AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2007-05-15, 20:40
Spacery na dworze
Autor Wiadomość
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-05-25, 20:58   

Dzi?kuje za odpowiedzi :)
_________________
InfinitY ..
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 09:25   

. . .
Ostatnio zmieniony przez 2013-10-31, 18:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2012-07-08, 09:29   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


Yun napisał/a:
Mysz to nie pies, im wyj?cie na traw? nie robi przyjemno?ci, za to mo?e przynie?? sporo stresu zmian? miejsca, a i na?apa? si? przezi?bienia. Stanowczo ja osobi?cie jestem przeciwko takim pomys?om, a ju? si? na tym forum takie przewija?y, wystarczy poszuka?.

zgadzam sie w zupelnosci , odradzam spacery , jesli chcecie w zdrowiu ppsychicznym i fizycznym utrzymac myszy , w domu mozna zrobic im wybieg w wiekszym pudelku i pod nadzorem sie z nimi bawic ,,,,,,lub duza klatka ,zupelnie wystarczy
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Sasza286 
Myszomaniak


Imi?: Marta
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 808
Skąd: Opole/Nysa
Wysłany: 2012-07-08, 10:03   
   Myszy: Tosia, Trish & Undra


Tak si? sk?ada, ?e sama do?wiadczy?am na sobie konsekwencji zwi?zanych z wypuszczaniem myszy na spacer i nigdy w ?yciu ju? tego nie powtórz?...
Tak jak kiniaczek31 mia?am mysz, która przychodzi?a do mnie na zawo?ania, niczego si? nie ba?a. Myszka mia?a na imi? Elmo (moja pierwsza mysz, kupi?am j? w zoologiku- tak wiem... ). Postanowi?am pewnego razu, kiedy by?a przepiekna pogoda, ?e poka?? jej kawa?ek ?wiata, jako ?e myszka bardzo lubia?a poznawa? nowe miejsca, rzeczy. Usiad?am z ni? na trawie, a Elmo biega?a woko?o mnie, wszystko by?o jak najbardziej w porz?dku...
Wieczorem mysz ca?kowicie przesta?a je??, pi?, by?a osowia?a. Wzi??am j? na r?ce, usiad?am z ni?, a ona siedzia?a mi na ramieniu i strasznie protestowa?a, gdy chcia?am j? z siebie ?ci?gn??. By?o postanowione, ?e nast?pnego dnia, skoro ?wit, pierwsze co to jad? z ni? do weterynarza. Nie zd?rzy?am... mysz zmar?a wtulona w moj? szyj?.
By?a to najwspanialsza mysz jak? kiedykolwiek mia?am... Wniosek: Ryzykujesz? twój interes, ale trzeba sie liczyc z tym, ?e ka?d? mysz mo?e spotka? to samo, a poczucie winy pó?niej jest naprawd? koszmarne.

To tyle ode mnie.
_________________
"?le czy dobrze, oka?e si? pó?niej. Ale trzeba dzia?a?, ?mia?o chwyta? ?ycie za grzyw?. Wierz mi, ?a?uje si? wy??cznie bezczynno?ci, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, cho? niekiedy przynosz? smutek i ?al, nie ?a?uje si?."
 
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-07-08, 10:05   

W domu mo?na te? zrobi? wybieg na biurku, ?ó?ku, oczywi?cie najpierw trzeba zabezpieczy?. Nie zabiera?abym takich ma?ych istot na dwór, czyha tam na nie mnóstwo zagro?e?.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2012-07-08, 10:06   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


mozliwe ze zjadla trawe , moze zawierac ona ciezkie metale i mysz najprawdopodobniej sie zatrula , poniewaz zadna choroba dotyczaca ukladu oddechowego tak szybko nie postepuje wiec musialo to byc zatrucie
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 10:07   

. . .
Ostatnio zmieniony przez 2013-10-31, 18:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2012-07-08, 10:10   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


to zbedne pytanie , odpowiedz zawarta jest w pytaniu ,,,,,,,,mysz hodowlana ,,,,,,nie polna
zobacz ile jest czynnikow przeciw , po co na sile uszczesliwiac zwierze ktore ma dobre warunki ? dla kaprysu ? zachcianki wlasciciela ? bo fajnie jest z myszka pospacerowac >? to wszytsko tyczy sie wlasciciela nie myszy .................
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
Ostatnio zmieniony przez lilith 2012-07-08, 10:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-08, 10:12   

. . .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT