AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kita
2006-07-21, 14:09
Odleg?o?? mi?dzy szczebelkami klatki
Autor Wiadomość
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-06-17, 15:03   Odleg?o?? mi?dzy szczebelkami klatki
   Myszy: Sunday


Mi?dzy szczebelkami klatki mam 12mm. Ale gdy w?o?y?am do klatki mojego samczyka (Max'a) on gdy tylko zostawi?am go samego wy?lizgn?? si?. Czy z tego wyro?nie? Stiuard napewno nie. Pomu?cie
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-08-30, 14:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kita 
Przyjaciel



Imi?: Kasia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 113
Dołączyła: 09 Maj 2005
Posty: 104
Skąd: K?odzko
Wysłany: 2005-06-17, 15:13   

A w jakim wieku jest Max?
_________________
WINA JEST ZAWSZE PO STRONIE ADMINA ;p

<:3 )~
Radz? odwiedzi?: REGULAMIN FORUM
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-06-17, 17:48   
   Myszy: Sunday


Dok?adnie nie wiem bo mam go ze sklepu zoologicznego, ale facet powiedzia? ?e ok. 1 miesi?ca. W krótce zamieszcz? jego zdj?cia :P
 
 
 
glodar 
Mysi Bywalec


Hodowla: GLODAR
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 108
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2005-06-18, 12:56   

Nie wyro?nie z tego. Klatka dla myszy mo?e mie? max 5mm. Gdy jest wi?cej mm myszy zwyczajnie uciekaj? ;)
_________________
http://glodar.rox.pl/ - strona hodowli Glodar
 
 
 
Gość

Wysłany: 2005-07-17, 20:11   

Zgadza sie nie wyro?nie ! Mój kolega te? mia? myszke w klatce i opowiada? mi ?e podczas dnia wszystko by?o ok ale za to w nocy ucieka? po cichu i... nikt by sie nie dowiedzia? bo Szoni tu? nad ranem wraca? gdyby nie to ?e w kuchni znale?li nadgryzione owoce na pod?odze itp. ;D Od tamtej pory Damian nie trzyma go w klatce tylko w akwarium ... :D
 
 
Wackowa 
Starszy Myszaty



Imi?: Justyna
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 81
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2005-08-20, 14:24   

Moje myszy nigdy mi nie zwia?y! ich klatka jest plastikowo druciana z bardzo ma?ymi odst?pami ;)
_________________
.::MYSZFY S? KOCHANE::.
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-08-20, 23:07   
   Myszy: tak


M?oda myszka zawsze uciekanie z takiej klatki, ona potrzebuje (eee... dziwnie sformuowane, ale wiadomo o co chodzi) 0,5... nie wi?cej. Wi?ksze odstepy sprawdzaj? si? jedynie u myszek doros?ych, które s? bardzo du?e/spasione... ;)
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-08-22, 18:11   
   Myszy: Sunday


Stiuard ju? odrobin? schud?, ale mimo to jest baaaardzo masywny i dlatego nie ucieka :) .
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-08-24, 23:31   

To dobrze ! Aha i ta chistoria z koleg? by?a moja ... nawet nie za?warzy?am ... :oops:
 
 
Mimbla 
Szara myszka


Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-02-16, 00:53   Problem z klatk?

Witam :) jestem ca?kiem ?wie?ym posiadaczem myszek (od 6 dni mam dwie samiczki maj?ce ok. 7 tygodni) obecnie mieszkaj? one w akwarium, ale jedna z nich za wszelk? cen? próbuje si? z niego wydosta? min. skacze z dachu domku, wspina si? po poide?ku, co niestety ca?kiem nie?le jej wychodzi i ju? kilka razy zareagowa?am w ostatniej chwili by j? z?apa?. Nakry?am akwarium koszykiem, ale ka?da jego szczelinka stanowi zagro?enie ucieczk?. Mam te? w domu klatk?, ale odst?py mi?dzy pr?cikami wynosz? ok 1 cm, wi?c myszki nawet by nie zauwa?y?y, ?e s? w jakim? 'wi?zieniu'. Mo?e to g?upie pytanie dla osób, które maj? od dawna styczno?? z tymi zwierz?tkami, ale chcia?abym si? dowiedzie? na ile one jeszcze urosn? i czy jest szansa, ?e ta klatka b?dzie dla nich bezpiecznym domem czy lepiej kupi? now? z w??szymi szczelinami? Prosz? o szybk? odpowied? poniewa? nie wiem czy warto czeka? na podro?ni?cie myszek i zaj?? si? czasowym zabezpieczaniem akwarium, czy kupi? now? klatk?, a stresuj? si? wychodz?c z domu czy w nocy, ?e w ko?cu uda jej si? jako? uciec, bo póki co pokonuje wszelkie stwarzane przeze mnie przeszkody.
Pozdrawiam :)
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-02-16, 10:30   

One jeszcze troch? urosn?,ale uwa?am,?e je?li masz jak?? wysok? i dobrze zabezpieczon? szafk?,to tam mo?esz postawi? t? klatk? z odst?pami 1 cm.Nawet je?li wyjd?,to nie b?d? mia?y jak uciec i tylko sobie po?a??.Ale musisz mie? ca?kowit? pewno??,?e ta szafka nie ma jaki? szpar itp.
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-16, 10:51   
   Myszy: tak


Kup siatk? podtynkow? i najlepiej za?ó? j? na drewniane rusztowanie (cho? ona si? i tak gnie jak si? chce, jest stywna), wiesz taki kwardrat otaczaj?ct brzeg klatki (nie wiem jak to opisa?, jakby co narysuj?). Myszki urosn? najprawdopodobniej do ok. 12 cm (cia?o) i musia?y by by? na prawd? spa?lakami (khem, albo silnej budowy) ?eby si? nie przecisn?? przez 1 cm odst?py. Moje s? grube i im si? to udaje... :P Co do rady Nati, to ja bym si? ba?a jakby mi myszy tak lata?y i mog?y w ka?dej chwili wyj??... Faktycznie jest co? takiego jak s?up 80 cm, a na nim platworma, i to mo?e s?u?y? za dom dla myszy, wi?c to na podobnej zasadzie, myszy s? wysoko i nie mog? zej??, tylko trzeba si? postara?, ?eby na pewno nie mog?y... (No i nie wypali, je?li masz w domu jakie? wolnobiegaj?ce stwory... ;) )
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-02-16, 14:04   

Eh,ja si? nie boj?,?e mi tak lataj? myszy,bo to i tak,jak ju?,to tylko w nocy ...A nawet nie mam pewno?ci,czy lataj? czy nie,ale czasem jednak bobki wida? ...
 
 
Mimbla 
Szara myszka


Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-02-17, 15:34   

Dzi?kuj? za Wasze odpowiedzi :) Uzna?am, ?e najlepiej b?dzie kupi? now? klatk?, bo na ?a?enie myszek po szafce nie mog?am sobie pozwoli?. Teraz s? bezpieczne w nowym domku i mam nadziej?, ?e tego ju? nie b?d? musia?a zmienia? ;) Pozdrawiam! :)
 
 
yuki
Szara myszka


Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-09-18, 18:01   

hej mam dorosla myszke samca, jest dosc spora mam klatke, w ktorej szczebelki sa w odleglosci od siebie ok 1 cm , czy jest szansa ze dorosla mysz sie przez nie przecisnie i uciekni???prosze o szybka odpowiedz bo nie chce trzymac go w mniejszej klatce.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT