AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-25, 15:27
Cena wizyty u weta
Autor Wiadomość
kamila 
Myszomaniak



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 740
Wysłany: 2009-08-22, 19:49   

Nie mam na kogo go zmieni? bo to jedyny co zna sie cho? odrobin? na myszach, tylko to nie on ustala tak? cen? on tylko pracuje w wi?kszej klinice i ma to narzucone z góry. Je?eli jest kontynuacja leczenia to ju? si? nie p?aci wiec ja mam sposób i rejestruj?c mysz w recepcji mówi? ze to kontynuacja :lol: no i zawsze mog? mie? tam d?ug bo mnie ju? znaj? Robi? te? tak ?e nie przychodz? z mysz? tylko sama wtedy kupuje tylko leki i za wizyt? nie p?ac? ale to mog? zrobi? tak je?eli mysz kicha bo wiem co jej dolega a je?eli np. co? innego si? dzieje to musz? j? przynie??.
 
 
Madzik 
Starszy Myszaty



Imi?: Magdalena
Wiek: 35
Dołączyła: 30 Cze 2009
Posty: 80
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-25, 21:15   
   Myszy: Kulka, Kostka, Kruszynka [*], Kreseczka[*],Chiko


u mnie by?o 15 z? za pierwsz? wizyt?+tubk? ma?ci. Potem 10z? , a pó?niej za kontrolne ju? nic. Uwa?am, ?e to by?o w porz?dku, Weterynarz te? musi z czego? ?y?. ale 40 z? za wizyt? jednej myszki to za drogo. Tyle to mi powiedzieli jak si? pyta?am ile za wizyt? 3 myszek, które jeszcze nie s? pacjentkami ( :grin: )przychodni.
_________________
"-Pani Profesor Chiko si? zepsu?a! Niech pani j? naprawi!
-Niestety kochanie, Chiko umar?a nie mo?emy ju? jej pomóc"

FullMetal Alchemist Rozmowa dziewczynki z Izumi
 
 
mouselover 
Mysi Bywalec


Wiek: 28
Dołączyła: 01 Kwi 2008
Posty: 104
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2009-08-25, 22:10   

No mojej myszce to pani weterynarz zrobi?a operacj? i nie chcia?a wzi?? ani grosza. I jeszcze 4 myszy mi u?pi?a za darmo. I szczurowi antybiotyk w zastrzyku poda?a te? za darmo. A jeszcze kiedy? to jakiej? ?wince morskiej te? co? poda?a. I zawsze wszystko za darmo, albo mówi?a ?eby mi loda kupi?.
A pan weterynarz to szczurowi te? da? antybiotyk w zastrzyku, i wzi?? 10 z?.
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-11-05, 20:05   

By?am dzi? z Portosem na Legnickiej. Ju? wcze?niej leczyli?my tam Atosa (Niestety si? nie uda?o. Cena kuracji chyba oko?o 120z? - kilka zastrzyków by?o z tego co pami?tam.). Bada?a go przemi?a pani doktor (m?oda, ?liczna dziewczyna z ciemnymi w?osami). Poda?a dwa zastrzyki mojemu mychowi. I tak ma mie? podawane codziennie do zako?czenia kuracji (niestety nie wiadomo czy prze?yje, bo jest stary - nie ukrywa?a tego przede mn? i cieszy mnie to jej podej?cie, ze nie daje z?udnych nadziei).
Zap?aci?am 45z?.

Wcze?niej, kiedy przychodzili?my z Miko, bo kicha?a, to nie p?aci?am - pani doktor stwierdzi?a, ?e tylko za leki jak b?dzie potrzeba zap?ac?, a tak, za samo badanie, to nie.

MAM PYTANIE - czy kto? wie, jak i gdzie s? czynne przychodnie weterynaryjne we Wroc?awiu podczas weekendu??? I czy je?li przyjd? z w?asnym zastrzykiem to czy co? b?d? jeszcze p?aci????
Pani doktor ze Zwierzy?ca powiedzia?a, ze przygotuje nam zastrzyki, ale ja ich sama nie podam Portosowi - nie umiem.
Chyba, ze kto? z Was móg?by pomóc ...
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Haribo_ 
Starszy Myszaty


Imi?: Karolina
Wiek: 28
Dołączyła: 07 Sie 2009
Posty: 69
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-11-05, 20:17   
   Myszy: Elektra, B?d? Pi?kna, Rozalia, Noa, Greine, Gwri


We Wroc?awiu jest pan Tomasz Ru?kiewicz.

http://www.zumi.pl/151522...claw,firma.html

Te godziny s? z?e tam :P
On jest pon-pt 12.00-19.00
Soboty 10.00-16.00
Tel. 602 662 274
Ale w niedziel? dojedzie jak ?adnie poprosisz, bo to typowy pasjonat.
Bardzo dobry, lecz? tam wszystkie moje zwierz?ta. Mi?y, zna si?, ma podej?cie do zwierz?t i kocha to co robi przede wszystkim. Szczurzyc? mi operowa? za darmo, myszki nawet mi zd??y? wyleczy?.
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-11-05, 21:28   

Haribo_, dzi?ki a mo?esz mi powiedzie? jak cenowo?
Bo mam zaufanie do dr Piaseckiego i tej pani doktor, ale cena mnie troch? zabi?a ...
Bo jak podlicz? sobie kuracje, to normalnie wyjdzie koszt mojego utrzymania miesi?cznego :sad:
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Haribo_ 
Starszy Myszaty


Imi?: Karolina
Wiek: 28
Dołączyła: 07 Sie 2009
Posty: 69
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-11-05, 22:11   
   Myszy: Elektra, B?d? Pi?kna, Rozalia, Noa, Greine, Gwri


Ceny wydaje mi si?, ?e s? ok. Ostatnio Rozalka bra?a zastrzyki i ka?dy kosztowa? 5 z?. No a bra?a tylko trzy i jej przesz?o ca?kowicie.
Generalnie on stara si? bra? za same leki i materia?y zu?yte, a "robocizny" dolicza naprawd? ma?o.
 
 
 
Dulce 
Myszo?ak


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2008
Posty: 661
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-11-05, 22:20   

bierzesz myszk? lekko za skór? na karku i wbijasz ig?? ;) ale musi by? to ig?a do insulinówki czyli najmniejsza;)
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-11-05, 22:24   

Dulce, ja bym sama zastrzyku nie zrobi?a. To wygl?da prosto, ale niestety ja sobie a? tak bardzo nie ufam.
Haribo_, czyli jest taniej ni? u Piaseckiego? A czy do niego trzeba si? umawia?, czy jak?
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Haribo_ 
Starszy Myszaty


Imi?: Karolina
Wiek: 28
Dołączyła: 07 Sie 2009
Posty: 69
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-11-05, 22:26   
   Myszy: Elektra, B?d? Pi?kna, Rozalia, Noa, Greine, Gwri


Nie wiem jak u Piaseckiego :P

Generalnie to p. Tomek zawsze czas znajdzie, ale lepiej zadzwoni?, bo mo?na trafi? na strzy?enie, a to do?? d?ugo trwa.

Do?ka, nie przejmuj si? tylko tym, ?e mo?e by? troch? nieczysto wokó? :P Tzn o sier?? chodzi, bo czasem lata gdzie? po pod?odze, ale stó? "operacyjny" zawsze czysty i ci?gle czyszczony ;)
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-11-05, 22:54   

Haribo_, dzi?ki, chyba jutro zadzwoni? do niego (Tomasz Ru?kiewicz), a najpierw do Zwierzy?ca, ?eby sobie zapisa? co Portos dosta?. A sier?? mi nie straszna, oby tylko mój miki wyzdrowia?.
A jeste? pewna tych godzin? Obornicka 92, tak?
No i czy on si? zna na myszach?
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Haribo_ 
Starszy Myszaty


Imi?: Karolina
Wiek: 28
Dołączyła: 07 Sie 2009
Posty: 69
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-11-05, 23:07   
   Myszy: Elektra, B?d? Pi?kna, Rozalia, Noa, Greine, Gwri


On generalnie potrafi chyba wszystko wyleczy?. Zna si? na myszkach, bo mówi? ci, ?e moje by?y zdrowe po trzech zastrzykach. Królika leczy?, psa, teraz myszy, szczurki wcze?niej, tak?e jest ok.

Nie wiem, czy to dok?adnie Obornicka xD Moim zdaniem jaka? boczna.

Jak jest tam w te okolicy ta ulica, która przeje?d?a obok stacji Neste i Lidla to jedziesz w t? stron? ?eby Neste mie? po prawej. Do niego wje?d?asz pierwszym skr?tem w lewo za Lidlem przez tak? bram?, a potem na parkingu w prawo (obok jego drzwi stoj? zwykle ?ó?te ci??arówki z firmy cateringowej). Przyjmuje w takim baraczku.
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-11-05, 23:15   

Haribo_, dzi?ki raz jeszcze. Chyba spróbuj? u niego w takim razie. Bo je?li ta kuracja Portosa tak by wygl?da?a finansowo, jak si? zapowiada, to to jest koszt mojego miesi?cznego utrzymania si? we Wroc?awiu. Wi?c masakra. Nie wydol?.
Rozumiem, ?e on jest tam codzie? od 12 do19? a w soboty od 10 do 16? Wole si? upewni?.
Jestem zrozpaczona
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Haribo_ 
Starszy Myszaty


Imi?: Karolina
Wiek: 28
Dołączyła: 07 Sie 2009
Posty: 69
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-11-05, 23:19   
   Myszy: Elektra, B?d? Pi?kna, Rozalia, Noa, Greine, Gwri


Tak, w?a?nie w tych godzinach. Ciesz? si?, ?e mog?am pomóc :)
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-11-05, 23:22   

Haribo_, dzi?ki , chyba go odwiedz?. Oby tylko wszystko dobrze by?o.

[ Dodano: 2009-11-05, 23:30 ]
Tylko kurcz? ... teraz znalaz?am
"Wroc?aw

Jakie? opinie o dr Ru?kiewicz? (Wroc?aw, ul. chorwacka) zosta? mi polecony w sprawie kociej choroby przyz?bia, ale mo?e kto? z was co? s?ysza????

mamucik napisa?(a):
Odradzam, by?am przy ?mierci ma?ego psiaczka, którego poci?? tylko po to, ?eby ....
A psiaczek umar? z powodu podania szczepienia, wówcxas, gdy by? os?abiony ( male?stwo - yorczek by? z pseudohodowli ). I roz?o?y?o si? biewdactwo.
A dobi?a go niepotrzebna operacja.
Psiaczek le?a? obok mojego Tygrysia w szpitaliku wetowskim.
Zrobiono sekcj? zw?ok - operacja dr. R. by?a ?ciem?.
W?a?ciciele psiaka zamierzali wnie?? skarg?, niestety sekcja by?a nieoficjalna.
Ale wet us?ysza? od w?ascicieli, co mia? us?ysze?."

Nie wiem co my?le? ...
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT