AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Wielka ucieczka
Autor Wiadomość
ostatnia16 
M?ody Myszaty


Imi?: Edyta
Wiek: 28
Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 23
Skąd: Zawady
Wysłany: 2012-11-15, 20:38   
   Myszy: [*] Sara, Whisky i [*]Tequila


Moja Sara ostatnio polubi?a w?drowanie po pod?odze.
Przed chwil? szuka?am kabla usb do telefonu i trzyma?am ko?cówk? tak blisko myszy [nie?wiadomie tak zrobi?am]. Sare?ce musia? si? on spodoba? i po chwili us?ysza?am takie ?up. jakby co? drobnego spad?o. Mia?am ju? raz z ni? tak? przygod?, wi?c posz?am zapali? ?wiat?o i niemal?e biegiem do komputera. Ja tu zmartwiona, niemal?e odchodz? od zmys?ów, a ta szpera po kablach za stacj? komputera. Nie mam tam jak si?gn?? po ni? r?k?, a poza tym nie chcia?am jej stresowa?, wi?c tylko po?o?ylam si? na pod?odze i czekam. Ju? wychodzi, by?a pod pó?k?, wi?c ja ciach r?kami j? otoczy?am, a ta wystraszona z powrotem uciek?a. No nic, czekam dalej, przecie? jej tam nie zostawi?!. Chwilk? pó?niej wysz?a i j? z?apa?am :m:):
Dzi?ki, ?e nic si? nie sta?o, tyle si? naczyta?m, aby zwierz?t do kabli pod ?adnym pozorem nie dopuszcza?... :mshock:
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-11-15, 21:10   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Tak a propos... Siedzia?am kiedy? ze ?winiakiem przed komputerem, ?winiak na kolanach, ja wpatrzona w ekran ogl?dam film i g?aszcz? machinalnie. Jak film si? sko?czy?, nie mia?am ju? ?adowarki - ?winiak si? wychyli? i kabel za?atwi? :wink:
 
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2012-11-16, 16:31   

znam podobn? histori?- kto? s?ucha? muzyki i wzi?? ?winiaczka na r?ce. ciach, ciach i po s?uchawkach.
 
 
e_wisniewska 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ewa
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 330
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-18, 14:00   
   Myszy: Pako (*)


Wypu?ci?am, którego? dnia Pakusia na dywan, ca?y czas go obserwowa?am, przyszedl sms i zobaczylam kto to, potem patrze a myszaka NIE MA!!!! I o kur*e, wlaz? za meble. Gdzie on teraz jest? Wstaje, rozgl?dam si? nerwowo, krok tu i krok tu, obrot i nie ma. W koncu poczulam na biodrze jaki? ruch, patrze pod bluz? a on si? uczepi? spodni dresowych welurowych przy kieszeni :D ?e on nie spad?!! hah :m:D:
_________________
Za T?czowym Mosteczkiem jeste? Ty, moja jedyna i najdro?sza, sp?dzi?am z Tob? najpi?kniejsze 3 lata i 9 miesi?cy, kiedy? spotkamy si? tam i ju? zawsze b?dziemy razem! (Pami?ci sunieczki Nuteczki), do??czy? do Ciebie Pako, jedyny i wyj?tkowy, zaopiekuj si? nim :(
 
 
 
ostatnia16 
M?ody Myszaty


Imi?: Edyta
Wiek: 28
Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 23
Skąd: Zawady
Wysłany: 2012-11-18, 23:37   
   Myszy: [*] Sara, Whisky i [*]Tequila


Ja w ten sposób za?atwi?am sobie co najmniej 3 pary s?uchawek, wi?c znam ten ból :m:D:
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2012-11-25, 08:46   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Ale si? dzi? w nocy strachu najad?am...
Moja klatka, dunopodobna, stoi na pod?odze. W klatce u góry kiedy? by?y tunele, jednak zdemontowa?am je. Dziury po nich zosta?y zabezpieczone takimi ma?ymi talerzykami, które idealnie w otwór pasuj?.

W klatce mam powieszony kokos, którego sznurek myszy kiedy? przegryz?y.

Le?e sobie ju? wieczorem w ?ózku, godzina przed 23 i s?ysz? jaki? ha?as. Wi?c my?l?, ?e znów ten sznurek przegryz?y i kokos spad?. Zastanawiam si? czy wsta? i sprawdzi?, czy poczeka? do rana. Dosz?am jednak do wniosku, ?e nie wiem czy której? si? co? nie sta?o i sprawdz? od razu. Zapalam ?wiat?o i patrz?.

A to nie kokos taki ha?as narobi?, a jeden z talerzyków le?y obok klatki. No to wzie?am talerzyk, po?o?y?am tam gdzie powinien i próbuj? policzy? myszy, czy wszystkie s?, czy której? brakuje w klatce.

Nagle s?ysze jakie? skrobanie i szuranie. Ja patrz?, a Anemia ?azi po pod?odze, wi?c nawet ?adnej rzeczy, w?ród których chodzi?a nie odsuwa?am tylko po prostu z?apa?am j? wpó?, nawet si? nie wystraszy?a. W przeciwie?stwie do mnie... bo ju? mi kiedy? zwia?a z klatki i dwa dni za ni? ?azi?am, ?eby z?apa?. Jedyna ró?nica mi?dzy wtedy a wczoraj to by?o, ?e poprzednim razem mia?am j? niespe?na miesi?c czasu i jeszcze nie do ko?ca mi ufa?a.
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2012-11-25, 09:19   

hehe podró?niczka, widocznie klatka jest dla niej niewystarczaj?ca ;)
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-11-25, 11:04   

no fajna przygoda dobrze jednak ?e si? ruszy?a? :) a mo?e wcale daleko by nie odesz?a lub sama próbowa?a wróci? do klatki ?
Mój Mafio jak ich puszczam na wolno?? zaraz do klatki z powrotem wchodzi a potem jak mu si? chce to wyjdzie jak nie to nie ale w ogóle zauwa?y?am ,?e kaskader si? z niego zrobi? ... bo ostatnio biega?y po ?ózku syna na dole (maj? pi?trowe wi?c mog? spoko odej?? bo to jest ?ó?ko zabudowane do ?ciany "przyklejone " )a ten mi kombinuje jak zej?? wisi wisi i myk na dywan niech si? cieszy ?e to shagy bo mia? mi?kkie l?dowanie do tego stopnia, ?e potem musia?am co chwil? go z dywanu zbiera? mój kaskader :)
_________________
InfinitY ..
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2012-11-25, 12:04   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Ten w?drownik? Nie ma bata... posz?aby na zwiedzanie pokoju jak nic. Nie posz?a od razu tylko dlatego, ?e ko?o klatki stoi jedzenie i dobra?a si? do niego. Na moje szcz??cie, bo nie wyobra?am sobie znów gania? j? ;)
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-11-25, 12:41   

Moje jak s? po za klatk? to nawet nie spojrz? na ?are?ko :)
_________________
InfinitY ..
 
 
e_wisniewska 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ewa
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 330
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-26, 18:37   
   Myszy: Pako (*)


No mój równie? nie spojrzy na jedzenie, ?miga i potrafi z powrotem wle?? do klatki to ?azi? nie chce :D
_________________
Za T?czowym Mosteczkiem jeste? Ty, moja jedyna i najdro?sza, sp?dzi?am z Tob? najpi?kniejsze 3 lata i 9 miesi?cy, kiedy? spotkamy si? tam i ju? zawsze b?dziemy razem! (Pami?ci sunieczki Nuteczki), do??czy? do Ciebie Pako, jedyny i wyj?tkowy, zaopiekuj si? nim :(
 
 
 
mysia01 
M?ody Myszaty


Dołączyła: 12 Paź 2014
Posty: 16
Skąd: malopolskie
Wysłany: 2014-10-12, 16:14   
   Myszy: Kracia,Pysia,Sonia,Chmurka (?acia*,Smo?a*)


niez?e prze?ycie:)
mi mysz uciek?a przez pr?ty ale z?apa?am i da?am j? do pude?ka tekturowego i gazem do zoologicznego po nowa klatk?;)ju? nie ucieka
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2015-01-05, 09:20   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Moje obecne myszy to takie sieroty, ze nawet uciec porzadnie nie potrafia.

Krotki opis ustawienia klatek od lewej: pojemnik z dwiema samicami i samcem, pojemnik z para, alex, na alexie pokrywa dodatkowa, a na niej flat i pojemnik z jednym samcem.

Budze sie rano, cos chrobocze, ale inaczej niz zwykle. Jeden pojemnik otwarty. W pojemniku powinien byc samiec i dwie samice. Na pokrywie pojemnika siedzi wystraszona jedna samica, w pojemniku jest samiec. Rozgladam sie do okola za druga samica i juz mam czarne wizje bo klatki na podlodze stoja. W tym momencie z pomiedzy flata i pojemnika z samcem wybiega do mnie samica, ktorej szukam.

Sieroty :razz:
_________________
 
 
rasta22 
Mysi Rozmówca



Wiek: 36
Dołączył: 25 Cze 2012
Posty: 251
Skąd: Sztum
Wysłany: 2015-01-05, 09:49   
   Myszy: Zgredek,Chomik Stefan


Mi nigdy nic nie uciek?o :D . Jak puszczam Stefana w pokoju i ma mozliwosc wyszalenia si? to pierwsze co robi to ucieka pod ?ó?o:D,nie ganiam go bo po co? ale ca?y czas mam go na oku:),jak mnie nie widzi to czuje si? niepewnie i boi si?,a jak jestem blisko i czuje moj? obecno?? to lata pod ?ó?kiem i fotelami jak diabe? tasma?ski :D
_________________
Bo prawo w tym kraju ma swe granice
A prawda cho? boli k?amstwem si? brzydz?
Wybieram prawd? g?osuj? na prawd?
Inaczej ?ycie swe uzna?bym za marne

Etna Kontrabande
____________________
[*] Zgredek
Chomik Stefan
 
 
enamorarse 
Myszo?ak
C'est La Vie



Imi?: Martyna
Pomogła: 4 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 29 Cze 2014
Posty: 595
Skąd: Kutno/Warszawa
Wysłany: 2015-01-05, 12:23   
   Myszy: Lila, Munka, Czesia, Xigia, Hera, Sansa, Nymeria, Rodzynek


rasta22, no, tylko ?eby czasem Ci si? gdzie? nie zaklinowa? :p
_________________
Za TM:
Babsi 29.04.2014 - 26.09.2015
Zoja 29.04.2014 - 10.01.2016
Anda 25.03.2014 - 06.03.2016
Elza 15.12.2015 - 23.05.2016
Frania 20.05.2015 - 18.11.2016
Wanilia 30.11.2015 - 10.12.2016
Inka 15.06.2016 - 06.04.2017
Plamka 15.11.2016 - 02.06.2017
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT