerdzi co jej jest , ciaza czy wzdecie i nada took leczenia ............kase mozna zdobyc nawet jak nie masz ,, sprzedaj gry czy niepotrzebne cichy , sadze ze nrodzice tez by zrozumieli gdybys prosila i tlumaczyla im co sie dzieje plus propozycja oddania kasy jak cos sprzedasz
naprade szkoda zwierzaka skoro juz jest u cibie daj jej dobry dom i opieke, nie skazuj na zaglade jej czy jej maluszkow ....................jesli to ciaza konto ci sie przyda i oddasz je do adopcji , oglosisz na tym forum , jesli choroba zyskasz pomoc doswiadczonych osob jesli wet mniej sie zna ,,,,,,,,,,,,,nie badz zadufana w sobie i nie obrazaj sie o konnstruktywna krytyke , bo tak naprawde nie ty na tym tracisz a to biedne zwierze
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-05-10, 22:33   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


porady nazywasz gównem? wyjd? lepiej, bo jeszcze si? zrobi niemi?o, a tak jak pisze lilith cierpi na tym tylko i wy??cznie zwierzak.
 
 
 
PatiSkowata
Szara myszka


Dołączył: 10 Maj 2014
Posty: 9
Wysłany: 2014-05-10, 22:33   

Ej no ja pisa?am ?e pojad? jak b?d? mog?a w np poniedzia?ek co nie?Hajs mam wi?c nie ma problemu .Mi chodzi o to ?e rodzice nie maj? za bardzo czasu kiedy pojecha? , a do tego tata zawsze powtarza ?e " kupi mi nowego jak ten zdechnie " .... do tego brak s?ów ale i tak go wyprosz? .
 
 
Kajka357159 
M?ody Myszaty


Imi?: Karolina
Wiek: 24
Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 40
Skąd: Pi?a
Wysłany: 2014-05-10, 22:48   
   Myszy: Picasso


Je?li co? nie pyknie z dojazdem, to zawsze mog? ci pomóc zaopatrzy? transporterek w odpowiednie ciep?o. Mo?emy pojecha? do lecznicy ma?y zwierz?t, tudzie? podejdziemy na dalszy przystanek i z ko?cówki na ko?cówk? mo?na dojecha? do dobrej lecznicy dla ma?ych zwierz?t.
 
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2014-05-10, 23:14   

proponuje kupi? sobie pluszaka;)
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2014-05-11, 08:51   

ma?y, bezbronny zwierzaczek, zgwa?cony gdzie? w klatce w sklepie. los da? jej szans? trafi? do cz?owieka rozumnego, który si? ni? zaopiekuje i bedzie mia? za to mas? radochy obserwuj?c cudne ma?e mysiaki. mo?e jest niedo?ywiona albo ma jak?? chorob? skóry, lepiej zaraz i?? z tym do weta, bo potem bedziesz mia?a syf a nie radoch?. mysiaki to takie cudne stworzonka, jak przychodz? zobaczy? co mama da im do jedzenia. powodzenia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT