AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Widoczne pr?cie
Autor Wiadomość
Olciucha 
Szara myszka


Imi?: Aleksandra
Wiek: 31
Dołączyła: 11 Sie 2009
Posty: 7
Wysłany: 2009-08-11, 21:46   
   Myszy: Felu?


raczej mi to wyglada na to ze jego pracie sie nie schowa?o...ale ma juz tak od 2 dni ...i chyba bede musia? sie wybrac do weterynarza...a czy jest szansa ze mu sie to samo schowa..?
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-08-11, 23:15   

Jest ale nie kombinuj tylko id? do weterynarza,. Za tak? wizyt? mo?esz zap?aci? 10z? a nawet mie? j? za darmo.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2009-08-13, 14:39   

za sama wizyt? raczej si? nie p?aci (przynajmniej ja nigdy nie p?aci?am), weterynarz chce pieni?dzy zazwyczaj dopiero gdy trzeba podac leki. :smile: Ale pewnie róznie to bywa.

?ycze Ci powodzenia, napewno wszystko b?dzie dobrze.
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
kamila 
Myszomaniak



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 740
Wysłany: 2009-08-13, 16:32   

Zale?y gdzie u mnie za wej?cie do gabinetu p?acie si? 40 z? bez leków :evil:
 
 
Madzik 
Starszy Myszaty



Imi?: Magdalena
Wiek: 35
Dołączyła: 30 Cze 2009
Posty: 80
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-15, 22:24   
   Myszy: Kulka, Kostka, Kruszynka [*], Kreseczka[*],Chiko


a p?aci?am 15 zeta za wizyt? za myszaka...2 by?y wi?c 30 wysz?o w ci?gu tyggodnia bo obie si? pochorowa?y,ale za kontrole kolejne które by?y 2 razy ju? nic.I moje myszaki maj? w?asn? pani? doktor która je lubi i one lubi? j?:)My?l?, ?e warto sprawdzic co si? dzieje dzieje bo pieni?zki nie du?e a zyskujesz pomoc przy opiece nad myszakami, bo moja pani doktor zawsze ch?tnie mi poradzi.A myszki same jej na r?ce wchodz?.
_________________
"-Pani Profesor Chiko si? zepsu?a! Niech pani j? naprawi!
-Niestety kochanie, Chiko umar?a nie mo?emy ju? jej pomóc"

FullMetal Alchemist Rozmowa dziewczynki z Izumi
 
 
Ewka 
Mysi Bywalec
Cookie Monster ^_^



Imi?: Ewa
Hodowla: Fanaberia
Wiek: 28
Dołączyła: 08 Lis 2008
Posty: 106
Skąd: P?ock
Wysłany: 2009-08-17, 01:10   
   Myszy: sporo...


mia?am ten problem u samczyka i ju? wszystko jest ok, wi?c sie nie denerwuj tylko przesad? myszk? na papierowe r?czniki i zaobserwoj czy robi siku. Leka? z pewno?ci? o to zapyta. Mój samiec by? ko?o samiczki, wi?c najpierw gdy to zobaczy?am, nie przej??am sie tym. I przez to, ze nie posz?am od razu do weta pr?cie spuch?o i zsinia?o. Je?li dobrze pami?tam dosta? zastrzyk przeciw zapalny i kazano mi na bierz?co chowa?, posmarowane wazelin? lub olejem pr?cie, oraz dosta? na nie specjaln? ma??. Nerwów si? najad?am przez to, ze nieposz?am od razu, a czeka?am tylko 1 dzie?, wi?c jak najszybciej grzej do weta
_________________
 
 
 
Olciucha 
Szara myszka


Imi?: Aleksandra
Wiek: 31
Dołączyła: 11 Sie 2009
Posty: 7
Wysłany: 2009-09-22, 07:14   
   Myszy: Felu?


By?am z tym u weterynarza i powiedzia? ze jak sobie z tym radzi to moze zostac..sory ze dopiero teraz pisze...:)
 
 
DK! 
M?ody Myszaty


Imi?: Kamelia
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 39
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2010-02-02, 20:54   Stoi mu.

Od 2 dni mam ma?ego pana mysza przygarni?tego z wroc?awskiej interwencji. Maluch od pó? godziny biega z wzwodem. Czyta?am ?e to mo?e by? dla ma?ego niebezpieczne i trzeba co? z tym zrobi?, albo te?, druga wersja, ?e ta mu si? zrobi?o, m?ska przypad?o?? i kropka, samo przejdzie. Co o tym s?dzicie? Powinnam si? martwi?? Maluch zachowuje si? i wygl?da na zdrowego, ?adne urazy mechaniczne raczej nie wchodz? w gr?.
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-02-02, 21:49   

DK!, je?li zauwa?ysz, ?e mo?e cz?onkiem szorowa? po ziemi, albo, ?e co? si? mu paprze w tych okolicach to le? do weterynarza. Je?li mu to nie minie to te? bym na Twoim miejscu posz?a z myszorem do weta, ?eby go porz?dnie obejrza? (zreszt? czy tak czy siak skoro masz mysz przygarni?t? z interwencji to dla w?asnego spokoju powinna? jeszcze sama pój?? z nim do lekarza.)
Pami?tam, ze kto? na forum mia? podobny problem z myszatym, wiec porz?dnie poszukaj, bo jest to gdzie? na pewno.
Pozdrawiam
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
DK! 
M?ody Myszaty


Imi?: Kamelia
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 39
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2010-02-02, 22:10   

No w?a?nie znalaz?a co? takiego na forum, ale jak spraw? rozwi?za? dziewczyny pono? za?atwi?y przez PW lub gg. Tak czy siak zamierzam z nim jutro jecha?, ale i tak chcia?am si? skonsultowa? z Wami, czy macie jakie? pomys?y.
Nic u si? nie paprze jak narazie na szcz??cie.
 
 
 
Laayla 
Starszy Myszaty
raaawwrrrrr.!! : E



Imi?: Lilek
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 51
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2010-02-02, 23:25   
   Myszy: Dziabek, Drop i Dead. ^^"


by?o co?, i z tego co pami?tam myszek by? operowany.(?)
_________________
"Stajesz si? odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoi?e?. "

moje mychy ^^
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT