AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Wielka ucieczka
Autor Wiadomość
Hikari 
M?ody Myszaty



Imi?: Gosia
Wiek: 26
Dołączyła: 12 Wrz 2010
Posty: 22
Skąd: P?ock
Wysłany: 2010-10-29, 10:48   
   Myszy: Muniek, Felicja, Ma?a i Ma?y


lex, haha ^^ Jaka oryginalna ?ci?ga w piórniku.

U mnie na biurku niedaleko klatki le?a?y nieotwarte jeszcze trociny. Rano wstaje patrze a tu pe?no wysypanych trocin. Okaza?o si? ?e myszka przegryz?a opakowanie z dwóch stron i zrobi?a sobie tunel xD Sprz?tania mi narobi?a. Moje myszki cz?sto uciekaj? z klatki ale i tak nie pójd? dalej ni? moje biurko. Felicja tylko teraz smutna bo za gruba i si? nie przeci?nie ju? ^^ A Muniek musia? zosta? wyniesiony do kuchni bo jak sta? na biurku to do Felicji ci?gle przechodzi? sobie. A moja mama ostatnio si? zapomnia?a i na tej samej szafce co stoi klatka zostawi?a bu?ki. Ja wchodz? sobie kolacje robi? a Muniek w najlepsze bu?k? zajada. Uciekiniery kochane :grin:
_________________
?ycie to jest Twoja szansa, Ty wykorzystaj ten czas.
Mój zwierzyniec:
Kaja-pieska
Muniek-myszek, Felicja-myszka, Ma?a-myszka, Ma?y-myszek
8 rybek bez imion xD
Drimi[*]-króliczka
Borys[*]-myszek
Wiktor[*]-ma?a myszka
du?o rybek[*]
 
 
lex 
M?ody Myszaty
Just say yes!


Imi?: Olga
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 19
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-10-29, 14:14   
   Myszy: Babu, Sienna, Budda, Mocca i 12 malu?kich


tylko, ?e mia?am potem problem ?eby usiedzia?a w spokoju 40 minut zanim mog?am j? odwie?? do domu;)

a takie wy?eranie z kuchni u mnie te? si? zdarza, na ucieczkach ale i na legalnych spacerach te?;P
_________________
Say this is it! Don't say maybe, don't say no. Don't say hold on, don't say slow!
 
 
 
zmija 
M?ody Myszaty
zmija


Imi?: iwona
Wiek: 52
Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 28
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-03-12, 03:28   
   Myszy: Miki, Bia?a(Pusia)


Mi raz Miku? wyszed? poza pojemnik zastepczy przy spz?taniu, gdy my?am miski. Szybko si? zorientowalam.

[ Dodano: 2011-03-12, 03:28 ]
Przepraszam za literówki.
_________________
iwona
 
 
Belladonna 
Starszy Myszaty


Wiek: 41
Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 55
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2011-03-15, 20:32   
   Myszy: [Dixi, Bawarka, Mifi, Ryjek, Latek, Latka, Pyszon, Rata, Pusia, Mysia, Pysia, Eza, Alfa, Mysio, Omega, Shenzi]* , Bronzi


Alfa mi dzisiaj uciekla :strach:
_________________
18.12.2010.
 
 
zmija 
M?ody Myszaty
zmija


Imi?: iwona
Wiek: 52
Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 28
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-03-15, 22:42   
   Myszy: Miki, Bia?a(Pusia)


Jak to si? sta?o? Masz j??
_________________
iwona
 
 
Belladonna 
Starszy Myszaty


Wiek: 41
Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 55
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2011-03-16, 19:16   
   Myszy: [Dixi, Bawarka, Mifi, Ryjek, Latek, Latka, Pyszon, Rata, Pusia, Mysia, Pysia, Eza, Alfa, Mysio, Omega, Shenzi]* , Bronzi


Przecisnela sie przez klape. Pewnie z biurka zeszla po kablu. Na szczescie dzisiaj w nocy ja zlapalam. Juz jest spowrotem razem z Eza i Omega. :spox: No coz, chciala pozwiedzac. :razz:
_________________
18.12.2010.
 
 
zmija 
M?ody Myszaty
zmija


Imi?: iwona
Wiek: 52
Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 28
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-03-16, 19:58   
   Myszy: Miki, Bia?a(Pusia)


To dobrze, ?e j? znalaz?a?.Dzi?ki za odpowied?.
_________________
iwona
 
 
ankha 
Mysi Bywalec
ankha


Imi?: anka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 23 Wrz 2012
Posty: 135
Skąd: ok.bia?egostoku
Wysłany: 2012-09-27, 08:18   

Ja przez 10 lat posiadania myszaków tylko raz zaliczy?am Wielka Ucieczk?.
?eby by?o zabawniej moje myszy nigdy nie mia?y zamykanego akwarium. M?ode nie mia?y drabinki, któr? wstawia?am jak si? oswoi?y. I zawsze mog?y wychodzi? na biurko, akwa traktowa?y jak dom i zawsze wraca?y.

Dawno, dawno temu ?nie?ka (a mia?a chyba rok, wi?c by?a stateczn? Pani?) zapragn??a przekona? do swej skromnej osoby moja mam?, która myszki tolerowa?a (to dobre s?owo :) na odleg?o?? 1m) i posz?a do jej pokoju. Wieczorem jeszcze by?a, rano ju? nie, w akwa by?a tylko Siwa. Ale Mama co? w nocy w swoim pokoju s?ysza?a i przysz?a pyta? z panika w oczach, czy s? obydwie dziewuchy... Ja jeszcze udawa?am, ?e sprawdzam, potwierdzi?am, ?eby matula spokojnie mog?a pój?? do pracy. Jak ju? wysz?a wiedzia?am gdzie szuka?- tylko wesz?am do pokoju ze smako?ykiem to przylaz?a skruszona hihi. Juz wi?cej nigdy nie zwiewa?a, pewnie j? to sporo nerwów kosztowa?o
 
 
jasnoluska 
Szara myszka


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-09-27, 09:20   

Nasz Myszek te? raz, na samym pocz?tku zwia?. Te?ciowa chcia?a go obejrze?, a ?e jej nie zna? to si? przestraszy? i uciek?. Ona te? si? oczywi?cie go przestraszy?a, wi?c... Myszek zwia? bez problemu. Urz?dzi? sobie w kuchni gniazdo z wacików, które wynalaz? w ?azience i ?ywi? si? orzechami, których akurat wtedy mieli?my bardzo du?o. Ani my?la? wraca? :)
_________________
Nasze myszki:
Myszko
Silver Serfer zwany Serferkiem



 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2012-09-30, 16:03   

jasnoluska napisał/a:
Nasz Myszek te? raz, na samym pocz?tku zwia?. Te?ciowa chcia?a go obejrze?, a ?e jej nie zna? to si? przestraszy? i uciek?. Ona te? si? oczywi?cie go przestraszy?a, wi?c... Myszek zwia? bez problemu. Urz?dzi? sobie w kuchni gniazdo z wacików, które wynalaz? w ?azience i ?ywi? si? orzechami, których akurat wtedy mieli?my bardzo du?o. Ani my?la? wraca? :)

czemu dali?cie mu uwi? gniazdo zamiast po prostu go z?apa??
 
 
zonia332 
Mysi Rozmówca
Byle do pi?tku :)



Imi?: Zosia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 26
Dołączyła: 19 Cze 2012
Posty: 295
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-10-02, 18:36   

Moja myszka (Guciu , cz?sciej mowie na niego Gutek ) nie jest zbyt lubiany w rodzinie gdy? wszyscy si? go boj? cho? mysle ?e on ich bardziej . Tata nie pozwala mi go bra? nigdzie po za moj pokój . Gdy raz nie by?o wszystkich w domu po?o?y?am go na kanapie i pozwoli?am mu swobodnie biega? . Od czasu do czasu na niego zerka?am . Po 15 min zabra?am go z powrotem do klatki . Gdy mój tata wróci? zauwa?y? na kanapie ( co nie by?o trudne bo jest pomara?czowa) ma?e odchody mojego mysza który postanowi? za?atwic swoja potrzeb? w?a?nie na kanapie . Na szcz??cie tata stwierdzi? ?e to nic podejrzanego lecz ja od razu pobieg?am po papier ?eby to zdj?? . Mamia?am wtedy tylko szczera nadzieje ?e nie zechcia?o mu sie wtedy równiez siku bo kanapa napewno nie przyjemnie by pachnia?a :m:D:
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-10-02, 20:23   

Wystarczy przetrze? wilgotn? szmatk? i po problemie :)
Ja na szcz??cie mam kanap? ze skóry to du?y plus bo dosy? ?atwo si? ja myje po ewentualnych odchodach :grin:
_________________
InfinitY ..
 
 
ArolinaK 
Mysi Rozmówca



Imi?: Kasia
Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 291
Wysłany: 2012-10-02, 21:38   

No nie wiem, czy przetarcie wystarczy. Mocz raczej szybko wsi?ka, niestety :sad: . No chyba, ?e pisa?a? o odchodach, to sprawa ?atwiejsza :wink: .
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-10-03, 09:27   

To zale?y z jakiego materia?u masz ?ózko ja mam zeskóry i nic nie powoniewa a jak przetrzesz delikatnie wod? z odrobin? proszku do prania to powinno by? ok i nie chodzi mi tu o jakie? wielkie szorowanie .
_________________
InfinitY ..
 
 
zonia332 
Mysi Rozmówca
Byle do pi?tku :)



Imi?: Zosia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 26
Dołączyła: 19 Cze 2012
Posty: 295
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-10-03, 20:18   

Odchody to nie problem chyba ?e si? rozetr? :m:): Niestety kanap? mamy materia?ow? :smile:
_________________
Gucio [*]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT