AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2013-04-02, 15:50
[Warszawa] Dni SGGW
Autor Wiadomość
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-04-22, 20:02   
   Myszy: tak


Dobrze wiedzie?... :P Presea, mogli?cie wymy?le? nazw?, która si? bardziej ró?ni... :P
Serio, b?d? Was myli?. :(
 
 
 
Ginger 
Mysi Bywalec


Hodowla: Dynamimaus
Dołączyła: 28 Maj 2005
Posty: 174
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2006-04-22, 22:31   

Niestety nie zabardzo, krótka nazwa angielska ogranicza bardzo, ale nie s?dze ?e b?d? myli? si?. W ka?dym razie lepiej poczeka? troszke z reklama na forach ;)
_________________
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-05-20, 20:23   
   Myszy: tak


Niom, rozumiem... :( Chodzi mi o to, ?e mog? my?le?, ?e to to samo lub zmieniona forma... Y, no nie wiem jak to wyja?ni? przy tak zmem?anym mózgu... :P (Dzi? przy 3 pytanianiach napisa?am na kolokwium odpowied? na czwarte... wi?c ?atwo si? domy?le? jaki to stan... :lol: )

W sumie chyba trzeba ?yczy? udanego debiutu przy tej okazji... :>

EDIT: Po frytkach... :P Ja by?o? :P Mam fotki, wrzuc? mo?e w niedziel? wieczorem. Widzia?am Prese? i Julias z mysiami i jeszcze dwie dziwczyny z FZ. Piszcie jak tam posz?o, bo by?am tylko dwa razy przelotem... :)

Eh, nie mog?am sobie przypomnie? nicka Marty (odrócz nicka Marta), a to przeci Krówka... No w?a?nie, ni by?o jej ni? :zdziwko:

By?a Julias, hodowle Oblivion, Dynamimaus, Klin Myszkiewiczów i Luckymaus? Kogo? nie dostrzeg?am? :)
 
 
 
Presea 
Mysi Bywalec



Imi?: Kasia
Hodowla: Oblivion
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 14 Lis 2005
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-05-20, 20:32   

Marta by?a, tylko podobnie jak ja jaki? 5% ca?ej wystawy przy swoich klatkach :P .
Ogólnie by?am ja (Oblivion), Dynamimaus, Klan Myszkiewiczów, Bebeltavaro, z Królewskiego Rodu i Lucymaus + 3 osoby prywatne. Nie dotar?a Amperi, która te? mia?a by?, no ale niestety...

Na foty czekam :twisted: , szczególnie, ?e sama ?adnych zdj?? w ko?cu nie zrobi?am - zwyczajnie zabrak?o czasu, czego chyba mog?am si? domy?le? :? .

Hiehie, nie wszyscy pewnie wiedz?, ale siedzieli?my z myszami do 17.00 :shock: ...
_________________
~~ Myszki rasowe OBLIVION ~~
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-05-20, 21:03   
   Myszy: tak


I to nie od 10:30, tylko nawet wcze?niej z tego co widzia?am... :)

A Bebeltavaro by?a ko?o Dynamimaus? Jak tak, to mi si? zmiesza?y zwrokowo... :P A jak nie, to nie wiem. Kurka, gdzie by?o z Królewskiego Rodu? To mysia?y by? gdzie? ko?o Luckymaus... Pewnie oba pomys?y chybione... :P

Presea, fajnie by?o pozna?... :P Cho? przelotem, bo zaganiana by?a?... :) Jakby? nie mog?a si? myszek doliczy?, to ja nikogo nie zwin??am... :P Sialala...

Czekoladowe tanki, czarne, be?yki... rozp?ywam si?... :P

I pozna?am Irving! :mrgreen: I King A. ^_^ Ta z Irving, to by? Ian? Pragn? ich! :)
 
 
 
Presea 
Mysi Bywalec



Imi?: Kasia
Hodowla: Oblivion
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 14 Lis 2005
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-05-20, 21:28   

Hehe, ja dotar?am troche po 8.00, a i tak na miejscu by?y ju? Natalia i Marta :D .

Uk?ad troche inaczej... na tym stole przy wej?ciu by?a Natalia i obok (tak w rogu) z Królewskiego Dworu - 3 czy 4 ma?e transporterki, mog?a? przegapi? :( ... potem by?a Marta (Duna i 2-3 transporterki ? chyba...) no i ja to wiesz gdzie :P (z Marta by?y?my na tym samym, d?ugim stole). Dalej id?c wg??b korytarza by?a Jualias, Klan, mi?dzy Klanowymi jedna myszka osoby prywatnej w transporterku, potem bodaj?e dwie klatki innej osoby prywatnej, Lucymaus i to chyba wszyscy O_o...

Mi równie? by?o mi?o pozna? :D . Niestety strasznie by?am zabiegana, wiem i przepraszam :( . Na spokojnie to chyba tylko w domu albo na pokazie...

Z Irvingiem by? braciszek-Ian, zgad?a? :D . Dwa cynamonki :P .
King Artur za to trafi? do Królewskiego Dworu :P (król na królewskim dworze, hehe :spox: ).
_________________
~~ Myszki rasowe OBLIVION ~~
 
 
 
Julias 
Mysi Bywalec



Imi?: Julia
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 173
Skąd: z Poznania
Wysłany: 2006-05-21, 10:49   

Ja bylam przy Klanie Myszkiewiczow z lewej strony, a z prawej przy Oblivionie.
Bylo swietnie :mrgreen:
No i oczywiscie gratuluje wszystkim zwyciezcom i ich myszkom ;)
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-05-21, 12:22   
   Myszy: tak


Julias, mam fotki na których jeste?, to Ci mog? potem na PW wys?a?, chyba, ?e wyra?asz zgod? na umieszczenie tu twojej twaaarzy... :)
 
 
 
Julias 
Mysi Bywalec



Imi?: Julia
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 173
Skąd: z Poznania
Wysłany: 2006-05-21, 16:11   

Jesli chcesz to umiesc (ale tutaj, nie na fz ;) ).
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-05-22, 14:41   
   Myszy: tak


Wy?l? Ci na wszelki wypadek na PW, to zadecydujesz.
E, kto mia? ?wirek CD wymieszany z Chipsi? Pliiis jak kto? wie... :P To mi pomo?e w identyfikacji... ;) Wydaje mi si?, ?e Klanu... :?:
Julias, a jak myszki si? dogaduj??
 
 
 
Julias 
Mysi Bywalec



Imi?: Julia
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 173
Skąd: z Poznania
Wysłany: 2006-05-22, 16:23   

Tak, klan mial jakas "mieszanke" ;) A myszki dobrze, ale ta nowa jakos nie wychodzi z domku wieczorem (no chyba, ze wetkne tam palec i zaczne grzebac sprawdzajac czy moze sie ruszac xD)
_________________
Czerta, Hevea i Lady Lavender :)
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-05-22, 21:48   
   Myszy: tak


He he, powodzenia dla mysi w oswajaniu si? z nowym domkiem.

Eh, wiecie co... ca?y dzie? mi to zaj??o. Na razie nie ma linku ze strony, i s? dodane numery przy fotkach, ?eby?cie mog?y na mnie krzycze? jak co? jest nie tak. Jak ?atwo si? domy?le?, na czarno s? moje w?tpliwo?ci. Ci co si? orientuj?, prosz? przypatrzcie si?uwa?nie, czy nie pomyli?am przynale?no?ci myszek... :) Prooosz?.
http://myszy.net/wystawa_1k.htm
Potem powysy?am fotki osobom których fotki mam, i powrzucam tu fotki z SGGW, nie z myszek. Mam nadziej?, ?e ujawnianie nazwisk kiedy to konieczne nie jest problemem, je?li tak, to mówcie, pozmieniam! Na razie tylko wy macie wgl?d do tych fotek.
Presea, dobrze obstawi?am "Z królewskiego rodu" i "Bebeltavaro"? "Z królewskiego rodu" to by?y te w "Meganach"?
 
 
 
Marta 
Szara myszka
Bebeltavaro


Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 4
Wysłany: 2006-05-23, 23:52   

trafi?a? z podpisami :spox:
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-05-24, 12:14   
   Myszy: tak


Uf, dzi?ki. Mam nadziej?, ?e nikt nie b?dzie mnie ?ciga?... :)
Czekam na Prese? i Julias... :(
Pytanko co do fotki 18 - nie by?a pewna jak "to" nazwa?... :) 22- jak w pytaniu na stronie i 24 - jestem bardzo ma?o pewna czy to Bebeltavaro... po koleorze Duny.
 
 
 
Julias 
Mysi Bywalec



Imi?: Julia
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 173
Skąd: z Poznania
Wysłany: 2006-05-24, 14:14   

A czemu na mnie czekasz...? :P
Ja musze wreszcie te swoje foty wstawic...
_________________
Czerta, Hevea i Lady Lavender :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT