AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: wero
2012-11-25, 09:37
Bezpieczny wybieg
Autor Wiadomość
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-27, 09:38   

A puszcza?a? ju? po ?ózku? :) Bo widzia?am gdzie?, ?e mia?a? dylemat. ?ó?ko jest jest wysokie. Wg mnie nawet lepiej po nim pu?ci? ni? po biurku :) Bo jest wi?cej miejsca, mysz je?li nawet spadnie ( co jest rzadko?ci?, zawsze gdy zobaczysz, ?e próbuje zej?? z ?ó?ka, bo co? j? zainteresowa?o to jej przeszkodzisz w tym ) to nie powinno jej si? nic sta? ( chyba, ?e na pi?trowym j? puszczasz :P ).
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Oliwia01 
Mysi Bywalec
Crezy mause



Imi?: Oliwia
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 188
Skąd: Toru?
Wysłany: 2008-05-27, 09:57   
   Myszy: Viki z czarnymi oczkami i Fiona z czerwonymi oczkami ( s? to bia?e myszy) oraz M?.CH Dynamimaus PANJARE Short satin dove tan , Krówka ?aciata :)


niee na zwyk?ym puscilam wszystkie 4 i ci?gle traci?am je z pola widzenia przedewszystkim bia?e na bia?ej poscicili .... :moops:
_________________
Pozdrawiam Serdecznie :)
!!!!!!! :m:D: KUPIE SAMICZKE RED !!!!!!!

marzy mi sie mysia rasy - hairless i RED :m:D:
 
 
monik192 
M?ody Myszaty


Imi?: Monika
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lut 2008
Posty: 17
Skąd: Sanok
Wysłany: 2008-05-27, 10:17   
   Myszy: Lech, Hura i Bam


Ja mojego Lecha puszczam najcz??ciej na biurko lub okno. Ale np. wczoraj pu?ci?am go na rami? i te? sobie chodzi?, a jak si? schyli?am, to zszed? na plecy :D
 
 
 
Bernadeta 
Mysi Rozmówca


Imi?: Ewa
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Wiek: 56
Dołączyła: 27 Sie 2008
Posty: 265
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2008-09-06, 17:55   

Moje myszki biegaj? po kanapie a dodatkow? atrakcj? s? dla nich wtedy tak?e poduszki,koc którego zakamarki lubi? przeszukiwa?,postawiony drapak koci na który si? wdrapuj? w gór?,albo jak le?y poziomo.Stawiam tak?e pude?ko kartonowe z wyci?tymi otworami do tego pude?ka lubi? si? równie? schowa? i wchodz? pod gazety które im tam ze wzgl?dów czysto?ciowych roz?o?one wk?adam.
Biegaj? te? po stole,a na stole s? ró?ne ciekawe rzeczy np futera? po aparacie fotoraficznym,laptop,d?ugopis,ksi??ka,opakowanie chusteczek higienicznych itd itd.K?ad? te? czasem stert? poduszek na które si? wdrapuj?.S? tak?e oparcia krzese?. :m:D:
Lubi? wchodzi? na oparcie fotela i pod zagi?ty koc,a potem na moje rami? i wracaj? z rado?ci? do duny.
Inne miejsce do biegania to szafka na której stoi duna gdy zdejm? górn? jej cz??? ,bo jest tam osio?ek z siana,ko? którego mo?na dosi??? i kalendzrz w kszta?cie namiotu.
Zmieniam im te miejsca spacerowe ?eby si? nie znudzi?y wci?? tym samym. :smile:
_________________
http://www.freerice.com/
 
 
 
ZuzaBo 
M?ody Myszaty
Mysiakomaniaczka!



Imi?: Zuza
Hodowla: ---
Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2012
Posty: 39
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-15, 21:39   Wybieg
   Myszy: Lidia i Misia


Wpad?am na pomys?, ?e zrobi? wybieg do którego wpuszcz? myszki i podejm? prób? oswajania ich. Mam pude?ko po akwa, ma ok. 40-50 cm wysoko?ci wi?c raczej nie uciekn?. Jest kartonowe, ale chyba si? nie przegryz?... W?o?y?abym tam ?ció?k? i jakie? zabawki (rolki po papierze toaletowym, jakie? wie?e z klocków itp) no i jedzenie i wod? i wpu?ci?abym je tam. G?ównym tego celem by?oby oswajanie - próby brania na r?k? i podnoszenia powoli w gór? i w dó?. My?licie, ?e to dobry pomys?? Oczywi?cie, b?d? je tam wpuszcza? i pilnowa? a potem z powrotem wk?ada? do klatki.
_________________

 
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-02-15, 21:41   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Pomys? dobry, ale nie radz? ich tam zostawia? bez nadzoru, bo mo?esz si? zdziwi? :wink:
 
 
 
ZuzaBo 
M?ody Myszaty
Mysiakomaniaczka!



Imi?: Zuza
Hodowla: ---
Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2012
Posty: 39
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-15, 21:42   
   Myszy: Lidia i Misia


zuza911, nie w ?yciu ich tam samych nie zostawi? ;) To b?dzie s?u?y?o zabawie i oswajaniu, taki ?rodek zast?pczy za wann?, bo jej nie mam.

EDIT: Kto? si? jeszcze wypowie na ten temat, da jakie? wskazówki/uwagi ?
_________________

 
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-02-15, 21:44   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Wi?c czemu nie :wink: Dobrze si? oswaja w taki sposób, bo mychy si? nie stresuj?, a i ma si? do nich dobry dost?p.
 
 
 
ZuzaBo 
M?ody Myszaty
Mysiakomaniaczka!



Imi?: Zuza
Hodowla: ---
Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2012
Posty: 39
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-15, 21:45   
   Myszy: Lidia i Misia


zuza911, no si? ciesz? ?e na to wpad?am :m:D: ta jedna mnie podgryza za ka?dym razem, jak zobaczy mój palec... to normalne? Czy ona tylko sprawdza jadalno??? ;)
_________________

 
 
 
Biedroneczk4 
Myszomaniak



Imi?: Paulina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 775
Skąd: Zab?udów/Bia?ystok
Wysłany: 2012-02-15, 22:10   

jak nie gryzie mocno to nic z?ego...

?eby im si? wybieg dobrze kojarzy? to mo?esz zamiast zwyk?ego jedzenia serwowa? w nim przysmaki, których w klatce nie dostaj?... ?wie?e warzywa, owoce np.
_________________
Postanowienie na ten rok?
I?? z wero na randk? :P hihi
 
 
 
ZuzaBo 
M?ody Myszaty
Mysiakomaniaczka!



Imi?: Zuza
Hodowla: ---
Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2012
Posty: 39
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-15, 22:19   
   Myszy: Lidia i Misia


Czy jab?ka i banany mog? by?? Oczywi?cie w nie ogromnych ilo?ciach ;) I ewentualnie marchewka/pietruszka.
_________________

 
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-02-15, 22:23   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Pietruszka jak najbardziej, jab?ka te?, z marchewk? bardzo uwa?aj, bo mog? dosta? biegunki (w ogóle z warzywami/owocami trzeba uwa?a?), co do banana nie mam pewno?ci, ale je?li ju?, to w niewielkich ilo?ciach. Mo?e by? te? pomidor, ogórek, ale niewiele.
 
 
 
Biedroneczk4 
Myszomaniak



Imi?: Paulina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 775
Skąd: Zab?udów/Bia?ystok
Wysłany: 2012-02-15, 22:30   

banan ma du?o cukru i jest tucz?cy... owoce w wi?kszo?ci mog? by? trzeba tylko uwa?a? na te, które zawieraj? jedn? pestk? (wi?nie, ?liwki)... warzywa te? w wi?kszo?ci wszystkie... gdzie? jest temat o tym jakie warzywa/owoce mo?emy podawa?... co do porcji to trzeba po malutku niewielkimi ilo?ciami i obserwowa? czy myszka nie ma biegunki... wiadomo jednej myszce zaszkodzi? mo?e nawet ma?a ilo?? danego pokarmu a innej wi?ksza...
_________________
Postanowienie na ten rok?
I?? z wero na randk? :P hihi
 
 
 
ZuzaBo 
M?ody Myszaty
Mysiakomaniaczka!



Imi?: Zuza
Hodowla: ---
Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2012
Posty: 39
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-15, 22:36   
   Myszy: Lidia i Misia


Dzi?ki zuza911 i Biedroneczk4 za rady :) Mo?e w pi?tek spróbuj? im urz?dzi? ten wybieg.
_________________

 
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-02-15, 23:42   

Jak ju? b?dzie gotowy to wrzu? fotki :)
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT