AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Histeria & Goplana, Samara, Erupcja Rado?ci & Enamo
Autor Wiadomość
BlackAndWhite 
Myszomaniak


Imi?: Agnieszka
Hodowla: Black and White
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 29 Gru 2007
Posty: 711
Skąd: Southampton
Wysłany: 2009-07-31, 16:45   

Mo?e warto sprawdzi? czy to nie ropie? ?
Enamoradka ma ju? sko?czone 15 miesi?cy, wi?c nie jest m?od? myszk?. Cho? nie wyklucza tego , ?e jestem bardzo smutna z tego powodu.
 
 
 
canis 
Mysi Bywalec


Hodowla: Neverland
Wiek: 48
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 124
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-07-31, 22:20   

futrzasta napisał/a:
to chyba jaka? kara :cry: dzisiaj zauwa?y?am guzka wielko?ci wi?kszego groszku u mojej ukochanej Histerii :cry: za?ama?am si?! niedawno pozegna?am Goplan? jej wspó?lokatork? a teraz ona :cry: ;( i to 2 myszki od jednego hodowcy... :cry:


Dopiero dzisiaj przeczyta?am. Starsznie mi przykro z powodu myszek :cry: Dodatkowo jestem zszokowana, ze mnie obarczasz win? :shock: Chyba nie my?lisz, ze hoduj? myszy po to ?eby szybko umiera?y na raka :roll:

Przez mój dom przewin??o sie mnóstwo myszy z ró?nych hodowli i wiekszosc niestety mia?a nowotwory. Z moich obserwacji wynika, ze samce ?yj? zdecydowanie d?uzej ni? samice i rzadziej zapadaj? na z?o?liwe formy raka. Z miotu A mam samca, który za pare dni sko?czy dwa lata i cztery miesi?ce mimo, ?e jego siostra zosta?a u?piona w wieku 17 miesi?cy z powodu guza. Niestety nikt nie jest w stanie przewidzie?,które myszy b?d? mia?y raka i w jakim wieku odejd?. Wiekszo?? hodowców eliminuje z hodowli myszy, które we wczesnym wieku zapad?y na nowotwora ale wiecej nie s? w stanie zrobi?.
A je?eli chodzi o to, czy myszy rasowe s? zdrowsze od labo to uwa?am, ze zderydowanie tak. Mia?am labki i od momentu kiedy je kupi?am chorowa?y na rózne choroby i cho? te? do?y?y s?dziwego wieku to ja wol? wydawa? pieni?dze na karm? i smako?yki dla moich zwierzaków ni? na weterynarza.
 
 
futrzasta 
Mysi Rozmówca



Wiek: 38
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 241
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2009-08-03, 09:05   
   Myszy: Erupcja Rado?ci


nie canis nie mam do Ciebie zadnych pretensji !! po prostu jest mi smutno ?e myszki cierpi? i tak szybko odchodz?. mia?am od Ciebie 2 pierwsze swoje myszki rasowe i obydwie umar?y na raka zez?o?ci?o mnie to bo i ja strasznie z nimi cierpia?am ale przecie? to niczyja wina. z?a by?am z sytuacji a nie na Ciebie czy hodowle

[ Dodano: 2009-09-15, 23:18 ]
ehhh... coraz bli?ej do ko?ca dni Enamorady (mojej Czarnej) :cry: dzisiaj przy sprz?taniu zrobi?am im kilka marnych fotek.by?o ju? za ciemno ale nic tam...
wspomn?, ?e Czarna ma ogromniastego guza w pachwinie/brzuchu oraz na szyi. znowu ci??ko b?dzie podj?? decyzj? kiedy ju? na ni? pora... :cry: :cry: to takie mega ci??kie....wiem ?e przy poprzednich myszkach chyba za bardzo zwleka?am no ale co zrobi? jak widzisz, ?e je, chodzi, myje si? z 2g? mych?...mówisz sobie poczekam jeszcze dzie?, a nast?pnego dnia le?y ledwie ?ywa...kiedy jest ta odpowiednia chwila na u?miercenie swojego kochanego zwierzaka? ok...to pomoc w cierpieniu ale we? i zadecyduj :cry:

Czarna (Enamorada)


przy drapaniu swojego uczulenia


Waciula (Erupcja rado?ci)
niebezpieczna pr?dko??




[ Dodano: 2009-10-24, 19:11 ]
dzisiaj odesz?a Enamorada.... :ryk:

mia?a wielkie guzy utrudniaj?ce jej chodzenie. by?a do?? ?ywotna, jad?a baaardzo ch?tnie jak nigdy.mia??m j? u?pi? ju? kilka tygodni temu jednak nie mia?am sumienia. ciesz? si? ?e potrzyma?am j? troche d?u?ej. Niestety nadszed? na ni? czas przynajmniej ja tak zadecydowa?am.... :cry: mia?a ju? odciski na guzach, porobi?y si? strupki, powoli zacz??a zamula?....to ci??ka decyzja no ale có?...tak chyba by?o najlepiej :cry:
az mi si? ?zy zebra?y ehhhh
_________________
Goplana [*], Histeria [*], Samara [*], Enamorada [*], Erupcja rado?ci [*]...
 
 
godzik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-24, 19:22   

Szkoda myszki ... [*]
 
 
Nick. 
Starszy Myszaty


Imi?: Nicole
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 76
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-10-25, 09:34   

[*]
Niech spoczywa w spokoju.
 
 
myszowata 
Starszy Myszaty


Imi?: Julia
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 72
Wysłany: 2009-10-25, 18:27   
   Myszy: Rex "Rudy" [*], Balbina, Norka, Tosia, Puma(Gryzolinda), Endo(Gryzak)


Przykro
 
 
Rudziak 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 376
Wysłany: 2009-10-26, 09:02   

[*] dla Cudnej Myszowej Panny
 
 
 
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2009-10-26, 21:23   

dla mysi [*] :cry:
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2009-11-01, 15:54   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Wiem,przykre to bardzo,sama przez to przesz?am.Te? sprawi?am sobie myszki rasowe my?l?c ?e b?d? zdrowsze od labek,wysz?o na odwrót,wszystkie odesz?y na nowotwór w bardzo m?odym wieku.
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
futrzasta 
Mysi Rozmówca



Wiek: 38
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 241
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2009-11-09, 19:40   
   Myszy: Erupcja Rado?ci


jak ju? wiadomo moja waciula zosta?a sama. powoli zaczyna od?ywa? po stracie kole?anki. jednak dalej ma laergi? nie wiadomo na co. stosowa?y?my imaverol ale nic nie pomóg?. trzeba znowu weta odwiedzi?.
no i kilka zdj??:
z orzeszkiem w tunelu

uwielbia wspinanie

wsz?dzie dob rze ale na ramieniu/karku najlepiej

yyy...myju myju?


[ Dodano: 2010-02-22, 15:53 ]
dzisiaj po?egna?am Erupcj? rado?ci- moj? ostatni? myszk?. m?czy?a j? jaka? alergia w sumie juz prawie z niej wysz?a, jednak chud?a, mia?a bordowego guza pod praw? nó?k? i problemy z oddychaniem. s?ycha? by?o jak ?wista?a swoim oddechem-vet powiedzia?a, ?e to pewnie nowotworowe sprawy. nie wiem czy w ogóle widzia?a i czu?a, jak dawa?am jej np suchy chlebek rzuca?a si? na niego z my?l? ugryzienia... nie chcia?am jej ju? m?czy?
:m:(: zako?czy?am w ten sposób swoj? przygod? z myszkami :m;(: a? p?aka? mi si? chce!
dzi?kuje wszystkim paniom za te wspania?e myszki które mia?am, za wszystkie porady i mi?e rozmowy. ehhhh....
_________________
Goplana [*], Histeria [*], Samara [*], Enamorada [*], Erupcja rado?ci [*]...
 
 
rexxx 
Szara myszka


Wiek: 38
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 5
Wysłany: 2010-02-22, 20:43   

I co teraz?? tak bez zwierz?tek ??:|
 
 
futrzasta 
Mysi Rozmówca



Wiek: 38
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 241
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2010-02-24, 19:09   
   Myszy: Erupcja Rado?ci


nie no mam psa, 12 ptaszników, skorpiona i 2 szczurki. niestety myszek ju? nie chc? mie? :(
_________________
Goplana [*], Histeria [*], Samara [*], Enamorada [*], Erupcja rado?ci [*]...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT