AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Herbal Pets
Autor Wiadomość
alevue 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Patrycja
Stowarzyszenie: PMC
Wiek: 30
Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 350
Skąd: Tralee/Gdynia
Wysłany: 2012-12-13, 13:51   

Tak to jest - musisz kupi? i sama si? przekona?, dlatego pomimo tylu wyczytanych, nieprzyjemnych "polece?", chyba zaryzykuj? i zamówi? mi?dzy innymi gryzaczki melisowe, mieszank? kory oraz owoce tropikalne dla moich skoczek.
 
 
 
Thi 
Mysi Bywalec



Wiek: 39
Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 106
Wysłany: 2012-12-13, 14:02   
   Myszy: Wiertarka, ?rubka


Mi te? nigdy si? nie zdarzy?o, ?eby co? z zio?ami by?o nie tak. Kupowa?am kiedy? dla chomika, potem wygra?am w konkursie sporo zió? z HP. Wszystkie by?y i s? ok. Raz mi si? zal?g?y robaki w jednej paczce, ale to moja wina, bo nie zabezpieczy?am karm, a latem w pokoju mam pe?no robactwa, nawet dzikie m?czniki! Teraz zabezpieczam kilkoma workami, ?eby unikn?? zarobaczenia. Ogólnie wg mnie woreczki, w które zio?a s? pakowane pozostawiaj? wiele do ?yczenia. Worki s? sztywne, cieniutkie, ?atwo si? ?ami?, w ogóle s? ma?o elastyczne. A taki p?kni?ty worek otwiera drog? dla robaków. O ile nie uniknie si? wad z winy producenta, o tyle dobrym opakowaniem mo?na unikn?? zarobaczenia lub zawilgocenia w sklepie na przyk?ad.
 
 
alevue 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Patrycja
Stowarzyszenie: PMC
Wiek: 30
Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 350
Skąd: Tralee/Gdynia
Wysłany: 2012-12-13, 15:22   

Thi, dlatego zamówi? i zobacz?. Uwa?nie przejrz? ka?d? paczuszk? i mam nadziej?, b?dzie bez nieprzyjemnych niespodzianek.

Co polecacie najbardziej?
 
 
 
Thi 
Mysi Bywalec



Wiek: 39
Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 106
Wysłany: 2012-12-13, 15:35   
   Myszy: Wiertarka, ?rubka


Moje skoki jak i myszki (i kiedy? te? chomik) jedz? bardzo ch?tnie grysik witaminowy z algami, mieszanka nasion (z ostropestem), karma zio?owo warzywna chomik, babk? lancetowat? (tylko skoki, myszki sobie tylko ni? wyk?adaj? gniazdo xD), suszony banan (myszki i skoki), suszon? gruszk? (tylko skoki :P ), czarne proso, suszona marchew (skoki ch?tnie, myszy nie chc?). No ale nie sugeruj si? do ko?ca, bo moje skoki s? wszystko?erne i nigdy nie wybrzydzaj? :P Myszy z kolei bardzo wybredne i po?owy rzeczy nie chc?, tak samo jak moja ?p. chomiczka. Dlatego to co myszy nie zjedz?, dostaj? skoki, dzi?ki temu przynajmniej mi si? nie marnuje po?owa zió? :P
 
 
alevue 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Patrycja
Stowarzyszenie: PMC
Wiek: 30
Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 350
Skąd: Tralee/Gdynia
Wysłany: 2012-12-13, 18:17   

Moje skoczki s? bardzo wybredne. Na razie przymierzam si? na pewno do gryzików melisowych, ze wzgl?du na nerwow? natur? mojej Czarnej. Mo?e chocia? odrobin? j? uspokoi. Do tego mieszank? kory i owoce tropikalne. Na Kuchni Pupila nie ma ponad po?owy tego, co napisa?a?, Thi. :(
 
 
 
Jaghut 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Katarzyna
Wiek: 31
Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 350
Skąd: ?ód?/Warszawa
Wysłany: 2012-12-13, 20:23   
   Myszy: Lisek, Milka, ?winka


Najwi?kszy wybór herbal petsu jest w planeta-zoo.
_________________
[*]Nelson, Szczurcia, Torpeda, Piratka, ?asica, Zo?za, Tekla, Chandra, Gapcia, Tygrysek, Szary[*]
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-13, 20:57   

Poszukaj po prostu innego sklepu ja równie? si? nie zawiod?am na hp maj? ciekawe produkty i szeroki wybór a ty dla skoków szukasz tak ?
_________________
InfinitY ..
 
 
alevue 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Patrycja
Stowarzyszenie: PMC
Wiek: 30
Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 350
Skąd: Tralee/Gdynia
Wysłany: 2012-12-13, 21:10   

Na razie chyba zamówi? to w Kuchni. Zobaczymy, jak si? spodoba, co dziewczyny polubi? i najwy?ej pó?niej b?d? szuka? sklepów z wi?ksz? dost?pno?ci? HP.

Tak, kiniaczek31, dla skoczków. :wink:
 
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-12-13, 21:59   

Grysik z algami - chyba wszystkie gryzonie uwielbiaj? :P
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-12-13, 23:53   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


U mnie zawsze s? jakie? produkty HP, cho?by w?a?nie grysik z algami uwielbiany przez mychy :wink: Czarne proso, mieszanka nasion, zestaw zió?ek... Gryzaczki melisowe te? mam, ale nie ciesz? si? powodzeniem :wink:
 
 
 
Jaghut 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Katarzyna
Wiek: 31
Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 350
Skąd: ?ód?/Warszawa
Wysłany: 2012-12-14, 00:15   
   Myszy: Lisek, Milka, ?winka


Mnie zdziwi?o to, z jakim obrzydzeniem moje myszy wywalaj? z obrzydzeniem z klatki topinambur z hp. My?la?am, ?e jak jest polecany przez pmc, to one b?d? go po prostu wpiernicza?, a one na same zapach topinamburu mru?? oczy i odskakuj?.
_________________
[*]Nelson, Szczurcia, Torpeda, Piratka, ?asica, Zo?za, Tekla, Chandra, Gapcia, Tygrysek, Szary[*]
 
 
Thi 
Mysi Bywalec



Wiek: 39
Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 106
Wysłany: 2012-12-14, 01:36   
   Myszy: Wiertarka, ?rubka


Mi skoki te? niech?tnie jedz? topinambur. Zostawiaj? go zawsze na koniec i jedz? go jak ju? im si? ?arcie w misce ko?czy :P Aczkolwiek jedz?... od biedy. Mychy za to wywali?y topinambur z miski, a jak im go znowu do tej miski wrzuci?am, to go zawlek?y do sikuk?ta i obsika?y xD Nawet ju? nie próbuj? im go dawa?.
U mnie w jednym zoologu s? HP ale sza?u nie ma. S? tylko A? trzy ró?ne do kupienia, za to VL nie maj? xD A w drugim, niedawno otwartym, gdzie maj? karmy VL, nie maj? HP... chocia? mi tam to do szcz?scia niepotrzebne, bo wygra?am w konkursie, ale nie tylko ja mam u mnie w mie?cie gryzonie. Mi?o by by?o, gdyby inni ludzie mogli sobie zió?ka kupi? dla swoich gryzo?ków. Co prawda jest zielarski i tam od biedy mo?na kupi? zio?a, te same, które dodaj? do HP, ale nie ka?dy wpadnie na to, ?e zio?a mo?na dawa? gryzoniom. Ja swego czasu kupowa?am w?a?nie w zielarskim dla gryzoni suszon? marchew, ostropest, babk? itp. Sprzedawca si? dziwi?, ?e ja to dla zwierzaków bior? xD
Jeszcze co ciekawego zaobserwowa?am, to to ?e mychy ?wie?? marchewk? zjedz?, suszonej ju? nie, tak samo gruszk?, suszonej z HP nie rusz?, za to ?wie?? bardzo ch?tnie :P Nie wiem, czy tylko moje tak maj?.
 
 
Jaghut 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Katarzyna
Wiek: 31
Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 350
Skąd: ?ód?/Warszawa
Wysłany: 2012-12-14, 03:03   
   Myszy: Lisek, Milka, ?winka


U mnie na odwrót, z ?wie?ych warzyw to tylko ogórek, reszta musi by? suszona, a ja jestem nawet z tego zadowolona o tyle, ?e nie boj? si?, ?e dostan? jakiego? rozwolnienia.
_________________
[*]Nelson, Szczurcia, Torpeda, Piratka, ?asica, Zo?za, Tekla, Chandra, Gapcia, Tygrysek, Szary[*]
 
 
enamorarse 
Myszo?ak
C'est La Vie



Imi?: Martyna
Pomogła: 4 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 29 Cze 2014
Posty: 595
Skąd: Kutno/Warszawa
Wysłany: 2014-09-04, 21:22   
   Myszy: Lila, Munka, Czesia, Xigia, Hera, Sansa, Nymeria, Rodzynek


Kupilam dzisiaj moim laseczk? zio?a HP i martwi? si?, ?e nie b?d? chcia?y je??. Wasze myszki lubi??
_________________
Za TM:
Babsi 29.04.2014 - 26.09.2015
Zoja 29.04.2014 - 10.01.2016
Anda 25.03.2014 - 06.03.2016
Elza 15.12.2015 - 23.05.2016
Frania 20.05.2015 - 18.11.2016
Wanilia 30.11.2015 - 10.12.2016
Inka 15.06.2016 - 06.04.2017
Plamka 15.11.2016 - 02.06.2017
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-09-04, 21:31   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


bez szale?stwa ale jako dodatek jedz? ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT