AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2008-05-05, 10:09
Kijanki
Autor Wiadomość
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-04-28, 23:47   
   Myszy: Fafik


Nie mówie ze hodowla kijanek jest bez sensu, ale osobi?cie uwa?am, ?e o wiele bardziej cenne jest ogl?danie tych zwierz?tek w naturze a nie trzymanie ich w szklanym pojemniku! Takie moje zdanie jego nie zmienie.
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-04-29, 11:57   

heheheh to mi si? kojarzy ze s?owami mojej mamy:
,, nie s?dzisz, ?e te ma?e gryzonie w jakiej? klace si? m?cz?? C z tego, ?e je puszczasz. One wola?yby ?y? na wolno?ci" mówi Ci to co? Niedziou czy nie bardzo? :> otóz Tobie mo?e si? hodowla kijanek wydawa? durna, a innym hodowla myszek :P Bo i tu i tu zwierz?ta cierpi? ( jak dla niektórych). Ale nie ma co kontynuowa? ;)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-04-29, 14:51   
   Myszy: Fafik


Tylko we? pod uwag? Luis,?e te kijanki zyj? na wolno?ci i nag?e ich zamkniecie w akwarium jest uwa?am m?czeniem ich, co innego udomowione myszki, które nigdy w ?yciu nie ?y?y na wolno?ci, a wr?cz ta wolno?? by je szybko zabi?a.
 
 
 
Kasia-mysia 
Mysi Bywalec


Imi?: Kasia
Wiek: 28
Dołączyła: 26 Lip 2007
Posty: 142
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2008-04-29, 15:02   
   Myszy: Ksi??niczka,Czarnulka,Kropka


dobra dobra mo?ecie si? wypowiada? jak chcecie ja si? nie wcinam! :wink: Niedziou, nieczytasz chyba u mnie s? traszki (s? tam gdzie kijanki) i traszki zjadaj? kijanki wiec trzymanie 5 kijanek to nie m?czenie ich.Awarunki maj? dobre czyta?am :m:):

[ Dodano: 2008-04-29, 15:03 ]
a poza tym jak dorosn? b?d? wypuszczone :grin:
_________________
"C:\Documents and Settings\Kasia\Pulpit\obrazy kasi\Nowy folder (3)\egg04.gif"
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-04-29, 16:52   

Kasia-mysia napisał/a:
a poza tym jak dorosn? b?d? wypuszczone

W takim razie ju? Ci? ie broni? w ?adnym wypadku!!!! :h??:
A wi?c b?dziesz je karmi?, dasz im ciep?o, wilgo?, schronienie a jak urosn? i stan? si? ,,brzydkimi ?abami" to je wyrzucisz i niech sobie zdychaj?? Bo chyba nie s?dzisz, ?e takie ,,udomowione" kijanki poradz? sobie pó?niej na wolno?ci....
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Kasia-mysia 
Mysi Bywalec


Imi?: Kasia
Wiek: 28
Dołączyła: 26 Lip 2007
Posty: 142
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2008-04-29, 19:33   
   Myszy: Ksi??niczka,Czarnulka,Kropka


Ju? sama niewiem co mam zrobi? wypuszcza? czy nie? Mo?e jednak wypuszcze je ?eby sobie ?y?y w stawie :grin:
_________________
"C:\Documents and Settings\Kasia\Pulpit\obrazy kasi\Nowy folder (3)\egg04.gif"
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-04-29, 21:54   
   Myszy: Fafik


W ogóle trzeba si? zastanowi? nie nad tym czy je wypu?ci? tylko czy je w ogóle ?apa? skoro i tak potem je wypu?cisz. A one nie b?da umia?y same zdobywa? pokarmu i na suemieniu b?dziesz mia?a tylko kilka biednych zabek!
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-04-30, 11:03   

No w?a?nie.... A nie masz myszek? Nie starczy Ci? Mo?e dokup sobie kilka myszek i one zast?pi? ten durny pomys? :( Tylko ich pó?niej nie wypu?? jak Ci si? znudz? O.o
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Kasia-mysia 
Mysi Bywalec


Imi?: Kasia
Wiek: 28
Dołączyła: 26 Lip 2007
Posty: 142
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2008-04-30, 13:06   
   Myszy: Ksi??niczka,Czarnulka,Kropka


:evil:

[ Dodano: 2008-04-30, 13:15 ]
sorry za bu?k? ale si? wkurzy??m ju? tak mam :razz: ale ok ju? sama niewiem co mam zrobi? jakie? pomys?y.Iniemówcie mi nawet ,?e nikt z was nigdy kijanek nie?apa? :?
_________________
"C:\Documents and Settings\Kasia\Pulpit\obrazy kasi\Nowy folder (3)\egg04.gif"
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-04-30, 14:40   
   Myszy: Fafik


No ja nie ?apa?am wola?am je ogl?da? w stawku.
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2008-04-30, 15:05   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Luis napisał/a:
Kasia-mysia napisał/a:
a poza tym jak dorosn? b?d? wypuszczone

W takim razie ju? Ci? ie broni? w ?adnym wypadku!!!! :h??:
A wi?c b?dziesz je karmi?, dasz im ciep?o, wilgo?, schronienie a jak urosn? i stan? si? ,,brzydkimi ?abami" to je wyrzucisz i niech sobie zdychaj?? Bo chyba nie s?dzisz, ?e takie ,,udomowione" kijanki poradz? sobie pó?niej na wolno?ci....

A czemu mia?yby sobie nie poradzi??.Przecie? w naturze te? im nikt nie pokazuje jak maj? ?apa? owady. :lol: A to ?e chce je wypu?ci? pó?niej na wolno??,to dobrze,w domu by si? m?czy?y.Je?eli zapewnisz tym kijankom odpowiednie warunki do rozwoju,to sobie hoduj,nie mam nic przeciw. ;)
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-04-30, 18:16   
   Myszy: Fafik


Nie chce by z?o?liwa wobec nikogo ale czasem odnosz? wra?enie ?e niektórzy pisz? swoje posty tylko po to by powiedzie? inaczej ni? poprzednia osoba! Dlatego tutaj chyba postawie swoj? kropk? i nie b?d? sie udziela?.
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-04-30, 21:10   

Hm ale Kamyczek ju? nawet nie chodzi o m?czenie si?. Jak mo?na hodowa? zwierzaka jakiegokolwiek i jak uro?nie to go wywali? tam sk?d si? go wzi??o... To dla mnie nie odpowiedzialne i dziwne zachowanie, troch? nawet dziecinne: ,,bo ja chce ma?e zwierz?tko, a jak uro?nie to niech spada". Ja to tak odbieram. I dziwie si?, ?e tak bez serca Kasia nie bójmy si? tego s?owa: wyrzuci te ?aby do stawu. Ja i wielu ludzi przyzwyczai?abym si? do tych ma?ych lokatorów i nie mog?abym ich wyrzuci?. Mo?e jak Kasia zacznie je hodowa? i jej urosn? to si? rozmy?li i zostawi sobie malutkie pociechy ;) Dlatego je?eli ju? chcesz je sobie wzi?? to nie bierz du?o, bo jak si? przyzwyczaisz to b?dzie problem które zostawi? a które wyrzuci?... Straszna jest w ogóle ta wizja, dlatego ja bym nie bra?a ?adnych kijanek :sad:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-04-30, 21:14   
   Myszy: Fafik


Za zwierz? bierze si? odpowiedzialno?c nie wa?ne jakiego gatunku, i odpowiedzialnym trzeba by? do ko?ca an ie do czasu kiedy zbyrzdnie i sie zestarzeje! Popieram Luis ca?kowicie w jej wypoiedzi!
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2008-04-30, 23:08   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Wiem o co Wam chodzi,ale my?l? ?e troche wyolbrzymiacie. :P Dziewczyna chce po prostu zobaczy? rozwój tych zwierz?t od kijanki do ?aby,co jest niezwykle ciekawe,te wszelkie zmiany.I w naturze nie da si? tego tak dok?adnie zaobserwowac krok po kroku.?aba to nie jest kotek czy piesek,który po wyrzuceniu z domu nie poradzi sobie,one instynktownie wiedz? co je?? i jak ?apa? owady na ten przyk?ad. :P Nie b?d? te? t?skni? za Kasi? 8) i plaka? w nocy ?e zostaly wyrzucone :razz: ,gwarantuje ?e poczuj? si? szcz??liwsze w tym stawku,w?ród innych ?abek,b?d? mog?y skika? po trawce,p?ywa? ?abk? :m:D: i przed?u?a? swój gatunek. :razz:
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT