AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Kopanie w pod?o?u
Autor Wiadomość
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-10-02, 13:52   

ashadow przecie? ja ?artuj? chomik czytaj du?a mycha .
_________________
InfinitY ..
 
 
Brightt 
Mysi Bywalec
Pocz?tkuj?cy ;-)



Wiek: 36
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-10-03, 21:53   
   Myszy: Visna, Varia


Lol, dzisiejszy widok po powrocie do domu mnie bardzo zdziwi?. Przekopa?y spor? cz??? trocin z okolic domku drewnianego, pod którym mia?y swoje gniazdko. Domek le?a? na 5cm trocin, teraz jedna jego po?owa le?y na dnie klatki, a obok niego znajduje si? ogromna góra trocin ;p Niesamowite xD

Przekopa?y ca?e jego fundamenty, a mnie ca?y dzie? nie by?o w domu. Podejrzewam, ?e tak kopa?y, ?e po?owa domku zsun??a si? z trocin na dno klatki. Teraz próbowa?y kopa? pod domkiem, ale nie mog?. Czy ten domek móg? je przygnie?? podczas mojej nieobecno?ci? Skoro jutro zmieniam trociny, to mam na razie podsypa? te co s? pod domek czy na razie nie rusza??

A mo?e domek po?o?? na dnie o obsypi? dooko?a trocinami ?eby pod nim nie kopa?y? To chyba najbezpieczniejsze, prawda?
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-03, 21:57   

Pozwól im decydowa? samym jak chc? mie? zaaran?owane. Jedyne czym je uszcz??liwisz to wi?cej trotków. :P
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-10-03, 21:59   

Z myszami nie wygrasz :) urz?dzisz im tak, jak Twoim zdaniem b?dzie estetycznie i bezpiecznie, a one i tak przemebluj? klatk? po swojemu :P
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Brightt 
Mysi Bywalec
Pocz?tkuj?cy ;-)



Wiek: 36
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-10-03, 22:04   
   Myszy: Visna, Varia


Mi jedynie chodzi o to czy ten domek mo?e je teoretycznie przygnie??? Jak podkopi? ze wszystkich stron i na nie spadnie i przygniecie? Dlatego uwa?am, ?e lepiej po?o?y? go na dnie klatki.
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-10-03, 22:08   

A co to za domek? Myszki daj? rad? go przewróci??
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Brightt 
Mysi Bywalec
Pocz?tkuj?cy ;-)



Wiek: 36
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-10-03, 22:09   
   Myszy: Visna, Varia


Nie dadz?. Gdzie? na forum wrzuca?em zdj?cia klatki. Wykopa?y sobie pod nim gniazdko.
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-10-03, 22:12   

Brightt, o to chodzi? http://nokautimg2.pl/p-91...zt-62001-hb.jpg
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Brightt 
Mysi Bywalec
Pocz?tkuj?cy ;-)



Wiek: 36
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-10-03, 22:16   
   Myszy: Visna, Varia


Tak, dok?adnie o to, tyle, ?e ja mam bez drabinki ;-)

Mam mo?liwo?? podwieszenia tego, ale podczas otwierania duny ruszaj? si? wszystkie elementy wisz?ce, dlatego podczas oswajania zawiesi?em niedu?o.

Nie wpad?em na to, ?eby nasypa? trocin do ?rodka ;p

EDIT

Ustawi? na dnie klatki i nasypi? do ?rodka trocin. Tak b?dzie superowo. B?d? mia?y wi?cej zabawy i jednocze?nie b?dzie bezpiecznie.

Id? oswaja? dalej myszki, a przy okazji ustawi? wie?? jak na rysunku. Dzi?kuj? za po?wi?cony czas i du?? pomoc ;-)
 
 
ArolinaK 
Mysi Rozmówca



Imi?: Kasia
Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 291
Wysłany: 2012-10-03, 22:25   

No i b?dziesz mia? komfort psychiczny, bez strachu, ?e domek na nie spadnie :wink: . Mo?esz zakopa? rurki po papierze toaletowym na dnie, w trocinach. To dopiero frajda dla myszy.
 
 
Brightt 
Mysi Bywalec
Pocz?tkuj?cy ;-)



Wiek: 36
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-10-03, 22:50   
   Myszy: Visna, Varia


Ok, rurki zakopi? jutro, jak b?d? zmienia? ?ció?k?. Na razie ustawi?em wszystko, ?eby by?o bezpiecznie. Odkry?em, ?e za?atwia?y si? na chusteczki, które by?y w tej wie?y, natomiast innych u?y?o do budowy gniazda. Jak podnios?em wie??, od razu wiedzia?em, co chcia?y zrobi?.

Ca?e dno wie?y by?o bez trocin, natomiast dooko?a by?y powyk?adane chusteczki. Myszki budowa?y sobie tam gniazdko ;-) My?la?y, ?e wywal? wszystkie trociny i otocz? dno domku chusteczkami i nie wiedzia?y, ?e jak wywal? wszystkie trociny, to domek si? obsunie.

Jak przykro by?o mi patrze? dzisiaj jak obydwie próbowa?y kopa? dno klatki, ?eby dosta? si? do swojego gniazdka :sad: Mam nadziej?, ?e nie obra?? si? za przemeblowanie i szybko zrobi? nowe.
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-10-03, 22:53   

Nie martw si?, na pewno wszystko szybko urz?dz? po swojemu :) przynajmniej nuda im nie grozi :D
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Brightt 
Mysi Bywalec
Pocz?tkuj?cy ;-)



Wiek: 36
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-10-03, 22:55   
   Myszy: Visna, Varia


Prawda ;-) Boj? si? tylko, ?e si? do mnie zra??. Bo si? pochowa?y i pewnie jeszcze posz?y spa?.
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-10-03, 22:56   

Oj tam, nie zra?? ;) daj im przysmak to zaraz foch minie :D
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Brightt 
Mysi Bywalec
Pocz?tkuj?cy ;-)



Wiek: 36
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-10-03, 23:00   
   Myszy: Visna, Varia


Dzisiaj dostan? ;-) Cornflaksy w jogurcie truskawkowym ;p Powinno zasmakowa? ;-) Czekam tylko a? zaczn? buszowa? po klatce ;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT