AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Gady
Autor Wiadomość
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-04-10, 19:10   

haha to MY przyjdziemy do Ciebie xP a luzem, bo chcia? si? poopala?. Ostatnio si? prosi o wypuszczanie to czemu nie. Jak mnie nie ma to przecie? mama go nie wyjmie nigdy w ?yciu O__o chocia? kiedy? smutno jej by?o gdy przysz?a na gór? a on nawet nie wyszed? i w??czy?a mu muzyk? na ca?y dzie? aby my?la?, ?e kto? jest w pokoju i ?eby mu smutno nie by?o loool
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
butman
Szara myszka


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 3
Wysłany: 2009-04-11, 22:14   

Luis jeste? z Kielc? Je?li tak, to zapraszam do ?ST ;]
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-04-12, 10:14   

Hm szczerze to nawet nie wiem co to ;P luka?am na google i co?, ?e ?wi?tokrzyskie grono terrarystów ale to by by?o ?GT xD no chyba, ?e chodzi o ?wi?tokrzyskie spotkanie terrarystów :P Tylko, ?e ja nie chodz? na takie d?ampy :) Ale dzi?ki za zaproszenie, ju? raz by?am raproszona do Radomia ale te? podzi?kowa?am ^.^ No i s?dz?, ?e w razie czego PW lepszym b?dzie miejscem na takie dyskusje :]
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
ka? 
Myszo?ak
jestem drzewem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 646
Skąd: Olsztyn/e?k/las
Wysłany: 2009-04-12, 12:49   
   Myszy: Bajka, Xenia i Meszka


W jaki sposób w?? prosi ?eby go wypu?ci?? Stara si? sam wyj?? ?:)
_________________

Nowa notka: 12 pa?dziernika 2010 :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-05-15, 00:06   

Musze si? pochwali? tym, ?e Sidu? mój mia? wylink? kolejn? i o dziwo ma ju? ponad 100cm xD A my?la?am, ?e to taki mikrusek... Na oko wygl?da na malucha :)
Oczywi?cie mamusia si? tak nim opiekowa?a pod moj? nieobecno??, ?e dzisiaj j? poinformowa?am, ?e mia? wylink? gdy j? znalaz?am w domku ( od razu jak wlaz?am do pokoju to do domku wsadzi?am ?ap? w poszukiwaniu wylinki xD ) ale przez telefon co si? zapyta?am czy ju? mia? to tylko: ,, nieeee mia?! Nigdzie skóra nie le?y" :D

Sama wylinka ( z moimi stopami aby by?o wida? ogólnie d?ugo?? )
http://img23.imageshack.u.../zdjcie047v.jpg

Zbli?enie:
http://img24.imageshack.u.../zdjcie048l.jpg grzbiet ( wida? ko?a xD )
http://img526.imageshack..../zdjcie049u.jpg od do?u

Ja z Sidem:
http://img15.imageshack.u.../zdjcie046f.jpg

Sam Sidu? zadowolony ^.^
http://img16.imageshack.u...djcie051som.jpg pe?en ?ywych kolorków

A? szkoda mi go zostawia? na noc samego :( Bo widz?, ?e by pobryka? po pokoju. Ale musz? i?? spa? bo rano na badania :/ a i tak nie mog?am si? teraz po?o?y?, bo mia?am problemy z policj? pod domem ^.^ tj ja wzywa?am z kole?ank? xD
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
the_piotrex 
Szara myszka
Amator myszek


Imi?: Piotr
Wiek: 39
Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 14
Wysłany: 2009-05-15, 21:28   
   Myszy: B?yskawica i Spike


?liczny ;D
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-09-02, 12:18   

Dzisiaj w nocy s?ysza?am jak Sid buszowa? i wr?cz by?am pewna, ?e wychodzi z terrarium, no ale w ko?cu nie wsta?am tego sprawdzi?, bo niespodziewanie zasn??am xD Ostatnio wróci?am do domu, a on na przedpokoju pe?za?. No my?la?am, ?e zawa?u dostan? ( nie, ?e si? przestraszy?am w?asnego w?za tylko, ?e co mi pod nogami chodzi xD A to by?o w nocy i jak zapali?am ?wiat?o na przedpokoju to taki nag?y szok :D ). Dzisiaj rano zagl?dam do terra, a jego oczywi?cie nie ma... Pomijaj?c to, ?e znalaz?am dziurk?, któr?dy sobie wychodzi? ( w siatce zabezpieczaj?cej xD cwaniak tyle ?bem ni? pi?owa?, ?e zrobi? si? otworek ) i ?e j? zakry?am ci??k? ksi??k? ( of course od anatomii hehe )... No ale wczoraj wieczorem troch? go puszcza?am po ?ó?ku i kiepsko t? ksi??k? ustawi?am na tej dziurce, powiedzia?abym nawet, ?e tak na odwal si? :D No i masz... Chyba z 30min go szuka?am :D Wszystko przekopa?am, nawet szafy, no i znalaz?am go wreszcie za szafk?. Menda tak wlaz?a, ?e by?a te? cz??ciowo POD szafk? i jak j? odsuwa?am powoli to tylko modli?am si? aby by? ca?y po tym zabiegu o___O Bo na dobr? spraw? to odsuwaj?c t? szafk?, je?dzi?am jej pod?o?em po kr?gos?upie Sida. On sam nie wyszed? by stamt?d, bo przecie? ciele si? spas?o i gdzie wejdzie stamt?d nie wyjdzie hehe. Ju? mia?am z nim kilka takich sytuacji gdzie np by? otwór w korze i chcia? sobie akurat przez niego przej?? to utkn?? w po?owie :D My?la?am, ?e b?d? tat? o 2 w nocy wo?a? z pi?? jak?? aby kor? pi?owa?, bo ani w te, ani we wte nie chcia? ruszy? xD Jeszcze ze strachu napi?? mi??nie i we? si? z takim dogadaj :D
No ale wszystko posprawdza?am, pyszczek mu wyczy?ci?am od kurzu xD I ju? siedzi w terra. Musz? wreszcie z tat? pogada? aby now? siatk? zainstalowa?, bo ta ogólnie nadaje si? ju? do jednego, do wywalenia. A nasz dzielny Sid nie prze?yje dnia aby co? nie odwali?, pisz? serio :] Zawsze co? wymy?li...
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
ja333 
M?ody Myszaty



Imi?: Ada
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 28
Skąd: szczecin
Wysłany: 2009-09-02, 14:38   

Moje dwa ?ó?wie maureta?skie Figo i Fago ;) :

http://img412.imageshack.us/i/img1213c.jpg/

http://img524.imageshack.us/i/img1240v.jpg/

http://img14.imageshack.us/i/img1187c.jpg/
 
 
 
Dulce 
Myszo?ak


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2008
Posty: 661
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-09-02, 15:37   

haha, fajowe :D
 
 
lukaszwiesek 
Szara myszka


Wiek: 29
Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 5
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-09-13, 18:06   

A ja mam 2 szyszkowcce i 5 gekonów lamparcich.
_________________
Jestem znawc? a ty ??
 
 
 
Lanka 
Szara myszka


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2010-01-25, 19:44   

A ja mam ?ó?wia ?ó?tolicego :D ale mój dziubek jest tak male?ki ?e tym aparatem wychodzi nie ostry -,- kupi?am go we wrze?niu ,ciekawa jestem p?ci :d
 
 
przypadek
Szara myszka


Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 3
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2010-02-07, 19:05   

ja mam obecnie k?dziora, agam? i tajwana
 
 
fruzia2009
Szara myszka


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-02-18, 16:15   

Moje zwierzaczki


Pterinochilus murinus - samo zuo





Dotkn??am j? tylko patyczkiem , a ta ju? ?wiruje :)



koleje fotki mojego k?tnika s?onecznego



Psalmopoeus cambridgei - ?liczny paj?czek , niestety nie mam fajniejszych zdje? . Cambri ma ju? swój domek i czuje si? w nim ?wietnie .



Acanthoscurria geniculata - samiczka , mega szybka , mój cambri to przy niej piku? naprawd?.Dla zainteresowanych jest na sprzeda?





Pogona henrylawsoni - mój najwi?kszy skarb . Mam wielkiego hopla na jej punkcie



To pi?kne agamowe ciekawskie oko . Czy? nie jest wspania?e ?



Starch si? ba? . Fruzia to niesamowicie z?e zwierze , potrafi wstrzykn?? jad pogony w ci?gu nieca?ej sekundy



Na koniec Python regius - kiedy? niezwykle mroczny i agresywny w?? , jednak zosta?a poskromiona przez pana Antonija Kaszpirowskiego





Gady , p?azy , paj?czaki s? wspania?e :) .
PS- ?wi?tokrzyskich terrarystów zapraszam na SST.fora.pl
:twisted:
 
 
bronsonowa69 
Szara myszka



Imi?: Lena
Wiek: 35
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 12
Skąd: Kraków / Wien
Wysłany: 2010-05-26, 11:40   
   Myszy: Piszczka (*)1.05.2010, Szczurzyca, Ruda(*) 31.01.2011, Drops(*) 17.08.2010, Matka mysina, Murzyn


fruzia, swietne zwierzaki. Agama wyglada jakby chciala cos powiedziec ;)

A to moje trzy: od spodu Marian, Olbrzymka i Kamila


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Kamila jest zolwiem ostrogrzbietym (poprzedni wlasciciele mysleli ze to zoltolicy), pozostale dwa czerwonolice.
Wszystkie 3 uratowane. Kazdy mial zla diete, zle warunki i prawie brak wody. Kamila mieszkala w 8l akwarium z minimalna iloscia wody na dnie, Olbrzymka tez w malym, miala problem z zrzuceniem tarczek - kilka starych warstw na sobie, a wlascicielka przez 12 lat myslala ze jest samcem. A Marian jest ofiara ludzkiej glupoty -malenkie akwarium prawie bez wody, musial upasc i przede wszystkim byl faszerowany tylko Bioreptem W. Efekt-awitaminoza (na zdjeciu wyglada jakby ja mial, ale w rzeczywistosci juz tak nie jest musial chyba zmruzyc oczko) po upadku uszkodzony pecherz plawny przez co nie moze nurkowac, straszna krzywica - zostala zatrzymana, bo wczesniej mial miekka skorupe. Wizyt u gadziego weterynarza nie zlicze, ale juz jest w porzadku. Trzeba go tylko indywidualnie karmic. Po zabraniu byl osowialy, chory, nie umial jesc nic poza tym swinstwem, a do wody bal sie wejsc. Olbrzymka tez ma krzywice co widac ale zatrzymana i w takim stopniu ze nie utrudnilo jej to w zaden sposob zycia.
Uwielbiam siedziec i je obserwowac :D
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-05-28, 19:30   

fruzia extra hodowla o.O
a ja w krótce b?d? mie? boaska!!! iiiiiiiiiiiiiiiii xD o tegooo

http://www.terrarium.com....foto/142218.jpg

:D ta mama mnie wyrzuci z domu, rzuci patelni?, potkn? si? o schodek, przewróc? si?, ona mnie jeszcze bejsbolem walnie co trzymam w ?ó?ku, wyklnie, wyzwie od idiotek i debili i ?wirusów xD a na koniec zabije. :D ale fajnie!!! b?d? mie? w??a nr 2!
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT