AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Emielcia
2007-11-05, 13:04
Ucieczki/?apanie uciekiniera
Autor Wiadomość
paulinasmyk
Szara myszka


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 3
Wysłany: 2007-11-30, 23:55   

Moja szurzyca jest bardzo flegmatyczna i przychodzi na jedzonko wi?c nie ma problemu z ?apaniem jej.
 
 
uzjeldrl 
Szara myszka


Imi?: Kacper
Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 2
  Wysłany: 2007-12-14, 16:12   Mysi prison break

Moja mysz postanowi?a si? zabawi? w uciekiniera i zwia?a mi za szaf?. Macie jakie? pomys?y jak j? zwabi?? Niestety meble s? umocowane na sta?e wi?c nie da si? ich przemie?ci? (nie wspominaj?c ju? o fakcie ?e mog?oby rozgnie?? zwierzaka). Mysz nawia?a wczoraj wieczorem. W nocy buszowa?a niedaleko mojego ?ó?ka ale by?a szybsza ode mnie kiedy próbowa?em j? z?apa?. Jak d?ugo mo?e wytrzyma? bez jedzenia ? Czy postawienie klatki w widocznym miejscu i wrzucenie tam jedzenia mo?e poskutkowa? ?
 
 
fredek4 
M?ody Myszaty


Imi?: Sta?
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 32
Skąd: z pruszkowa
Wysłany: 2007-12-14, 16:16   
   Myszy: fredek , felek


a wiesz dok?adnie gdzie ona jest? po pierwsze zamykaj drzwi jak wychodzisz ewentualnie zapchaj szpark? pod nimi.mo?e zatkaj wszystkie wyj?cia [z pod szafy za któr? si? schowa?a] zostaw jedno z drabink?do s?oika z wooonnyym jedzeniem i czekaj
_________________
Jestem terraryst?-zwierz?t ro?lino?ernych XD.
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-12-14, 16:33   

Je?eli masz wi?cej myszek to mo?esz je ustawi? gdzie? ko?o tej szafy ( tj myszki w klatce ). Obok nich jakie? ma?e pude?ko z jedzeniem i piciem. Myszka powinna si? skusi?. Je?eli nie masz wi?cej myszek to mo?esz zostawi? kaltk? otwart? ko?o szafy. Myszka mo?e sama do niej wróci?.
P.S. Poszukaj te? troch?, bo by?y podobne tematy.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
MyszoMysza 
Mysi Rozmówca
taka czarna mycha :D


Imi?: Maria
Wiek: 29
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 202
Wysłany: 2007-12-16, 10:11   
   Myszy: ?.p. Emi i jeszcze ?ywa Lolcia XD


zraz córce znajomej mojej mamy wesz?a swinka m. pod kanap? na DWA TYGODNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! karmi?y je skórkami od arbuza itp. a? ?winka sama wysz?a i j? z?apa?y
_________________
hej wszystkim ludzikom, którzy ?mieli tu spojrze?...:h??:
 
 
 
Posse 
Mysi Rozmówca
poka? ?okcia



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Wrz 2007
Posty: 275
Skąd: K-G
Wysłany: 2007-12-16, 10:48   
   Myszy: Zanus <3 Szanta (*),Tequil (*)


A to ciekawe,bo mi szczur wlaz? w nocy za komod? i rano si? budze,ok,wszystko gites,szczotkuj? pod t? komod?a tu mi co? za szczotk? ?apie,ja szapn?lam t? szcotk? a tu mi czarny pyszczek wygl?da.No to patrz? na klatk?,i nie ma szczura.Nie mam poj?cia,jakim cudem wylaz? bo wszystkie dzwiczki by?y pozamykane! :shock: Mo?e ktos go dla jaj wypu?ci?.W kazdym razie wyci?gn??am go zza komody po godzinie i to bez u?ycia jedzenia(odsuwa?am komod? ca??) :lol:
_________________
Letz go?.
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-12-16, 13:56   

MyszoMysza trzy wykrzykniki spokojnie by wystarcza?y :)
Posse bywa xD ja mam klatk? dla ptaków ( dla moich szczurków) i tam s? takie iby ma?e drzwiczki. I one maj? takie r?czki aby je otowrzy?, to przy jednym drzwiczkach doczepione jest poide?ko to si? drzwi nie otowrz?, a drugie sobie by?y putse. I moja szczurzyca ( jedna, bo druga chyba si? ba?a xD ) otwiera?a sobie te drzwiczki ?apkami ( w?a?nie za t? r?czk? ci?gn??a w dó?) i wychodzi?a sobie xD Teraz jest zaklejone i nawet nie próbuje ale mimo to ?azi?a wokó? klatki i to wszystko. Mimo to g?ówne wej?cie zawsze maj? otwarte ( gdy jestem w domu ), bo jak cc? to wyjd? i pobiegaj? troch? wokó? klatki czy po klatce( ni?ej nie schodz?). Nie przeszkadza?oby mi to, ?e te drzwiczki drugie umiej? sobie otwiera? gdyby nie mama, która jak przychodzi?a czasem do mnie do pokoju ( gdy np by?am w szkole ) to widzia?a biegaj?ce szczury i jej si? to nie podoba?o.
Szczury to m?dre zwierzaki :D
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Nesca 
Gadu?a Myszaty
uzamyszniona



Imi?: Paulina
Wiek: 29
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 310
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2007-12-16, 14:07   
   Myszy: Timida, Kropka, Yumi


Luis napisał/a:

Szczury to m?dre zwierzaki :D

Bardzo m?dre :) . Nasze szkolne przychodzi?y na zawo?anie 8) .
_________________
?wi?ta! Wszystkiego najlepszego! W?a?cicielom wielu, wielu dni wspólnych zabaw, wspólnych momentów uniesienia, wspólnych chwil rozterki, za? myszkom miski zape?nionej s?onecznikiem, wielu radosnych dni biegania w ko?owrotku i dziesi?tek ciekawych zabawek!
 
 
 
Posse 
Mysi Rozmówca
poka? ?okcia



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Wrz 2007
Posty: 275
Skąd: K-G
Wysłany: 2007-12-16, 18:55   
   Myszy: Zanus <3 Szanta (*),Tequil (*)


He,he mi Zanus chcia? ostatnio nawia?,bo wygryz? dziur? w pokrywce od faunaboxu(!) dobrze ?e go zauwa?y?am :oops:
_________________
Letz go?.
 
 
uzjeldrl 
Szara myszka


Imi?: Kacper
Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 2
Wysłany: 2007-12-16, 20:59   

A moja mysz si? znalaz?a:) 1 noc i próba przyci?gni?cia jej jedzeniem nie poskutkowa?a - rano znalaz?em ziarenka przy szafie - najwyra?niej postanowi?a zrobi? sobie spi?arni?. Nast?pnego wieczoru spróbowa?em z pu?apk? na myszy - co? w tym rodzaju:
http://www.smog.pl/wideo/858/pulapka_na_myszy/
Na ko?cu butelki by?y orzechy za którymi mysz przepada no i poskutkowa?o:)
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-12-16, 21:06   

Bardzo fajnie ze udalo Ci si? myche z?apac :)
Pu?apka bardzo ciekawa ;) Musze j? wypróbowa? na mojego rannego uciekiniera :P

P.S Przywitaj si? z nami w odpowiednim dziale, napisz cos o sobie i Twojej mysi a takze pokaz nam j? ;) :h??:
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-12-17, 06:57   

wow normalnie suuuper!! Te? b?d? takie co? praktykowa? xD genialne :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
basia92 
Starszy Myszaty


Imi?: Basia
Wiek: 31
Dołączyła: 20 Gru 2007
Posty: 80
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2007-12-22, 13:36   
   Myszy: Reforma i Stringi[*], 13 maluchów oddanych do ich nowych domów


có?, co? na ten temat wiem, mianowicie jedna z myszy szkolnych którymi si? opiekuje ,uciek?a ju? w swoim krótkim ?yciu(2 miesi?ce u nas) dwukrotnie..raz szukali?my j? ca?y dzie? a ona buszowa?a w firankach dla patyczaków, drugi raz, nie wiem jakim cudem, wylaz?a z akwarium, wchodzimy na miejsce gdzie s? wszystkie zwierz?ta szkolne, patrzymy, a mysz w akwarium nie ma, podchodzimy bli?ej,a ona sobie ?pi na stoliku. Nasza druga mysz w nocy wylaz?a ze swojej klatki, wlaz?a na akwarium drugiej i wesz?a do niej przez dziurk? w siatce :m:D:
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-12-22, 14:17   

hm w sumie mo?na si? cieszy? z jednego powodu - ?e myszki by?y ca?e i zdrowe...
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Bella_Mysia 
Mysi Bywalec
Myszki RLZ :))



Imi?: Justa
Dołączyła: 04 Mar 2008
Posty: 125
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-06-26, 12:29   
   Myszy: Dollfie, która goni w?asny ogon.


kilka razy mi juz ucieka?y - zawsze znajdowa?y si? w kuchni i wiem gdzie ich szuka? :P
_________________
Sprz?tam klatke <lol2>
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT