AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
G?askanie myszy inne i pieszczoty
Autor Wiadomość
pokebany 
Szara myszka



Imi?: Piotrek
Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 5
Wysłany: 2008-05-25, 23:56   ca?uski
   Myszy: Trinity, Katiusza, Mrija, Swiet?ana, Nikita, Aurora


Mam 6 myszek a jedn? z nich sobie szczególnie upodoba?em. Jest taka s?odka, ?e jaki? czas temu zaczo?em jej dawa? buziaka prosto w pyszczek. Teraz dosz?o do tego, ?e gdy po?o?a g?owe na stole to podchodzi do mnie i najpierw przyk?ada pyszczek do moich ust a potem go tam wr?cz wpycha :? A gdy trzymam j? na r?ce i przybli?e g?owe to staje na dwoch ?apkach i wystawia pyszczek ?eby j? cmokn??. Wtedy daje jej tego buziaka, ale po chwili znowu staje na ?apkach i historia si? powtarza. Kto? wie o co jej chodzi? Czy bierze mnie ona za mysze?Czy mo?liwe jest np. ?e wyczuwa ona jakie? zapachy po spo?ytym przezemnie posi?ku i dlatego tak si? zachowuje? Cz?sto j? obca?owuje po ca?ym futerku-czy mo?e ona to odebra?, jako moj? próbe czyszczenia jej futerka?
_________________
Dawno Temu Powsta? ?wiat, Dobry ?wiat, Lecz Pó?niej Narodzi? Si? Cz?owiek
 
 
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2008-05-26, 01:21   

Bardzo mo?liwe, ?e wyczuwa zapachy tego, co jad?e?. Mysi nosek to bardzo wra?liwy narz?d ;)
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-26, 09:12   

Ja mam tak ze szczurami xD ale szczególnie z jednym ( nawet w temacie Szczury mo?na znale?? fotki gdzie si? z nimi ca?uj? :P ). To normalne je?li nauczy?e? tak myszk?. Albo czuje jedzonko z Twoich ust albo np chce si? napi?... ?liny. Troch? to oble?nie brzmi ale tak mo?e by? :) Mój szczur zawsze wpycha mi pyszczek do ust hehe. Tylko oprócz tego próbuje j?zorkiem co? wydosta? i wtedy musz? ucieka? :D Dla gryzoni to nie s? usta tylko ?ród?o nowego zapachu, jakiej? przek?ski.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Mysza. 
Mysi Bywalec
I love mice!!!



Imi?: Marta
Wiek: 29
Dołączyła: 07 Maj 2008
Posty: 168
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-26, 20:18   

Bardzo smieszna historyjka i bardzo mozliwe ze sie przyzwyczai?a i moze cie bardzo polubila :D (alesz ja jestem g?upia :D )
_________________
:m:): - Frania :* [*]
:m:): - Bia?a :* [*]
:m:): - Ma?a Czarna :* [*]
 
 
 
humanfactor 
Mysi Bywalec



Imi?: Delfina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 103
Skąd: ?ód?
  Wysłany: 2008-06-25, 15:38   Pieszczoch
   Myszy: AISHWARYA RAI NAPOLEON DIVA ZINGER INNY NI? WSZYSCY


Witam :) Chcialabym sie dowiedziec od was czy wasze myszki lubia pieszczoty tzn. g?askanie myzianie itp. Bo najlepszym przykladem jest moj mychol :) jak go wyciagam z klatki siedzi sobie grzecznie na raczce.I paluszkiem g?aszcze go miedzy uszkami na g?ówce.A on sprawia wrazenie ze mu sie to bardzo podoba przymyka oczy a czasami zamyka je calkowicie i siedzi grzeczniutko.Do poki go myziam to siedzi sobie ale po jakims czasie juz zaczyna sie wiercic i ?azi po mnie.Zastanawia mnie takie zachowanie poniewaz nie wyobrazalam sobie ze myszka da sie tak dlugo glaskac :mshock: Inne moje myszki nie chca sie tak glaskac dlugo uciekaja po reku wszedzie gdzie sie da albo siedza sobie na ramieniu.Czytajac wiele postow o zachowaniach myszek moge tez rozmyslac czy przypadkiem nie jest chora.Jednak myszka czuje sie swietnie wyglada tez bardzo dobrze i wszystko jest w jak najlepszym po?adku.Hihi w takim razie mam pieszczoszka w domciu kolejnego.I przedewszystkim coraz to bardziej sie do myszek przywiazuje.I jeszcze ten niusiek moj :) .Wiec chcialabym sie dowiedziec czy wasze mychy rowniez tak sie zachowuja b?dz inaczej.Czekam na odpowiedzi :) :m:):
 
 
 
Doma 
Mysi Rozmówca
Doma



Imi?: Dominika
Wiek: 28
Dołączyła: 02 Paź 2007
Posty: 209
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2008-06-25, 16:47   
   Myszy: Chi Chi i Mimi


Nie moje zdecydowanie nie lubi? pieszczot ;)
One wol? bawi? si? moj? r?k?.
 
 
 
mysza 
Junior Admin
was kocha xD



Hodowla: Little Foot
Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-25, 19:40   

Moje myszy tez bardzo lubia glaskanie miedzy uszami :) Bardzo tez lubia dostawac buzi w glowke :mrgreen: Jesli myszy nic nie dolega to jest to wyznacznik tego jak jest oswojona :)
 
 
 
Doma 
Mysi Rozmówca
Doma



Imi?: Dominika
Wiek: 28
Dołączyła: 02 Paź 2007
Posty: 209
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2008-06-25, 20:32   
   Myszy: Chi Chi i Mimi


Mysza, zazdroszcz? moje to labki panicznie boj? si? ludzi wi?c nie lubi? by? dotykane wol? dotyka? ;)
Ostatnio zmieniony przez Doma 2008-06-25, 21:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
humanfactor 
Mysi Bywalec



Imi?: Delfina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 103
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2008-06-25, 21:38   
   Myszy: AISHWARYA RAI NAPOLEON DIVA ZINGER INNY NI? WSZYSCY


Ewcia i tu sie rozchodzi ze to myszolek od ciebie to ten milusi?ski :) hihih :m:D:
_________________
 
 
 
kamila 
Myszomaniak



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 740
Wysłany: 2008-06-26, 15:51   

Moje lubi? takie lekkie g?askanie po ca?ym ciele nieruchomiej? wtedy i siedz? tak d?ugo a? przestan? ale nie zawsze zale?y od ich humoru.
 
 
mysza 
Junior Admin
was kocha xD



Hodowla: Little Foot
Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-26, 19:42   

humanfactor napisał/a:
Ewcia i tu sie rozchodzi ze to myszolek od ciebie to ten milusi?ski :) hihih :m:D:

Haha, no cos takiego :mrgreen: No coz, u moich myszy to norma, przylepy nad przylepami :D
 
 
 
Ratoncita 
Myszowaty
na bezmysiu


Imi?: Anna
Pomogła: 2 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 542
Skąd: troch? znik?d
Wysłany: 2008-07-03, 21:18   
   Myszy: obecnie brak


Mój skubany mychollo-pychollo Neverland INSTYNKT sh blue ostatnio zacz?? gustowa? w myzianiu pod w?os - k?adzie mi si? wtedy tak fajnie na d?oni <aww> i korzysta... A jego braciak-bandzior IMBRYK za g?askaniem nie przepada, ale lubi mi siedzie? w zgi?ciu ?okcia :smile: .
_________________
Mus to mus!
 
 
Marigold 
M?ody Myszaty


Imi?: Ewa
Wiek: 38
Dołączyła: 28 Cze 2008
Posty: 42
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-07-11, 15:51   
   Myszy: Kopacz i Choma


Moje dwie to tak niebardzo, szczególnie Choma ma jakie? stany l?kowe. Za to moja myszka Daisy, która ?y?a bardzo d?ugo lubi?a jak si? j? glaska?o, ale ogólnie by?a bardzo grzeczna i oswojona :)

My?l?, ?e to nie tylko kwestia charakteru tylko w?a?nie oswojenia. Mo?e inne myszaki s? mniej ufne i dlatego nie chc? ?eby je jaka? wielka ?apka mizia?a :)
 
 
mysza 
Junior Admin
was kocha xD



Hodowla: Little Foot
Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-07-11, 16:30   

A mi na wystawie podmienili myszy :lol: Moj wielki dzikus, aspoleczny buc po wystawie wrocil potulny jak baranek :lol: A tak powaznie to nie wiem co sie stalo,ale od wystawy jedna z moich myszy dotad dzika i nieustepliwa teraz daje sie brac na reke i sama sie podklada,zeby ja glaskac :D To chyba to hipnotyzujace spojrzenie pani sedziny ze Szwecji :lol:
 
 
 
aubrey 
M?ody Myszaty


Imi?: Moni
Wiek: 36
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 43
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-07-25, 19:56   
   Myszy: Fruzia, Kundzia, Andzia, Mysza i Myszol


Mam 3 myszki i ka?da z nich jest inna. Zu?ka to taki ma?y tchórz, Fru?ka jest tak ciekawska ze sie niekiedy o ni? boje :razz: , a za to Dyzio jak to ka?y prawdziwy ch?op a? si? podstawia do g?askania zw?aszcza po pupuni :grin: :grin: :razz:
_________________
Ci??ka praca:(
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT