AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Niepokoj? Drgawki? Agresywno???
Autor Wiadomość
Annemi 
Szara myszka


Imi?: Ania
Wiek: 32
Dołączyła: 23 Gru 2010
Posty: 11
Wysłany: 2011-01-17, 19:17   Niepokój? Drgawki? Agresywno???

Jestem troche zmartwiona, bo Tyree biega po akwa jak oszala?y, kopie w rogach...
do tego raz za czasu co? jakby go przetrzepuje.
Jak chcia?am go wzi?? na r?ke to próbowa? mnie ugry??, ogólnie biega w kó?ko i wariuje...
wcze?niej strasznie du?o zjad?, w ogóle jaki? dziwny jest.
Strasznie te? szuka? ucieczki z akwa, nawet wyszed? z niego jak goo obserwowa?am i obszed? do oko?a o.O po cienkiej szybie... po czym próbowa? zeskoczy?, spad?by, ale go z?apa?am...
w ogóle wydaje mi si? jaki? dziwny i agresywny.
W ogóle zacz??am go obserwowa?, bo us?ysza?am piski, wydaje mi si?, ?e gry?li si? z Angusem, ale nie jestem pewna, bo jak podesz?am to Tyree bieg? na drug? str akwa, a Angus biedny siedzia? pod mostkiem.
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2011-01-17, 21:11   

Annemi, to dwa samce, wi?c agresj? mo?na ?atwo wyt?umaczy? i pewnie juz si? pojawia. Panowie dojrzewaj?, ilo?? testosteronu wzrasta i zaczynaj? si? bójki. Je?li b?d? sie gry?? to trzeba ich oddzieli? koniecznie.
A myszak mo?e biega? bo lubi, kopnie zreszt? te? jest normalne, akurat to nie jest niepokoj?cy objaw. Mo?e sprz?ta?a? niedawno i po prostu bada teren.
Akwarium przykryj koniecznie, pami?taj?c oczywi?cie o dop?ywie powietrza i odpowiedniej wentylacji.
Mo?liwe te? , ?e co? go bardzo zaniepokoi?o czy przestraszy?o, ale wtedy raczej by?by osowia?y. Ale móg? te? agresj? zareagowa? na taki stres.
Spróbuj sobie przejrze? forum, mo?e znajdziesz co? podobnego albo w tym dziale albo w behawiorze. Teraz mi nic do g?owy akurat nie przychodzi, ale o agresji wobec opiekuna i tego typu ró?ne dziwne zachowania by?y na pewno juz opisywane na forum.
Pozdrawiam
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Annemi 
Szara myszka


Imi?: Ania
Wiek: 32
Dołączyła: 23 Gru 2010
Posty: 11
Wysłany: 2011-01-21, 17:36   

o chorobach przepatrzy?am ca?y temat,
Akwarium mam przykryte, tylko, ?e akurat przy nim siedzia?am to by?o odkryte.
ogólnie chcia?am zobaczy? czy zwieje, ale ca?y czas go asekurowa?am.

ju? nic mu nie jest chyba, mo?e rzeczywi?cie dojrzewaj?, wydaje mi si?, ?e Angus ma plamke na grzbiecie. Nie wiem czy to krew, bo tylko prze?wituje przez futerko, poza tym ten narwaniec tak si? kr?ci, ?e ci??ko si? przypatrze?. Jak ich z?api? jeszcze raz na gryzieniu si? to ich rozdziele.

Ale czy to mo?liwe ?eby si? gryz?y tylko jak ja nie patrze? W sumie mog? si? gry?? w nocy...hmm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT