AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kita
2006-07-21, 14:57
Wybor klatki
Autor Wiadomość
damis8 
Szara myszka
Sk?d:Szczecin


Imi?: Damian
Hodowla: Myszki
Wiek: 25
Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 4
  Wysłany: 2011-10-19, 08:37   Czy ta klatka b?dzie dobra dla moich myszuniek

Witam.
To jest mój pierwszy post na tej stronie, tak?e nie zwracajcie uwagi na g?upoty, które pisz?.
Chc? sobie kupi? klatk? dla myszek.
Mam tak? jedn? klatk? o wymiarach:58x30x50cm.
Czy jest ona dobra dla 2-4 myszek?
Sprawd?cie czy jest ona wyposa?ona w to co potrzeba do klatki i czy jest wytrzyma?? klatk?
i czy mi z niej nie uciekn? myszki.
Tu jest link to tej klatki;*
http://sklep.zoolandia.pl...k,0,1,1540.html
Z góry dzi?kuj?
Ostatnio zmieniony przez damis8 2011-10-19, 19:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2011-10-19, 13:54   

Link nie dzia?a, czy mówisz o tej klatce? http://sklep.zoolandia.pl...k,0,1,1540.html
Klatka jest ok, tylko ja bym wyj??a t? rurk? z pr?tów (taka spr??ynka) i te pi?terka z pr?tów, albo przynajmniej przewlek?a przez nie materia?, ?eby myszkom tam ?apki nie powpada?y. Ko?owrotek musi mie? ?rednic? minimum 17 cm, nie wiem, ile ten na zdj?ciu ma, ale wydaje si? mniejszy.
Domek jest ok.

Z pewno?ci? musia?aby? dokupi? poid?o i miseczk?, nie wiem, czy i nie nowy ko?owrotek. No i jakie? zabawki trzeba by by?o dokupi?, bo mimo wszystko klatka strasznie pusta.

Jak na moje oko to odleg?o?? mi?dzy pr?tami to max. 1 cm, wi?c myszki z niej nie uciekn?. Jest ok na 4 myszy :)
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-10-19, 15:32   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


Rozumiem ?e jest to twój pierwszy post ale chyba sko?czy?a? ju? pierwsz? klase SP i umiesz czyta? i znasz znaczenie ró?nych wyrazów co równa si? rozró?nianiem s?ów: przedstaw si?, klatki/ wyposa?enie Wiem ?e jestm niemi?y ale denerwuje mnie to ?e kto? przychodzi na forum zak?ada temat w pierwszym lepszym dziale i od razu 100 pyta? a jak napiszesz ?eby poszuka? to odrazu wielkie oburzenie ?e wszyscy si? na niego uwzieli i nikt nie chce mu pomóc.

Wszystko masz na forum, wystarczy poszuka?.
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
damis8 
Szara myszka
Sk?d:Szczecin


Imi?: Damian
Hodowla: Myszki
Wiek: 25
Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-10-20, 14:07   

Dzi?kuj? za pomoc chodzi?o mi akurat o t? klatk?. :oops:
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2011-10-20, 14:29   

chowder75 napisał/a:
...Wiem ?e jestem niemi?y ale denerwuje mnie to ?e kto? przychodzi na forum zak?ada temat w pierwszym lepszym dziale i od razu 100 pyta?...


chowder75 - powiem wi?cej: jeste? bardzo niemi?y :twisted:

Jak jeste? taki nerwowy, to nie odpowiadaj na posty tylko id? na spacer, a jak wrócisz, to wci?nij s?ówko "ignoruj", które znajduje si? w prawym górnym rogu posta, który Ciebie dnerwuje - wówczas go nie b?dziesz widzia?. Lepiej jest nic nie napisa? ni? psu? humor innym forumowiczom swoj? agresj? :wink: i pami?taj, ?e nie masz obowi?zku odpowiadania na wszystkie posty, a zw?aszcza na te, które Ciebie denerwuj? :lol:
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2011-10-20, 14:43   

Przenosz?. Prosz? zapozna? si? z regulaminem i najpierw czyta? to, co jest na forum, zw?aszcza w przyklejonych tematach, ni? zak?ada? osobne.

Co do klatki - tak, nadaje si? dla 4 myszek.
 
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-10-20, 15:55   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


damis8 napisał/a:
Dzi?kuj? za pomoc chodzi?o mi akurat o t? klatk?.


Ale s? od tego tematy.

Cytat:
chowder75 - powiem wi?cej: jeste? bardzo niemi?y

Jak jeste? taki nerwowy, to nie odpowiadaj na posty tylko id? na spacer, a jak wrócisz, to wci?nij s?ówko "ignoruj", które znajduje si? w prawym górnym rogu posta, który Ciebie dnerwuje - wówczas go nie b?dziesz widzia?. Lepiej jest nic nie napisa? ni? psu? humor innym forumowiczom swoj? agresj? i pami?taj, ?e nie masz obowi?zku odpowiadania na wszystkie posty, a zw?aszcza na te, które Ciebie denerwuj?


Postaw si? na moim miejscu przez ca?y rok jest multum osób które zachowuj? si? jak niedorozwini?te i chc? od razu miec wszystko podane na tacy. Lepiej wyra?a? w?asne zdanie ni? zawsze by? takim malutkim bezosobowym cz?owieczkiem którym mo?na maniulowa? :roll:
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2011-10-20, 15:57   

Wspó?czuj? osobom, które chc? o co? zapyta? na tym forum :lol: np przeczyta? 124 strony tego tematu, gdy jest tylko jedno krótkie pytanie i równie krótka odpowied?: tak :razz:
 
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-10-20, 16:00   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


Ja odpowiadam grzecznie o ile kto? stosuje si? do zasad i nie za?mieca forum pytaniami które by?y wa?kowane 100 razy
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2011-10-20, 16:08   

chowder75 napisał/a:
...chc? od razu miec wszystko podane na tacy...

Tak, chc? mie? podane na tacy - a co w tym jest z?ego? Kiedy? z pewno?ci? b?d? tutaj du?o czyta?, ale pocz?tki s? trudne. Nowi maj? ma?o wiedzy i ogrom czytania - nie zawsze czas pozwala, bo wiedzie? co? trzeba natychmiast i w tej chwili :wink:
 
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-10-20, 16:18   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


Trudno jest przekaza? nawet podstawowe informacje które nie zmie?ci?y by si? na 2 kartkach A4. Komu by si? chcia?o tyle pisa?? Gdy by za?o?y? temat w odpowiednim dziale ale nie, po co co ma si? wysiala? skoro i tak wszystkiego si? dowie a potem wyjdzie z za?o?enia ?e zawsze mo?na tak robi? bo i tak dostanie to czego chce :roll:
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2011-10-20, 16:31   

chowder, to, ?e jeste? na forum rok, nie znaczy, ?e masz prawo si? szarog?si?. Od upominania s? moderatorzy, nie ty. Zachowujesz si? czasem jakby? by? panem i w?adc? forum, a tak nie jest. Nie masz prawa ka?dego upomina?, bo jest to rola moderatora. Ty nim nie jeste?. Poza tym, takie chamskie odzywki s? na poziomie... no nawet nie wiem na jakim s? poziomie. Kto? si? rejestruje na forum, nie bardzo jeszcze wie, jak takie forum funkcjonuje, i zamiast otrzyma? pomoc, ma nagonk? od nadgorliwego 14latka. Uspokój si?, bo nikomu tym nie pomo?esz. Zgadzam si? z Ir?, je?li nie potrafisz kulturalnie odpisa?, to przejd? si? na spacer, a nie naskakuj na ka?dego jak leci, bo to ?wiadczy tylko o braku kultury.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-10-20, 18:37   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


Dobra ja to ko?cze. Nie do ko?ca si? zgadzam ale postanawiem poprawe :grin: (co nie oznacza ?e od teraz ka?dy se mo?e bezkrnie pisa? gdzie chce i oczym chce :razz: )
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
Damcios1 
M?ody Myszaty


Imi?: Damian
Wiek: 25
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 15
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-10-21, 17:02   Klatka do wyboru do koloru.
   Myszy: Mimi & Dibi


Siemka.
Znalaz?em trzy fajne klatki dla myszek.
Mo?ecie mi powiedzie?, która si? bardziej nadaje do kupna?
Pierwsza:http://sklep.zoolandia.pl/animals,klatka,master,2-,brak,0,1,1540.html
Ta druga:http://allegro.pl/klatka-dla-chomika-szczura-5-gratisow-i1868426924.html
I ta trzecia:http://allegro.pl/super-klatka-dla-myszki-chomika-alex-z-tunelami-i1869308100.html
Mam jedno pytanie do tych dwóch klatek czy myszy mi uciekn? przez 1cm odst?pów pomi?dzy pr?tami.





Dzi?kuj?: Damian;*
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2011-10-21, 17:43   

Damcios1 napisał/a:
Mam jedno pytanie do tych dwóch klatek czy myszy mi uciekn? przez 1cm odst?pów pomi?dzy pr?tami.

Nie.

http://allegro.pl/super-k...1869308100.html Ta klatka jest moim zdaniem najlepsza.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT