AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Na co uwa?a? kupuj?c myszy
Autor Wiadomość
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-04-04, 21:27   

jusia, jak jeste? z Zielonej Góry i chcesz mie? pewno?? ?e dostaniesz 2 samiczki... i do tego zdrowe
to ja tak sobie wymyslilam, ze mozesz sobie np, wybrac jakie? myszki z hodowli Black&White z Wroc?awia a np. ajafo by Ci je zawióz? mo?e do ZG, bo on czesto jezdzi na trasie Wroclaw-ZG :)
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
jusia 
M?ody Myszaty


Imi?: Justyna
Dołączyła: 28 Lis 2007
Posty: 18
Wysłany: 2008-04-04, 21:58   
   Myszy: Pixi i Dixi (Capitaniec i Cedrik)


Emielcia ale przeciez to nie jest pewne ze ktos by tam zawiozl...a ja przeciez do wroclawia nie bede jechac... :m:D:
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-04-04, 22:34   

jusia, je?eli bym miala pewnosc ze na pewno nie zawiezie to bym tego nie pisala przeciez...
Ajafo juz przewozil ode mnie z Wroclawia myszki dla Kamyczka do ZG :)
My?le ?e jakby ?adnie poprosi? to by móg? przy okazji te? przewie??.
Zreszt? sam si? og?asza? z tym transportem :)
http://www.myszy.info/viewtopic.php?p=61409#61409

No chyba ?e si? wstydzisz czy cos :P

Ale nie polecam kupowania myszek w zoologu - sama widzisz ile masz niepewno?ci co do tego. Sklep zoologiczny to nie jest odpowiednie miejsce dla zwierz?t. To nie towary, które mo?na ometkowa? i ustawi? na pu?kach.
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2008-04-05, 00:18   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


No ja bym by?a za opcj? Emilii,Ajafo jest fajny :m:D: i pewno by Ci przywióz? myszki jak go poprosisz. :razz: No ja w zoologach kupi?am ??cznie 6 myszek,dwie by?y w ci??y,jedna umar?a w m?odym wieku z niewiadomego powodu,wi?c wiesz. :m: Wi?cej myszek z zoologa nie kupie.To pomy?l nad tym najpierw,myszy nie zajace,nie uciekn?(ale suchar :lol: ).A mo?e chcesz myszoskoczki?,s? do adopcji. :razz:
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
jusia 
M?ody Myszaty


Imi?: Justyna
Dołączyła: 28 Lis 2007
Posty: 18
Wysłany: 2008-04-05, 08:54   
   Myszy: Pixi i Dixi (Capitaniec i Cedrik)


emielcia...ale przeciez to jest bardzo daleko...to ile takie cos musialoby kosztowac...a takie myszki to w ogole z jakiej hodowli??
 
 
 
BasketCase 
Gadu?a Myszaty



Hodowla: Altromondo
Wiek: 32
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 396
Skąd: murder city
Wysłany: 2008-04-05, 10:07   
   Myszy: Dalia


Emielcia napisał/a:
myszki z hodowli Black&White

jusia, czytaj uwa?ne.
skoro ch?opak jest w danym mie?cie, to chyba ?aden problem?
_________________


http://tnij.org/fkp3
http://tnij.org/fkp4
http://tnij.org/fkp6
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-04-05, 10:14   

Czy ja pisze niewyra?nie? :)
W swoim pierwszym poscie napisa?am o hodowli we Wroc?awiu, np. Black&White albo ka?dej innej z Wroc?awia.
My?l? ?e Agnieszka za chwile sama napisze :)

A transport za darmo - taka w?a?nie jest jego idea, ?e kto? przy okazji jazdy mo?e zabra? myszki ze sob?.

O szczegó?y mo?esz si? np. Kamyczka podpyta? co i jak:)
Ona ma takie akcje ju? prze?wiczone :)
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
snowdog 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 394
Wysłany: 2008-04-05, 11:53   
   Myszy: -


Jeeeju, jak ja Ci zazdroszcz? :m:(:
Co do p?ci, to je?li maj? to by? myszy z zoologa, to lepiej samemu nauczy? si? rozró?nia? (ja ?wiczy?am najpierw teori? na stronach i forum, potem próbowa?am zgadywa? w zoologu :wink: ale i tak nie jestem pewna, czy zrobi? to dobrze jak b?d? kupowa? w?asne), ale jak chcesz z hodowli, to nie musisz si? o nic martwi?.
Gdybym mia?a kupowa? mysz w zoologu, a nie pozwoliliby mi samej sprawdzi? p?ci (w co w?tpi?, chyba nie maj? ukrytych intencji...), to bym podzi?kowa?a i posz?a do innego. Im to chyba wszystko jedno które dwie myszy sprzedadz?, i tak dostan? kas?, za to Tobie ju? mo?e to sytuacj? skomplikowa?, je?li np. dostaniesz park?. Pod tym wzgl?dem (i nie tylko pod tym) kupowanie z hodowli jest o wiele bezpieczniejsze.
 
 
BlackAndWhite 
Myszomaniak


Imi?: Agnieszka
Hodowla: Black and White
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 29 Gru 2007
Posty: 711
Skąd: Southampton
Wysłany: 2008-04-05, 13:03   

Witam mam do sprzedania myszki :wink:
2 samiczki, je?li jeste? zainteresowana to pisz, na wszystko odpowiem
:m:):
 
 
 
jusia 
M?ody Myszaty


Imi?: Justyna
Dołączyła: 28 Lis 2007
Posty: 18
Wysłany: 2008-04-05, 14:07   
   Myszy: Pixi i Dixi (Capitaniec i Cedrik)


wlasnie napisalam niedawno wiadomosc do ajafo... mam nadzieje ze j? odczyta z ch?ci? xD napisalam mu ze poszukuj? myszek najlepiej albinosów bo poprostu biale myszki z czerwonymi oczami mi sie chyba najbardziej podobaj? :m:D: i napisalam mu jeszcze gdyby mogl to zeby mi przywiozl z wroclawia:D BlackAndWhite a ty jakie masz te myszki??? moze gdyby sie zgodzil to po myszki do ciebie by podjechal ?? a ile u ciebie kosztuj? tak w ogole??
 
 
 
churro 
Mysi Bywalec
xyz


Wiek: 24
Dołączyła: 09 Mar 2008
Posty: 162
Wysłany: 2008-04-05, 14:10   

Naprawd? lepiej nie kupuj z zoologa, ja kupi?am trzy samice, jedna zdech?a, a dwie okaza?y si? samcami. Jak nie chcesz drogich myszek, to kup niewystawowe. Naprawd? warto, bo jak kupisz w zoologu, a nied?ugo potem zachoruj? albo zdechn?, to ?al po stracie, a i pieni?dze tracisz.
 
 
BlackAndWhite 
Myszomaniak


Imi?: Agnieszka
Hodowla: Black and White
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 29 Gru 2007
Posty: 711
Skąd: Southampton
Wysłany: 2008-04-05, 14:15   

Poszed? PW
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-04-05, 14:18   

Radz? poczyta? regulaminek ;)
churro napisał/a:
a dwie okaza?y si? samcami

W tym przypadku lepiej jak wszystkie samce ni? pó? na pó? i gdy ju? kupujemy z zoologicznego to lepiej samemu sprawdzi? p?e? ( o ile si? na tym cz?owiek zna ). Jezeli si? nie zna to najlepiej z hodowli.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-04-05, 15:35   

jusia napisał/a:
napisalam mu ze poszukuj? myszek najlepiej albinosów bo poprostu biale myszki z czerwonymi oczami
Cytat:
Radz? poczyta? regulaminek


hehe, on CI myszek nie za?atwi, ale pewnie z transportem moze pomoc
wyjasnie mu na gg co i jak ;)
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Frufru
[Usunięty]

  Wysłany: 2013-10-14, 17:11   Na co uwa?a? kupuj?c myszy

Przegl?daj?c znany nam z przykrych przypadków serwis Tablica.pl trafi?am na to og?oszenie:
http://tablica.pl/oferta/...html#08ebbc3175

Stan tych myszy da? mi tak wiele do my?lenia, ?e postanowi?am wyj?? na przeciw czemu?, czego i tak nie unikniemy. Sprzeda?y myszy przez pseudohodowców (itp) na takich stronach jak ta.

Chcia?abym zebra? tutaj przyk?ady maj?ce na celu pomóc innym osobom oceni?, co kupuj?, co bior? i po czym pozna?, ?e mysz z takiej oferty jest w z?ym stanie i b?dzie si? mia?o tylko problem.

Uwaga, nie chc? promowa? kupowania myszy od pseudohodowców. Chc? znale?? rozwi?zanie po?rednie i pomóc dokona? w miar? celnego wyboru, poniewa? ludzie i tak b?d? chodzi? do sklepów, i tak b?d? bra? myszki za 4 z?. Pomó?my im chocia? oceni?, jak wzi?? i wybra? zwierz?, które ma szans? ?y? d?u?ej ni? miesi?c. Po czym pozna?, ?e jest w z?ym stanie, jakie choroby mo?na zobaczy? na zdj?ciach i na co zwraca? uwag? (np. na rozmiar, kszta?t pyska, stan futra, ?ysiny, wiek, to czy s? oddzielone wg p?ci itp). Oraz o co powinni pyta? i kiedy zrezygnowa? z kupna...

PAMI?TAJMY: ZAWSZE NAJPEWNIEJSZYM ?RÓD?EM ZAKUPU MYSZY JEST HODOWLA DZIA?AJ?CA W RAMACH ZWI?ZKÓW, UTRZYMUJ?CYCH OKRE?LONE STANDARDY I NORMY HODOWLI. Osoby rozmna?aj?ce myszy wedle uznania, na w?asn? r?k?, dla zabawy, zazwyczaj nie posiadaj? odpowiedniej wiedzy, przygotowania albo nawet warunków do tego i powo?uj? do ?ycia myszy schorowane, nara?one na cz?ste infekcje lub niedorozwini?te.


...mam nadziej?, ?e nie zostan? zlinczowana za ten krok. W razie czego prosz? o usuni?cie w?tku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT