AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Emielcia
2007-11-05, 13:04
Ucieczki/?apanie uciekiniera
Autor Wiadomość
Jaszczurka 
Myszomaniak
;]



Imi?: Sara
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 715
Skąd: Opole
Wysłany: 2011-01-19, 20:44   
   Myszy: Rose [*], Wandy [*], Holly [*], Cassie, Mitchie


invador, widz? ?e jeste? nowy, wi?c przeczytaj regulamin i nie pisz postów które nie maj? sensu. Ten temat jest zamkni?ty ju? od stycznia, tamtego roku :wink:
Polecam za?o?y? osobny temat w forum Przedstaw si?
_________________

Pet's name: Leo?
Adopt virtual pets at Chicken Smoothie!
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-01-19, 21:42   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


invador napisał/a:
koniec tematu!


WTF?
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2012-01-01, 08:03   Jak z?apa? mysz?
   Myszy: Ma?e stadko ;)


No to mi si? zacz?? Nowy Rok... jedna z moich mysich kole?anek zwia?a z klatki. Wiem gdzie jest (za rega?em), ale nie wiem jak j? z?apa?. Wczoraj próbowa?am na jedzenie skusi?, ale ona si? zachowuje normalnie jakby by?a dzika. Podchodzi i jak próbuj? j? z?apa? to ucieka. Przypuszczam, ?e to po prostu wystraszenie t? ca?? sytuacj? i wybuchami petard...

Chcia?abym j? ju? dzi? z?apa?, teraz to pewnie nie mam co na to liczy?, ale wieczorem, bo troch? si? boj? ?eby ona tak po moim pokoju sama biega?a, g?ównie ze wzgl?du na psa. Tylko nie bardzo wiem jak to zrobi? ?eby mi posz?o lepiej ni? wczoraj. Ma kto? mo?e jaki? pomys??
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-01-01, 11:54   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


To raczej nie przez petardy, myszki z sylwestrowych huków nic sobie ie robi? :wink: Ile ma? ju? myszk?? Je?li nie jest zup??nie nowa to raczej nie powina cie ugry??. Spróbuj zakry? j? obiema r?kami na pod?odze i jak b?dziesz mia?a kontrole nad tym co ona robi wsu? r?k? pod mysz, powinno pomóc :wink:
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2012-01-01, 11:59   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Miesi?c... Gry?? nie gryzie... ale ona w ogóle nie zamierza do mnie podej?? na tak? odleg?o?? co bym j? mog?a cho?by dotkn??, po prostu jakby dzika by?a, czego nie rozumiem zupe?nie bo w klatce zachowuje si? zupe?nie inaczej. Od wczoraj siedzi za rega?em i nawet na moment zza niego nie wysz?a.

Ustawi?am "pu?apk?", piramid? z ksi??ek + wiaderko. Jak wabik po?o?y?am w?dlin? (bo ma mocny zapach), mam nadziej? ?e si? uda w to j? z?apa?... Bo jak nie to mi si? pomys?y chyba sko?cz?...
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-01-01, 12:15   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


Ale to nie ona ma podchodzi? do cb tylko ty do niej, ona jest teraz na innej planecie i wszystkiego si? boi :?
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
rysieek 
Gadu?a Myszaty
myszkowelove



Imi?: Dorota
Wiek: 28
Dołączyła: 24 Sty 2011
Posty: 380
Skąd: Tychy .
Wysłany: 2012-01-01, 12:24   

Przedewszystkim nie ha?asuj w pokoju w którym przebywa. Mo?esz usi??? w pobli?u i czeka? a? wyjdzie do w?dliny, a wtedy przyda si? jakie? póde?ko, w które j? z?apiesz :D
 
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-01-01, 12:28   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


W?dlina jest na linijce z tego co zrozumia?em czyli je?li myszka pójdzie po w?dline to spadnie do wiaderka :wink:
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2012-01-01, 13:01   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


chowder75 napisał/a:
Ale to nie ona ma podchodzi? do cb tylko ty do niej, ona jest teraz na innej planecie i wszystkiego si? boi :?


Niewykonalne... próbowa?am, zwia?a szybciej ni? zd??y?am si? dobrze ruszy?.

W?dlina jest na r?czniku papierowym ;) Je?li wszystko pójdzie zgodnie z planem to w nocy powinna zacz?? szuka? jedzenia i zainteresowa? si? moj? pu?apk?.

Gorzej jak nie pójdzie... :(
 
 
rysieek 
Gadu?a Myszaty
myszkowelove



Imi?: Dorota
Wiek: 28
Dołączyła: 24 Sty 2011
Posty: 380
Skąd: Tychy .
Wysłany: 2012-01-01, 14:13   

Ja jednak poleca?abym siedzie? przy regale i czeka? a? wyjdzie i j? zlapa?, a wabik da? na poziomie pod?ogi, by szybciej go znalaz?a... Tylko przy takim ?apaniu musisz by? szybka i spostrzegawcza 8)
Powodzenia ;P
 
 
 
Mysi_?atek 
Mysi Rozmówca



Imi?: Ernest
Wiek: 35
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 241
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2012-01-01, 15:09   

Mia?em ju? ile? tam zwierz?t w tym myszy i wiem co to znaczy gdy Ci gryzo? ucieknie. Nie raz z?apa?em je, gdy do klatki po?o?y?em jaki? smako?yk. Kolejny dobry i sprawdzony sposób to przysmaki w kilku miejscach. Oczywi?cie w ka?dym podanym przypadku trzeba by? czujnym. Niejednokrotnie te? usia?em robi? drobne przemeblowanie (odsuwa? szafki - czynno?? bardzo ryzykowna przy tak ma?ym stworzeniu ale czekanie nieraz mo?e by? bardzo d?ugie). Troch? bardziej radykalne i te? przetestowane to wystraszenie z kryjówki.

Pozwol? sobie przytoczy? historyjk?, która mia?a miejsce ok. 2001r. (pami?tam, bo mia?em pierwszego Chomika syryjskiego w 5 kl. sz. podst.): Wyjecha?em na kilka dni z domu. Po powrocie stwierdzam, ?e chomika, który wabi? si? Tornado nie ma w akwarium. Mia?em kota w domu i pod ?ó?kiem sk?adanym znalaz?em ?arcie kota (mo?e by?o nawet z 100g.) po chwil patrz? co? przelecia?o. Spojrza?em, a to chomik, ale on nie mia? ochoty na powrót i pi?knie wbi? mi si? w palec. Po tym wydarzeniu zakupi?em mu klatk?.
_________________
Witam i pozdrawiam
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2012-01-01, 15:26   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Wystraszy? próbowa?am wczoraj, podst?pu z tym, ?e sama przyjdzie do jedzenia i z?apie j? w co? te? próbowa?am. Po?wi?ci?am ponad dwie godziny wczoraj na z?apanie jej i efekt ?aden.

Dzi? próbuj? tego wiaderka... Na odsuwanie mebli nie mam za bardzo warunków (mam ma?y pokój). Kiedy? zg?odnie? musi... bo raczej pod rega?em nic do jedzenia nie znajdzie, wi?c ?udz? si? nadziej?, ?e g?ód j? zmusi do poszukiwania po?ywienia.
 
 
Mysi_?atek 
Mysi Rozmówca



Imi?: Ernest
Wiek: 35
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 241
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2012-01-01, 15:40   

Mysz naprawd? mo?e ?ywi? si? prawie wszystkim jak zapewne wiesz. Tak wi?c powodzenia z tym wiaderkiem. ?miem sugerowa? stosownie kilku metod jednocze?nie. Wi?ksze prawdopodobie?stwo sukcesu.
_________________
Witam i pozdrawiam
 
 
Damcios1 
M?ody Myszaty


Imi?: Damian
Wiek: 25
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 15
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-01-01, 16:53   
   Myszy: Mimi & Dibi


Mysz ?ywi si? wszystkim, ale te? mi jedna si? boi bardzo i wyrywa si? z r?k spróbuj j? z?apa? na kawa?em szynki albo kie?basy krakowskiej moje j? uwielbiaj?.
Jak podejdzie do ciebie to odsu? kawa?ek kie?bas? tak by si? nie przestraszy?a i tak po kawa?ku i po?ó? j? na pod?odze by jad?a i j? po prostu z?ap.
Tylko by si? nie przestraszy?a.
 
 
Agnieszka 
Mysi Bywalec


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 110
Wysłany: 2012-01-01, 17:11   
   Myszy: Antosia i Anto? (labskie rodze?stwo:-D); Krysia, Rysia & Tysia :)


Hm... a nie mo?esz po prostu blisko tego rega?u pod którym siedzi postawi? jej klatk?...oczywi?cie otwart?, albo jej domek chocia?. Wg. mnie powinna sama wróci? do swojego domciu czyli tam gdzie czuje si? najbezpieczniej... .
_________________
[Rado?? S?o?ca - Ariel :( ], [Power Lady - Lejdunia Ciapunia :( ], [Tessa :( ], [Alutka :( ], [Pysia :( ]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT