AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Ha?asy - ko?owrotek, gryzienie pr?tow, itp.
Autor Wiadomość
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2008-09-09, 18:14   

railways, lepiej ju? kup co? dro?szego, nie wiadomo co jest w Dako-Arcie. Poza tym, szynszylom piasek s?u?y do k?pieli, nie jako toaleta ;)
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Tu?cia 
Mysi Rozmówca



Imi?: Rita
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 227
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-09-11, 07:28   
   Myszy: Tamara i ?nie?ka


Ja moj? wypuszczam wieczorkiem na spacerek (oczywi?cie pod moj? kontrol?!) i pó?niej grzecznie ?pi. Nie ha?asuje. Poza tym klatka jest w pokoju, w którym nikt nie ?pi, wi?c nie ma problemu. :)
 
 
 
X 
Myszowaty


Wiek: 28
Dołączyła: 16 Maj 2007
Posty: 492
Wysłany: 2008-09-11, 15:47   

Ja tam na ha?as nie narzekam, tym bardziej, ?e nie potrzebuj? ciszy, ?eby spa?. :P Chocia? faktem jest, ?e gryzienie kratki od Duny jest upierdliwe, ==" wi?c w takich sytuacjach po prostu w??czam empetrójk? i ?pi? spokojnie. :P
 
 
Bernadeta 
Mysi Rozmówca


Imi?: Ewa
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 27 Sie 2008
Posty: 265
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2008-09-11, 16:35   

Xen napisał/a:
gryzienie kratki od Duny

Moje nie gryz? :m:): i poza piskami gdy si? goni? albo odg?osu przy przesuwaniu rolek papierowych praktycznie ich nie s?ysz?.Na pewno jest to te? zas?ug? ko?owrotka który chodzi cichutko.
Te? nie ?pi? z myszkami w jednym pokoju,a gdy kot ?pi w nocy w domu :h??: to nawet dla bezpiecze?stwa zamykam drzwi od pokoju myszkowego. :m:):
_________________
http://www.freerice.com/
 
 
 
Anes 
Starszy Myszaty



Imi?: Anna
Wiek: 32
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 55
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-09-12, 15:19   
   Myszy: Boom, Smelly, Yoko, Tofik


Moje myszate ha?asuj? okropnie, je?li nie dam im si? wybiega? przed snem :P wtedy jedynym rozwi?zaniem jest w??czy? mp3 do snu...
_________________

Ze mn?: Kessy, Qulka, Billie, Boom, Yoko, Smelly, Tofik.
Za TM:Kubu?, Nettie, Werbel, Susie, Whisky, Milka.
 
 
Hakami 
M?ody Myszaty



Imi?: Asia
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 27
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2008-11-18, 16:46   
   Myszy: Karmel [*], Gwiazda, Sekretna, Kokoro


mi skrzypi pe?ny ko?owrotek przyczepiany do pi?terka mini duny, pewnie troszk? od ci??aru [jak myszki zaczn? we dwie biega? to ko?owrotek nie jest na prosto tylko si? troch? przekrzywia i ociera ruchom? cz??? o nieruchom?]. Pola?am dzisiaj ruchome miejsca olejem bez rozkr?cania i wytar?am nadmiar, ale myszki zacz??y podgryza? troch? ?rubk? z ty?u i t? w ?rodku ko?owrotka... uspokoj? sie, to sie mo?e wi?za? z tym ze smakuj? ten olej? jest jaki? sposób ?eby tego nie robi?y, czy to raczej nieszkodliwe?
mam nadzieje ze dzisiejsza noc b?dzie troch? cichsza [póki co wydaje mi si? ?e jest ok, ale teraz biega jedna]. Tak ha?asowa?y wczoraj ze musia?am wyj?c w nocy ko?owrotek...
 
 
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2008-11-18, 16:50   

Hakami, troch? oleju im nie zaszkodzi, moje chomiki te? go nami?tnie zlizywa?y.
Mo?e na drugi raz osusz troch? naoliwione miejsce chusteczk?, wacikiem lub pa?eczk? do uszu, b?dzie mniej do zlizywania (mo?e i olej im smakuje, ale s? zdrowsze rarytasy :P ).
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Nawiedzona 
Mysi Bywalec



Imi?: Paulina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 151
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-19, 15:17   
   Myszy: To?ka i Zo?ka


Ja zawsze oliwi? oliw? z oliwek, b?d? winogron i jest spoko loko.
Przynajmniej mam pewno??, ?e im nie zaszkodzi i nie powoduje wzrostu cholesterolu.
Z reszt?, mi itak nie przeszkadzaj? takie mysie ha?asy. Zawsze mnie uspokajaj? ^__^
_________________
nie ma wilgotnego szmeru traw u p?cin(...)
stacja towarowa z ?elaznym d?wigarem
nie zmi?uje si? nad noc? i krowami

"Krowy na zabicie s?"
J.Czechowicz
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT