AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Drgawki, przyczyny trz?sienia si? i drgawek
Autor Wiadomość
Mimbla20
Szara myszka


Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-01-04, 16:02   

Witam.
Jestem na forum po raz pierwszy i bardzo potrzebuj? Waszej rady.Od kilku dni mam myszk?.Po nied?ugim czasie przebywania w klatce nauczy?a si? z niej ucieka?,wi?c na czas uszczelnienia klatki prze?o?y?am ja do niewielkiego terrarium, w którym co jaki? czas skaka?a jak op?tana. Dzi? zauwa?y?am ?e si? trz?sie i nie ma si?y,porusza si? powoli i niemrawo.
Boje si? ?e tym skakaniem co? sobie zrobi?a.
Czy myszka mog?a sama si? uszkodzi?? Czy jest szansa ?e sama si? z tego wyli?e? Dodam ?e teraz jest w ju? uszczelnionej klatce,ale bez przerwy ?pi albo siedzi w jednym miejscu :sad:
 
 
Amazonka 
Myszowaty


Imi?: Katja
Pomogła: 4 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Maj 2010
Posty: 438
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-01-04, 16:22   
   Myszy: Safira, Pere?ka, Lily,Tanya, Zoey, Vivien[*] i ?liczny rodzynek Blue!


Bierz myszke w transporterek i do weterynarza jedz...
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2012-01-04, 17:13   

Mimbla20 napisał/a:
...co jaki? czas skaka?a jak op?tana. Dzi? zauwa?y?am ?e si? trz?sie i nie ma si?y,porusza si? powoli i niemrawo...

Dla mnie s? to symptomy choroby, le? do weta, nie czekaj, bo u myszek choroba szybko post?puje i mo?e by? za pó?no :cry:

By? mo?e myszka sama z siebie nie chcia?a skaka?, tylko taki w?a?nie ruch wymusza?y skurcze mi??ni? Je?eli "si? trz?sie i nie ma si?y,porusza si? powoli i niemrawo" to jej co? dolega i tylko wet mo?e pomóc.

Moj? myszk? Gediel "rzuca?o" kiedy? jak pi?eczk?: góra-dó?, góra-dó?, góra-dó?. Z ca?? pewno?ci? wiem, ?e to nie by?a jej zabawa, bo myszka od 2 dni by?a chora i nie mia?a si?y si? rusza?, a co dopiero skaka? - zako?czy?o si? to konwulsjami i wykr?caniem male?kiego cia?ka - straszny widok :cry:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT