AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: wero
2012-11-25, 09:37
Bezpieczny wybieg
Autor Wiadomość
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-01-14, 18:32   

Tak z reszt? by?y ju? podobne tematy i nie widz? sensu dr??enia ich dalej :) Oczywi?cie zale?y od wieku myszki ale czym starsza tym m?drzejsza. To tak w skrócie.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
camilla_91 
M?ody Myszaty



Imi?: Kamila
Wiek: 33
Dołączyła: 12 Sty 2008
Posty: 25
Wysłany: 2008-01-15, 17:12   
   Myszy: Maniek


Motylek napisał/a:
Ja bym radzi?a mimo wszystko nie spuszcza? jej z oka. :mshock:

Wiem, wiem lepiej nie ryzykowa? :smile:
 
 
 
Mindoe 
M?ody Myszaty
Buchacha_



Imi?: Bezimienna XD
Wiek: 30
Dołączyła: 24 Maj 2008
Posty: 19
Wysłany: 2008-05-25, 12:15   
   Myszy: Tofi, Fi.


Na parapet
Trzeba uwa?a?

//Sugeruj? u?ywa? pe?nych zda? i argumentowa? swoje wypowiedzi. W przeciwnym wypadku takie lakonieczne bezwarto?ciowe wypowiedzi b?d? usuwane. //admin
_________________
Play with ,me honey_
Ostatnio zmieniony przez Emielcia 2008-05-25, 21:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mysza. 
Mysi Bywalec
I love mice!!!



Imi?: Marta
Wiek: 29
Dołączyła: 07 Maj 2008
Posty: 168
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-26, 20:23   

Ja puszczam myszaki na moje ?ó?ko robie im placyk zawaw jedzonko i miske wody (jak by co) i ?wietnie sie bawi? maja drabinki i kolowrotek fajnie sobei lataj? i polecam
_________________
:m:): - Frania :* [*]
:m:): - Bia?a :* [*]
:m:): - Ma?a Czarna :* [*]
 
 
 
olka 
Starszy Myszaty



Wiek: 35
Dołączyła: 05 Kwi 2008
Posty: 65
Skąd: wieliczka
Wysłany: 2008-05-26, 21:02   
   Myszy: wacik


ja waciorka puszczam tylko w ogródku:/ ew. po r?kach pobiega chwilk?- bo wszystko trzeba potem pra? albo szorowa? z jego zapaszku:/
 
 
Mysza. 
Mysi Bywalec
I love mice!!!



Imi?: Marta
Wiek: 29
Dołączyła: 07 Maj 2008
Posty: 168
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-26, 21:08   

ola no tak samczyk = smrodek ja takiego problemiku nie mam :D
_________________
:m:): - Frania :* [*]
:m:): - Bia?a :* [*]
:m:): - Ma?a Czarna :* [*]
 
 
 
kolczasta
M?ody Myszaty



Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 15
Wysłany: 2008-05-26, 22:03   

Nie ,no chyba ?arty..mysz biega wolno po pokoju?!
Moje dwie kolczaste znalaz? by juz tylko kot z s?siedztwa..s? niebywale szybkie,po kolejnej ucieczce ze ?le zamkni?tej klatki ca?a rodzina je szuka?a po pokoju..
 
 
Katia 
Starszy Myszaty



Imi?: Kasia
Wiek: 27
Dołączyła: 15 Lut 2008
Posty: 99
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-26, 22:06   
   Myszy: ca?e mnóstwo myszoosób


My puszczamy myszki do wanny na plac zabaw albo na akwarium(ale to ma?o razy).Bierzemy te? myszki na siebie na fotel,albo myszki biegaj? po nas jak robimy rózxne rzecyzw domu.Zasada jest taka,?e myszki musz? biega? poza klatk? codziennie dwie godziny.Ka?da grupa i samce te?.
_________________
Moje myszki s? jak promyczki-rozpraszaj? moje zmartwienia.
 
 
Oliwia01 
Mysi Bywalec
Crezy mause



Imi?: Oliwia
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 188
Skąd: Toru?
Wysłany: 2008-05-26, 22:10   
   Myszy: Viki z czarnymi oczkami i Fiona z czerwonymi oczkami ( s? to bia?e myszy) oraz M?.CH Dynamimaus PANJARE Short satin dove tan , Krówka ?aciata :)


a ja mam pytanie... chetnie bym pusici?a myszki na ?ozku tylko czy nie zaskocza ? boje sie ze jak zeskocza to sie zabij? ... do wanny bym je da?a ale jakos wydaje mi sie ,ze im zimno :m:D: noi jakos tak nie przyjemnie jak kupki zrobi? w wanie a ja mam sie potem tam k?pac ...wiec mysle o ?ozku bo jak po?oze kocyk i zrobi? kupki to zawsze mozna wytrzepac do ogrodu...tylko czy mi nie spadn? z tego ?ozka ? prosze o odpowiedz :)
_________________
Pozdrawiam Serdecznie :)
!!!!!!! :m:D: KUPIE SAMICZKE RED !!!!!!!

marzy mi sie mysia rasy - hairless i RED :m:D:
 
 
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2008-05-26, 22:13   

Oliwia01, myszy maj? poczucie wysoko?ci, moje by?y puszczane na biurko lub stó? i nigdy nie zeskoczy?y. Ale zawsze lepiej ich pilnowa? ;)
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Oliwia01 
Mysi Bywalec
Crezy mause



Imi?: Oliwia
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 188
Skąd: Toru?
Wysłany: 2008-05-26, 22:16   
   Myszy: Viki z czarnymi oczkami i Fiona z czerwonymi oczkami ( s? to bia?e myszy) oraz M?.CH Dynamimaus PANJARE Short satin dove tan , Krówka ?aciata :)


napewno ? bardzo sie oto boje ale spróbuje na wszelki wypadek poloze kocyk na oko?o ?ozka - zawsze jakas amortyzacja :)
_________________
Pozdrawiam Serdecznie :)
!!!!!!! :m:D: KUPIE SAMICZKE RED !!!!!!!

marzy mi sie mysia rasy - hairless i RED :m:D:
 
 
olka 
Starszy Myszaty



Wiek: 35
Dołączyła: 05 Kwi 2008
Posty: 65
Skąd: wieliczka
Wysłany: 2008-05-26, 22:21   
   Myszy: wacik


kolczasta rozumiem, ?e pytanie by?o do mnie i chodzi?o Ci o ogródek a nie pokój?- wacik bardzo powolutku zwiedza trawnik kawa?ek po kawa?ku a ja non stop ?a?? za nim i na niego patrz?- mog? w ka?dej chwili podnie??:) jest bardzo grzeczniutki i nigdzie nie ucieka (jak trawa jest troch? wy?sza ma dodatkow? trudno??- przedziera sie jak indiana jones:)) mama nie pozwala puszcza? go na drewniane meble- twierdzi, ?e tak ostry zapach "w?ar?by" sie w drewno. koce, dywany i kapy trzeba natychmiastowo pra?- pozostaje trawnik. oliwia- trzeba siedzie? przy ?ó?ku i kontrolowa?- je?eli myszka zechce zej?? z ?ózka- trzeba podstawi? jej r?k? i od?o?y? na nie z powrotem:)
 
 
Gotik 
Starszy Myszaty


Imi?: Madzia
Wiek: 36
Dołączyła: 13 Kwi 2008
Posty: 95
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-05-26, 22:29   
   Myszy: ?atka, hika, czarna


myszki raczej nie spadaja z duzych wysokosci ale i tak trzeba je caly czas pilnowac. Moje paskudy potrafia sie nawzajem spychac wiec tez jest ciekawie. Jezeli bedziesz je miala na oku i pilnowala jak ktoras bedzie przy krawedzi to nie ma problemu :)
 
 
Katia 
Starszy Myszaty



Imi?: Kasia
Wiek: 27
Dołączyła: 15 Lut 2008
Posty: 99
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-26, 22:41   
   Myszy: ca?e mnóstwo myszoosób


Ja mam dwie krejzolki :m:D: ,którym wysokos? nieprzeszkadza. :m:D: .po prostu skacz? i ju?. :m:D:
_________________
Moje myszki s? jak promyczki-rozpraszaj? moje zmartwienia.
 
 
Oliwia01 
Mysi Bywalec
Crezy mause



Imi?: Oliwia
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 188
Skąd: Toru?
Wysłany: 2008-05-26, 22:54   
   Myszy: Viki z czarnymi oczkami i Fiona z czerwonymi oczkami ( s? to bia?e myszy) oraz M?.CH Dynamimaus PANJARE Short satin dove tan , Krówka ?aciata :)


ja dzisiaj sie swietnie bawi?am z moimi kochanymi ...otóz wyje?am wszystko z Duny ...zosawilam tylko trociny i myszki oraz w?ozylam moj? ca?u? reke do duny ...(Dune po?ozy?am na podlodze a ja na niej udziadlam tzn na pod?odze... mysie szala?y jak szalone po dunie i wchodzi?y na moj? reke a z reki na w?osy i z powrotem do duny ...swietna zabawa i duzo ruchu - POLECAM :) a i oswajanie fajne bo myszki nadgle wszystkie bez zadnych przeciwskazan wchodzi?y na moj? reke ... co z reguly nie rob? zwykle uciekaj? przed ni? :m:D:
_________________
Pozdrawiam Serdecznie :)
!!!!!!! :m:D: KUPIE SAMICZKE RED !!!!!!!

marzy mi sie mysia rasy - hairless i RED :m:D:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT