AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Co ludzie s?dz? o myszach i rozmna?aniu
Autor Wiadomość
Bella_Mysia 
Mysi Bywalec
Myszki RLZ :))



Imi?: Justa
Dołączyła: 04 Mar 2008
Posty: 125
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-29, 14:05   Co ludzie s?dz? o myszach i rozmna?aniu
   Myszy: Dollfie, która goni w?asny ogon.


Dro?d?u 26-10-2007 g. 13:32:07
powiedzcie mi jedn? rzecz. w zesz?ym miesiacu kupilem w kakadu 2 myszki japo?skie, samca i samice. po 2 tygodniach zdechla mi samica w ci??y. nastepnego dnia kupilem znowu samice w tym samym kakadu i po 3 tygodniach znowu jak byla w ciazy to zdechla a 2 dni pozniej zdechl samiec! o o co chodzi? nie moge doczekac si? ma?ych myszeczek :(
Dro?d?u 04-11-2007 g. 19:02:30
halo? odpowiedzcie mi! :)
Adam 04-11-2007 g. 20:04:39
DZiwne ze zdychaj?, spróbuj kupic samca i samic? w innym sklepie. Mo?e jakie? genetyczne choroby...
Dro?d?u 05-11-2007 g. 15:55:47
w tej chwili mam 2 samice i samca, czekam juz 2 tygodnie i nie ma ma?ych :(
szafa 08-11-2007 g. 16:22:01
hejka ja mam 2 samiczki i zakilka dni kupuje samca.:D
ania 17-11-2007 g. 16:16:02
Normalnie podziwiam wszystkich którzy lubia, lub chc? mie? myszki. JA si? ich strasznie boje i jak jak?? zobacze to normalnie wariuje. POzdro dla wszystkich
KISZKA 20-11-2007 g. 19:19:27
?wietne myszki a szczegulnie ta czarna sama mam samca bialo brazowego pozdrowienia
Agunia 29-11-2007 g. 13:07:31
Nie rozumiem jak mo?na si? ba? takich ma?ych ?licznych stworzonek. One nikomu nic nie zrobi? i boja si? bardziej ni? wy, wielkoludy ;] Ja osobi?cie nie boj? si? ani myszek, ani szczurków ani ?adnych robaków. Ja je kocham :)
mi?o?niczka:) 20-12-2007 g. 21:07:01
hejka! tez mam dwie myszki, samiczki. osobi?cie nie wiem jak mo?na kupowa? parki, bo myszki rozmna?aj? si? w zastraszaj?cym tempie, a przecie? jeszcze trzeba je wykarmi? . no ale nic... ka?dy robi to co lubi;)

to z jakiego? tam przypadkowego bloga komentarze do zdj?cia myszek labo. a wszyscy twierdz? ?e to japo?skie...
jedynie jeden kto? by? tam m?dry..."osobi?cie nie wiem jak mo?na kupowa? parki, bo myszki rozmna?aj? si? w zastraszaj?cym tempie"
to tak tylko dla informacji...
aha i co to by?a za 'choroba' któr? dotkn??a te wszystkie myszki?
_________________
Sprz?tam klatke <lol2>
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-09-02, 12:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Nawiedzona 
Mysi Bywalec



Imi?: Paulina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 151
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-29, 14:16   
   Myszy: To?ka i Zo?ka


Bo?e. O_____o
Ci ludzie to jakie? mutanty. Po trupach do celu.. takie jest chyba ich motto ?yciowe. Ciekawe ile by jeszcze kupi? tych biednych samiczek, gdyby samiec nie odszed? za TM? "Rozmna?a?, bo chcia? m?ode" <--- Co za idiota... :mshock: Po prostu ?al ?ciska. Dlaczego pozwala si? na takie traktowanie zwierz?t?! Oburzaj?ce. Jak to czyta?am to my?la?am, ?e spadn? z krzes?a. Nie dobrze mi, na sam? my?l o tym "cz?owieku"...
_________________
nie ma wilgotnego szmeru traw u p?cin(...)
stacja towarowa z ?elaznym d?wigarem
nie zmi?uje si? nad noc? i krowami

"Krowy na zabicie s?"
J.Czechowicz
 
 
 
Bella_Mysia 
Mysi Bywalec
Myszki RLZ :))



Imi?: Justa
Dołączyła: 04 Mar 2008
Posty: 125
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-29, 14:22   
   Myszy: Dollfie, która goni w?asny ogon.


oto co jeszcze znalaz?am przegl?daj?c mysie google.

jajo 29-12-2007 g. 17:08:11
dalas im zaduzo jedzenia albo bylo im zimno twoja samica mogla zdechnac z powodu ze nie miala schowac gdzie swoich myszek
paulisia 03-01-2008 g. 20:35:21
ciaza trwa okolo 3 tygodnie!
paulisia 03-01-2008 g. 20:36:03
ja mam takie 2 myszki- samca i samice... u mnie to dopiero 1 tydziien... <cwaniak> <lol2>
paulisia 03-01-2008 g. 20:38:26
hej, mam pytanko... czy myszy japonskie moga jesc serek! piszcie, proszeee!

nie wiem na jakim etapie jest inteligencja tych <ludzi>
'u mnie to dopiero 1 tydzien <cwaniak>' zal jak sie patrzy ;/;/;/
_________________
Sprz?tam klatke <lol2>
 
 
 
Bella_Mysia 
Mysi Bywalec
Myszki RLZ :))



Imi?: Justa
Dołączyła: 04 Mar 2008
Posty: 125
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-29, 14:37   
   Myszy: Dollfie, która goni w?asny ogon.


no i znowu tam trafi?am. Najbardziej szokuj?ce:
"sara 07-08-2008 g. 13:59:48
Siemanko!! ja od prawie 2 lat mam hodowl? myszek. Zacz??o si? od jednej potem kupi?am drug? i trzeci? a teraz mam 5 doros?ych (ale miewa?am 8)xD Dnia 6 sierpnia 2008 roku urodzi?o mi sie 7 myszek (matka szara ojciec pomara?czowo-bia?y) kto? zainteresowany kupnem? odbiór w bydgoszczy, moje gg. 9671887 stronka. w ww.dexxter. yoyo. pl (usu? spacje) cena szarych -5z? bia?o-pomara?czowych -6z?"

jak sie nie wie wogle o ma?ciach to sie nie odzywa xD...

"ASIA 24-07-2008 g. 21:40:15
EJ POWIECIE MI CO MAM ROBI? MAM 2 SAMCE (MYSZKI) I GDY WPU?CI?AM T? 2 ZAC??Y SI? GRY?? CO MAM ROBI? "

a mo?na w googlach poszukac tam jest wszysto wyjasnione... ahh... zal tych ludzi
no i takie wielkie uff... kto? przepisa? do rozumu:
''''Myszy-rasowe to jest to ;) 30-10-2008 g. 22:00:10
to nie sa myszki japo?skie tylko zwyk?e zkar?owacia?e myszy laboratoryjne.Puknijcie si? w g?owe po co dzieci bierzecie sie za rozmnazanie myszek.To te? sa zwierz?tka ciekawy jak by tak wy rodzili by?cie co miesiac m?ode ;/ Takie eksperymenty koncz? sie tragicznie samica zdycha z wyczerpania i zjada caly miot bo nie ma pokarmu aby wykarmic m?ode lub jest w wielkim stresie i w ciagu nastepnych dni ona sama umiera :( to jest bestialstwo jezuu jeste?cie tak g?upi ze nie wiecie ze mysz rozmnarza sie co miesiac prawie;/ poza tym rada jesli chcecie myszy kupujcie u hodowców myszy rasowych a nie w sklepach zoologicznych bo myszy czy inne zwierzeta w zoologach sa chore maja wady wrodzone lub inne choroby poza tym te zwierzeta pochodz? z chowu wsobnego czyli brat z siostra lub matka z synem;/ ku..... wiec zastanówcie si?!! co robicie !! ""

...

a potem zgadnijcie! znowu g?upota!

"imi? 28-11-2008 g. 16:46:45
do tych nicków ;89876676 i myszy rasowe to jest to .Jeste? sam g?upi.A ty sie nie wymond?aj bo kiedy? dostanesz za te riposty i b?dzie p?acz!"

s?abo mi...
polece im to forum ^^

[ Dodano: 2008-11-29, 14:48 ]
http://arbiter.pl/zdjecie/12906.Myszki.japonskie

http://arbiter.pl/zdjecie/12907.zatowarowanie

http://arbiter.pl/zdjecie/12910.zakup.myszek

UWAGA! TEN LINK...
http://arbiter.pl/zdjecie/13493.Dezynfekcja.myszki CO CI LUDZIE ROBI??!?!?!?!


na te pierwsze 3 zwracajcie uwage te? na komentarze... ?al...
_________________
Sprz?tam klatke <lol2>
 
 
 
ka? 
Myszo?ak
jestem drzewem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 646
Skąd: Olsztyn/e?k/las
Wysłany: 2008-11-29, 16:48   
   Myszy: Bajka, Xenia i Meszka


Jezu, przetrzepa? takim mózgi tylko...
Cz?owiek ju? woli zamkn?? oczy i nie patrze?... Ile mo?na ludzi u?wiadamia?, a pó?niej konczy sie na "tak tak masz racj?" a zamkn? komputer i dalej swoje....
_________________

Nowa notka: 12 pa?dziernika 2010 :)
 
 
 
kamila 
Myszomaniak



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 740
Wysłany: 2008-11-29, 19:41   

Ludzka g?upota nie ma granic mnie to rozwali?o: ASIA 24-07-2008 g. 21:40:15
EJ POWIECIE MI CO MAM ROBI? MAM 2 SAMCE (MYSZKI) I GDY WPU?CI?AM T? 2 ZAC??Y SI? GRY?? CO MAM ROBI? "

super do dwóch samców wpuszcza trzeciego obcego :evil: brak jakiejkolwiek podstawowej wiedzy, za?ama? sie mo?na.
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-29, 22:21   

tatyka, nie ograniczaj si? jedynie do: :shock: bo to wbrew regulaminowi :P
Bella_Mysia, rozumiem, ?e chcesz nam pokaza? jakie bywaj? niemoty w Internecie? hehe a my si? denerwujemy gdy kto? na nasze forum wpadnie i sypie takimi pytaniami, ?e r?ce opadaj? ^.^ Wida? na innych forach/str internetowych to chleb powszedni... A gdzie s? jacy? Moderatorzy, Admini?! Tragedia po prostu... Nie wa?ne, ?e si? znalaz?o pare debili ale kto? tam wejdzie i poczyta te g?upoty i b?dzie my?la?, ?e tak si? powinno robi? :(
Wy?lijcie im nasze forum oj wy?lijcie. Chocia? mam nadzieje, ?e ogranicz? si? na czytaniu tego forum, a nie, zaczn? si? rejestrowa?, wkurza? lud i zadawa? durne pytania b?d? nie daj Bo?e k?óci? si? co do swoich ,,racji", bo wtedy rezygnuj?! :P
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
ka? 
Myszo?ak
jestem drzewem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 646
Skąd: Olsztyn/e?k/las
Wysłany: 2008-11-30, 02:11   
   Myszy: Bajka, Xenia i Meszka


Wiecie co, najgorsze w tym wszystkim jest to, ?e jako uznajmy "odpowiedzialni opiekunowie" stanowimy niewielki procent. Ile? jest ludzi którzy kupuj? samca i samiczke ?eby mie? ma?e. A ma?e do zoologicznego. Albo w ogóle nie zdaj? sobie sprawy ?e samiec nie patrzy czy to siostra czy córka, tylko r?nie która ma rujk?...
Ostatnio ma?y sukcesik, u?wiadomienie jednej takiej naiwnej trzymaczki samca i samiczki.
Ludzie naprawd? nie wiedz? jak? g?upot? robi?. Samiec i samiczka taka pi?kna zakochana para. Pewnie stosuj? prezerwatywy.

U?wiadamiajmy, u?wiadamiajmy, uczmy i uczmy. Ale czasem r?ce witki i wszystko opada....
_________________

Nowa notka: 12 pa?dziernika 2010 :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-30, 02:49   

Nom racja. Ale z u?wiadamianie zostawiam WAM. Jedynie co b?d? robi? to wysy?a? linki z tematami, które na pewno zostan? poruszone po raz setny. Bo szkoda forum za?mieca? :P
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
ka? 
Myszo?ak
jestem drzewem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 646
Skąd: Olsztyn/e?k/las
Wysłany: 2008-11-30, 14:19   
   Myszy: Bajka, Xenia i Meszka


Luis od linków ;)
Nie zwalaj na nas brudnej roboty kochana :P
_________________

Nowa notka: 12 pa?dziernika 2010 :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT