AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy zabiera? na wakacje
Autor Wiadomość
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
  Wysłany: 2006-02-06, 16:28   Czy zabiera? na wakacje

Bardzo mo?liwe,?e na ferie pojad? do babci na wie?.I tak sobie my?l? : zabra? myszki czy nie?Bo wiem,?e mój tata to opiekuje si? inmi nie za bardzo(dawa? im same przysmaki i w ogóle ...).Zapewne nie zgodzi si? robi? takich obchodów,jakie ja robi?(daj? jedzenie domowej roboty zawsze,wszystko sprawdzam itp.).W?a?nie mog?abym kupi? transporterek(jaki? du?y)i zabra? Mili i Chrumci?.Makelyska nie,bo przy nim ju? takich strasznych obchodów nie robi?(czyt. - on nie ma kuwetki z piaskiem itp.).No i poza tym musia?abym mie? ze sob? dwa transportery, i Makelsyek kicha od pewnego czasu i jest bardzo wra?liwy na temperatur?,nawet niewiele zimniejsz?.U babci myszki (by? mo?e,je?li by?aby jako taka pogoda)mog?yby sobie chwilk? pobiega? po trawce.No wiecie,taka atrakcja - czyste powietrze,?wie?a trawka.Wi?c jak?Co o tym my?licie?
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-08-26, 10:37, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-06, 16:41   
   Myszy: tak


Hmm... niezaówa?ym?am czy napisa?a? na ile jedziesz? To wa?ne... I sk?d trawka zim?? :)
Chyba i tak trzeba by zabra? klatki, bo w ko?cu mo?e ?le by si? czu?y w transporterku... :( Skolei z katki mog? ?atwo uciec i nie wiadomo co wtedy...
W domu w sumie mog? przetwa? bez smako?yków kilka dni... grunt to woda i w ogóle jakie? jedzenie (podstawowe). No ale te? zale?y ona ile by? jecha?a... bo ?ció?ki tata raczej nie zmieni, nie?
 
 
 
Aguss90 
Starszy Myszaty
Mus musculus



Imi?: Agnieszka
Wiek: 33
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 84
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-02-06, 17:27   
   Myszy: Tofi[*], Choko[*], Kloe[*], Trixe, Nitek & Pestka


My?le ?e powinna? zostawi? je w domu.
Pod opiek? taty na pewno nie stanie im si? nic z?ego, a nie warto nara?a? je na dodatkowe stresy zwi?zane z podró??. :roll:
 
 
 
Presea 
Mysi Bywalec



Imi?: Kasia
Hodowla: Oblivion
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 14 Lis 2005
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-06, 19:45   

Zostawi? moim zdaniem. Moi przedmówcy maj? racje - za du?o stresów, a mo?e tate by tak wyedukowa? czym karmi? i co robi? ;) ? Mo?esz te? poszuka? odpowiedzialnego opiekuna w?ród znajomych, mo?e kto? by si? znalaz? kto wzi??by myszki na troche ?
_________________
~~ Myszki rasowe OBLIVION ~~
 
 
 
AnnnA 
M?ody Myszaty
Kocham moje myszki



Imi?: Anna
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 41
Skąd: Katowice
Wysłany: 2006-02-06, 20:33   

Ja bym myszki zostawi?a w domu-przez kilka dni bez "nadmiernej" opieki nic im si? nie stanie, a taka podró? (i to jeszcze zim?) to dla myszki du?y stres.
_________________
Moje myszki: www.agvika.blog.onet.pl

Amora w?osy tu, Amora w?osy tam, ju? we w?asnych w?osach Amora w?osy mam!

Trociny tu, trociny tam, ju? na ogonie Amor troty nawet ma!
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-02-06, 21:57   

Wiecie,ja te? bym chcia?a to zrobi?,?eby babcia jako? si? do myszek przekona?a(?aby nie uwa?a?a ich TYLKO za szkodniki).Ale to nie tylko dla tego.Dla myszek to te? w jakim? sensie przygoda,troch? stresu na pewno by zazna?y,ale ...A jakby?my wyjechali to na 3-4 dni.KAT - trawka zim? jest,jak ?niegu nie ma :P .
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-06, 22:04   
   Myszy: tak


To mo?e poczekaj do lata?
*Nati12* napisał/a:
KAT - trawka zim? jest,jak ?niegu nie ma .

Ale zesz?oroczna... br?zowa... :P I ziiimno i tak...
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-02-06, 22:10   

No ...Nie wiem,co zrobi? .PS:Zajrzyjcie do tematu o transporterach.
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-06-19, 18:39   
   Myszy: tak


Od?wia?am temat, bo po co nowy... ;) Wi?c piszcie o swoich rozterkach w zwi?zku z tym co robi? z mysiami w wakacje lub jak b?d? wygl?da? wasze wspólne wyjazdy.

Ja zastanawiam si? czy myszy nie zabra? ze sob? na wakacje, bo w domu te? si? nikt nimi nie zajmie. Chomik to tam przewegatuje, ale myszy za?mierdn?. Je?li tam jest jakie? pomieszczenie, gdzie mog? zamkn?? myszy z dala od psa, to muszem wzia??... :)
Hm, no zobaczymy, pewnie b?dzie mo?na myszy odgrodzi?, tylko troch? zabra? nie ma jak, bo jedzie jeszcze jedna osoba i nie ma miejsca na przednim siedzieniu... :( Jak is? dowiem wi?cej, to si? zastanowi?. W ogóle to wyjadz na tydzie?.
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-06-19, 18:44   

No moim zdaniem przez tydzien im sie nic nie stanie ;) No chyba ze bed? baaardzo tesknic ;) Ja juz raz zostawilam je na tydzien same i jakos sobie poradzily nasypa?am tylko wiecej jedzenia ( duzo wiecej ^_^ )
Nie ma sensu taszczyc je ty masz tlyko jedn? klatke a ja mam dwie w tym duza Diuna , no a jeszcze królika musze wziasc bo jade na wies na wiekszosc wakacji ... I nie wiem zbytnio co robic krolika wezme na pewno nie wiem jak z ?ó?wiem pewnie tez zabiore go a myszy moich babcia nie chce. Najwyzej bede przyjezdzac pksem do nich raz w tygodniu na 2 dni ....
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-06-19, 18:54   
   Myszy: tak


Jakbym mia?a to miejsce z przedu i nie upaln? pogod? to by nie by?o problemu. Ale jak nie, to pewnie zostan?. Zaówa? Kana, ?e ty masz dziewczyny, moi ch?opcy przez tydzie? to si? zaczadz? w tych swoich sikach... :( I o to mi g?ównie chodzi. Nikt im ?ció?ki nie zmieni, i nawet bym nie kaza?a tego robi?, bo na pewno by mi myszy pogubili jak dla nich zamkni?ta i przymkni?ta klatka to to samo.
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-06-19, 19:05   

A ja nie chc? zostawia? Mili chorej na raka...Bo jakby potrzebowa?a pomocy,to nie mia?by kto jej udzieli? ...nie do??,?e si? tata i dziadek nie znaj? ani nic,to jeszcze tata pracuje do pó?na,a dziadek do nich nie zagl?da ...Nie wiem,co zrobi?.Zabranie na wie? do babci to tak nie bardzo ...podró? poci?giem 3 godziny do warszawy,potem nocowanie u cioci i wujka i wyjazd do babci samochodem.Jedzie si? godzin?.Poza tym t?uc si? z myszk? z rakiem to te? dla niej m?czarnia ...No i dla Chrumci,bobym te? musia?a j? zabra?.A Maku? musia?by zosta?.I musia?abym kupi? jak?? ma?? klatk?,bo transporter za ma?y.KAT - mo?e namów ich,?eby zmieniali ?ció?k??To w ko?cu nic trudnego,wysypa? troty do kosza czy do reklamówki,umy? kuwet? wytrze? i wsypa? troty ...Kana - co twojej babci myszki przyszkadzaj?,mo?e nie patrzy? i jest ok ;) .Ciekawa jestem,czy moja babcia i wujek by chcieli ...kiedy? wujek u nas by? i by? bardoz zdziwiony,patrzy? na myszki i w ogóle ;P. http://allegro.pl/item110...a_2_sztuki.html - tu dobra okazja i to jeszcze z Krakowa.
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-06-19, 19:14   

Nati wiesz ile ja bym siemusiala pakowac ?? Królik ( klatka) zó?w transporter i 2 klatki z myszami a w samochodzie nie ma miejsca ... A poza tym raz mialam tam przygode z myszami ( kot przewraca? klatki ) i wole zeby sie to nie powtórzy?o :/
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-06-19, 19:18   

Aha ...no to nie.A co ja mam zrobi??:(.
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-06-19, 19:30   
   Myszy: tak


Pytanie jakby? mog?a jej pomuc? Jedyne co, to by? przy niej. Zreszt? zale?y od pogody, w upa? to gorzej... ale tak to raczej nie b?dzie takie straszne.
Ja bym si? ba?a na twoim miejscu, ?e myszy sobie pójd? z klatki pod twoj? nieobecno??... :P

W?a?ciwie ?wirku (a nie trot) nie trzeba zmienia?, tylko wyj?? pi?tro i umy?, to to jest najgorsze - maj? tam jedzenie które wysypuj? i opsiukuj? i kupkaj? - zaraz by si? tam grzyb rozwin??. No jak b?d? musia?a je zostawi? to raczej przeprowadz? lekcj?, ale niestety jak si? przekonam, ?e to beznadziejne, to nie b?dzie odwrotu, bo ojciec i tak zrobi swoje... :? Szczerze mówi?c to wola?abym je zabra? i sp?dzi? z nimi czas, ale je?li b?d? jakie? przeszkody, to lepiej ?eby zosta?y.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT