AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-23, 21:30
Nag?a ?mier?, bez przyczyny
Autor Wiadomość
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-09-04, 12:23   

Tiga, id? do weterynarza i ju?. Warto sprawdzi?, czy mysz zachowuje si? tak, bo straci?a kumpel?, czy to oznaki choroby.
Nag?a ?mier? niestety czasem si? zdarza w?ród zwierzaków. A to jest kolejny przyk?ad na to, ?e nie warto kupowa? pupili w sklepach zoologicznych..
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Tiga 
Szara myszka


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Cze 2010
Posty: 5
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-09-04, 12:45   

Na pewno pójd?, mam kole?anki wetki w zaprzyja?nionej lecznicy, ju? nie raz mi pomog?y przy myszo?ach. Zaraz nawet do niej zadzwoni?.
Tak my?l?, ?e mo?e mysia by?a za ma?a czy co?, bo wchodzi?a pod t? wi?ksz?, mo?e jeszcz potrzebowa?a by? karmiona przez matk? , no nie wiem, a mo?e mia?a wad? jak?s spowodowan? chowem wsobnym... Przykro mi jest ogromnie, bo by?a ?wietna i cieszy?am si? , ?e Teodora ma kole?ank? Krecika :cry:
Chcia?abym, mie? dwie myszki, ?eby jej nie by?o smutno, ale teraz ju? wezm? z normalnej chodowli. Mo?e jest kto? na forum ze Szczecina?

[ Dodano: 2010-09-04, 21:50 ]
Niestety, nie dotar?am do weta. Teodora odesz?a, w?a?nie j? pochowa?am... Znalaz?am j? przy wyj?ciu z domku, le?a?a , mia?a otwarte oczy, my?la?am, ?e jeszcze ?yje, ale jak j? ruszy?am, by?a ju? sztywna. Jestem naprawd? za?amana...
Nie wprowadza?am ?adnych zmian w jedzeniu czy pod?o?u, od d?ugiego czasu to samo. Nic nie wskazywa?o na to, ?e odejd?. Przynajmniej do wczoraj... Nie by?o mnie wczoraj ca?y dzie?, wi?c nie wiem co si? dzia?o, ale Krecik zachowywa?a si? normalnie jeszcze wczoraj rano. :cry: :cry:
Jest mi niesamowicie przykro, wczorajsz? noc przep?aka?am, dzisiaj jest jeszcze gorzej. Nie potrafi? ?y? bez myszowatych, ale teraz mam po prostu pustk?... Na pewno b?d? chcia?a jeszcze mie? myszki, ale na pewno nie ze sklepu, ju? nigdy!! Tylko, ?e nie znam ?adnej hodowli ze Szczecina...
Przykro mi strasznie :cry:

[ Dodano: 2010-09-04, 21:56 ]
Niestety, nie dotar?am do weta. Teodora odesz?a, w?a?nie j? pochowa?am... Znalaz?am j? przy wyj?ciu z domku, le?a?a , mia?a otwarte oczy, my?la?am, ?e jeszcze ?yje, ale jak j? ruszy?am, by?a ju? sztywna. Jestem naprawd? za?amana...
Nie wprowadza?am ?adnych zmian w jedzeniu czy pod?o?u, od d?ugiego czasu to samo. Nic nie wskazywa?o na to, ?e odejd?. Przynajmniej do wczoraj... Nie by?o mnie wczoraj ca?y dzie?, wi?c nie wiem co si? dzia?o, ale Krecik zachowywa?a si? normalnie jeszcze wczoraj rano.
Jest mi niesamowicie przykro, wczorajsz? noc przep?aka?am, dzisiaj jest jeszcze gorzej. Nie potrafi? ?y? bez myszowatych, ale teraz mam po prostu pustk?... Na pewno b?d? chcia?a jeszcze mie? myszki, ale na pewno nie ze sklepu, ju? nigdy!! Tylko, ?e nie znam ?adnej hodowli ze Szczecina...
Przykro mi strasznie
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2010-09-05, 19:51   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


przykro mi
myszke mozna wyslac pkp poszukaj w dziale mioty i spytaj hodowce
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2010-09-05, 19:58   

w?a?nie ten sam problem mam b?d?c ze szczecina nie ma tu hodowli.. jakby co pisz na priv to mo?e odrazu wi?cej myszy sprowadzimy bo my?l? nad tym ?eby do??czy? kole?ank? do moich panien.
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Tiga 
Szara myszka


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Cze 2010
Posty: 5
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-09-05, 20:03   

:) no to mo?emy podzia?a? razem w takim razie
 
 
burgerqueen 
Starszy Myszaty
Rom-z?om



Imi?: Marta
Wiek: 32
Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 62
Skąd: Oborniki wlkp
Wysłany: 2011-09-12, 15:40   
   Myszy: Ikea, Nimfadora, Lavender


Odnawiam. Nie mam humoru ?eby siedzie? na forum ale musz? si? zapyta? co mo?e powodowa? nag?? ?mier?? W?a?nie pochowa?am moj? najm?odsz? myszk? mia?a nieca?e pó? roku, nic jej nie by?o jeszcze rano biega?a jak szalona i si? bawi?a. Kiedy po? godiny temu chcia?am im posprz?ta? zobaczy?am ?e le?y brzuszkiem do góry z otwartym pyszczkiem i sinym j?zykiem na boku... co mog?o by? przyczyn??
_________________
Malta (*) Muszelka (*) Mieczys?aw (*)
 
 
 
Vaco 
Gadu?a Myszaty


Imi?: Dominika
Hodowla: Aarnikotka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 16 Sie 2011
Posty: 396
Skąd: ?winouj?cie/Kraków
Wysłany: 2011-09-12, 15:44   

burgerqueen napisał/a:
le?y brzuszkiem do góry z otwartym pyszczkiem i sinym j?zykiem na boku...
brzmi jak zakrztuszenie
 
 
 
burgerqueen 
Starszy Myszaty
Rom-z?om



Imi?: Marta
Wiek: 32
Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 62
Skąd: Oborniki wlkp
Wysłany: 2011-09-12, 15:46   
   Myszy: Ikea, Nimfadora, Lavender


le?a?a w rurce po r?cznikach papierowych..mo?liwe ?e udusi?a si? przez kawa?ek odgryzanego papieru? z tego co widzia?am one nigdy go nie po?yka?y tylko wyrzuca?y
_________________
Malta (*) Muszelka (*) Mieczys?aw (*)
 
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2011-09-12, 23:19   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


nie mozliwe by sie zakrztusila papierem , jesli smierc jest taj nagla to albo przegapilas objawy jakiejs choroby albo byl to wylew ,zawal
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
burgerqueen 
Starszy Myszaty
Rom-z?om



Imi?: Marta
Wiek: 32
Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 62
Skąd: Oborniki wlkp
Wysłany: 2011-09-13, 15:32   
   Myszy: Ikea, Nimfadora, Lavender


to jest dla mnie bardzo dziwne, na prawd? nie mia?a ?adnych objaw choroby, nie kicha?a nie wydawa?a ?adnych dziwnych d?wi?ków, nie mia?a guzów, nie ?ysia?a.. kompletnie nic, rano jeszcze kr?ci?a si? w kó?ku a jakie? dwie godziny pó?niej nie ?y?a. Nie by?a te? grubasem a na zawa? wydaje mi si? nieca?e pó? roku to za ma?o...
_________________
Malta (*) Muszelka (*) Mieczys?aw (*)
 
 
 
Marita 
Myszowaty
Mysiasto :)



Imi?: Marita
Hodowla: Leominor z SHMR
Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 406
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2011-09-13, 16:21   

ja stawiam na wylew lub zawa? :)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT