AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Mieszanka w?asnej roboty ;)
Autor Wiadomość
Presea 
Mysi Bywalec



Imi?: Kasia
Hodowla: Oblivion
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 14 Lis 2005
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-22, 07:21   Mieszanka w?asnej roboty ;)

Mam nadzieje, ?e komu? si? przyda... nowy temat, poniewa? nie jest to ?adna firma ;) .

Teraz karmi? miesznk? w?asnor?cznie zrobion?. Musz? przyzna?, ?e myszkom bardzo smakuje i chyba wychodzi im na dobre :) . Co prawda jeszcze troche za krótko ni? karmi?, ?eby zoabczy? d?ugoterminowe jakie? ewekty, ale z tego co teraz widz? to jestem bardzo zadowolona i takie menu chyba ju? zostanie :P .

Pozwol? sobie poda? sk?adniki tej mojej "mieszanki" :
proso, j?czmie?, owies, przenica, mieszanka p?atków (jako jedno, bo tak s? sprzedawane) pszennych, j?czmiennych, ?ytnich, owsianych, orkiszowych i kukurydzianych. "Osobno" dokupione s? p?atki owsiane i kukurydziane. Do tego s? jeszcze p?atki ry?owe - nieobowi?zkowe, ale polecam - myszki bardzo je lubi? :D . No i oczywi?cie pestki dyni i s?onecznik.

Od strony technicznej s? tylko 2 "ale". Primo wszystko musia?am kupowa? w sklepie ze zdrow? ?ywno?ci? i wysz?o dosy? drogo :( ... na szcz??cie karma jest bardzo wydajna i jeszcze zobaczymy - mo?liwe, ?e wystarczy mi na du?o d?u?ej ni? Vitapol i wydzie porównywalna cena.
Duo - wychodzi jej dosy? du?o. Ja tutaj tych sk?adników po kilka paczek bra?am, wi?c domy?lacie si?, ?e wysz?o naprawde sporo, ale tak jakby bra? po jednym ze wszystkich sk?adników (po jednej paczce, bo tak jak pisa?am ze sklepu ze zdrow? ?ywno?ci?) to wysz?oby ponad 3 kg... dodam te?, ?e mo?naby ewentualnie zmodyfikowa? tak, ?eby by?o mniej p?atków (i s?onecznika, bo w takich proporcjach jedna paczka b?dzie za du?o), bo ja proporcje mam ró?ne, natomiast my?l?, ?e tak za du?o by?oby "dodaków" w stosunku do podstawowych sk?adników.

I jeszcze zdj?cie (tak tak :P ) jak mniej wi?cej to wygl?da ;) . Oczywi?cie karma nie jest taka kolorowa jak niektóre, bo bez ?adnych barwników i ?mieci, ale my?l?, ?e i tak wygl?da przyzwoicie :) . Tak wi?c miniaturka (odno?nik do w?a?ciwego zdj?cia) :


Mam nadzieje, ?e komu? si? to przyda przepis ;) . Piszcie te? co o niej my?licie oczywi?cie :spox: .
_________________
~~ Myszki rasowe OBLIVION ~~
 
 
 
Natka-13 
M?ody Myszaty



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2006
Posty: 30
Wysłany: 2006-02-22, 13:19   

Na pocz?tku te? robi?am mieszanki,ale nie wiele w nich by?o produktów,no wiecie to co akurat w domu by?o :P M?dra Natka nie pomy?la?a,?eby kupuj?c mychy kupi? im i karm?.Kupi?a troty,miseczk?,'klatk?' (dzie? wcze?niej) no i w ko?cu myszki i zadowolna wysz?a ze sklepu.Wpada do domu,mebluje im domek,wk?ada rurke od papieru,wk?ada pust? miseczk? i sobie my?li "Czego? mi tu jeszcze brakuje.." :lol: Jak si? kapn??am to wsypa?am im pszenic? bo mia?am,wymiesza?am z p?atkami Cornflakes i s?onecznikiem.I tak si? zastanawiam,czy one tego ch?tniej nie jad?y.. Cho? potem du?o znalaz?am na 'pod?odze',porozsypywa?y,normalka :)

Ta twoja karma to chyba w porz?dku jest,?adnie wygl?da :D No i pewnie smakuje,ale nie mnie tylko myszkom.. Mo?e otworzysz Presea w?asn? produkcj? karm dla gryzoni? :D LOL
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-02-22, 13:34   

Presea - raczej tego nie wykorzystam i tym,co maj? podobne zdanie,polecam karm? Megan i Vitakraft - nie maj? "dziadostw".Mieszanka OK,ale wed?ug mnie jest w niej troszk? ma?o sk?adników i poza tym du?e koszty ...Z tych powodów,niestety,raczej nie b?d? robi? takiej mieszanki :-( .A mo?e jednak?
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-22, 14:34   
   Myszy: tak


W?a?nie planowa?am co? takiego zrobi?, tylko lokalizuj? w?a?ciwe sklepy... ;) Chcia?am kierowa? si? przepisem: owies (20%), rzenica (30%), otr?by przenne (20%), j?czmie? (20%), nasiona s?onecznika (5%), siemi? lniane (3%), ?ruta kukurydziana (2%) który znalaz?am. Teraz sobie zweryfikuj? z twoim z co? spróbuj? u?o?y?... :) Karm kupnych mam ju? dosy?, bo albo maja mas? ?miecia, ablo jako?? pora?a, albo s? dobre i dlatego nikt ich nie kupuje i maj? paso?yty... :(
 
 
 
Presea 
Mysi Bywalec



Imi?: Kasia
Hodowla: Oblivion
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 14 Lis 2005
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-22, 16:25   

Hej :) ,
Dzi?ki wielkie wszystkim za odpowiedzi ;) .

Natka-13 - Wydaje mi si?, ?e jednak taka mieszanka mo?e mniej "smakowa?" myszkom - zasadniczy argument : nie ma uzale?niaczy :twisted: ... za to na 100% jest zdrowsza, bo przypominam, ?e te wszystkie barwniki i "?mieci" pono? s? wr?cz rakotwórcze co zreszt? jest nawet napisane na stronie KAT 8) .
Dodam jedn? ciekawostk? - jako, ?e sk?adniki s? ze sklepu ze zdrow? ?ywno?ci? stwierdzi?am, ?e i cz?owiekowi nie zaszkodz? i sama spróbowa?am (tak zobaczy? jak smakuje i czy te ziarenka nie za twarde, czyli stare nota bene) :ble:... moja pierwsza my?l - "kurcze, ca?kiem dobre :D ". Na serio, ?eby to wszystko nie kosztowa?o troche drogo to bym sobie tak? mieszanke na ?niadanie z mlekiem je?? :spox: jako takie w?asnor?cznie sporz?dzone muesli.
No có?, mo?e nie produkcj?, ale jak kto? chce mog? troche odsprzeda? ;) . Wysz?o mi (z tym, ?e po kilka paczek ró?nych sk?adników bra?am) jakie? 9 litrów, bo prawie ca?e wiadro 10-litrowe :D . Tak wi?c problemu dla mnie nie ma, naprawd? ;) .

*Nati12 - nie my?l, ?e ja tych karm nie widzia?am i nie próbowa?am (tym razem ju? na myszach :P ). Mi Megan wyj?tkowo nie pasuje. Vitakraft mo?e i ca?kiem dobry, ale te? strasznie tani to on nie jest...
Sk?adników jest chyba i tak du?o - wszystko co jest potrzebne. Nie widz? za bardzo sensu w upychaniu tam ró?nych "dodatków" jak chocia?by te jedyne p?atki ry?owe na które sobie pozwoli?am - jak mam wyda? jako? pieni?dze na ?ywienie myszy to raczej na to co jest bardziej "odpowiednie" dla myszy. Oczywi?cie nic nikomu nie narzucam - ja po prostu tak robi?, takie jest moje zdanie i tak mi pasuje. Je?li uwa?asz, ?e to czym karmisz Ci odpowiada to nie ma sprawy.
Koszty mo?e i du?e (chocia? liczbowo nic nie podaje, wi?c dla kogo innego mo?e by? i tanio), ale tak jak pisa?am bardzo wydajna i mo?liwe, ?e tak czy siak bardziej op?aca si? ni? karmy ze sklepu (tak ca?kiem powa?nie), ale to ju? trzeba sprawdzi? w praktyce.

Aha, przy okazji - jak b?d? robi? nast?pn? parti? karmy (mam nadzieje, ?e jeszcze troche mi tamta starczy) postaram si? zrobi? zdj?cia ka?dego sk?adnika osobno - ?eby by?o wiadomo co jest co... poniewa? nie kazdy wie jak wygl?da ziarno danego zbo?a itp. Szczególnie ja jako "mieszczuch" za bardzo nie wiedzia?am.
Na pewno pomo?e to w identyfikacji co tak naprawde jest w danej karmie, bo zauwa?y?am, ?e bardzo ?adko opis na opakowaniu zgadza si? z zawarto?ci?. Dla niektórych producentów te? np. dwie pestki dyni na paczk? karmy to ju? jest sk?adnik, wi?c wiecie...

KAT - a to siemi? lniane to Twoja inwencja czy gdzie? wyczyta?a?, ?e mo?na ? Te? si? nad nim zastanawia?am, bo w sumie bardzo zdrowe, ale nie wiedzia?am czy mo?na myszom podawa?...
co do sklepu - chyba bardziej op?aca si? z internetowego sklepu kupi? i zap?aci? za przesy?k?, bo ceny w sklepach ze zdrow? ?ywno?ci? w Warszawie (w porównaniu z tymi w internecie - produkty tej samej firmy oczywi?cie) s? wr?cz ?mieszne :/ . Patrzy?am te? (troche pobierznie, bo wsze?niej znalaz?am dobry) sklepy z Warszawy, które maj? stron? internetow? i prowadz? "dowóz na terenie Warszawy" (jeszcze ca?kiem zno?ne ceny), ale nie mieli wi?kszo?c produktów, które chcia?am :( . Tak wi?c tak te? mo?esz poszuka?, je?li chcesz.
Nota bene - w pe?ni zgadzam si? z Tob? w sprawie karm ze sklepów :) .
_________________
~~ Myszki rasowe OBLIVION ~~
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-02-22, 21:07   

U mnie Vitakraft kosztuje 5,50 z? i s?dz?c po sk?adzie warto go kupi?.Ale przyznam,tani nie jest i ma?e pude?ko ...W?a?nie mam zamiar go kupi?(tyle ?e musia?abym jecha? do M1)i przeanalizowa? sk?ad.S?ysza?am o Prestige,to jest drogie bo ok.12 z?,ale podobno ?wietne.
 
 
Presea 
Mysi Bywalec



Imi?: Kasia
Hodowla: Oblivion
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 14 Lis 2005
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-22, 22:18   

Nati - ok, ale ja naprawde wiem jakie s? karmy na rynku i jakie s? ceny. Nie musisz mi pisa?. Myszy (nierasowe i rasowe) mam ju? te kilka lat, a hodowle (czyt. du?? ilo?? myszy do wy?ywienia) od pó?tora roku. Nie twierdz? oczywi?cie, ?e im d?u?ej tym wi?cej si? wie (absolutnie, prosz? tego tak nie odczytywa?), ale jakim? zupe?nym laikiem te? nie jestem. Ja wybieram mieszank?. Jestem z niej bardzo zadowolona. Prestige owszem, ale ju? taniej mi ta mieszanka wysz?a... :P
Je?li nie chcesz mieszanki - przecie? Ci? nie zmuszam. Nie pisz?, ?e robisz "?le" czy czego? w tym stylu. Zrobisz jak uwa?asz za s?uszne. Zamie?ci?am tu temat, bo my?la?am, ?e mo?e jednak kto? by?by zainteresowany czym? innym ni? karma ze sklepu i gotowy przepis b?dzie pomocny. Temat-rzeka o karmach ju? jest... ja si? wypowiedzia?am w nim ju? co o tej sprawie my?l?. Nie wdaje si? w dyskusje z ró?nych powodów, ale orientuje si? jakie s? karmy, jak wygl?daj? i mniej wi?cej co zawieraj?. Równie? dlatego zdecydowa?am si? w?a?nie na mieszank?.
_________________
~~ Myszki rasowe OBLIVION ~~
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-22, 23:26   
   Myszy: tak


Od siebie dodam, ?e cz?sto sk?ad na opakowaniu w ?yciu mi si? nie kojarzy z tym co widz? po otwarciu... ;) Ale mo?e to moje omamy...
Presea, w dwóch ksi??kach mam ten sk?ad, wi?c tak próbuj?... ;) My?l?, ?e to s? tak ma?e ilo?ci, ?e nie powinno to szkodzi?, a co? mo?e daje... :)

Ok, co do sklepó i cen to zaraz wyniknie z moich wypocin, bo oto nie licz?c sprz?tania, zmiany ?ció?ki i wycieczki do sklepów i po bilety do teatru... :P zasz?am do sklepu ze sdrow? ?ywno?ci?... Dodam, ?e jeden mam po drugiej stronie bloku przed moim domem, a drugi ko?o pracy mamy... która mie?ci si? pi?? minut drogi od domu... ^_^ Nie by?a to daleka wyprawa, za to dwa razy... :) W pierwszym sklepie wszystko by?o dwa razy dro?sze... :roll: jak w drugim... no i nie by?o tego co chcia?am... Ale na szcz??cie najpierw posz?am do ta?szego sklepu, bo odprowadza?am mam?... :P
Dobra, przechodz?c do rzeczy... :)

OWIES
500 g - 1,80 z?


?on taki chudy, bo ?uskany... :)

PSZENICA
500 g - 1,50 z?



OTR?BY PSZENNE
300 g - 1,70 z?


Hm, no nie wiem, takie one drobne... :) Ale kto wie...


J?CZMIE? (w tej roli p?atki j?czmienne)
300 g - 2,00 z?



S?ONECZNIK
100 g - 1,42 z?


Akurat by? ?uskany, ale mo?e by? w tym wypadku i normalny ze sklepu my?l?, bo i tak nikt s?oneczników nie pryska... :) I taniej wychodzi.

SIEMI? LNIANE
250 g - 1,90 z?



?RUTA KUKURYDZIANA (w tej roli p?atki kukurydziane gniecione)
400 g - 4,50 z?


No, p?atki s? drogie, ale czego? jak ?ruta nie by?o, a podobno taki p?atki kukurydziane jak do mleka nie s? dobre, bo ju? poprzerabiane, ale to nie dostyczy owsa czy j?czmienia... :)
Akurat te p?atki dosta?am za darmo... :) Fart... :P (By?y otwarte.)

Zmiesza?am rózno cztery produkty które by?y po 20/30%, a reszt? b?d? dodawa? szczypt? oddzielnie... :) W sumie wysz?o oko?o 3l. Za tyle Megana p?aci si? 11,50 z?. Ja zap?aci?am oko?o 10 z? + kukurydza, ze któr? nie zap?aci?am, a trzeba doda?, ?e te produkty których si? ma?o daje zchodz? wolniej, i to du?o. Aha, no i Vitapol np. jest dro?szy od Meganu proporcjonalnie, za 500 g to jest najmniej ile widzia?am 2,90 z?... mno??c to wychodzi, ?e na 3l to by by?o z 17 z?...

Efekt ko?cowy: Vitapol, kontra "moja" mieszanka!


Vitapol wygl?da lepiej! :lol: No dobra, ale wygl?d si? nie liczy, tylko wn?trze... :P
(Vitapol akurat mia?am, bo si? przestraszy?am czy mysio mi nie psika? od Megana ostatnio... :( Megan ten co mam te? ma dobry sk?ad... ale przydu?o t?usto?ci, a ma?o podstawowych... :) ) O! W Vitapolu te? dostrzegam siemi?... :) ile o si? cz?owiek nauczy, co jak wygl?da... :D

Presea, sorka, nie ?ci?gn??am od ciebie z tymi poszczególnymi produktami (fotkami), te? na to wpad?am, a umie?ci?am, bo i tak chcia?am zrobi? sobie na stronk?... :) Te? porób, poporównujemy... :)

No, i co my?licie? :oops: To jest podej?cie pierwsze, pewnie b?dzie wiele modyfikacji... :P

A myszy? Patrz?, u jedzonko! E... co to takiego? Gdzie s?onecznik? Gdzie to to ró?owe? Eej... Hm... czy to si? da je??? Hm... Ej, stary spróbuj tego! (I tak si? modli?y nad t? karm?... :P Zobaczymy co z tego wyniknie... w sumie sk?ad si? tak nie ró?ni, tylko ?ród?o pewniejsze i bez uzale?niaczy... ^_^ )
 
 
 
Presea 
Mysi Bywalec



Imi?: Kasia
Hodowla: Oblivion
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 14 Lis 2005
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-23, 07:42   

Hmm... a gdzie mieeeszkasz :twisted: ? Przesz?abym si? do tego slepu (ta?szego).
Ze zdj?ciami nie ma sprawy przecie? :wink: . Ja tak jak pisa?am dopiero za jaki? czas b?d? mog?a je zrobi?...
My?l?, ?e karma wygl?da bardzo dobrze. Jasne, ?e nie "kolorowa", ale w ko?cu nie o to chodzi ;) .
Moje te? mia?y chwilow? konsternacje nad ?ar?em :lol: , ale jak ju? si? za to zabra?y (chwile pó?niej)... :D
A tak w ogóle to dodam, ?e mo?na myszkom wypra?y? popcorn - te? bardzo go lubi?, a i w sumie jako sk?adnik te? móg?by by?. Oczywi?cie nie soli? itd. tylko taki "zwyk?y" podawa? ;) .
_________________
~~ Myszki rasowe OBLIVION ~~
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-23, 08:23   
   Myszy: tak


Akurat ?atwo tam trafi?... :) Wisiadasz sobie na stacji stok?osy (od strony centrum) i jak idziesz do tej ma?ki w kierunku centrum to jest wyj?cie na lewo. I tak masz po prawej stronie blok... y... a po drugiej Galeri? Metro (tak to to si? chyba nazywa). To idziesz pod siebie, a? ci si? sko?czy ten blok po prawej. I jak si? skr?ci w prawo to si? znajduje pomi?dzy blokami pasa?u ursynowskiego a tym blokiem do którego ko?ca sie dosz?o... :P Wiem, robi si? sk?plikowane... Ja to chyba narysuj?... :P



Bo ja kurcz?, musz? wszystko tak dok?adnie opisywa?, ?e nie wiadomo o co chdzi (mój brat mnie na ?ledczego wysy?a). No, w ka?dym razie, to jest zaraz bliko, jak ju? b?dziesz sz?a wzd?u? pasa?u, to zaraz po tym zielonym spo?ywczym na rogu s? schordy w gór?, a nied?ugo po tem ten sklep, za nim jest zielona brama.

Babka jest super mi?a (m?oda, mówi?a mi na "ty" chlip) i mi wyszuka?a co chcia?am i doradzi??... :)

Hm, popcornu nigdy nie robi?am... :( Musz? obluka? jak bez specjalnych sprz?tów, to mo?e spróbuj?... :) Boj? si?, ?e mi puff'nie w twarz... :P

[ Dodano: 2006-02-23, 11:52 ]
W necie znalaz??m jak robi? popcorn, tu jest na patelni, ale mo?e by? i w garnku, mniejsza o to, inne mam pytanie: "ja robi? popcorn na patelni, niektórzy robi? w garnku, ale mo?e si? przypalic tak jak mi si? to przytrafi?o..

na rozgrzany na pateli olej wrzucasz ziarenka z torebki i przykrywasz pokrywk?, ?eby nie fruwa?y, potrz?sasz patelni?, ?eby ziarenka mniej- wi?cej równomiernie si? roz?o?y?y

i nie dodawaj ich za du?o, bo wtedy nie wszystkie si? 'otworz?', daj raczej tyle, ?eby przykry?y dno, a reszt? mo?na zrobi? za drugim razem, tylko oczywi?cie na ?wie?ym oleju

a jakich produktów ? kupujesz w sklepie po prostu paczuszk? z suszonymi ziarnami kukurydzy z napisem popcorn ;]
zasze s? obok paczuszek z orzechami, nasionami s?onecznika itp.

popcorn bardzo szybko i ?atwo si? robi, wi?c mam nadziej?, ?e nie b?dziesz mia? problemów :) "

No wi?c... co to tego t?uszczu, to musi troch? by?... :( Nie innego sposobu? Jakie? lepszej opcji... Po drugie, to tam pisze, ?eby kupi? kukurydz? na popcorn, ale taka specjalna to pewnie ju? popaprana czym?... :(
 
 
 
Presea 
Mysi Bywalec



Imi?: Kasia
Hodowla: Oblivion
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 14 Lis 2005
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-23, 16:05   

KAT - dzi?kuj? bardzo, thank you very much, merci beaucoup itd. :spox: Nawet mapke dosta?am ^_^ ... Naprawde dzi?kuj?, postaram si? nied?ugo tam wpa??. Nawet mi pasuje, bo codziennie je?d?e metrem :twisted: .
?eby by?o ?mieszniej to ten zielony spo?ywczak chyba kojarze, bo by?am kiedy? w tych okolicach (za bardzo si? nie rozgl?da?am, ale co? mi si? w?a?nie majaczy...).

Co do popcornu - ja kojarz?, ?e mia?am gdzie? t? maszynk? do jego robienia :P . Musz? tylko jej poszuka? ;P... Natomiast od osoby, która mi w?a?nie ten popcorn gor?co poleci?a (te? hodowca, ?eby nie by?o, ?e laik...) wiem, ?e mo?na wypra?y? w?a?nie w garnku, najlepiej z jakim? "dro?szym" olejem (np. s?onecznikowym :D ). My?l?, ?e oleju a? tak du?o nie trzeba, tylko po prostu na najmniejszy ogie? nastawi? to si? nie przypal? ;) .
S? popcorny np. do mikrofalówki, ale powiedzia?abym, ?e niezbyt zdrowe (napewno specjalnie preparowane) i w?a?nie chodzi o to, ?eby "r?cznie" samemu wypra?y?. Ja mam tak? dosy? du?? paczk? zwyk?ych ziaren kukurydzy - do wypra?ania, bo nie wiem jak to inaczej mo?na spo?y? ;) . Wydaje mi si?, ?e suszone s?, no bo takie zupe?nie "surowe" to by pr?dzej sple?nia?y w takim opakowaniu ;) .
_________________
~~ Myszki rasowe OBLIVION ~~
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-02-23, 16:15   

Presea mnie zainspirowa?a i ja nie musz? tak biega? po sklepach ani si? wykosztowa? :-) .A mianowicie : sk?ad mojej mieszanki to : j?czmie?,pszenica,ziarna s?onecznika,ziarna dyni,kukurydza,marchewka,p?atki kukurydziane,kawa?ki suchego chleba.Wszystkie te sk?adniki wzi??am z karm,których mam du?o na zapasie,bo mychy je?? nie chcia?y.Mam : Megan,Tukan i Animals(Megana akurat jad?y,ale zosta?o jescze troch? :P ).Planuj? jeszcze doda? p?atki owsiane i siemi? lniane,tylko musz? kupi?.Ale i tak mieszanka Presey bardziej mi si? podoba,bo nie jest taka ...kolorowa :P .Mychom jeszcze jej nie da?am(a co zrobi? z dziadostwami?Dzi? akurat kupi?am Koliber i tam ich troch? jest.Mo?e dawa? im jako przysmak :P ?.).
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2006-02-23, 18:47   
   Myszy: Sunday


Ja jeszcze si? zastanowie bo pomy?la?am sobie ?eby cz??ciej i?? do weta z myszkami (odkry?am ?e leczy myszki 8) ) i du?o na nie ostatnio kasy wydaje, dlatego zobacze czy i za ile mo?na te sk?adniki kupi? :P .
 
 
 
kuchcia 
M?ody Myszaty
Cool Girl !!


Imi?: Natalia
Dołączyła: 15 Sty 2006
Posty: 29
Wysłany: 2006-02-24, 20:34   

Sluchajcie, to, ze Wam sie nie podoba to nie znaczy, ze ona jest do bani... !! Ja tam obecnie kupuje, ale chetnie sprobuje zmieszac wedlug mego menu...
_________________
http://chom.fotolog.pl/

<:3)~

Cool Girl !!
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-03-07, 08:29   

Jest mieszanka !Ca?kowity sk?ad : j?czmie?,pszenica,ziarna s?onecznika,ziarna dyni,kukurydza,marchewka(taka z karm),p?atki kukurydziane,kawa?ki suchego chleba,siemi? lniane,suszone banany.Mychom brdzo smakuje!Nie grymasz?,wszystko jedz?!Dzi?ki Presea za pomys?!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT