AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Wielka ucieczka
Autor Wiadomość
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2015-01-05, 12:51   

mój mysiak raz wyszed?, zasta?am go w nocy w korytarzu, jak biega? w kó?ko i nerwowo mamrota? co? do siebie w mysim j?zyku, bo zgubi? si? i nie potrafi? wróci? do pokoju, do swej miski, poide?ka i domku!
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2015-01-06, 15:57   

moje jak nie zamkne??m klatki kiedy? i wysz?am na par? godz jak wróci??m spa?y na mojej koszulce heh
_________________
InfinitY ..
 
 
Maliya 
Szara myszka


Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3
Wysłany: 2015-01-06, 19:13   
   Myszy: Viera & Rafita


Ja przez przypadek kiedy? moim zostawi?am na pó? godziny otwart? klatk?, wracam a one nawet nie zauwa?y?y i nadal ?pi? w domku :lol: Poprzednie par? razy skaka?y z mojego biurka, ale od razu dawa?y si? z?apa?
 
 
Hien
M?ody Myszaty



Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 20
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-01-23, 17:32   
   Myszy: Fuks, Walter, Miran [*] ||Stadko panów: Berdych, Maflin, Rafa, Anthony, Smaug, trzy dzierlatki: Aza, Renka (Serena) i Masza vel Katastrofa


Och, historie ucieczkowe! Moi dwaj ch?opcy raz wyle?li z klatki, jak przypadkiem zosta?y drzwiczki niedomkni?te. 10 minut pó?niej jeden siedzia? na pó?ce, na któr? si? wdrapa? i nie umia? zej?? i na mój widok po prostu "zabierz mnie st?d, chc? do domu!" - na r?k? wskoczy? z widoczn? rado?ci?. Drugi wygalopowa? na pod?og? i ju? my?l?, ?e b?dzie znów wyd?ubywanie mysza z zakamarków podbiurkowego ba?aganu, a tu mysz galopem-galopem, na pe?nym gazie galopuje do klatki, nurkuje w chustki, niewinny tak bardzo i "ja nigdzie nie wychodzi?em, serio". Zreszt? ten sam gamo? zlaz? z biurka i tak si? przestraszy? ?wiata pozabiurkowego, ?e do tej pory do kraw?dzi zbli?a si? bardzo ostro?nie. Domatorskie myszy.

[ Dodano: 2015-07-02, 23:49 ]
M?odociana mi zwia?a. W?a?ciwie to chyba po wylezieniu z niedomkni?tej klatki zsun??a si? wbrew swej woli, bo to nie mycha uciekaj?ca, niby eksploruje, ale musi mie? dom na wyci?gni?cie ?apki. Efekt taki, ?e dobry kawa? nocy sp?dzi?a w kuchni. Odnalaz?a worek ze starym sianem i si? w nim po?o?y?a spa?, a rano znaleziona wr?cz wyfrun??a z niego wprost na r?ce, pazurkami wczepi?a si? w bluz?, za? zgalopowa?a wr?cz z r?k do klatki i z wielkim entuzjazmem zabra?a si? do czyszczenia ?ebków zaspanym siostrom. Efekt wyprawy by? taki, ?e u?wini?a sobie nos na szaro i od dobrych paru dni nie mo?e go domy? i mam w efekcie zamiast albinoski blue point himalayan.
Druga m?odociana te? zaliczy?a ucieczk?. Pierwszy wybieg, a ona fruuu z biurka. Wyd?ubywanie jej spod szafki trwa?o do 4 rano.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT